Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość ładna cera
małgośka Wiem, jaki to stres tez przez to przechodziłam :( Doskonale Cię rozumiem. Ale mam dla ciebie mam nadzieje dobrą wiadomość. Moze spróbuj tego: Moja koleżanka miała trądzik jeszcze na końcu roku szkolnego a dzisiaj ją widziałam i zapytałam co zrobiła ze ma taką ładną buźke. I powiedziała że babcia jej poleciła przecieranie twarzy sokiem z aloesu. Ja tez słyszałam że to działa. Moze spróbuj tego. Napewno przyjemniejszy sposób od urynoterapii. To nie znaczy że urynoterapie nie działa ale przecieranie twarzy aloesem tez jest bardzo skuteczne i mniej "brutalne". Radze Ci tego spróbować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
Dzien 12... a bo ja wiem czy lepiej czy gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzien 33. Lepiej. Lepiej. :) A też bym chciała jakoś wyglądać w poniedziałek, tzn. semestr zaczynam w październiku, ale teraz też już idę do szkoły, choć nie jako uczeń. Szkołę oczywiście wspominam miło, tak jak Wy ;) - z wiadomego powodu: najpierw pół podstawówki, potem całe liceum, teraz już połowę studiów, hehe.. fffffajnie jest :P Mimo wszystko mam buzię upiększoną "kumplami", ale uśmiechniętą; już dawno przestałam się tak tym przejmować, olewam to. Na pewno milej jest patrzeć na ładną i uśmiechniętą buźkę, dlatego.. przynajmniej się uśmiecham, a raczej śmieję się od rana do wieczora. Kiedy przeczytałam, że malgoska163 chce już iść do pracy, bo tam tak nie patrzą na Ciebie - to też się uśmiechnęłam, bo kiedy ja pójdę do (wymarzonej) pracy, to znów będę w szkole. Taki już nasz... nauczycielski los :) Dlatego proponuję przywdziać uśmiech na buzię, wtedy naprawdę cudeńka na twarzy są mniej widoczne, ludzie nie zwracają na nie uwagi :) :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska163
LADNA CERA skad wziaasc ten sok z aloeesu jak go zrobic?? powiedz mi jaka masz teraz cere po tej urynoterapii?? nie masz zadnych zaskornikow i ani jednego pryszcza?? buzka ci sie wogle nie przetłuszcza?? bardzo chcialabym widziec twoja cere chociaz kawaleczek np policzek zrobilabys cos takiego dl a mnie i wyslalbys taki skkrawek na moj mail?? naprawde chcialabym tylko kawaleczek nie musi byc cala twarz rozumiem ze to anonimowo i nie chcialabys zeby ktos o tym wiedzial ze stoujesz urynoterpie. bardzo prosze bardzo..(malgoska163@interia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska163
juz dosc dkugo stosuje ta urynoterapie z 3tyg bedzie i nie wiem czy jest lepiej czy tylko saama sobie tak wmawiam naprawde nie wiem. chcialam tez zapytac czy ktoras z was byla u endykrynologa?? i na czym polega to badanie chcialabym sie w koncu dowiedziec od czego mam tradzik bo jak od hormonow to o urynoterapii moge juz zapomniec a nie wiem i dreczy mnie to. LADANA CERA KIFFI AGULA czy bylyscie na badaniach ktore moglby wykryc przyczyne waszych problemow czy same tak raddzicie sobie?? chcialbym tez zapytac czy masc skinoren jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka_
Hej wam! Dziewczyny, ale dałyście mi nadzieję! Forum to znalazłam dopiero parę dbi temu i od razu po przeczytaniu waszych wpisów przekonałąm się do urynoterapii! Dziś pierwszy raz przemyłam twarz porannym moczem i jestem ciekawa jak to dalej się potoczy. Postanowiłąm sobie, że moje leczenie będzie wyglądać tak: twarz bedę przecierać codziennie wieczorem przed snem starym moczem, dopiero rano bedę myć buźkę. A w ciągu dnia jak mi się przypomni heh:P bede robić sobie okłady z moczu na jakieś 20 minut, albo więcej jeśli będzie trzeba. Nie wiem czy mój planjest dobry, więc jak coś tu nie gra to dajcie mi znać, proszę! Pozdrawiam was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka_
Jakby ktoś chciał mi pomóc albo cośnapisać to mój adres:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklady z moczu stosuje od 1 lutego br. Poprawa jako tak-krosty sa tyle ze jest ich mniej twarz lekko rozjasniona ale i tak mam koszmar na twarzy...martwi mnie to ze zadnego wysypu nie bylo.....ktos cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
