Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość a-gula
dzień 47. Jestem, jestem :) Widzę, że przybyło tu trochę nowych twarzyczek :) Witamy serdecznie. Co prawda nie cieszy mnie to, że wszyscy tu jesteśmy z wiadomego powodu.. ale za to w słusznej sprawie - bo wierzę, że na to szaleństwo jest metoda. -> Mam nadzieję, że właśnie ją znaleźliśmy, w urynoterapii :) U mnie.. do przodu ;) Jakiś czas temu mając taką buzię pewnie byłabym już najszczęśliwsza, a teraz wiem, że to jeszcze nie jest to, o co mi może chodzić, nawet tak pi razy drzwi ;) Ale cierpliwości. Buźka jest gładsza. Duużo rzadziej coś wyskoczy, a jeśli już, to dość szybko się goi i znika. Niczego nie wyciskam, dlatego jak na mój gust jest trochę za dużo zaskórników, no nie wiem.. może powinnam je pogonić jakimiś parówkami i paluszkami (ale wiecie: nie takimi do jedzenia, tylko.. no, wiadomo). Chociaż... chyba wolę małe czarne zaskórniki, niż duże czerowne pryszcze. Więc już nie narzekam :P Soku z aloesu jeszcze nie próbowałam, ale chyba trochę zmieniłam dotychczasowe pożywionko, żeby oczyścić organizm, poczytałam sobie o tym wszystkim, co zatruwa nas całych.. Piję bardzo dużo wody mineralnej, codziennie pogryzam trochę pestek słonecznika i dyni, zmieniłam białe pieczywo na ciemne, zaczęłam jeść więcej warzyw i owoców, od czasu do czasu zjadam jogurcik, piję zieloną herbatkę, zdecydowanie ograniczyłam słodkości (oooj, ćwiczę silną wolę :D ). Zastanawiam się ciągle nad czyszczeniem wątroby, ale trochę się obawiam, na razie jeszcze się nie zdecydowałam. W każdym razie: cierpliwie smaruję buzię urynką. Powodzenia wszystkim! Pięknych szczęśliwych buziek życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-gula Ja tazke cwicze silna wole jesli chodzi o słodycze, wiem ze potrafie sie zaptzrec, poniwaz 3 miesięce teraz odkąd zaczełam stosuwac urynoterapie rzuciłam palenie, ale słodycze hymmm... sami wiecie o co mi chodzi:P 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauwazyłas ze buźke strasznie blednie? Kurcze po 3 mieśiacach juz chyba dłuzej nie wytrzymam i pojde na solarke =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
DDDD hehe, wiem... słodycze - maj law, maj lajf... potrafię jeść czekoladę i tylko czekoladę, po kilka tabliczek dziennie i nic poza nią.. ale też potrafię się zaprzeć iiii..haha, nie jeść jej wcale. Jeśli to ma pomóc, chętnie skorzystam. Nie zauważyłam, żeby buzia była szczególnie blada, ale to dlatego, że zawsze byłam jak trup - to opinia wszystkich ludzi, którzy mnie znają i nie znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-gula Aha, nio ja znów zawsze miałam opinię myzunka DOŁOWNIE !! :) i dlatego teraz zauwazyłam ze buźka jest bledsza od reszty ciała, zastanawiam sie nad solarka jak sadzisz? Kiedy bardzo czesto chodziłam, ale nie wiem jak to teraz bedzie z połaczeniem urynoterapii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
DDDD Nooo ja też nie wiem, zwłaszcza że nigdy nie byłam w solarium :) Ale przecież ostatnio takie piękne jak na wrzesień słonko - za dzień, góra dwa powinno Cię złapać; moim zdaniem to będzie nawet zdrowiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mi własnie siostra powiedziała ze jaka blada jestem tzn blada hehe i tak ciemna ale jak na mnie to bladam, nie przejmowałabym sie juz teraz tak tym ale ciało mam opalone a buźke wcale troszke takl głupio =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
No a-gula i DDDD nareszcie sie odezwałyście :) Jakoś żadko tu wchodzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercio
trądzik to u mnie już problem przeszło 7-letni (mam 22 lata), i szczerze mówiąc nie wierzę że to mi kiedykolwiek przejdzie, nie będę mówić co stosowałam bo szkoda na to czasu :) - ani też ile razy mechaniecznie pomagałam tym małym wrednym krasnoludkom wynieść się z mojej buzi - porażka!!!!!!!!!!!!!!! przeczytałam kilka wypowiedzi i stwierdzam że pierwszy raz dowiaduje się wogóle o takiej metodzie jaką jest urynoterapia; myślę jednak że się wstrzymam, ponieważ w chwili obecnej moja uwaga skupia się na kosmetykach PRO-ACTIV SOLUTION - jeżeli ktokolwiek może potwierdzić ich skuteczność to uprzejmie proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
czesc dziewczynki ja dziś stosuje okłady już 5 dzień robie to 2 razy dziennie a czasem przemywam jak mi sie przypomnij;p robie oklady 30-45 minutowe i tylko narazie robie na brodzie mam trądzik czło broda wiec narazie zdecydowałam ze sproboje na brodzie jak pomoze to potem czoło wierze ze mi to pomoże .... oklady robie z moczu starego i był to mocz z nocy rano:) dziewczynki piszcie kiedy bede miec wysyp czy kazdy musi go miec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
