Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

monik, dziekuję za fotke Sandry, sliczna dziewczynka z niej❤️ JaChcęFasolkę wysyłam do Ciebie fotkę, co do mojego brzusia to taki duzyyyyy nie jest, całe 97cm!!!!!! pozdrawiam i zmykam robic obiadek..... w piatek mam usg, wiec zobaczymy jak mój chłopczyk sie rozwija i ile wazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi71
Hej dziewczyny! Pooglądałam wsyztskie zdjęcia bobasów i jakoś tak mi się żewnie zrobiło, że moje już takie duże (w listopadzie 6 lat), trzeba chyba rozpocząc starania i takie super bobo:) Musze sobie założyć jakiegoś maila na wp lub o2, bo na razie mam pracowego tylko i nie bardzo bym go chciała ujawniać na forum (nie chodzi o was, tylko o mojego pracodawcę, czy mnie czasem nie inwigiluje!). Ja właśnie wcozraj po blisko miesiącu nieobecności przywiozłam córę do domu. Jedzie w sobotę z tatusiem nad morze, ja nie dostałam urlopu :( Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjęcia małej aktoreczki Sandry :) naprawdę kluseczka :) ale za to słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku to już 16 tydień ale ten czas leci powiedz Kochana wyczuwasz już ruchy swojego maleństwa u mnie ok 16 tygodnia bywały już wyczuwalne, nie które kobietki czują dopiero 26 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu - ja już skończyłam 16 tydzień :) szczerze mówiąc nie wiem czy to co czasem czuję to ruchy, myślę, że jeszcze to nie to. Zresztą nie wiem, może po prostu nie umiem odróżnić różnych rzeczy, które teraz się ze mną dzieją. :) Nawet nie wiem jak to rozpoznać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo poprosze o zdjęcia Sandruni. Iskierko prześlij mi, ty masz mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ogromne gratulacje i buziaki dla Sandruni 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny, prześlijcie mi również zdjęcia. Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam podać adresu:-), a pewnie niewiele osób go ma: joasia_zet@op.pl U mnie bez zmian, na razie nie wróciłam do staranek, ale od września najdalej od października znów wracam do boju o fasolkę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Ja niedawno wróciłam od gina. Byłam na monitoringu, pęcherzyk podobno duży i endometrium też dobre. Tyle dokładnie powiedział mi profesor. No i dodał jeszcze że jutro inseminacja. Mam być w szpitalu ok 10 rano. AAA i dostalam ok 15 zastrzyk na pęknięce pęcherzyka, czyli pregnyl. Trzymajcie kciuki, zeby jutro sie udało, ok? Dziewczyny, dlaczego pomijacie mnie przy zdjęciach? :( Sandry też jeszcze nie widziałam :( A Estelka, co tam u Ciebie? Cos się nie odzywasz. Joanka, fajnie, że się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Iwonka, trzymam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno kciuki! coś przystopowało na naszym forum rozmanażanie ;-) proszę mi tu pięknie poprawić statystyki :-) I ja i ja chcę zdjęcia Sandrulki, prześlijcie mi rposzę! i jak ktoś ma kontakt smsowy z Asią, to uściskajcie ją ode mnie mocno! A i cześć Goniu! może by tak jakieś nowe zdjęcie - Ty i bejbik, co? I gdzie reszta młodych mamuś - Elfik, no własnie, co z Tobą? Cześć Joanko! i wogóle cześć wszystkim pozdrawiam i miłej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie Sandruni wysłałam przed chwilką do Estelki, Iwony i Joanki mam nadzieję że doszły :) Iwonko TRZYMAM KCIUKASKI ZA CIEBIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i należą mi się gratulacje
