Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość ładna cera
a-gula Nie poddawaj sie to jest normalna reakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzyweczka
ja dzis zaczynam trzeci tydzien wysp troszke mniejszy ale nadal trzyma :( coraz mniej ropnych pryszczykow ale zaczynaja mi wyskakiwac drobne krostki na czole .. taka kaszka .. ehh mam nadzieje ze to szybko zniknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Ta kaszka chyba występuje u każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aff
@pokrzyweczka A powiedz mi proszę kiedy pojawił się u ciebie wysyp ?? @ładna cera Czy to normalne ze jeden ma atak dżedajów natychmiast a drugi po 2 tyg ?? I ile u Ciebie trwał ten wysyp ?? [Napisz proszę coś więcej o nim, bo to dla mnie duży stres i już nie wiem sam co mam robić ] PS Widzę ze naprawdę uryna pomaga, doskonale było to widać na początku kuracji kiedy po przemyciu twarzy niespodzianka znikała podczas snu ale w związku z wysypem zbytnio tego nie widać ale będzie lepiej... prawda ? Prawddddaaaa ????? (^o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aff
(^o -------> (^o^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
-> Afff Prawda. Prawddddaaaa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzyweczka
Aff U mnie wysyp zaczal sie kolo 5 dnia wiec trwa przeszlo tydzien :( no ale najwazniejsze ze jakas poprawe widze :) i tak sobie mylse ze moze pod koniec sierpnia bedzie juz super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 8. To już tydzień. Zaczęłam nową buteleczkę, tamta mi się skończyła ;) Na szczęście nie skończyła mi się zdrowa cierpliwość, bo gdyby nie ona - już bym chyba znów przerwała kurację. Wrrr, nigdy nie lubiłam kaszki, a ta z czoła tym bardziej mnie denerwuje. Ale nic. Wdech - wydech - i pozycja halasana :D Tylko spokój może nas uratować. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być tak
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 9. Właściwie mogłabym napisać: jw. Heh, jak się polepszy, to... nie omieszkam o tym wspomnieć :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Afff U każdego jest inaczej. Jedna osoba moze nie miec wcale wysypu a inna ma i do duzy. To jest sprawa indywidualna. Wysyp nie musi nastąpić zaraz na początku tylko po pewnym czasie. Ale napewno nie po paru miesiącach dopiero tylko w okresie góra 2 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
czesc :) bylam na wyjezdzie wiec mnie troche nie bylo. niestety na ten czas przerwalam okłady bo nie miałam warunków. bałam się o te dni i poszłam przed wyjazdem do dermatologa. przypisal mi zewnetrzny antybiotyk (Zineryt) smarowalam sie nim przez tydz i stan skóry baaardzo mi się pogorszył. odstawiłam go teraz i troszkę lepiej jest ale myślę nad powrotem do urynoterapii. i zastanawiam się czy wszystko się zacznie od nowa (stosowałam te okłady wczesniej przez 2 tyg i przeszlam wysyp) i boję sie ze znowu bede musiala przechodzic przez to samo :( ladna cera jak tam Twoja buzka? juz chyba ok 2 miesięcy stosujesz urynoterapie, nie? powiedz- przeszlo Ci całkowicie? plamki zniknęły? betka_ odnosnie kropli Psorinoheel- nadal je używam- to juz ok 5 tygodni (koniec drugiej buteleczki i tak sobie widze efekty. opinie na iinnym forum mnie do tego zachecily bo pisali tam ze po 2 buteleczkach widać efekty. wiec sie teraz zastanawiam czy ich nie odstawic. a moze jeszcze trochę pobiorę. homeopatia przeciez wymaga czasu tak jak urynoterapia. ale myślę ze nie jest dobrze ufać opiniom odnośnie takich leków bo lekarz powinien dopasowac je indywidualnie. najlepiej chyba isc do homeopaty zanim sie zacznie takie krople. dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
