Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Enigma, dość nakręcania i nasłuchiwania! nie przyjdzie i już :):):) a suwaczek od początku mi się spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie @ przylazła Zaoszczedziłam 12 zł na test:P a co tam...wydam na solarium:P uaktualniam tabelkę TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, Ty to potrafisz budować napięcie:) Hi, hi. Mam nadzieję, że nie przyjdzie i jutro będzie wielkie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie genewa około 17 zaczęłam czuć brzuch.....poszłam na sik wróciłam i czuję mokro.... kukam a tam juz lekie zabarwienie.... więc juz prawie przylazła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, przylazła, to przylazała. Przed nami kolejny cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak genewa:) chyba jednak pojadę do provity i zrobię ten test.... bo cos mi sie zdaje ze to będzie to. Jak w ubiegłym roku miałam torbiel to mowiłam do gina ze cos ze mna nie tak bo mam twardy brzuch i odstaje mi. A on mowił ze pewnei z cwiczen takie mięsnie mam ze niby twardy ale jak kuknął na usg to okazało sie ze jest torbiel.... teraz tez mysle ze mam ten wrgi śluz,.... no kto wie... kobiety dominantki:D:D:D moze tak mają i szybkim strzałem zabijają męskie nasienie:P Moze jestem tak zaprogramowana:P:P:P:P hihihhihih no ja tu smiechy chichy a trza do roboty sie brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrób dla pewności i już. Na pewno lepsze to niż hsg. W kwestii odczuć oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że wrogi śluz ma tak naprawdę bardzo mało kobiet, może 5%, ale lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze mało ...ale moze to ja jestem ta wyjatkowa?????:P:P:P poza tym Asik tez ma wrogi śluz wiec będzie nas dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Enigma, nie ma co się zastanawiać, szkoda czasu, trzeba zrobić badanie i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi genewa;) wszystko jest mozliwe;) wlasnie jem pyszną rybke pange usmazylam sobie i ogorki kiszone czyje sie jak w smazalni nad morzem:) dobrze ze pomarzyc se mogę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie odzywam się, bo mam gościa... Przyjechała moja mama, bo niestety zmarła nasza ciocia i w drodze na pogrzeb zatrzymała się u nas. Ja ciocię widziałam raz w życiu, jak byłam mała, ale szkoda mi mamy, bo bardzo to przeżywa. Jutro razem z Wotkiem ruszają dalej... Wojtek ją zawiezie, żeby nie tłukła się pociągami, bo niestety mój tata nie dostał urlopu (no bo przecież to nikt z jego rodziny...) Przyznaję więc, że nie poczytałam, co słychać... A z weselszych rzeczy... Byłam dzisiaj na szczepieniu z Juniorem. Zniósł to raczej średnio, a mi się serce krajało jak płakał, ale do teraz nie ma żadnej negatywnej reakcji na szczepienie więc to dobry znak. Poza tym Junior waży 4820 kg, czyli klocek z niego niezły, bo w 3 tygodnie przybrał 1260 kg :D I to tyle na dziś. Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, przykro mi z powodu cioci. Enigma, nowy cykl, nowa szansa, ale teścik zrób koniecznie bo wiesz że jak nie to przyjadę z Pedagog a wtedy pójdziesz tam w kajdankach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się podoba misiu ale coś pochrzaniłam bo mi się już dzień odjął :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się tym zajmę bo zaraz gości mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) po 19:30 zadzwoniłam do gina z zapytaniem co robimy dalej, bo On za 5 dni jedzie na urlop. No i oczywiscie mowię mu ze @ prawie juz mam. A On mowi zebym porzyjechała..... tak mi sie nie chciało:( brzuch mnie bolał ,spać sie chciało :( no ale wkoncu ruszyłam tyłek i pojechałam. Zrobil mi usg ..aaa od 17 do 20 tak ledwo co brudzilam....tyci tyci.... i na usg zobavzyłam czarną duuuuuzzzzzą plamę.Az sie wystraszyłamn:( Gin powiedzial ze to dupne cialko zółte i nie widac ze @ nadchodzi....... bo endometrium mam 