Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ha ha Iskierka - ostatnio tak mi burczało, że maż zapytał, czy \"młode już miauczy\" :-D Ale to było w żołądku :) Tak naprawdę nie kojarzę nic szczególnego, może ja poczuję później. NIe mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku, niech Cię wyściskam. Dzięki, że podniosłaś mnie na duchu. Mąż miał tempereture 40 stopni przez 3 dni. Może to miało wpływ. Już się trochę uspokoiłam. Za miesiąc znowu inseminacja i zobaczymy, czy się oporawiły. Zabajonku 🌼 A dla zainteresowanych, dzisiaj inseminację miałam gratis. wyobraźcie sobie, że cały zabieg włącznie z badaniem nasienia jest już refundowany. Kiedyś płaciłam 100 zł a teraz nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello laski:):):):) iwonka:):):) ja tam i tak trzymam kciuki:):):):) moze jednak jakis jeden nieruchawy wpadł na tą Twoją komórkę:) i ta go wsysła:):):):) Oby:):):) napisz mi kchana ,czy inseminacja boli... tzn jak to jest jak przez szyjke przechodzi ci do macicy..... bo mnie to czeka w przyszłym cyklu i juz ze strachu mam pełne gacie:(:(:(:( Selena... ja to bym na sluz az tak nie patrzyła... jesli Cię kłuje to mozliwe ze juz po owu bo to płyn drazni otrzewną a płyn własnie zbiera sie po owu.... Napisz ilu dniowe masz cykle???? i czy regularne? a miałas kiedys monitoring??? Dla pozostałych laseczke 👄 👄 👄 Ja siedze w pracy i mam kupę roboty.. Jutro fryzjer,pasemka a w sobote impreza ze znajomymi w knajpie:) tańce i hulanki:):):):):) A w niedzielę lub najpozniej do wtorku @.... a potem..nowy cykl:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Enigmaa za odpowiedz:) Wiec teraz miałam od ponad roku cykl 29 dniowy.Wczesniej zawsze był 31 dniowy.Dostałam okres wczesniej 3 dni. Mysle,ze było to spowodowane wysilkiem i wyjazdem w gory. Wiec okres miałam 2 sierpnia, według wyliczen wynika,ze dzisiaj powinnam miec owulacje.Hm..........nie wiem, co myslec. Monitoringu nigdy nie mialam.Odczuwam jednak kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, w ogóle się niczego nie czuje, nic. Jest tak jak przy cytologii. Zakładają Ci coś a potem już ok. W ogóle nie czuć. Także nie ma co się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chodzisz do szpitala państwowo?? do jakiego lekarza??? długo czekasz na wizytę?? a jak obsługa i fachowość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę na wizyty prywatne do profesora Wołczyńskiego. Tam robi on usg. Za wizytę z usg płaciłam 50 zł. A wczoraj dodatkowo miałam zastrzyk- pregnyl to drugie 50. Pod tym względem profesor jest w porządku. Później ewentualnie daje skierowanie na badania do zakładu endokrynologii.No i właśnie dzisiaj byłam w szoku bo inseminację wraz z badaniem nasienia zrobili mi na książeczkę. Nawet zapomniałam ze sobą legitymacji, to tylko podałam im numer. Nikt się w ogóle nie czepia. Podobno inseminacja od paru miesięcy jest refundowana. Bo w kwietniu płaciłam jeszcze 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wizyty się nie czeka. Bo są prywatnie. Jak się zajeżdż to dopiero na miejscu okazuje się ile jest osób. A zawsze jest sporo i trzeba trochę poczekać. A fachowowość? Hmm, Białystok ma bardzo dobre opinie!!! Ja też się zgadzam. Mój profesor też jest w porządku. Chyba się do niego przekonałam. Jest małomówny, ale dokładnie wie co robi i mu zaufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 77 to twoja druga inseminacja.....a jakie miałaś robione badania??? Ile czasu po inseminacji można swierdzić że się udało lub nie..