Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

AnA, nie przejmuj się, na mnie testy tak działają:( dlatego ciązowe robię bardzo rzadko:) ale Zabajona mnie pocieszyła teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zabajonku, dzięki za pamięć tak wogóle....ja przypuszczam że przestaniesz sie martwić jak przytulisz swoje maleństwo, choć wtedy pewnie zaczniesz sie martwić o inne rzeczy echhhhh tak to już jest z dobrymi mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja teraz zrobiłam znowu dwa razy i dla równowagi wyszły dwa niebieskie hihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! MNie też wyszedł 2 razy niebieski raz z palcen, drugi bez :) Ale cóz się spodziewać w 4dc :) Foli dzięki za zdjątka, czekam na pzoostałe, jeszcze Ci zadałam kilka pyt w wolnej chwili jak mozesz to odpisz Ana tez czekam na zdjatka, Witaj Zabajona ciężarówko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też proszę o fotoski, a ze swojej strony OBIECUJĘ PUBLICZNIE, że jak tylko zakończe remonta łazienki, to zrobie się na bóstwo :-D i porobię fotki specjalnie żeby wysłać dla was. Bo na tych które mam nie widac mojego rosnącego brzuszka, a przeciez on jest. Mój aparat jakiś \"wyszczuplający\" chyba jest, czy ki grom :) CO do testu - od samego patrzenia zmienia sie kolor ha ha, wiec RUSKI to naprawdę potrafi :) Aaaa i zaraz prześle wam coś śmiesznego, co dzisiaj dostałam na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto.....papatki laseczki pierwszy dzień po urlopie jakos zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski!!!! Coś się chyba ruszyło, bo już dawno dwóch stron nie czytałam, hehe. Niestety mi też ten test wyszedł niebieski. A jutro minie 14 dni od inseminacji. Wiem, z pewnością nie jestem w ciąży. Piersi już powiększone tylko czekam na @. No i kolejna inseminacja. Ach życie. Ja też czekam na fotki. Foli, zapomniałaś o mnie. Ana do Ciebie też się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki a czemu ja nigdy nie dostaje od Was zdjęc??????????? :( Troche to przykre Sysiu dziękujemy za komentarz na bobasach. Tomuś to też już taki wielki facet. Śliczniutki chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpię. Kończymy projekt salonu ale coś nam się nie zgadza. Cieszyliśmy się, że wszystko zmieszczone ale chyba złe wymiary mamy. Mąż zszedł na dół zmierzyć wszystko jeszcze raz. Jutro idziemy z tym do sanepidu. Nawet nie wiedzialam, że wymagania są tak strasznie chore. Śpimy po 4 góra 5 godzin, remont się przedłuża i kasy już nie ma :( cikuję Was mocno i jak się to skończy to wyślę zdjęcia co wykombinoliśmy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) granini, Ty dbaj bardziej o siebie:) wiem, że w takich sytuacjach człowiek się mobilizuje, ale spać przecież musisz 🌻 Suzinko, ja też nie dostaję zdjęć, jeśli się o nie nie upomnę;) tu jest tyle osób, że trzeba o sobie przypominać;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elloooo lasencje:):):):) melduję sie na posterunku:) Mam nadzieje ze usprawiedliwicie mi moja nieopecność :) ale mam taki zajob w praqcy ze hohohohohohoho... z 2 strony to dobrze bo będzie wiecej kaski:) ale pracowac trzeba. Ja ogolnie robię rózne wyceny i potem przedstawiam je klientom a kazdemu sie jak zwykle pali i chce odrazu:( Ale poprawię się:) obiecuję:) Ja jak juz Wam pisałam w tym cyklu dałam na luz..... nie chce tak molestowac meża bo widzę ze jemu juz to na psychę powoli siada.. Postanowiłam ze jesli On będzie miała ochotę na przytulanki to nei będziemy czekac na owu tylko jazda:P:P:P:P:P no i tak było w 8dc a potem jak mialam owu w 11dc to niestety nie było chęci:( Ale nie przejmuje sie tym,umowiłam sie z ginem na inseminację na pazdziernik bo we wrzesniu gin jedzie na jakis kongres o niepłodnosci do Poznania albo Łodzi cos tam mowił i jak naturals nie pojdzie to w pazdzierniku mam zaklepana inseminację:) Jestem pozytywnie nastawiona:) a to juz 99% szansy na powodzenie:):):):) hihihihihihihiii... ja to oczywiscie wymysliłam z tymi 99 % hihihihiihihih:) Pozdrawiam Was gorąco i będę kukać:) bo oczywiscie w nocy czytam co nabazgroliłyście:P:P:P:P Aaaa.... apropo zmiany Fryzury...zrobiłam trwała ala Liszowska super wyszła bez zadnego siana....i jestem very happy zawsze marzyłam o