Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Aguś, Pawełek jest przesłodki!!! i chyba ma twój uśmiech;) a skończyły się jego ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko, podałam wyżej swój adres, może podeślij mi mailika, a ja Ci odeślę ze zdjęciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady - na razie mam przerwe w ćwiczeniach. Za 3 tygodnie zobaczymy co dalej. Po cichu licze, że to już koniec, bo mały zaczyna raczkować, wstawac przy meblach - a lekarze powiedzieli, że jak zacznie się ten etap tp najprawdopodobniej skończy się rehabilitacja. No własnie - ja też mam tylko jedno Twoje zdjęcie, na którym byłaś podobno chora. Ja bym Cie chciała zobaczeć w zdrowej wersji ;-) Suzinko - Twój synek to tez już taki \"dorosły\" chłopczyk :-) Ile waży Twój maluch? Pawełek tak na oko ( a raczej ręce :-P) wazy jakieś 11-12 kg. A wysoki też jest - ubranka ma na 86-92 cm. Niedługo nie będzie na niego niemowlęcych rozmiarów :-D A jak z ząbkami ? Idę spać - byle do szóstej rano ;-) Potem mały lezy z nami i uprawia \"wspinaczkę\" - czyt. włazi na mnie lub męża, ogląda nam uszy, ciągnie za : włosy, usta,nosy a czasami nawet rzesy :-D I wydaje dzikie okrzyki radości jak któres otworzy oczy - łobuz jeden :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.......?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.................17 m-cy.... ... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, powiem wam, ze wczoraj tak se liczyła miesiące ciaży i doszłam do tego, ze we wtorek kończę 4 miesiąc. Ja cię sunę - ale ten czas pruje :) NIe obejrzę się, a już czas będzie rodzić :) Postanowiłam, ze łóżeczko kupimy w grudniu. JAkoś tak nie chcę się spieszyć. Na początku grudnia zacznę zakupki, na upartego będe miała na nie 8 tygodni. No - chyba, że małe postanowi urodzić się szybciej, jak jego tatuś w 8 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ząbków Mati jeszcze nie ma. My też chodzilismy na rehabilitację bo Mati miał przykurcz prawej rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooooooooooooooooooooooooooooo :-) Czy ktoś tu zagląda ? Suzinka - Pawełek ma 4 zęby - najfajniejsze sa górne jedynki - takie łopatki szerokie z przerwą. Ja miałam dokładnie takie same :-D A co to było z tym przykurczem? Jak to sie objawiało ? Maklady - dzięki za zdjęcie. Jak porównałam z tamtym to wcale nie wygladasz inaczej. Widac przeziebienie Ci słuzy :-D Idę teraz konsumowac pyszny obiadek. NIECH KTOŚ COS W KOŃCU NAPISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcefasolkę dzięki za fotkę.....rzeczywiście masz egzotyczna urode i to na plus ....a po kim to tak ??? :D jutro wysle swoja.... maklady przeslij mi fotke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć oczekująca!!!!!!!!! Aga zauważyłam, ze ten topik niestety na weekend umiera :( Wynika z tego, że dziewczyny tylko będąc w pracy wchodzą na topik. Fajnie, ze macie takie możliwiści i ze szefostwo nie ma nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ja się tu zamelduje :) jak sie mamuśki odzywają to ja tez :) a co do ząbków to mojemu Tomciowi wyszedł 14 sierpnia pierwszy ząbek wyszła mu prawa dolna jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I znowu poniedziałek :) Asiulek - dziekuję za zdjęcia z pierwszych wspólnych chwil z Sandrą. Aż łezka w oku się kręci jak się patrzy na taką różowiusią słodycz. Suzinko - fakt faktem, że ma się możliwość w pracy \"pogadania\" na forum, ale szefostwo o tym na pewno nie wie. Nie sądzę, żeby komukolwiek się podobało coś takiego ;) Są dni, że można sobie pozwolić na wstąpienie, a są dni, kiedy nie ma czasu na to w ciągu pracy, a po niej w domu to się na kompa nie chce spojrzeć. No i generalnie po południu też nieco spowalnia dyskujsa na forum. Dlatego najlepszą