Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Aśka, no co ty? Zdarza się, ja też mam ostatnio tak mało wolnego czasu, że chciałam zdjęcia wysłać szybko bo mialam korki w domu i zapomniałam załącznika. Luzik naprawdę :) To pewnie nocki zawalasz teraz, ja już się zastanawiam jak to będzie, a kiedy wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- nawet mi się nie chce o tym mysleć, choc i tak siedzi mi to ostatnio non stop w glowie. Mi sie macierzynski konczy 26 tego miesiąca :o. Później jeszcze 2 tyg. urlopu a reszte urlopu chce rozpisac na raty by przez 1 miesiac chodzic do pracy 3 razy w tygodniu- by odrazu nie wpadac w wir calego tygodnia. Ale jak patrzę na Sandrę- gdzie teraz się zrobila taka slodka , gdzie sie śmieję calą gebę na mój widok, gdzie zaczela interesować się swiatem- ja w takim momencie mam Ją zostawić???? :( Normalnie plakać mi się chce jak o tym myślę. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Foli ja też nie mam fotek:( Estelko ja wchodze w swoje stare gacie pod warunkiem że są to biodrówki i mogę je nosić pod brzuchem. Tyłek za bardzo mi się jeszcze nie poszerzył:) Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię ci się, mi też nie będzie się chciało wrócić do pracy napewno, już się o to martwię. andzia, już wysyłam, chyba mamy brzuchy podobnej wielkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Foli - a ja mogę powiedzieć, że wbrew temu co mówią, że dziewczynki zabierają mamom urodę to Ty wyglądasz naprawdę rewelacyjnie :-) A brzuszek faktycznie bardzo zgrabniutki. Asiu - rozumie Twój ból. Mi za 1,5 msc-a kończy sie urlop wychowawczy, jednak dzisiaj postanowiliśmy z mężem, że nie wracam w styczniu do pracy tylko zostaje z małym przynajmniej jeszcze z pół roku. O prace sie nie boje bo pracuje w takiej firmie, że zawsze się dla mnie znajdzie miejsce. A tak naprawdę to nie mam wcale ochoty tam wracac i będę się rozglądac za czymś innym. Z kasą tez sobie dajemy radę więc z czystym sumieniem zostaje w domu opiekowac sie Pawełkiem. Zwłaszcza, że teraz ma okres wybitnie \"mamowy\" - biega po całym domu i woła w kółko \"mama\" :-D A jak zawoła z takim przejęciem w głosie i z biedna miną MAMO to wtedy się rozklejam na amen :-P Z tym spaniem to miałam podobnie - przeszło po 2 msc.Teraz zasypia koło 20.30, budzi się koło 6 rano ale daje mu na śpiąco butlę i śpi do 7.30 - 8.00. Niestety budzi się casami w nocy i coś tam pomrukuje - to chyba wina ząbków bo chyba idzie już ósmy :-) Iskierko - gratuluje szybkiego o łatwego porodu. Dlaczego ja nie dostałam zdjęc - moze któraś z Was by mi je przysłała ? Estelka - przykro mi, że tak sie męczysz z tymi bakteriami i masz przez nie takie \"rewelacje\". Mam nadzieje, że w przyszłym roku zostaniesz mamusią i będziesz sie kiedyś z tego śmiać ile było z tym zachodu. ale warto - naprawdę :-) Mimo zmęczenia, nieprzespanych nocy to uśmiech dziecka wiele potrafi wynagrodzic. To brzmi jak jakis frazes, ale dla mnie jest to największa prawda - nie ma to jak zobaczec swoje szczęsliwe, zadowolone dziecko. Zabajona - mam nadzieje, że to nie cholestaza. Ja miałam podobnie, ale na szczęście u mnie to była tylko reakcja na kosmetyki (skądinąd na te które uzywam od zawsze, ale w ciązy można reagować na nie bardzo dziwnie). Sabra - trzymam kciuki, że by sie udało - głowa do góry. A o tych lekarzach nie myśl - ja bym na Twoim miejscu ryknęła na jednego z drugim i chyba by mi ulżyło. Idę spać bo zaczynam elaboraty pisac - Emika - wyręczam cię w pisaniu wypracowań. A tak właściwie to gdzie sie podziewasz? Aha - Enigma - mam nadzieje, że znajdzie sie ten jeden z 50 milionów :-D Miłej nocy i kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj ja pierwsza na