15mm a gdyby @ nadchodziła to napewno byłoby mniejsze. Gapił i gapił i kazał mi zrobic test Powiedzial ze to ciałko zóte moze przekształcic sie w ciązowe i moze to ze plamię to moze byc zagniezdzanie.... ale tak pozno? ???? hmmm..... no coz ,powiem szczerze ze patrzyłam na niego nieco z niedowierzaniem...... ale... jak mus to mus.... pojechałam do apteki i zrobiłam ten cholerny test. No i niby wyszły 2 kreski - jedna mocna druga słabsza ,duzo słabsza i chyba z tego niedowierzania troszke mi sie ten test rozwalił ,bo był paskowy:( no wiec pojechalm po 2 - tym razem płytkowy i wyszła 1 kreska Dzownię do gina i mowie mu to a On zebym wzięla duphaston i poki @ mnie nie zaleje to mam brac 3 razy dziennie po 2. Jesli w nocy będę miala tylko te plamiena to rano mam leciec na betę. Jajnik mam bardzo powiekszony ,normalnie te cialko zółte wygladało jak taka duza plama na cały monitor. Ja myslalam ze to juz krew na @ ale nie..... nocoz ..taka dzisiaj była moja przygoda z ginem ,testem i wogole:) ogolnie nic nie wiem:P czekam do jutra. fakt faktem ja mysle ze @ w nocy napewno mnie zaleje.... wiec nie denerwuję sie tylko czekam spokojnie:) sorki za składnię ale jakos nie chce mi sie myślec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhihihihih:) genewa :) niechaciałam:P tak wyszło.... ale powiem Ci ze ja nie wierzę w takie cuda czekam na @ i koniec nawet byłam na zakupach i kupiłam 3 paczki podpasek:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, w cuda trzeba wierzyć, naprawdę się zdarzają. I nie mów, ze nie wierzysz, bo za parę dni wyjdą Ci dwie bycze kreski i będzie Ci łyso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa odbierz pocztę:):):) eee tam.... ja jakby co to zawsze potrafię przyznac sie do błedu:P:P:P:P a poza tym to ja blondynka..... zawsze mogłam sie pomylić;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMAA!!!!!!!1miejmy nadzieje ze nie zaleje Cie,czego Ci zycze kochana a z całego serducha !!!!test niekoniecznie w dniu spodziwanej @ wyjdzie wiec jeden wyszedł słaby ,drugi nie wyszedł .mnie też ( po dniu spodziewanej)wyszzedł bardzo słaby a drugi po dniu nie wyszedł i co???? he he !! zrób bete i progesteron i oszczędzaj sie teraz przez te dni kochana!!!jesli endo jest tak grubiutkie powinno byc dobrze i jeśli ta wielka plama ;) jest wielka to dobry znak!!!:D cieszę sie i czekam!!!!!!!!!!!!!! aa i plamienie minimalne ja też miałam i bóle @ i po dniu ustały foli ciesze sie z usg ze ok wyszło !!!niezły dzidek rosnie zabajonku ja sie bałam ze mam ospe ( 1 trym)wyczytałam wszytsko na ten temat .wiem ze 2 trymestrjest juz jest w miare bezpiecznym okresem dla dzidziusia ,a ospa nawet w 1 trym b rzadkopowoduje jakiekolwiek wady płodu wiadomośc od Asi!! narazie jeszcze w szpitalu ,decyzja zapadnie jutro ,jak cos sie dowiem to dam znac .moze jutro pojutrze sandra bbędzie juz na swiecie!!!!!!!pozdrawia Was ! Enigmaa trzymaj sie weź duphaston i oszczednie pamietaj!!!!!!moje zdanie jest takie -będzie dobrze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, może jednak będzie jutro święto. Ty taka podejrzanie spokojna jesteś, hi, hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ja zawsze przed @ jestem spokojna:) natomiast jak mam owu to dostaję takiego focha i wogole ze nie mozna ze mna wytrzymac:P i z tego tez powodu ze 2 cykle poszły na straty bo jak foch to foch:P:P:P:P monik ❤️ kochaniutka:) wróciłas:):):):) strasznie sie cieszę:) monik dopisz sie do tabelki:):):):) i moe co tam u Ciebie?:) duphaston juz wzięlam tak jak mi kazał ,jak @ sie rozszaleje to zaprzestanę:) Bol brzucha juz mi przeszedł...wiec jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmo Kochana Ty to jesteś szalona i wszystko co koło Ciebie też jest szalone...czekamy do jutra :) Ja idę lulu bo mnie brzusio boli. Dziś wzięłam pierwszą tabletkę Harmonet i mam nadzieję, że będę się po nich dobrze czuła. Dobrej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×