Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Estelka, żadne mżonki, ty też się doczekasz prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:):):) Dziękuję wszystkim za życzenia:) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ BByłam na tym hcg ale wydaje mi sie ze to zbedne bo jak gapie w majty to mam coraz więcej \"brudów\", nie jest to krew tylko takie jakby złuszczenie śuzówki poza tym czuję w cipidrynce jakies takie dziwne uczucie takie @ powe wiec to pewnie jest @ tylko jakas z kosmosu... nawet jak dzis pobierali mi krew do badania to nic a nic nie chciało leciec z zył:( Poelęgniarka była w szoku i 3 razy próbowała wkoncu sie udało:) wynik mam ok 13 ale powiem szczerze ze nie nastawiam sie nawet niec nie mowiłam mezowi zeby go nie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Enigmaa daj znać jak sie czujesz .trzymam nadal za Ciebie mocno ! dziewczyny nie wiem czy doczytałyscie to co pisałam o Asi ale jeszcze raz Was pozdrawaiam od niej .dziś moze cos bedzie wiadomo,oby bo już chyba tydzien jest w szpitalu u Was dzisiaj tez słonko zasżło za chmurki troszke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, oby beta była piękna - czekam na wieści :-) hej Monik, pozdrów Asiulkę, ile ona jeszcze będzie czekała na Sandrunię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jadę do Węgier na tydzień. Niestety mój mąż dostał tylko tyle urlopu :( Jedziemy w ciemno, mam nadzieję, że znajdziemy kwaterę. Tam podobno nie ma z tym problemu. Estelka, dostałam zdjęcia. Są super. Ale niezła z Ciebie laseczka. Enigma, najważniejsze, że to coś nie jest obfite. Jak się jest w ciązy to czasami są to tylko plamienia w okresie @. Także nigdy nie mów nigdy. A który to dzień cyklu u Ciebie? No i nie mam dalej Twoich zdjęć, proszę mi się poprawić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dzieki za odp:):):) Witaj Paulaaaaaaa :):) widać mały daje ci w kość hihi:)ale to przyjemne pewnie mmmmmm pozdrawiam Kurcze Enigma dzis znów bedziemy kibicować i czekać na wyni:):)trzymam kciuki a ty widze jesteś z Katowic jak ja:):)gdzie mieszkasz?moze jesteśmy sąsiadkami hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) dzis jest 28dc , cykle mam 27 dnowe ale jakos wczoraj niby były plamki ale na noc nic , teraz jak troche pochdziłam to gapie na wkladke i cosik tam jest ,no ale krwawieniem to nie moge tego nazwac no ale kto wie moze ta @ rozkreci sie ..... i teraz tylko sobie ze mnie jaja robi?:P Iwonko juz posyłam Ci fotki:) chyba iw mialam Twojego adresu :( monik :) dopisz sie do tabelki:) ja wczoraj wysłałam smsika do Asika:) i bidulka ma juz dosyc tego czekania.... no nie dziwię sie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myszko:) no ja prawie z katowic:) rzut beretem;P:P:P paula:) jak tam kondycja?:) i samopoczucie? piszcie cosik mamuski zebysmy wiedziualy co nas czeka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,jedyne co mnie bardzo zdziwił owczoraj to takie duuuuze ciałko żółte.... w tym dc nie powinno go byc juz wogole:( Kurcze będa jaja jak z niego zrobi sie torbiel.... bo to jest duzo prawdopodobne po braniu clo...... i kto wie moze przez to te plamienia???? no bo wkoncu w ciałku złółtym sa naczynia krwionosce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam smsa od aSIKA: WYCHODZE DO ODMU, mam zjawic sie do porodu nie mam prxecieskazan do porodu naturalnego bo przepuklina jest dosc duza i nie ma ryzyka do uwiezniecia. bidulka:( a tak juz chciała zobaczyc niunię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, nie myśl o złych rzeczach, mam nadzieję że za dwie godzinki będziesz skakała z radości, a my razem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......28.07..............29..........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, ale w przyszłość wybiegłaś ;-) a może los zrobi Ci psikusa i 28.07 nie dostaniesz @, bo fasolka będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniłam tabelkę, ale nie wiem czy dobrze. Za bardzo się nie orientuję. ale fakt faktem jest teraz u mnie 29 dc. Raczej cykle mam 31-34, więc musze jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza pozycja tabelki, to pierwszy dzień ostatniej miesiączki, później długość cyklu, a potem orientacyjna data, kiedy ta franca @ ma przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak ja nie nadaję się do cyferek. :( ok, poprawiam, oczywiście coś mi się porąbało, hehe TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......28.06..............29..........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, ja myślałam że dc to aktualny dzień cykly, no to znowu zmieniam, hehe. Przeze mnie nie spoadniemy na druga stronę dzięki Estelka TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......28.06..............31-34..........28.07.........