Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Asiu G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻!!!!!!!!! W końcu sie doczekałaś i tulisz malutka przy sobie. Niech sie Sandrunia zdrowo i pogodnie chowa:D !!Buziaki ode mnie i Bartusia! Pozdrowienia dla Starających się i Przyszłych Mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, hurra, w końcu Sandrunia się zdecydowała! ❤️ wszystkiego najlepszego dla mamusi i córeczki ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Asiuuu !!!! Hmmm, no i twoja mama miała rację, jak ci mówiła tydzień temu, że za tydzień będzie po wszystkim. :-D Witam wszystkie babolki :) Mnie dzisiaj głowa nasuwa, bo pada deszcz. NIe chce się nosa wynużać, a muszę wyjść po zakupinki. Nie było nas dwa dni w domu i w lodówce przeciąg został . Grrrrrrrrr !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko baby gdzie jesteście?:):):):):):) wszystkie na urlopach ,bycza się a ja jedyna w pracy..... buuuuuuu:(:(:(:(:( Ale całe szczęscie zaraz mykam do domku i wcinam pieczony schab z piekarnika i kalafiorka mniam :D mniam:D monik ❤️ jak sie czujesz?:) cosik mało piszesz!!! popraw sie:) maklady a co u Ciebie ... jakie plany w zwiazku z badaniami???? Zabajonku :) pozby las sie juz tego pasożyta?:P tnz półpasozyta?:D BETI: AGA:) ESTELLKA:)FOLI:) GRANINI:) ANKA25:)SUZINKA:) SYSIA:) JUDYTA:)GENEWA:):) ISKIERKA:) WOW ELFFIK:) aaaaa zapomniałabym Aga:) jakby Ci kiedys tfu tfu tfu... ktos porwał WWielkoluda Skośnookiego:P to napewno bedę to jaaaaaaa:):):):) buzka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pustki tu u nas. Ja troche posiedziałam sobie na bocianie i poczytałam o moim prof. Może i jestem w dobrych rękach. W środę jade na monitoring i zobaczymy kiedy inseminacja. Własnie zrobiła sernik na zimno z galaretkami. Zobaczymy co z tego wyjedzie. Najśmieszniejsze z tego jest to , że to przepis na sernik bez serków, hihi. Mój mąż sie mnie pytał czy umiem może też zrobić kiełbasę bez mięsa, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuchuję na całego:D Iwona, co to za przepis???? zaciekawiłas mnie:) Enigmuś, 17-go idę do gin wybadać, czy załapię się u niej na monitoring (nigdy nie miałam..), poza tym nie wiem, czy ta moja nadżerka znowu nie wróciła:( gdzies za ok. 10 dni zrobię sobie jeszcze badanie prolaktyny i może progesteronu, mam też już skierowanie do endoktrynologa, żeby zobaczył, co z ta moją tarczycą... coś się dzieje:) poza tym cały czas z męzulkiem się przytulamy i mimo wszystko nie tracimy nadziei na naturalną szansę:) jak się nie uda zrobić monitoringu u mojej gin, to poczekam na resztę wyników hormonów i pójdę do specjalisty ds. niepłodności, tyl;e, że u mnie w okolicy cięzko znaleźć dobrego:( ogólnie mówiąc, mam nadzieję, że w tym miesiącu będę już miała konkretniej sprecyzowane plany dot. dalszego leczenia:) a jak sa plany, to i humor lepszy i jakas nadzieja większa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laBambas
serdeczne gratulacje dla Asi i całuski dla Sandruni , pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..* Dla wszystkich mamusiek, starających sie i swieżo zafasolkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, jak zwykle wyglądasz kwitnąco! Maklady, ten sernik robi się ze śmietany słodkiej, mleka, cukru, cukru waniliowego i żelatyny, muszę powiedzieć że sernik sie udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj iskierka