No jakby porówanc stan mojej cery z przed 2-óch miesięcy a teraz to teraz jest pięęęękna!! Mam jeszcze pare niedoskonałości ale tego prawie juz wcale nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 10. jw - przy czym na czole mniej o 2, 3 kropki, które to przeniosły się na policzki. Mają ze mną taką zabawę, aleee.. wytrzymam; wezmę je na przetrzymanie :D Powodzenia. A jak tam u Was? Napiszcie, proszę, coś optymistycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 11. jw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Jutro wyjezdzam nad morze wiec nie bede tu nic pisać :(:( Opuszczam was :P Jest tu ktoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 12. jw, nooo może z mikroskopijną poprawą ;) Ale do przodu :D -> ładna cera jaaa tu jeszcze jestem, prowadzę stały dziennik pokładowy :D udanych wakacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 13. jw z minimalnym polepszeniem (chyba, że ja już w desperacji widzę poprawę, mimo że jej nie ma :P )... Powodzenia! Polepszenia! Pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Wrcóciłam :)!!! Ktoś jeszcze mnie tutaj pamieta? PIszcie nadal o swoich stanach skóry, bede WAs wspierała i licze na to samo z Waszej strony :) Moja byzia po 2 mieśiacach urynoterapii wydaje sie okey, nawet babcie mnie wczoraj po powrocie z 2 tygodniowych wakacji pochwaliła ze coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
-> DDDD nooo np. ja Cię pamiętam ;) z tego topiku i z tego drugiego o urynoterapii :) cieszę się, że u Ciebie lepiej, życzę dalszych efektów (nie dziękuj, nie zapeszaj :D ) oczywiście - Ty wspierasz nas, my wspieramy Ciebie! aleee aleee... umowa! :D :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
DDDD Super że wróciłaś bo jakos mało osób tu wchodzi na forum :( Ja za chwile wyjezdzam nad morze i nie będzie przez przez jakies 10 dni. Pozdrawiam wszystkim papa :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
a-gula To fajnie, że mnie pamietasz! Oczywiscie wsparcie najwazniejsze bez tego nie zajdzie sie daleko :) ładna cera Nio to zycze udanego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 14. Chyba odrobinkę lepiej - w porównaniu z ubiegłym tygodniem ;) Wciąż w czółku jest parę kropeczek, ale dużo już znikło a nawet zniknęło, więc może niebawem ten czołowy kyrk się skończy ;) Pozdrawiam! zdróweczka i pięknych buziek życząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... tyle sie już tego naczytałam i sama nie wiem... w gruncie rzeczy, to niewiele osób pisze, że im pomaga :-/ Ja chciałabym zacząć ale sie strasznie boje... Tak chciałabym mieć idealną twarz jak moje koleżanki...:( Jeśli bym zaczynała, to tylko okłady i przemywanie wchodzą w grę. Tylko... Za niecałe 2 tyg znowu wyjeżdżam i nie chce pojechać z gorszą cerą niż jest teraz. Tymbardziej, że biore antybiotyk, i podczas brania cera jest suuuuuuuuuper. Ale przecież nie bede go brać całe życie, nie ? Kiedyś trzeba przerwać a wtedy... powrót koszmaru. Czy jednak radzicie mi zacząć tą urynoterapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
lena: nie powinno sie stosowac urynoterapii jak sie bierze leki. poza tym ten wysyp jest akurat po 2 tyg stosowania wiec nie zaczynaj terapii przed wyjazdem raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 15. Po dwóch tygodniach - stan na dzień dzisiejszy: na czole jeden większy i jeden mniejszy, na lewym policzku dwa małe 'niewiadomoco' ;) Ale wszystko szybko się goi. I do przodu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucha
no wlasnie mama mojego chłopaka mi to mówiła juz dawno ale sory nie mogłam siedo tego jakos przekonac.wiem wiem mozna powiedziec przecież to tweoj mocz!!ale to nie jest przyjemne;/mycie twarzy moczem.mam tez problemy z krostami i napewno jak juz bede bezsilna wyporóbuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 16. Dwie kropki na czole szybko się goją, właściwie wysypu już nie ma. Reszta buzi lepsza. Nie chcę zapeszać i stwierdzać, że jest cudnie, bo nie jest. Ale skromnie powiem, że.. jest lepiej. I oby tak dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska163
ludzie czy zauwazyliscie ze po urynie twarz sie bardzije przetluszcza??bo u mnie tak jest?? a co do urynoterapii to stosuje juz z tydzien i jest lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 17. Coraz więcej obszaru mojej twarzy zaczyna przypominać.. mnie sprzed... heh, wielu lat :P Czyli jest lepiej, tylko tak dalej poproszę! :D Muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość i nie babrać niepotrzebnie paluchami (które chyba ze zdziwieniem dotykają gładkiej buzi), ale z tym nie będzie większego problemu, bo mam coraz bardziej widoczną gołym okiem.. motywację ;) Pozdrawiam, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×