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeka się ok 2 tygodni. A badania to hormony: FSH, LH, PRL estradiol., no i oczywiście nasienie męża. A skąd jestes oczekująca? Zastanawiasz się nad Białym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestm z Białegostoku. Fakt, że niedaleko 75 km. Ty masz 150. A robiłaś już jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, hormony ale jakiś czas temu już więc po pierwszej inseminacji będe musiała powtórzyć, hsg i tsh, i nasienie męża ...troche kiepskie :( we wrześniu bedę miała I inseminację a jak nie wyjdzie to mam zrobić: hormony,LH, FSH, prolaktyna, progesteron, estradiol, testosteron, DHEA ,T3, T4 wrogośc śluzu, badanie w kierunku mycoplamy, chlamydii veroplazmy + posiew a mąż: posiew z nasienia cukrzyca przeciwciała plemnikowe Duże tego .............:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam po Twojej trasie, dokładnie jestem z Zambrowa. Kurczę to naprawdę dużo już tych badań robiliście. Mi profesor narazie nic nie zleca. Te moje badania są z wrzesnia z ubiegłego roku :( Wiem, że i invitro jest nieco tańsze w Białym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki po przerwie byliśmy z mężem i 2 innymi parami w Żywcu, pogoda niestety taka sobie:dwa dni lało, dwa były dość ładne. Tak się napaliłamm,że po ostatnich naszych staraniach jestem w ciąży,że nie imprezowałam z nimi, pod wieczór raz była imprezka zakrapiana żołądkową....a ja tylko soczek, i 1 słabiutki drink...żeby jakby co nie zaszkodzić maleństwu... a teraz czuję,że jednak chyba niestety zbliża się okres, jak zwykle pogorszyła mi się cera , boli mnie brzuch.. ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena... nie marnuj czasu i do roboty:D:D:D:D mOZLIWE TEZ ZE TO KŁUCIE TO pękajacy pęcherzy.. rosnie rosnie i wkoncu pęknie Jesli masz 29dc to owu rzypada Ci na 15dc więc nie marnuj czasu:p Powodzenia:) Iwonko ❤️ dzięki Ci bardzo:) ale i tak sie boję ..bo niecierpię rozwierać wrota a jeszcze cos tam wsadzać obcego:P:P:P:P nie ma to jak \"swój\" hihihihi:D:D:D ŁYZECZKO:) nie martw sie :) ja myślę ze kazda z Nas będzie miała Swój czas:) 🌼 buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czekalam na twoja wypowiedz enigmo:) Ja siedze przed kompem i wylewam łzy..........jest mi kosmicznie smutno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selenko, nie martw się, będziemy razem się starać w kolejnym cyklu :) jeden miesiąc wiosny nie czyni..czy jakoś tak. jak napisała enigma każda ma swój czas.. będzie dobrze czas się zrelaksować, wyluzować i kochać a nie robić dzieciaczki- to podobno działa i nie myśleć obsesyjnie o zajściu w ciążę- wiem,że to nie jest łatwe, sama to mam ale spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skończyłam depilację woskiem, nóg, rąk i bikini oraz wąsika...........oooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj jak bolało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma mnie bardzo pocieszyla:)Łyzeczko mam nadzieje,ze w tym cyklu jeszcze sie zalapie.Moze mam jeszcze szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co u Foli słychac? dlaczego ostatnio jej nie ma ? mam nadz ze u niej wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli chyba ma urlop, chyba miała gdzieś wyjechać:) Byłam dziś u gin, pęcherzyk dośc spory, tak mówiła gin, bo ja się na tym nie znam (27) prawie pękał, więc zadziałaliśmy:) ale my tak już ponad tydzień codziennie działamy:) i co najwazniejsze, nie mam już nadżerki, piękna szyjka, nawet blizny zniknęły:) strasznie się cieszę, chociaż to z głowy:D a z tarczycą musze iśc do endo... kolorowych snów kobietki, nie smutkacie się ❤️ Iwonko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenko ❤️ mam nadzieje ze nie traciłas dzis czasu :D:D:D oBY UDAŁO cI SIE W TYM CYKLU:) SKĄD jESTES? I ILE MASZ LAT? MOZE DOPISZ SIE DO TABELKI:)? maklady ❤️ Ty tak nie zamęczaj męzusia:P codziennieee????? no no.... nie wyglądałas mi na Taką :P:P:P hihihihihiihihihi:D:D:D JACHCE FASOLKĘ:) POPłosze o Twoją fotkę:) egzotyczna piękności:):):):) enigmaa@tlen.pl Suzinko:) monik ma ta fotkę bo ja mam tylko w telefonie ale nie umiem:( dac ja do kompa:( monik ❤️ obiecałas cos????? napisz co u Ciebie??????:):):):) no foli ,Ana emika na urlopie:) leniuchują:) A ja w sobotę idę na tańce:)juz nie mogę sie doczekac:):):) Asik chyba jutro wyjdzie.....:)tak cos pisała:) buzka papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×