posterunku :) Foli - potwierdzam to, co napisały dziewczyny - kwitnąco wyglądasz i nic a nic nie zmieniasz się na twarzy. No i brzuszek super zgrabny :) JA co prawda jak wyciągnęłam jakąś dziwną fotę z tego samego okresu ciąży, to też jeszcze można powiedzieć \"fajnie\" wyglądałam :) o ile o sobie możńa tak napisać :) Dopiero niedawno brzuszek troszkę \"rozlał\" mi się i już nie tworzy piłeczki, a raczej wałeczek :p zaczęly się kłopoty z cerą, że o wadze nie wspomnę :) ponadto kłopoty z przemiana materii. No i mama, która widzi mnie prawie codziennie zauważyła, że ciutkę zmienia mi się twarz. :) A jestem ledwie (o ile pamiętam) 5 tygodni do przodu niż ty :) WIęc tobie wróżę śliczną ciążę do samego końca, bo naprawdę rewelacyjnie wyglądasz :) sabruś - widzę, że dołek cię naszedł. Skarbuniu - przytulam mocno, mam nadzieję, ze jak dzisiaj tu zajrzysz, to pesymizm będzie już za tobą i że jaśniej spojrzysz na wszystko. Asia - fajnie, że jednak masz czas czasami zajrzeć :) choć domyślam się jak ten mały łobuziaczek potrafi absorbować. Ja zapewne będe miała to samo jak już moje maleństwo się urodzi. Jak wszystko będzie dobrze, to może za 10 tygodni mała będzie już z nami, może troszkę wczesniej, a może później. Najlepiej jakby urodziła się w terminie, bez czekania i stresu ... bo jak poczytam co czują czekające na poród kobietki .... no takie uroki chyba ... a co do \"gafy\" to uwierz mi - żeby tylko takie były :p wyszło zabawnie i już. Dużo zdrówka i siły życzę :) Estelka - mam nadzieję, ze u ciebie takie nastawienie pozostanie i że da wymierny efekt :) COś wydaje mi się, że teraz mamy do czynienia z silniejszą i bardziej twardą kobietką :) No własnie - a gdzie Emiczka? Czyżby całkiem szaliczki ją pochłonęły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - fajnie, że możesz zostać z malutkim w domku. Też chciałabym posiedzieć z maleństwem co najmniej rok w domu, ale to niemożliwe ... po macierzyńskim zaległy urlop i powrót ... takie zycie i czasy. Chyba powinnam dziekować szanownemu rządowi za dodatkowe 2 tygodnie macierzyńskiego (tylko dlaczego 2 tygodnie, a nie 4 czy 6 ? :-o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Aga, fajnie masz, że możesz sobie pozwolić na zostanie w domku, ja wrócę po macierzyńskim i po urlopie tak jak Zabajona niestety. Zależy mi na tej pracy a i w czasie macierzyńskiego będę tu przychodzić na 1,5 godziny tygodniowo bo mam tu dodatkową pracę. mąż będzie przyjeżdżał do domu wcześniej po prostu raz w tygodniu. ale będzie ciężko potem wrócić na pełny etat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Foli- dziękuję za zdjęcia. Wyglądasz pięknie, przeważnie się mówi że córeczka zmienia mamusię a u Ciebie zero zmian:) Brzuszek rzeczywiście wielkością podobny do mojego, z czego się cieszę bo jak już pisałam martwiło mnie że może jest trochę za mały. Ostatnio pytałam lekarza czy u dzidzi wszystko ok bo jakoś brzuch mi nie rosnie a on się śmiał i powiedział że mam się cieszyć bo łatwiej mi będzie wrócić do formy po porodzie. Tak więc już się nie martwię i nie przejmuję głupią gadką ludzi:) We wtorek chyba się dowiem co będzie, bo jadę na USG, wszyscy mówią że będzie chłopak bo się za bardzo nie zmieniam, ale patrząc na Foli to nigdy nic nie wiedomo:) Mój mąż mówi że jemu to wszystko jedno co będzie, ale ja widzę że jakoś tak na córeczkę go bierze:) Wiadomo \"córeczka tatusia\" Asiu-wyobrazam sobie co przeżywasz. ostatnio rozmawiałam z kuzynką która ma 9miesięczną córeczkę, powiedziała mi że zostawić takie dziecko i iść do pracy to najgorszy koszmar, teraz kiedy potrzebuje najbardziej mamy, a najgorszy jest wzrok dziecka jak już wychodzi. Powiedziała ze nie raz chciała się wrócić i olać pracę.Szkoda