Iskiereczko jaka ty jestes słodziutka ,sam miodzik !!!dzis dzien mamy czy tak bez okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdyby któraś z Was chciała zobaczyć malutka pyzunię Sandre to proszę o adreski. Mam nadzijeję ze Asia nie bedize miała nic przeciw .Enigma Tobie posłałam już (rzeczywiscie masz racje musze sie poprawic) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih mon ik:) ja tez dostałam na kom od Asikza zdjecie Małej:) i powiwedzialabym ze wypasiona:D:D:D Ale śliczna mordka:):):):):) Pytałam Asika jak sie czuje to powiedziała ze oprocz bolącego tyłka:P wsjo oki:):):):):) ja dzis odpoczywam:) nazarłam sie pysznej saładki ktora sma zrobiłam w 5-10 minut przepis miałam od kolezanki :)_ polecam pycha Składniki : 1 op 250g tortellini z grzybami- mozna kupic w kazdym markecie 1 pomidor 1 ogórek zielony kawałek pora troszkę majonezu troszke śmietany i przyprawa knora włoska do sałatki i zer zółty starty na tarce na oko ale nie mniej niz 150g Torellini gotujemy i następnie dodajemy do pozostałych składników pokrojonych w male kosteczni mieszamy dodajemy troszkę majonezu i smietany i przyprawe włoską knora następnie dajemy na 20mim do lodowki a potem ŻREMY:D:D:D:D PYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro robię taką sałatkę. Fakt nie przepadam za porem, ale takiej sałatki jeszcze nie jadałam. Także Enigma jutro badź w pogotowiu bo będę się Ciebie pytać jak i co Monik ja też poproszę o zdjęcie Sandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej .... a mnie łeb dzisiaj nasuwa jak jasna cholera, rano to aż z tego miałam zrywa (hmmm .... powtóka z rozrywki). Ale tym razem jestem przekonana, że to przez tą głowę, bo i nie wyspana jestem. Buuuu :( enigma, monik - ja też chcę zdjęcie małej Sandry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa enigmuś - \"połowa\" wirusa chyba se poszła ... w ogóle coś mnie brzuch dzisiaj boli :( cykam się nieco, bo jest dokuczliwy, spróbuję wziąć nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka80
Cześć wszystkim starającym się. Dzisiaj @, czuję się chyba nie muszę mówić jak :( nałykam się tabletek i zwisam nad biurkiem w pracy. Powinniśmy mieć wtedy dni ustawowo wolne od pracy :) Czyli dni "starań" zbliżają się wielkim krokiem, już się denerwuję. Mam pytanie do już zafasolkowanych, czy każda z Was brała przed kwas foliowy? Ja dopiero zaczęłam, a wiem że powinno się brać co najmniej na miesiąc przed zajściem, moze jeszcze poczekać miesiąc? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu GRATULACJE!!!!! Nareszcie Sandra dała sie przekonać na wyjście z brzusia :-) Dziewczyny mam pytanie... ile powinna trwać ostatnia faza cyklu (ta poowulacyjna) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChceFasolkę - taka prawidłowa ksiązkowa II faza trwa zawsze 14 dni, dlatego termin owulacji najlepiej określać w oparciu o datę przewidywanej kolejnej @ minus 2 tygodnie. ALe to ksiązkowo i przy bardzo regularnych cyklach. Ale piszą też, że II faza nie powinna być krótsza niż - zdaje mi się - 10 dni, choć to już dolna granica. Jest to czas niezbędny na przygotowanie śluzówki na zagnieżdżenie i oczywiście dotarcie zarodka do jamy macicy. Krótka II faza może być własnie przyczyną poronień samoistnych, o których kobiety nawet nie wiedzą, bo zapłodnione jajeczko nie zdąży się wszczepić i zostaje wydalone podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja po dłuuuuugiej nieobecności melduję się z powrotem - byliśmy z małym na wakacjach na wsi - zero netu więc i zero forum :( ale za to odpoczęłam sobie bo moi rodzice pieknie zajmowali się Małym. Przede wszytskim gratulacje dla Asi i jej męza a dla Sandruni pięknego dzieciństwa i wspaniałego życia - Witaj po drugiej stronie Kruszynko. JA również