Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

enigmaa, a jak Ty się w ogóle czujesz kobito? Ja bym chyba nie wytrzymała i już robiła test. To co, święto jutro? Południe już minęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dziękuję za mile słowa :-) naprawdę super odpoczęłam, przede wszystkim psychicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na test
enigmaa nie trzymaj nas w niepewności, co ma byc to będzie,wiec wyskocz do apteki i kup test....i napisz, ze zobaczyłaś dwie wypasione na maksa kreseczki, wiec nie czekaj do jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, cholero to badanie w przebiegu niczym nie różni się od cytologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam bez podniety:P Wkońcu to dzis mam termin @ laski więc bez nakręcania prosze:P poza tym to tak sie boję testu ze szok, szczerze powiem to wolałabym zrobic striptiz NA RURCE niz test:P :D:D:D:D:D:D poza tym chyba jednak czuję ten bol w szyji więc @ chyba sie czaji p.s. aptekę mam na przwciwko pracy:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli :) moj gin mowil ze troszkę głębiej trza wleść po ten śluz:(:(:(:(:( genewa:) najgorsze to to ze jak dzis nie dostane to jutro tym bardziej bede sie bała zrobic test:( bo jak wyjdzie 1 krecha to niezły mi prezent będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, Ty to jesteś:D:D:D Choć ten striptiz w taki upał to może nie jest taki głupi pomysł;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, pobiera się go z szyjki macicy tak jak przy badaniu cytologicznym, ja nie czułam różnicy i nie bolało, mi się wydaje że szkoda czasu, juz długo się staracie bez ustalenia przyczyny niepowodzeń a to byłby kolejny krok w diagnostyce, poza tym zazwyczaj robi się ten test już na początku diagnostyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tej rurki to by się pewnie mąż ucieszył, trzeba było ją uwzględnić przy remoncie w biurze, ale by się ździwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:( ale mam dziś zwariowane rzeczy do zrobienia w pracy:( a poza tym mam chandrę, nie mam zielonego pojęcia dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makłasy , główka do góry :-) Ty chyba też (nie) czekasz na @? obyś Ty razem z Enigmą nie doczekała sie jej! trzeba czyścić tą tabelkę nr II - ino szybko :-) jak nie zapomnę wyślę Wam z domu fotki przystojnych boćków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, jak jutro nie dostaniesz, to znaczy, że dobrze jest. A może akurat będzie fantastyczny prezent. Tak naprawdę, to wszystko jest wiadome, tylko Ty jeszcze nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij, wyślij, przydadzą się:) do @ jeszcze z tydzień albo ciut dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętny
czy on jest taki rewelacyjny???nie ma się czym chwalic foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) to nie suwaczek tylko misiaczek:):):):):) Genewa :) ja miałam zawsze cykle 25dc potem z clo mam 27dc ale raz miałam 28dc jak w 2 fazie brałam duphaston. Więc mozliwe ze mi się spózni.... i sama nie wiem dlaczego ale nie mam ochoty na ten test:( boję się ..... :( ale cos mi sie zdaje ze @ lezie bo czuję ta szyję..takie pulsowanie Maklady:) skąd ten foch?:) i dół?:) kochana głowka do gory:) Cały czas gapię w majty bo wydaje mi sie ze mi cos leci......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba :) Jest pierwszy na którego się natknęłam ale mi się spodobał, nie lubię przerostu formy nad treścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jest mój :) ale widze, że kogoś to znowu boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, suwaczek-misiaczek jest fajny, naprawdę. Trochę inny i o to chodzi. enigmaa, moja @ po hsg przchodzi tak regularnie, że można zegarek regulować, równiutko co 27 dni i kurde blade nie chce się odczepić ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki genewa, może jest mało suwaczkowy ale sobie drugi zafunduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, dzięki za zdjęcia, fajne krajobrazy, oj pojechałoby się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffff ja mam jeszcze niecałą godzinke do wyjścia i mam nadzieje że przezyje, Foliś Ty pewnie juz poszłaś do domku, a mnie sie podoba Twój suwaczek-misiaczek orginalny....Enigmuś powiedz mi wogóle nie zamierzasz robić testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie upał przepędził nad wode hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) jakos czuję ze dostanę @..... teraz cosik pobolewa mnie ale tak na @.... hmmmm moze nie pobolewa ale czuję brzuch.... i to raczej takie @powe odczucia mysle ze dostane albo pod wieczor albo mnie krew zaleje w nocy Poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×