Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ja w ten sposób straciłam już sporo cykli i teraz żałuję. Nie zawsze tak mam, ale czasem to mam taką nerwę na owulację, że szok. A przed , to jestem zła na siebie, że wciąż mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, z całego serca trzymam kcikuki aby ta plama ;-) to była fasoleczka! :-) w końcu na jednym teście widziałś dwie krechy!!! - coś mi się wydaje, że załapałaś się na letni \"wysyp\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki:) ja widze ze Wy bardziej wierzycie niz ja:) Te staranka nauczyły mnie pokory:) no coz zobaczymy:) a jak nie to następny cykl i nastepny..az wkoncu sie uda:) granini ❤️ estellko ❤️ genewa ❤️ idę spac ... bo jestem juz padnięta:( ciekawe co u Zabajonka?:) Zabajonku trzymaj sie i walcz z tym pułpascem:) buźka 👄 👄 👄 dobranoc kobietki 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło masz... pułpasiec:( ... sorki , juz ze mnie analfabetka sie robi:P walcz Zazbajonku z półpascem i przegoń do w pizdu:P :D:D:D:D PAPAPAPAAP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa trzymaj sie !!! wierze ze to ten letni wysyp!!!!!!!!!!!!! test miał prawo wyjsc słabo z popołudniowego sikanka! !;) bardzo mocno trzymam Enigmoo nasza !!!! dobrej nocki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam ciężki dzień, nie wiem kiedy będę mogła zajrzeć, dlatego: - cała masa buziaków i ścisków dla ENIGMY z okazji Imienin i ... 14 rocznicy ślubu. Życzę Ci, żebyś była zawsze szczęśliwa, żeby wczorajsze przypuszczenia przestały nimi być, żebyś zawsze była tak cudownie zwariowana i wszystkiego, naj, naj, naj. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję Ci bardzo 🌼 🌼 🌼 no to zapraszam wszystkie na imprezę : kafka:) ciacho:) i czego tylko sobie zyczycie:):):):) Ja nockę przespałam bez @ ale ja sie obudziałam to zobaczyłam ze wycieka mi taki podbarwiony śłuz- ,potem poleciałam do kibelka i jakies takie\"brudy\" mało ale cos było:( Czuje sie raczej na @ wiec niech juz mnie zaleje bo wkurza mnie ciagłe sprawdzasnie majt:D Zreszta juz sie do niej przyzwyczaiłam ...więc ten jeden cykl niech se będzie:) no cóz kafka juz jest:) zapraszam laseczki:):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Enigma czytam i czytam i normalnie nie dowierzam. Czuję, że Twoja kolej. ale super! A Twoje relacje są zawsze rewelacyjne. Skąd u Ciebie taka dawka optymizmu? Notabene, ja też czekam na @. Prawdopodobnie w piatek, jak wyjeżdzamy samochodem na Węgry. Po prostu świetnie! No i tu mam pytanko do Estelki. Możesz mi napisać jakie są ceny kweter na Węgrzech? No i dziewczyny, coś mnie zaniedbujecie ze zdjęciami. Estelka przeslij coś z wakacji. No i Enigma, jeszcze nie mam żadnego zdjęcia z Egiptu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam w dniu dzisiejszym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim jubiltkom, solenizantkom i innym imprezowiczkom ;-) wszystkiego naj, naj - spełnienia marzeń!!! Enigma, ja tam czuję przez skóre, że naprawdę teraz Twoja kolej!!! Iwonko - nie wysłałam do Ciebie fotek? zaraz się poprawię!!! A jeśli chodzi o Węgry , my nocowaliśmy w przepięknej miejscowości z masą winnych piwnieczek :-) i niesamowitym klimatem - Tarcal niedaleko Tokaju i udało nam się wynająć cały dom , tzn dwa pokoje, kuchnia, łazienka za 8000 forintów (chyba się nie pomyliłam, w każdym razie około 25 pln za osobę), ale były też domy do wynajęcia za 20 000 forintów, trzeba poszukać - my byliśmy baaardzo zadowoleni. A jakie są ceny w większych miastach typu Miszkolc to niestety nie wiem :-( Iwonko, a w który region Węgier się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, podziwiam Cię za spokój 🌻 mam nadzieję, że te wszystkie objawy to na fasolkę a nie na @ :):):) i wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo, dużo miłości!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, wszystkiego najlepszego, szczęścia, miłości i pięknej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa wszystkiego najlepszego duzo usmiechu, miłości i upragnionej fasoleczki, która jest już w Tobie!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ HURAAAAAAAA kolejna szczęśliwa mamuska ja zmykam na wizytę do ginka witaj monik, jak znosisz upały?????wypoczełaś troszeczkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny.....