że w tym kraju nie jest to jakoś lepiej rozwiązane:( Zabajona- ja myślę że w ogóle powinno być więcej tego macieżyńskiego, albo przynajmniej żeby wychowawcze było płatne. Ehhhhh życie.... Pozdrawiam wzystkie kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, my idziemy prawie równo ciekawe która pierwsza urodzi :) niby ja ale przy pierwszwej ciąży z tymi terminami różnie bywa :) może w tym samym dniu. A jak tam Baksa bo dawno o niej nie pisałaś. Przygotowuje się na nowego członka rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kurcze wyslijcie mi też zdjęcia:(buuuuuuu Asiu fakycznie tak malutka dzidzia i do pracy buuuuu wirze ze ci będzie ciężko ale może tam u ciebie w pracy jakoś sie ugadasz bo masz fajna szefową może pójdzie ci jakoś na ręke.A z kim dzidzia zostanie? Sabruniu:(obiecaj że sie weźmiesz sie w garsć pamietaj ze te doły tylko pogarszają a ty masz podnieść się i walczyc do końca nie mozesz prezciez w polowie walki odpuścić!!! Pamiętaj naprawde już niedługo.A potem jak sie dowiesz że jesteś w ciąży to już gbędzie 4 moze 5 tydzien pomysl:):)juz blisko:):)ja wierze że sie powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- baksa chyba czuje że coś się święci, nie wiem ale wydaje mi się ze psy to wiedzą. Jest dla mnie bardziej czuła, nie czarpie się na smyczy i nie skacze na mnie, co wcześniej robiła bardzo nie delikatnie. Poza tym często do mnie przychodzi żeby się przytulić i chce mnie lizać po brzuchu. Czasami aż się to wydaje niewiarygodne zeby pies tak się zachowywał:) Mam nadzieję ze nie będzie zazdrosna o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, wysłałam :) Andzia, psy są mądrzejsze niz nam się nieraz wydaje :) moja nie skakała na początku bo bardzo ją karciliśmy za to ale teraz jej się czasem zapomina, to taki szałaput jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jaka z ciebie laska nonono:):) kurcze tu masz taki fajny brzuszek a rece szczupłe i figura super:)poza tym fajna kuchnia, a to twój mąż?fajnie wyglądacie razem mm Dziewczyny ja sie czuje ciagle śpiąca i senna bez energii to normalne?Jak wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam kochane🌻 nie odzywam sie, bo mam duuużooo pracy, nie mam na nic czasu naprawdę, czekam na @ dziś miała się pojawić ale pewnie jutro przyjdzie, bo już ją czuję więc jutro z mężusiem jedziemy rano na badania, moje robimy w poniedziałek lub wtorek(zależnie czy @ przyjdzie dzis czy jutro), no i przygotujemy się do inseminacji-3 i ostatniej, może szczęśliwie zaowocowanej, ale jakoś sceptycznie do niej podchodzę, raczej jestem na nie, może nie jest to dobra postawa, no ale przecież nie będę ściemniać że mam przeczucia że się uda, bo ich poprostu nie mam. Inseminację zrobimy na cyklu naturalnym więc okaże się czy jakiś pęcherzyk urośnie i pęknie, a w dodatku najgorzej będzie jak trafimy w sobotę więc inseminacja przepadnie, ale jakoś nie mam do tego głowy, w ogóle mam grafik tak napięty, że z trudem znajduję czas jeszcze na badania, ale na szczęście znajduję,kiedyś może się zmieni moje nastawienie i może życie sie zmieni na lepsze i pełne dzieci:-), marzenia..... ale wolę je mieć bo dają jakąś nadzieję jeszcze...... enigma gratuluję pęcherzyków i trzymam kciuki za powodzenie inseminacji👄 Iskierka, gratuluję maleństwa🌻 dużo szczęścia i zdrówka dla Was, teraz piękne życie Was czeka:-) tylko pozazrościć Asia, wiem co czujesz i jak trudno będzie ci córcię zostawić w domku, przytulam cię serdecznie🌻 dziękuję tym które o mnie myślą, ja o Was też myślę i nadrabiam co jakiś czas to co napiszecie, nie zawsze odpowiem w terminie, ale zaległosci w czytaniu nie mam:-) Foli, ja tak cię prosiłam o zdjęcia twojego brzuszka i nie dostałam, aż