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Asiulka tak męczą jak można :(:( raz tak mówią raz tak co za lekarze i po co ona tam sie męczyła w tym szpitalu.Trzymaj sie Asiaczku juz niedługo:):) Enigma myśle że to ciałko to faktycznie już cos:)ale ciiiiiiiiiii czekamy do 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jeszcze tylko pół godzinki :) Aśka, trzymam kciuki nadal, rzeczywiście męczarnia ale już pewnie niedługo A ja idę dzisiaj do dentysty, mam nadzieję, że dobrze robię, mam opatrunek na zębie i trzeba go zastąpić plombą więc nie powinno być problemu ale i tak martwię się czy nie będzie boleć i nie narazę się na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!! Rano nie miaąłm czasu kuknąć, wchiodzę teraz a tu tyle siędzieje!! Enigmuś trzyammy kciuki nadal!! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantek, jubilatek i roczniczek ślubu ❤️❤️❤️ Foli fajna stopka, w końcu sie doczekałaś szczęściaro ❤️ MYszko gratuluję owu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Mało pisze ostatnio , bo mój synek to takie małe pełzające tornado :-D Albo non stop chce skakać na rękach - dzisiaj sobie przez niego zwichnełam nadgarstek :-P Nie chce juz za dużo spac w ciągu dnia - max 1 h więc ciagle ktoś ( czyt. mama) musi z nim być. Przez ten upał nie moge z nim wychodzic w ciagu dnia na dwór - tylko zostają wieczorne spacerki - w ciagu dnia ratujemy sie wiatrakiem w domu.Za tydzień kończy 9 msc - ten czas mi tak z nim zleciał - jeszcze szybciej niż ciąża. A propos ciąży - Foli bardzo się ciesze się, że z maluszkiem wszytsko Ok. Pamiętam tez moje USG w 8 tygodniu jak zobaczyłam na ekranie rączki i nóżki wywijające we wszytskie strony :-) Mój mąż mi sie ostatnio przyznał, że jak mu o tym mówiłam przez telefon to sie popłakał. Zabajonku - przykro mi bardzo, że dopadł Cię jeszcze ten wstrętny półpasiec. Ja miałam ospe jakies 3 lata temu i wylądawał wtedy na tydzień w szpitalu - brrr - okropne wspomnienia. Mam nadzieje, że witaminy Ci szybko pomoga i będziesz musiała juz znosić \"tylko\" mdłości :-) U mnie skończyły sie tak koło 16 tygodnia :-O Enigma - Ty byś kryminały mogła pisac - umiesz budowac napięcie :-D Zjawie sie koło 14 i mam nadzieję, że zobaczę super wiadomość. A tak w ogóle to wszytskiego naj z okazji imienin i rocznicy ślubu. Granini- czy ty tez przypadkiem dzisiaj nie masz imienin ? Jeżeli tak to dużo całusków równiez dla Ciebie i dla innych solenizantek które sie jeszcze nie ujawniły 🌻 🌻 🌻 Estelko - jak ja Ci zazdroszczę tych wakacji i cudownych widoków. Zdjęcia super - dzieki za pamięć. Asiu - współczuję, że tyle czekania i leżenia w szpitalu i w końcu kazali czekać :-O Pamiętam swoją niecierpliwość przed porodem - nie mogłam sie doczekac widoku tej malutkiej istoty :-) AAA - Granini - doczytałam, że byłaś we Wrocławiu ? W jakiej dzielnicy ( jeżeli chcesz napisać) mieszkają Twoi rodzice ? Ty tez tu kiedyś mieszkałaś? Maklady - jak się już wybierzesz do Wrocławia - to daj znac - może sie umówimy na rynku na piwko :-P Spadam - wołają z góry, że mały ma \"niespodziankę\" w pieluszce i potrzebna szybka interwencja :-D Miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisac - Pawełkowi idą 4 zęby na raz więc możecie sobie wyobrazić jak mam \"wesoło\" :-D Jak tylko sie porządnie \"wyklują\" to zrobie mu zdjęcie z tymi kiełkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak ten czas leci już 9 miesięcy? czuję, że coraz bardziej będziesz zajęta :) a jak zacznie chodzić ? :) Beti, dzięki :) Zabajona, co u ciebie? mam nadzieję, że czujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już wróciłam z wioski... ale chętnie zostałabym tam jeszcze z tydzień... cisza spokój... i wiecie co mi się przydarzyło... poszliśmy z mężulkiem na spacerek i latał nad nami czarny bocian ;-( pierwszy raz w życiu widziałam czarnego bociana na własne oczy ale wcale mi się nie podobał, rozpłakałam się i już nie lubię tych ptaków... Czuję się już dobrze, tzn nic mnie nie boli, tylko przy lekkim wysiłku jeszcze czuję ciągnięcie w macicy... a psychicznie... no cóż.. chyba jeszcze troche to potrwa... Enigma- czekam na wieści.. oby beta była duża jak stodoła Foli- cieszę się że wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcęfasolkę, to pewnie jeszcze długo potrwa zanim się otrząśniesz, nie można na siłę tego zmienić, trzeba jakoś z tym żyć a myślę, że będzie coraz lepiej, nie dlatego że zapomnisz a dlatego, że jak będziesz w ciąży to twoje myśli przyciągnie ta mała istotka, ja wierzę, że tak będzie. Zobacz na Aśkę, jej też się to przytrafiło a teraz czeka na córeczkę i juz niedługo się zobaczą. Teraz pewnie trudno ci w to uwierzyć ale tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×