łooooooooooo ależ tu sie działo no Enigmus teraz Twoja kolej zyczę Ci kochana wszystkiego naj naj najlepszego z okazji imienin i rocznicy ślubu no i przede wszystkim cudownego prezentu z tej okzaji i mocno trzymam kciuki !!!!! Najlepsze życzenia dla wszystki Aneczek które dziś mają imieniny....Monik co u Ciebie fajnie że sie odezwałaś....u nas dzis mają byc jeszcze większe upały nie wiem jak to zniose a jutro nawet 36 stopni chyba sie rozpłyne....buziaki i pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Enigma!!!! Estelka jadę do Hajduszoboszlo. Tam jest full turystów, ale ja berdziej jadę tam ze względów zdrowotnych. Podobno ta woda ma tez jakieś własciwości które pomagają na niepłodność. Nie bardzo w to wierzę! Wiecie, do piątku jest u mnie córeczka 6 lat mojej koleżanki. Ona poleciała dzisiaj do Stanów na miesiąc. Nietety teściowa nie umiała zając się małą i ta cały czas płakała. Wczoraj Anka przywiozła ją do mnie. Wcale nie płacze, cały czas oglada bajki. Już mi dzisiaj wymyśliła fajne sformułowania: \'kradziej bułeczków\' i w herbacie zamist fusy powiedziała \'syfy\'. No a dzisiaj, żeby ją czymś zając idziemy na basen. Aby do piatku, później weźmie ją ta druga, lepsza babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iwonko, to jesteś nianią pełną parą :-) wprawiaj się, wprawiaj :-) ja byłam na basenach termalnych w Miszkolcu, było bosko :-) zwłaszcza w grotach z cieplutką wodą!!!! Iwonko, na długo jedziesz na Węgry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie poczytałam sobie o Hajduszoboszlo, tam musi być bosko :-) ale to chyba jest aż za Budapesztem? my dalej jak do Miszkolca nie dojechaliśmy, ale to była taka krótka wycieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale sie dzialoooooooo Enigma szalona babka z ciebie hahahhaaa:):)trzymam mocccccno kciuki żeby na nastepnym tescie byly 2 krechy:)najelpsze zyczenia z okazji rocznicy:):) Witej Estelko po urlopie:):)wypoczeta jak widze :):) Zabojanku mysle ciągle o twoim zmartwieniu ale wierze ze to pokonasz zreszta dziewczyny pisały że jestes juz bezpieczna w 2 trym:)masz wierzyć i koniec bedzie dobrze Wiecie co nie wiem czy pamietacie ze mialam 2 ivi i pecherzyki mi nie pekly a potem wyszla wysoka prl i teraz w tym cyklu ładnie jem bromek poza tym clo brałam (pierwszy raz)tak zeby sprawdzic jak zareaguje na niego. Tak wiec w 11dc bylam na usg i mialam 2 pecherzyki:12mm i 18mm.Wczoraj byl 14dc i straaaasznie brzuch mnie bolal w pracy a po pracy usg i bylo widac owu tzn pecherzyk juz pekniety i gruba sluzówka.Zobaczcie co za ironia jak mam miec ivi to mi nie pekaja(chyba ze stresu i prl)hahha a teraz jak mam luz to i mam owu hahah ja zwariuje chyba musialabym byc oklamana przez gina ze nie bede miec ivi a jak cos to mogliby zrobic:) Ale obmyslilismy z ginem ze moze we wrzesniu tak zrobie jak teraz ze wezme clo i jak poczuje bol to z mezulkiem do gina i ivi.A teraz mam luzzzzzzz od ginow do wrzesnia bo sierpien to wesela i urlop wiec luz:) acha Estelka mam pytanie bo gin przepisał mi luteine dopochwowa a wiem ze ona jets droga czy moge w aptece chciec zaminnie ta zwyklą?Tak mi sie zdaje ze ty chyba kiedyś mialas taki przypadek a jesli nie ty to moze któras z was?:)prosze o rade:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, to nie mój przypadek ;-) ale ja kupowałam luteinę doustną (jakieś grosze kosztowała) i ginka kazała mi ją przyjmować dopochwowo - zresztą wcześniejsza ginka tez mi dała takie zalecenie - a więc doustna aplikowana dopochwowo i chyba nie tylko ja tak ją stosowałam Pozdrawiam Dziewczyny, nie mogę się przystosowac do porannego wstawania po urlopie - 5.10 dzwoni budzik a ja się złóżka zwlec nie mogę i nieprzytomna chodzę, koszmar jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, ja biorę dopochwowo luteinę podjęzykową , jest tania i tak mi zlecił profesor z mojej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mi dzwoni o 7.25 a nie mogę się zwlec z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Estelko tylko ze nie wiem czy sprzedadzą mi w aptece luteine zwykła mimo ze na recepcie napisana dopochwowa wrrrrr?Wolałabym zwykła wrrr Estelko tak wczesnie musisz wstawac????o 5???????od której pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Foli, ale Ty już w ciąży jesteś ;-) to śpiąca chodzisz ja o 7.00 rano to juz zauwam na klawiaturze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , mój mąż jest zabawny, jak kupowaliśmy samochód to mówił, że musi być duży i mieć duży bagażnik żeby wózek się zmieścił, może nawet bliźniaczy ;-) ale to były mżonki z tym wózkiem :-( i teraz chcemy zmienić auto, a on się uparł na kombi - że rodzinne , z dużym bagażnikiem na wózek dziecięcy ;-) mi już ta naiwnośc przeszła, a on ciągle liczy na Cud, głuptasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagne swoje zwłoki z łóżka o 6 10 hahhaa masakra wrrrr, hej foli:)ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze z dzidzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mały jeszcze śpi więc mam okazję chwilę poklikać Enigmaa - trzymam mocno kciukasy - zrób bete to bdziesz pewna na 100%. A tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji imieninek i 14 rocznicy ślubu. Niech sie spełnią wszystkie twoje marzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszaczku ❤️ Foli dbaj o siebie i fasoleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, brzuszek to ja mam wypchnięty ale od stymulacji do in vitro. Ostatnio jak byłam na usg to lekarz powiedział ze jajniki wreszcie się zmniejszyły i wracają do normy. Myszka, spróbuj powinni ci zamienic w aptece. Hej, paula :) co tam u małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×