i jak dziewczyny dalej nic nie napiszecie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Myśle że wysyp nastąpi poniewaz to co masz pod skórą będzie wychodzić ci na wierzch ale po jakim czasie to juz sprawa indywidualna. Ja miałam po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz-urynoterapia
baśka20latekkkkkkk Ja również miałam wysyp, a raczej wyciągnęło mi do wierzchu to co miałam pod skórą.Tylko, że ja nie mogłam się powstrzymać i poprostu to wyciskałam.Teraz jest już ok.Zauważyłam, że zaraz po ściągnieciu okładu buzia jest blada i jak pergamin. Mam pytanie:czy okłady pomogą na brodawkę, która jest na twarzy?Fakt troszkę się zmiejszyła, ale czy jest szansa, że zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
twarz-urynoterapia Nie wiem czy Ci zniknie brodawka, bo tym sie nie interesowałam. Ale są przeciez różne kremy czy maści na brodawki to tylko poprostu zapytaj w aptece :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
ja dziś dopiero 5 dzien a wczoraj byl 4 pomylilo mi sie narazie broda robi sie coraz ładniejsza szybciej sie goi to co wychodzi obym niemiala duzego wysypu a ile taki wysyp moze trwac? i potem mama ndzieje ze bedzie tylko lepiej? a jeszcze ile razy robicie oklady dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaaaaaaaaaa20
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz-urynoterapia
baśka20latekkkkkk Basiu mi wyciągało do wierzchu to co miałam pod skórą.Poprostu zaskórniki nadawały się do wygniecenia.Teraz mam już buzię ładną bo ślady po gnieceniu stają się mniej widoczne.Natomiast okłady robię ze świeżego moczu i nakładam płatki kosmetyczne na jakieś 1,5-2 godziny przed snem.Rano już tylko przemyję buzię świeżym moczem i na tym koniec.Jestem pod wrażeniem stanu mojej cery mimo że biorę tabletki antykoncepcyjne (cera nie była idealna), bliżej zimy je oddstawie i może sama urynoterapia wystarczy.Cierpliwości zobaczysz z dnia na dzień będzie lepiej. Nawet ostatnio zobaczyła mnie kuzynka i powiedziała, że mam ładną buzię taką gładziutką.Zauważyłam nawet,że zmarszczki mimiczne, które miałam na czole zniknęły.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
a to ja robie innym moczem wiec jaki mocz jest najlepszy według was????? ja słyszłam ze im starszy tym lepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwewrty
Witam chciałem sie zapytać czy stosujecie tylko okłady czy również pijecie mocz orza jak duże zmiany tradzikowe u was występowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Baśka Im starszy mocz tym lepszy poniewaz on sie oczyszcza (niepotrzebne substancje opadają z czasem na dno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkk
ładna cera wlasnie stosuje starszy broda nawet lepsza dziś dzień 13 a u ciebie jak z twarzą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Moja cera juz jest ładna, mogę wyjść z domu bez podkładu a to jest najważniejsze :) Własnie do tego dążyłam. Ma ładny koloryt a krostki czasami wyskoczą ale to moze z 2 przed okresem i szybko znikają ;) Życzę powodzenia i nie poddawaj sie!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaaa20latekkkkkk
ładna cera a dalej stosujesz urynoterapie ????? czy już nie ? i ile już stosujesz? a jak nie stosujesz to napisz prosze ile stosowałaś do tego czasu co przestałaś stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Tak, dalej stosuje urynoterapię od ponad pół roku (jakies 8 miesiecy) dzięki czemu nie wyskakują mi juz nowe krostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkk
ładna cera nawet jak nic nie miałaś już na twarzy to dalej stosowałaś?? to ja tez tak bede dziś już 14 dzień jest dobrze:) chyba zaczne czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa20 latekkkkkkkkk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 61. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że u mnie gorzej ;) Jest chyba lepiej, to znaczy mam nadzieję, że małymi kroczkami moja buzia się poprawia. Szkoda że jeszcze ciągle i zbyt często coś wyskakuje - najczęściej coś małego, co jednak pogarsza stan i wygląd mej facjaty. No... ale się nie poddaję i z (umiarkowanym ;) ) spokojem ładnie smaruję buzię. Co do reszty terapii, to moje nowe nawyki żywieniowe - bez zmian. Chyba zdecydowałam się na czyszczenie wątroby (jak coś, napiszę o efektach ;) ). I do przodu, na spotkanie z normalną cerą :D A u Was lepiej, mam nadzieję? :) No to z radosnym uśmiechem na pięknej twarzy.. rozpoczynamy nowy rok akademicki :) Powodznia, pozdrawiam serdecznie! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkk
umnie dopiero dzień 17 dziś moge powiedzieć ze troszke lepiej ale jest raz lepiej raz gorzej mysle ze sie tego wkoncu pozbęde dziewczyny piszcie tu swoje relacje :) czy pomaga itd. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wall
Hej czy urynoterapia stosowana zewnetrznie pomogla komus na przebarwienia po tradziku?? bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×