Dzien 13... jak bylo tak jest... malgoska - nie bylam u endykrynologa a stosotawam wczesniej ten skinoren ale juz nie pamietam czy mi pomogl bo tyle tych masci bylo ze trudno wszystko popamietac.. :P troszke to napewno pomaga ale wyleczyc mnie nie wyleczylo.. >:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 34. Trochę lepiej, w każdym razie: do przodu :) Ja również nie byłam z tym problemem u żadnego lekarza (nie mam zaufania do ludzi w białych kitlach), zawsze próbowałam sama coś zdziałać. Najczęściej z mniejszym skutkiem, chociaż - nie powiem - czasem coś pomogało, ale na krótko, potem buźka przyzwyczajała się do specyfiku, a problem powracał. Nie chcę się truć hormonami ani wiadomymi poważnymi lekami. Została mi medycyna niekonwencjonalna i takiej zamierzam się trzymać. A może pomoże, wierzę szczerze :) Pozdrowienia, ściskam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz-urynoterapia
Witam wszystkich stosujących urynoterapie!Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi i przeczytaniu ksiązki Cybulskiej "Cuda urynoterapii" zaczęłam stosować okłady z moczu.Od dłuszego czasu borykam się z problemami z cerą.Najpierw były to lekkie zmiany wystarczyło comiesięczne oczyszczanie u kosmetyczki.Pokusiałam sie na wizytę u dermatologa, który zapisał mi Zineryt (porażka, dostałam takiego wysypu, uczulenia na niego że przez całe wakacje siedziałam w domu i wyłam)wyjście na słońce powodowało że twarz robiła sie jak upiór czerwona, do tego doszły jeszcze problemy z okresem.Poszłam do ginekologa i zapisała mi Diane 35 bez wcześniejszych badań (cera naprawdę wyglądała fatalnie codziennie wstawałam z nową niespodzianką).Po odstwieniu Diany po jakiś 3 miesiącach problem wrócił, (mogłam w czasie tej przerwy zrobić sobie badania czy jest to spowodowane problemami gospodarki hormonalnej, ale tego nie zrobiłam)poszłam po tabletki ale po inne, dostałam Yasmin biorę je do dziś, ale mam ochotę je odstawić bo ileż można to brać tylko boję się że znowu dostanę wysypu.Od jakiś 2 tygodni stosuję okłady z urynoterapii i widze poprawę, zaczęło wyciągać syfki, mam troche śladów po samognieceniu, ale po malutku schodzą.Buźka zaczeła robić się ładna, podskórne krostki wyszły do wierzchu, ale już schodzą jestem dobrej myśli.Może w okresie zimy odstawie tabletki a sama urynoterapia pomoże.Dlatego mam pytanie czy, któraś z Was miała podobny problem i czy samo przecieranie moczem pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Twarz-urynoterapia Mysle że same okłady powinny Ci pomóc ale oczywiscie na efekty musisz poczekac o wiele dłuzej. Nie wiem tez jaki masz trądzik dlatego nic więcej Ci nie mogę napisać. Krostki masz na całej twarzy czy tylko w niektórych miejscach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
hmm.. podobno nie można stosowac urynoterapi podczas brania innych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Nie można jeśli te tabletki to antybiotyki lub jakies inne silne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 35. Nie najgorzej, chociaż zważywszy na fakt, że zaraz jadę do szkoły, mogłoby być nieco zdeczko lepiej, no ale nie narzekajmy ;) Zaczął się wrzesień, więc z góry uprzedzam, że będę się tu pojawiać trochę mniej regularnie, ale od czasu do czasu poinformuję, jak się sprawa ma - miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej :) Pozdrawiam, powodzenia w szkółce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz-urynoterapia
-ładna cera- Mój trądzik opanował policzki z czołem było ok.były to podskórne krostki, cięzkie do wygniecenia.Dlatego poszłam z powrotem do ginekologa po tabletki.Robie okłady z moczu jak tylko mam możliwość najczęciej przed snem trzymam płatki kosmetyczne ok2 godz.i idę spać.Na terapię wewnętrzną się nie odważe bo to by chyba w moim przypadku było niewskazane skoro biorę tab.antykoncepcyjne.A ja i tak już widze poprawę po stosowaniu zewnętrznym, podskórne krostki zaczęły wychodzić na wierzch i cera zaczęła się oczyszczać.Jestem tylko ciekawa kiedy kolor skóry się wyrówna i plamy po gnieceniu zniknął.Denerwuje mnie fakt że człowiek w wieku 24 powinien mieć za sobą problemy z cerą.Zazdroszczę dziewczynom z ładną cerą,że nałożą obojętnie jaki krem na twarz i jest ok.a tu człowiek myśli co zjeść aby nie wysypało i podobnie jaki krem nałożyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 36. Lepiej :) Nie wyciskam, tylko przecieram, nacieram. Może jeszcze będą ze mnie ludzie :D Pozdrawiam, życzę ładnych uśmiechniętych buziek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,forum bardzo interesująca.po przeczytaniu zastanawiam sie co zrobić?juz kiedys dosc dawno temu stosowałam tę metode i p[a mietam ze mi pomogłio ale byłam tak zdesperowana ze zaprzestałam.teraz niby trądzik juz odszedł(brałam antybiotyk)ale mam dosc liczne blizny i przebarwienia.owszem zawsze je tuszuje bo inaczej sobie tego nie wyobrazam,ale zle sie z tym czuje,marzy aby wyjsc bez makijazu i czuc sie tak jak dziewczyny bez tego problemu,dlatego mam wielkie pytanie?czy to pomoze mi na takie blizny i pzrebarwienia?dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