mi smutno było jak dziewczyny o Tobie pisały:-( czekam więc że i o mnie sobie przypomnisz, Andzia również czekam na zdjątka👄 całuski dla Was wszystkich bez wyjątku, mam nadzieję, ze kiedyś będziemy wszystkie cieszyć sie ze swoich maleństw:-) tego Wam życzę, odezwę się niebawem po badaniach, mam nadzieję, że wyjdą ok, bo jak czytam co was dopada to mnie aż to przeraża, przez co można mieć infekcje i w ogóle, trzymajcie sie kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, dzięki :) tak to mój mąż i ja na imprezce :) póki jeszcze możemy :) Emika, ja pamiętałam ale nie miałam twojego maila w poczcie jak wysyłałam, a na forum cię dawno nie było :( i nie pomys lałam żeby sprawdzić po nickiem. już nadrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dziękuję za zdjątka, ty naprawdę wyglądasz ślicznie, i chyba byś mnie zmyliła, bo nie powiedziałabym że miałabyś urodzić córcię bo masz ładną buźkę jak na chłopca:-) a brzuszek to wcale taki mały nie jest, w sam raz, ja tez taki chcę ale z niespodzianką w środku, a nie z fałdami tłuszczyku od jedzenia:-P jutro idę na basen, kupię karnet i pochodze sobie 3 razy w tygodniu, muszę zadbać o swoje zdrówko, bo ostatnio za dużo pracuję siedząc przy kompie, ale dziś mogę już Wam powiedzieć, że mam 80 % wolnej sumki przygotowanej na in vitro i jak dobrze pójdzie to może wcześniej podejdziemy do in vitro:-) -może luty-marzec? hmm, zobaczymy:-) narazie in vitro za jakieś 2 tygodnie:-) miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Emika, nie mów hop z tą iui, bo przecież jeszcze @ do Ciebie nie przyszła :-) Sabra, co Ci w Novum powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...21.10.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Silve26........Biała Podlaska......09.03.07........2kg............? Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg..............Nadia Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczynki! Sorki jestem iedobra wiem, Emika chyba mnie myślami ściągnęłaś. U mnie @ szaleje na całwgo przyszła jak w zegarku w 26dc, czyli we wtorek. Mam nadzieję że do Ciebie nie przylezie!! ❤️ Iskeirkogratulacje, Eryczek cudny jaki podobny do taty nono!! Foli ja też podobnie jak Asia nie dostałąm załączników - poproszę ładnie! Sabra, Enigma powodzeniew tym cyklu, będzie dobrze mam nadzieje!! Przepraszam że ostatnio nie piszę ale myślimy o zmianie miejsca zamieszkania co bardzo pochłania nasz czas. Jak się coś wyjaśni to na pewno się pochwalę.Aktalizuję tabelkę, ściskam Was wszystkie i życzę spokojnego wieczorku, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Estelko, w tym miesiącu nawet bardzo nie bolało, nowy cykl nowa nadzieja... Niedługo do gina na obserwację owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim. Dawno mnie tu nie było ale was podczytuję. U nas trochę się pozmieniało. Mamy mieszkanko!!!! Teraz chcemy je szybko wyremontować do gwiazdki żeby spędzić wspólnie pierwsze święta w swoim gniazdku. Remont jest ogromny bo robimy wszystko od podstaw!!!! Patryk najprawdopodobniej jest alergikiem i będę musiała ponownie wrócić do mleka H.A. - nie powiem żebym była tym ucieszona bo koszt mleka hypoalergicznego jest prawie 2 razy taki jak zwykłego dla maluchów :( ale co zrobić jak mus to mus. Ostatnio dałam mu soczek brzoskwiniowy i po jakiejś godzinie na rączkach i policzkach wyszły mu plamy. Musiałam szybko biec do apteki do wapno w syropie :( Kiedyś gdzieś słyszałam że jak któraś kobieta ma bolące @ to po ciaży to przechodzi. A ja wam powiem szczerze że to g...o prawda!!!! Ja mam tak potwornie bolesne @ że szok - jeszcze bardziej niż przed ciążą. Wiecie co? Najchętniej bym zaczęła starania o następnego bobaska. Jak tam was czytam