porą (i możliwością) jest \"kradzież\" czasu pracy. Kiedyś miałam wyrzuty, ale jak czasem patrzę na innych \"obijaczy\", którzy kasę tną dwa razy większą, a robią trzy razy mniej - to przestaję mieć wyrzuty. I w moim przypadku staram się nie przepracowywać. Skoro inni sie nie przejmują, to dlaczego ja jedna mam się przejmować. Zresztą nie wypowiadam się za inne dziewczyny, a za siebie. Był czas, ze dawałam z siebie wszystko, nadgodziny, dużo obowiazków, z 4 osób zostałam sama z ich obowiązkami i radziłam sobie. A przy podwyżkach niejako o mnie zapomniano, bo uważa się, ze mi to nie trzeba. Więc skończyłam ze staraniem się. Robię to - co do tej pory, ale dwa razy wolniej, nazwijmy to dokładniej ;) A prawda jest taka, ze robię wszystko w takim samym czasie, dlatego mam czas na forum. Nie zawalam terminów, wszystko jest na czas, więc chyba wypełniam obowiazki, a to, ze nauczyłam się inaczej godspodarować czasem ... to mój zysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ale dzisiaj pusto na forum, halooooo skrót piatkowego usg, jednak moj synuś to chłopczyk i nie ma watpliwosci, rozwija sie prawidłowo, odkręcony jest juz główką w dół,wazy 1400 gram......tak się wiercił, że ginek nie mógł w spokoju pomierzyc główki,obwodu brzuszka itp.łozysko na przedniej ścianie...otwierał buziunie ...lekarz mówił ze teraz to juz mam z górki...hi,hi,hi, aha z usg wychodzi , że urodzę 28.10.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Trochę naczytałam się. Nielatwo było to wszystko ogarnąć. Teraz już mniej więcej wiem co się dzieje ale chyba jeszcze potrzebuję czasu :) Ogromne gratulacje Asiu!!!!! Właśnie przed chwilką ogladałam Wasze zdjęcia...słodka kruszynka :) No i wiele innych zdjęć...dzieciaczki rosną :) Mi właśnie stuknęły 2 latka staranek. Zobaczymy co dalej. Wróciliśmy wczoraj wieczorem ze Stężycy na Kaszubach i nie mogłam się dziś zwlec z łóżka a tu tyyyyllllleeeee roboty. Zawijam kiece i lece. Pozdrowionka dla WSZYSTKICH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, dzięki za zdjęcia. Sandra jest boska! Granini witaj! To bierz się do roboty i co jakiś czas tu zajrzyj. A ja jestem zadowolona bo moja praca mgr została przyjęta i została mi juz tylko obrona we wrześniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ! Iskierka - to dobrze, że synek nadal jest synkiem :) i że wszystko jest dobrze :) granini - witaj po przerwie :) Iwona - teraz to tylko formalność :) A tu coś ciekawego dla pracujących przysżłych mam :) Jak myslicie - przejdzie? Szczytem marzeń jest 5 -miesieczny macierzyński jak dla mnie, plus zaległy urlop, to ho ho , co najmniej do końca lipca, albo i do połowy sierpnia posiedziałabym z brzdącem w domku. Ale to by było zbyt piekne. Jakoś nie wierze, że aż tak prorodzinnie zadziała nasz rząd. :-o http://e-prawnik.pl/prawo/data.php/dHlwZT00MjI0JmlkPTExNDQ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki tak jak myślałam, włąśnie dzisiaj dostałam okres i dupa zbita :( Co ma być to będzie, mam nadzieję,że nasze kolejne próby zakończą się powodzeniem dziś jak jechałam do pracy to wsiadła dziewczyna/kobieta (młodziutka) z dwójką ślicznych blond chłopczyków.. ech, coraz częściej zerkam na dzieciaczki małe, mąż też... teraz wyszaleliśmy się na wieczorach panieńskim/kawalerskim mojego brata i jego narzeczonej, niedługo ślub akurat mniej więcej w tym czasie powinnam mieć dni płodne- może po szampańskiej zabawie \"zaskoczy\"? pozdrawiam wszystkie starające się, trzeba się nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku, ja tego nie napisałam po to abys się tłumaczyła myszko, poprostu stwierdziłam fakt większego zagladania na forym w tygodniu w godzinach dopołudniowych :) Asiulku dziękuje za zdjęcia Sandruni z Waszego porodu, aż się wzruszyłam, bo sobie