lokach :) Nie ukrywam ze facetom i oczywiscie mezusiowi bardzo sie podoba... Wyglądam jak Aniołek Charliego:P hihihiihihihhiii:D:D:D ale kolezanki tak patrzą i patrzą i niby im sie podoba:P ale to są zazdrosnice..hihihihihihiihi:) Jak zrobie fotkę to poslę:) buziaczki 🌼 👄 ❤️ 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa .... ja zrobiłam ten test co Ana dała linka i czerwony kwadrat wyszedł:P hihihihihiihihihihiiii ..no mowiłam jak sie ma pozytywne nastawienie to i kwadrat czerwony będzie:) hihihihihiihh:) buzka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) mi wyszedł kwadrat niebieski taj jak Zabajonej :) nie ma to jak rosyjskie testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja też chcę zdjęcie. Ja oczywiście nie miałąm czasu wysłać wczoraj bo byłam 2 godziny wieczorem u kosmetyczki a potem przyszłą siostra do mnie spać bo ma malowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny pamietajcie żeby i do mnie wysłać zdjątka, ja mam w domu kompa nadal zepsutego dlatego dzis nic nie wysle jak tylko mi go naprawią to Wam powysyłam....a teraz zabieram sie za prace odezwe się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) dziś do pracy przyszłam na 10. więc dopiero się odzywam ooo i Enigma się odezwała, fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Estelka jak samopoczucie? no ale reszta to same pracusie dziś hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to i ja sie odzywam !!!:D buziaki dla wszystkich dziewczynek!!!cmok cmok! enigmuś poprose o fotki jeśli można u mnie zaczął sie 32 tydz mało chodze mało siedzę (czyli leżę ;) ) ze wzgledu na krótkąszyjkę i skurcze :( ,skurcze ,bóle gnatów ,rwa kulszowa mam już dosyć ale wiem ze już niedługo :) martwie sie tylko by nie urodzić wczesniej ,chociaż jeszcze te 4,5 tygodni wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, raaaany, to już! \"zaraz\" będziesz rodzić?! ależ ten czas galopuje!!! Ana, moje samopoczucie, no chyba ok. Spać mi się chce, pracować mi sie nie chce,,,strandard ;-) a w sobote ide na weselicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko nie dostajesz zdjęć bo nie ma napisanego Twojego maila pod nickiem wiele razy patrzałam a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona to ja chętnie kupię ten aparat wyszczuplający :) Makłady jak słodko jak ktoś tak pisze \"dbaj o siebie\" :) Enigma jak też ostatnio nawalam z zagladaniem tutaj i marzę o nowej fryzurze. Jak wszystko się uspokoi to chętnie zrelaksuję się tutaj z Wami. Także u mnie jesteś usprawiedliwiona :) Monik trzymam kciukaski za Twą cierpliwość i, żeby było wszystko ok :) Moje brzuchatki i te bez brzuszków...HELP!!!Mam doła. Jak już wspominałam przejełam salon fryzjerski wraz z pracownikami co = się stali klienci. Dziś dzwoni do mnie dziewczyna z fachem w ręku i talentem, że 15 wyjeżdża do Dani do chłopaka na pomywaczkę i zostawia mnie na lodzie :( Jestem załamana, cyferki z kasiorki, którą wydaliśmy mam przed oczami. Może któraś zna fryzjerkę z Trójmiasta i okolic szukającą pracy. Bo na ogłoszenie nikt nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monik ależ ten czas leci łooooo matkooooo, niedługo juz zobaczysz swoje maleńswo ale superek - buziaczki dla Was....widze Estelko, że czujesz się tak jak ja hihihihihi i jak zwykle nie chce mi sie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Granini pracusiu, ja CI nie pomoge bo mieszkam za daleko mogę tylko życzyć Ci z całego serca żeby wszystko się ułóżyło dobrze i żebyś znalazła odpowiednią osobę, ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie warunki zaproponowaliśmy jej super. Rozmawialiśmy o tym w poniedziałek... nie mogła uśmiechu powstrzymać z radości. Jednak woli zostawić szkołę i jechać do chłopaka. Chyba już nic nie mogę zrobić...ehhh Idę zdrapywać literki z szyb...trochę wyładuję się, bo płakać już nie mam siły. Ściskam Was mocno i wiecie fajnie, że jesteście. Fajnie, że mogę się wyżalić. Mężowi już nie chcę płakać bo to nasz współny problem. Miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam odreagować...zerwałam wszystkie literki :D Właśnie piję 4 kawkę i muszę z Wami trochę posiedzieć bo zwariuję. Nie możemy dać naszemu topicowi umrzeć!! Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×