ciężaróweczki to łezka mi się kręci w oku i chciałabym znowu być w ciąży - brakuje mi tego brzuszka :) Foli, Zabajona, Andzia, Myszko - jak samopoczucie?????? Ja również poproszę o wasze fotki. Asiu wycałuj Sandrunię. Rozumiem twoją rozpacz. Ja mam ten komfort że siedzę na wychowawczym. Nie jest nam łatwo, ale firma zaczyna się rozkręcać i mam nadzieję że za 3 lata nie będę musiała wracać do tej okropnej pracy w szpitalu. Wcale mnie tam nie ciągnie. Ja również nie miałabym serca żeby małego oddać do żłobka albo wynająć nianie. Jest straszny pieszczoch i jak jeździmy na pływalnie to już po godzinie zastanawiam się co on robi w domku i zaczynam za nim tęsknić. To jest chyba syndrom nadopiekuńczej matki :P Obiecuję wam że jak tylko będę miała znowu chwilę to się odezwę - a za wszystkie starające się trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu dziś pierwsza? :-) piąteczek sie zaczął i każda o weekendzie myśli:-) do mnie dziś zawitała @, troszkę bolała rano ale już jest oki jakby ból uleciał i nic nie czuję,a w sumie to mam znieczulicę dla niej(chodzi o @) bo czegóż mogłam sie innego spodziewać, dziś pojechaliśmy do novum ale okazało sie ze badania robimy oboje w środę i do dr Starosławskiej też na środę jesteśmy umówieni -więc przygotowania do inseminacji sie zaczęły. Szczerze mówiąc to podchodzę do tej inseminacji tylko po to by nie mieć wyrzutów sumienia że trzy razy nie spróbowaliśmy, na powodzenie nie liczę, przyjdzie nowy rok i może szansa in vitro się powiedzie:-) TABELA II🌻 🌻 🌻 NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............17.11......28-37......15-20.12 .....21 m-cy........W-WA INSEMINACJA -3 i OSTATNIA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI inseminacja przewidziana jest na około 30 listopada - andrzejki hihihihi:-) to sobie poszaleję :-)może powróżymy sobie z wosku, kiedyś wyszły mi dzieci-tak mi koleżanka mówiła, ja tam kobietę z czymś na ręku widziałam ale co tam niech będą dzieci:-) tylko gdzie one są?......o ironio.... z bezsilności już żartować tylko mogę, nie mam siły krzyczeć i płakać...... powodzenia dla wszystkich, mam nadzieję, że jeszcze parę dziewczyn przed nowym rokiem zaciąży, enigma kiedy masz robić betę po inseminacji? buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-to mnie zmartwiłas tymi olącymi@. ja od 11 lat sie z tym męczę i licze na cud, ze po ciązy to się z ieni. A jak nie to zastsosuję metodę : Co rok, to prorok, czyli będę a okrągło w ciąży chodzić. Emika-z poprzedniego cyklu pamiętam, że najgorsze były ze 2 dni przed @ jak czulam ze idzie a potem sie ludzilam ze moze nie przyjdzie. Ale jak juz byla to bylo mi lzej bo zbieralam sily na nowe walki. Ogolnie najgorsza jest II polowa cyklu. Estelka-a\'propos wczorajszej rozmowy na gg. Starania o bejbika sa dlugie, ale kiedy zorientowlaiscie sie ze przyczyna niepowodzen lezy po stronie meza. chodzi mi o to czy: ja robilam mezowy badanie nasienia, ale takie ogolne. Wyniki takie sobie. Troche za duzo martwych i mniej ruchliwych. Nikt nie kazal robic zserszego zakresu badań. I tak mysle ze jak nie zrobie tego to tak i nastepne 25 miesiecy moge o dziecko walczyc i nic z tego nie bedzie. Moje pytanie jest takie: W jaki sposob zorientowaliscie sie ze trzeba nasienie przebadać. I czy bylo tak, że zanim to zrobilscie to byłaś stymulowana lekami (w sumie moze niepotrzebnie). Pytam o to bo po wczorajszej rozmowie mialam przemyslenia. bede wdzieczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika- 30 listopad-wspanialy termin na inseminację. Akurat na nowy rok mezusiowi o 24.00 powiesz: Wszystkiegi najlepszego w Nowym Roku, tatusiu!!!! Ale bedzie mial minkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×