Dzien 15, gorzej.. gorzej... gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
fod mi urynoterapia pomogła na blizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica15555
czy gdy sie stosuje uryne to nie wolno nisic podkladu na twarzy?? prosze o odp jestem juz zalamana mam pryszcze na prawym policzku nie wiem czy to nie od hormonow pprosze o pomoc co pomaga na przetluszczanie s ie twarzy??? :( nie mam juz sily walczy c z tym zazdroszcze innym laskom cera jak marzenie to nie fair play dlaczego tak jest?? musze sie meczyc caly czas caly calay :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_20 latek
hej dziewczyny ja zamierzam tez zacząc urynoterapie mam syfki na czole i brodzie na brodzie wiecej ale się boje ze mnie jeszcze bardziej wysypie niechce smarować całej buzi tylko tam gdzie mnie wysypuje wiec moze któraś z was mi powie jak to sie robi jaki mocz ile sie go trzyma? czy moczyć wacik i smarować całą brode czy punktowo syfki???? i po ilu widać poprawe???? i czy mnie wysypie napoczątku bardzo??prosze o pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_20 latek
dziewczyny pomożcie dzemu nic nie piszecie mam pytanie od jutra chce zacząc i postanowiłam ze bede robić okłady tylko na brodzie narazie jak pomoże to potem czoło ale chciałam sie spytać czy jak nasiusiam jutro rano to moge odrazu robić okłady?? czy czekać az mocz bedzie starszy bo podobno im starszy tym lepszy? i ile mam trzymać na brodzie ten płatek namoczony moczem ????? i ile razy dziennie robicie okłady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
baśka_20latek No tak, lepiej nie stosuj urynoterapii na cała twarz bo występuje wysyp i po co siebie zniszczyc ładne partie twarzy :) Raczej będziesz miała wysyp, wszyscy co stosowali urynoterapie go mieli. Im starszy mocz tym lepiej. Ja, z tego co pamiętam miałam zachodowany miesięczny mocz ;D Ale smarowałam sie nim od początku aż wkońcu sie zestarzał. Więc nie jest dokładnie powiedziane ile powinien mieć mocz. Najlepiej dzien przed rozpoczęciem urynoterapii nie jedz za dużo i pij dużo widy mineralnej niegazowanej, wtedy mocz będzie czystrzy. Na efekty trzeba poczekać. Ja widziałam bardzo dobrze efekty po 2-óch miesiącach, ale to i tak jeszcze nie było to. Dlatego jak sie decydujesz na tą metode leczenia to musisz sobie zdac z tego sprawde. Najlepiej rano i wieczorwem na oczyszczoną twarz zrób okłady a w dzien, jeśli jestes w domu co jakis czas sobie tylko twarz przemywaj :) Okłady trzymaj tak do 45 min. Sorki że dopiero teraz Ci odp ale nie miałam przez jakiś czas neta. Pozdrawiam :*:*:*** P.S Jesli są jakies błędy to sorki ale nie mam za duzo czasu żeby posprawdzać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
Dzien 22.. Dzis jak sie przejzalam w lusterku to pomyslalam... będzie jeszcze ze ludź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka20latekkkkkkkkkk
ładna cera dzięki za porady dziś przemywam 2 dzien twarz moczem wczoraj 2 razy dziś dopiero raz ale zamierzam jeszcze z 2 razy znaczy robie oklady tylko na brode a jak pomoze to potem czoło a mocz mam poniedziałkowy ;p;p dziewczyny piszcie na tym forum jak wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Baśka20 Mam nadzieje że bedziesz tutaj opisywać swoje wrażenia :) Czy ktos tu jeszcze wogóle wchodzi??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarz-urynoterapia
Witajcie!Mója twarz zrbiła sie gładziutka, nie czuje pod palcami grudek, mam tylko jeszcze malutkie plamki po gnieceniu ale ogólnie jest super.Buźka w dotyku jest gładziutka nie stosuje kremów, może tylko jak nakładam mieszając go z odrobiną fluidu.Robię okłady 2 razy dziennie.Wieczorem nakładam płatki kosmetyczne i tak zasypiam.Piszcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloesowa
czy ktos z was pił sok z aloesu na poprawienie stanu cery??? Gdzies wyczytałam że jakaś dziewczyna w ten sposób pozbyła sie trądziku różówatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hymmmm
Ktos cos czasem pisze własnie na temat aloesu ale sama tego nie testowałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×