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! witam mamuśki i staraczki i ciężarówki. Ja dzisiaj znowu z bólem głowy :-o nie wiem co się dzieje, któryś dzień z rzędu :( Iwona - trzymam kciuki, musi się udać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro ci się należą pomarańczku to gratuluję :) pochwal się tylko za co ci sie należą :) my lubimy dobre wiadomosci, są potrzebne nam jak tlen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak wirtualnie Iwona kopię cię w tyłek :) coby armia zadziałała nalezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a my właśnie wróciliśmy po tygodniowym urlopie w Kołobrzegu. Było super!!! Asiu jeszcze raz gratulacje z calego serca!!!!!!!!!!!!1 ❤️❤️ Ja też poprosze fotki Sandruni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potem wam opowiem jak było dokładniej bo dopiero wstałam i idę na sniadanko - no i wiadomo jak po wakacjach stosy prania!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuleczka
Cześć dziewczynki dawno mnie tu niebyło , a tu proszę bardzo mamy maleństwo gratulacje dla mamy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no właśnie co tu takie pustki, hę? dziekuję za zdjęcie Sandrulki, rzeczywiście pyzucha śliczna :-) szkoda, że zdjęcie takie maleńkie, ale poczekamy aż mamusia wróci ze szpitala i coś więcej nam z pewnością prześle :-) Ciekawe jak ram Foli, Anie i Emice się odpoczywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Pisze do was, poniewaz wiem,ze sa tutaj najbardziej doswiadczone kobiety w kwestii ciazy (to była wazelinka;)). Mam pytanie. Kiedy konczy sie płodny sluz( czyli to biłako kurze), kiedy pojawia sie owulacja, tak orientacyjnie:)Mnie sie sluz skonczył we wtorek ,a dzisiaj boli mnie lewy jajnik tzn. delikatnie mnie w nim kłuje i czasem czuje sie tak, jakbym miala dostac okres. Licze na wasza pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, normalnie sama nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem co się stało. Mąż ma baaaaaaaaardzo słabe żołnierzyki. Praktycznie nie było sensu robić inseminacji. Ale proforma, prof zrobił. Kurczę, ale się teraz boję. Wcześniej armia liczyła 85 mln i wszystkich ruchomych razem 55%. Teraz tylko 15 mln i 15 ruchomych. Ani jednego w ruchu A :( Boże skąd ta zmiana? A myślicie, że antybityki mogły na to wpłynąć. Z jakieś 3 tygodnie temu mąż mój miał ostre zapalenie migdałów. To było tak ostre, że znalazł się w szpitalu, miał kroplówkę. Może to miało wpływ. Poza tym przez tę kradzież się denerwowaliśmy... Ciekawe, ale jestem załamana :( :( Dodatkowo, pof powiedział, ze mało śluzu i przepisał mi luteinę, którą mam brać przez 10 dni 3 razy dziennie.Czy tak ją się bierze? Mam nadzieje, ze niczego nie pokręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - jeśli mąż miał przy tym gorączkę, to mogło to wpłynąć na jakość nasienia. Z tego co czytałam wysoka gorączka osłabia nasienie, a że nowe komórki potrzebują około 80 dni na odiągnięcie dojrzałości, to po tym czasie dopiero można spodziewać się poprawy. Skoro wczesniej mąż miał dobre wyniki, to jedyne co mogło na to wpłynąć to gorączka i ten stres jaki przeszliście. Musicie chyba znów uzbroić się w cierpliwość i zbadać nasionka za miesiąc, za dwa, i już jak będzie poprawa podejść do inseminacji. Ale !!!! Skąd wiesz, że się nie uda, macie chyba jakiekolwiek szanse, skoro profesor zrobił. Nigdy nie wiadomo Iwonko - może to wystarczyć. Trzymam kciuki i nie załamuj się. Ja wierzę, że to chwilowe pogorszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i należą mi się gratulacje
jak to za co? za zrobienie 1000 wpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a co tu tak cicho?????? zabajona co do ruchów dziecka, to tak około 16tc przypominają bulgotanie w jelitach, przelewanie sie lub burczenie w brzuchu... Iwonka trzymam kciuki moze akurat sie uda!!!!!!!!❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×