błagam o zdjecia!!! oblon2003@o2.pl A u mnie po staremu - dalej zmagam sie z ćwiczeniami (aby wrócić do figury sprzed staranek - ciązowe kg zniknęły nie wiadmo gdzie, natomiast te 6-7 kg nabyte na hormonku podczas staranek jakoś nie chce sie ze mna rozstać, wiec się katuję ćwiczeniami a na rezultat czekam cierpliwie) i doktoratem, który ma się ku końcowi ale idzie to znacznie wolniej niż zakładalam. Za to Mały wynagradza mi wszytskie trudy: Oskar jest małym śmieszkiem cały czas się śmieje i przesypia już całe noce, jestem happy. Pozdrawiam Was wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Zabajonku za odpowiedź, a pytam bo gin potwierdził u mnie owu w 12dc a dziś mam już 17dpo i @ ani widu ani słychu :-( mam zacząć brać antyki od nowego cyklu ale gin nie przewidział chyba że coś może być nie tak... a może po poronieniu ta druga faza sie może wydłużyć... buu :( Goniu to super że sobie odpoczęłaś... ucałuj małego od forumowych ciotek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - potwierdzam, ze wyglądasz kwitnąco, sama sobie zyczyłabym tak ładnie wyglądać w 30 tygodniu :) JaChceFasolke - no wiesz, miałaś przejścia i być może masz rozregulowany cykl, jakby nie było organizm musi sobie poradzić i uporządkować wszystko tak, żeby działało jak nalezy. NIe martw się na zapas. A jak mocno się martwisz, to zadzwoń do gina i zapytaj go, co o tym sądzi i co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!!!!!!!!!!! Iskiereczko dziękuję za zdjęcia, wyglądasz superancko!!!!!!!!! Asiu GRATULACJE dla Ciebie i ęża z okazji narodzin Sandruni!!!!!!!!! Enigma poproszę o fotki Sandruni (masz mojego maila, no nie?) Zabajonku jeżeli te bóle brzuszka cię nepokoją to zadzwoń do swojego gina. A myśmy wrócili z Zakpca, pogoda niestety nie dopisała, bo codziennie padało. Nie przeszkadzało nam to jednak w górskich wędrówkach. Było fajnie i aż nie chciało się wracać do domku. Kupiliśmy małemu malutie kierbce i ciupagę z wyciętym imieniem. A to mój 8 miesięczny Mateusz :) [URL=http://img301.imageshack.us/my.php?image=1003042im0.jpg]http://img301.imageshack.us/img301/6510/1003042im0.th.jpg [URL=http://img228.imageshack.us/my.php?image=1003063gg8.jpg]http://img228.imageshack.us/img228/1508/1003063gg8.th.jpg [URL=http://img156.imageshack.us/my.php?image=1003053bl2.jpg]http://img156.imageshack.us/img156/950/1003053bl2.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez po proszę o zdjęcia Sandry sisikwiatuszek@interia.pl Mateuszek jest śliczny Suzinko :) ;) :) A mojemu Tomusiowi 14 sierpnia wyszedł pierwszy ząbek jest to prawa dolna jedynka :D jestem taka z niego dumna, Dziubeczek ani nie płacze, nie gorączkuje ach co to za złote dziecko :D tak sobie go chwalę ale pewnie jak zacznie chodzić to dopiero różki pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko to tak szybko minie. Ja nawet nie wiem kiedy i jak jak minęło te 8 mniesięcy, bardzo tęsknię za takim maleństwem jak Sandrunia. Zobaczysz Iskierko jak to szybko Ci minie, szczególnie jak juz Patryczek będzie na świecie i dzień za dzniem i tydzień za tygodniem będzie Ci umykał bardzo szybko. A wygladasz mamuśka BARDZO pięknie i kwitnąco!!!!!!!!!!!! Od września zaczynam pracę i nie mam go z kim zostawić:) Cały czas główkujemy z męzem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko cudowny ten Twój Mateuszek :-) Iskierko nie martw się... już niedługo my ciotki będziemy czekać na Twoje wieści z porodówki a potem na zdjęcia małego Eryczka :-) A jak się czujesz? Brzusio już pewnie gigantycznych rozmiarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×