poprzypominałam jak to było te 8 miesięcy temu. Dokładnie 8 miesięcy temu chodziłam po szpitalnym korytarzu z kroplówką oxytocyny a Mateusz urodził się 22.12. o godz. 4:25 Są to niezapomniane chwile bólu, cierpienia, szczęścia, wzrószenia, ulgi i troski o dziecko. Jest to coś czego nie da się opisać, trzeba to przeżyc żeby to zrozumiec, czego zycze WAM z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asiu jak znajdziesz chwilkę to napisz jaki miałaś poród, bo ja rodziłam jedyne 19 godzin i 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czedziewczynki!! Asiu Sandra cudna a Ty taka wymęczona bidna ale widać szczęsliwa!! Aguś dzięki za zdjecia wielkoluda, niedługo Cię przerośnie zobaczysz!! Foli wcale Cię nie słychać, pewnie na urlopiku, odpoczywaj sobie odpoczywaj!! U nas nic się nie dzieje, czekam na @ w sobotę, no iczekam na jakieś dobre wieści na forum!! Wracać już z urlopów szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - jam się nie tłumaczyła, ja tylko pisałam jak sprawy się mają u mnie :) Zresztą naprawdę ostatnio mały tu ruch. Foli, Ana na urlopie, ale estelka, enigma - heeeejjj!!!!! Maklady, beti :) prosimy częściej. No Iskierce wybaczam, bo w końcu ona pierwsza chyba teraz w kolejce do powitania bąbla na świecie, więc pewnie skupia się na tym. sabra - nic się nie stresuj, bo to jeszcze gorsze, oki? jakoś sie ułoży i \"jakoś\" to wcale nie oznacza \"jakoś\", tylko \"dobrze\". A takei dni zdarzają sie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Zabajonku, ranny ptaszku!!!!!!!!!!! Jak się dzisiaj czujesz? Czy dzidzia już daje o sobie znac w postaci kopniaczków? Ja poczułam pierwsze kopniaczki w 16 tygodniu, choć jeszcze wtedy nie błam pewna czy to na pewno jest \"to\". Moja babcia mi powiedziała, ze mam sobie policzyć od pierwszych ruchów dziecka 20 tygodni i wtedy się urodzi. Policzyłam i wyszło na 18.12., a Mateusz przyszedł na świat dokładnie 8 miesięcy temy czyli 22.12., a termin miałam na 4.01. wiec urodził się predzej i babcina metoda się sprawdziła. Babcia mówiła, ze jej się to sprawdzało przy każdym dziecku, a urodziła ich pięcioro. Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, to wygląda na to, ze ja się posypię w połowie stycznia, a nie na koniec :) w 37 tygodniu :) No ja na kopniaki czekam, narazie jest to \"chlupotanie\" :) A dzisiaj kończę 17 tydzień, według niektórych \"poradników\" jest to tez koniec 4 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odebrałam pocztę :) Asiulek - Sandra jest przesłodka, a tY skarbie wyglądasz na zmęczoną, ale bardzo szczęśliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja Aska dziekuję za zdjęcia przeslicznej Sandry🌻, jak znajdziesz czas to napisz skrót z poródówki Zabajona w miare mozliwości i czasu zagladam do Was, jak nie pisze to czytam co u Was.....to fakt za 2 miesiace czeka mnie poród, wiec teraz nadszedł czas prasowania pieluszek, ubranek itp.wiec to pochłania duzooo czasu..... Zabajona, to pewnie przy najblizszej wizycie, jezeli maleństwo sie dobrze pokaże to zobaczycie płec, oj niesamowite uczucie i widok, pamietam jak ja sie poryczałam wiedzac ze bedzie zdrowy chłopczyk!!!!!! teraz zmykamy na sniadanko, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki:) jestem na urlopie i nigdzie nie wyjeżdżam, więc za bardzo nie mam o czy pisać:) siedzimy z męzusiem w domu:) a pogoda jest do bani:( kolejnego lekarza jeszcze nie zaliczyłam;) zmykam i lecę dalej, na poczte i takie tam:) jeszcze się odezwę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - nie wiem jak ja zareaguję, ale czy chłopak, czy dziewuszka, będę cieszyła się jednakowo. Choć czuję, ze noszę małego Arka :) Mógłby maluszek coś pokazać na wizycie, a nie tylko dupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×