Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość Kiffi
Dzien 4, jeszcze żyje... :) a pozatym jw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 25. Tak jest: jw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 26. Ja też jeszcze żyję ;) Cierpliwie, spokojnie i skutecznie -mam nadzieję- waaalczę :D Bo wrzesień już tak niedaleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
Dzien 5 bez zmian.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
a wogóle to ktoś tu jeszcze zagląda??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Tak ja zaglądam :) U mnie tez juz lepiej ( dzień 69:P ) Trzymam za Was wszystkich kciutki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalijka
A czy urynoterapia pomaga również na plamy potrądzikowe?Przepraszam, jeśli powielam pytanie, które z pewnością już padło na tym forum. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem napewno:)Ale wiesz tak jak na wszystko potrzeba czasu a efekty pojewią sie! Trzeba wierzyc, bo nadzieja jest najwazniejsza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
wróciłam :D:D Niestety nie mam czasu czytać wszystkich wypowiedzi ale widze ze pojawiły sie nowe osoby z czego bardzo się ciesze :):):) Pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 27. Po wczorajszej teksańskiej masakrze piłą mechaniczną.. bo wkurzyły mnie takie trzy małe... no i mam teraz trzy duże, czerwone cuda - możecie mi mówić bierdonka :D (ściana) heh, za głupotę się płaci. Ale leję na to (haa, prawie dosłownie ;) ) i jest lepiej. Kurrrrczę, a-gula, rączki przy sobie. Pozdrawiam :) Mam nadzieję, że u Was już coraz ładniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalijka
Jestem zdesperowana, więc postanowiłam wypróbować urynoterapię. Kiedyś napewno bym nie uwierzyła, że zdecyduję się kiedykolwiek na taki krok. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
dalijka Jak sie zdecydowałaś na tą terapię to najpierw spokojnie przeczytaj całe to lub inne forum żeby sie coś o tym dowiedzieć. Pamiętaj że efekty nie przychodzą od razu. Zycże powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
dzien 6, chyba sie przyzwyczaiłam do tego wstrętnego zapaszku.. :P ale zawsze na koniec musze cała sie wypsikać dezodorantem żeby czasem ktos ode mnie nie poczul :D chyba jest lepiej, chociaż wczoraj myślałam że jest gorzej a tak ogólnie to bez zmian :D rozumiecie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiffi Ja rozumiem Cie doskonale tez tak mam ze juz sobie mysle o jest lepiej ale cos wypatrze i mysle kurcze jak ja wygladam :) A wiec nie trzeba sie przejmowac tylko wierzyc i sunąć na przód! Nie wolno sie cofac i rezygnować! To jest wojna ( z tym paskudztwem ) i My musimy ja wygrac!!! Hehe, ale mnie wzięło :) Buziaczki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 28. Muszę Wam podziękować za wsparcie, bo jak tak Was sobie wczoraj poczytałam, to mi się samopoczucie polepszyło :] DDDD - Ty to masz dobry wpływ na ludzi :) U mnie cudownie nie jest, ale na szczęście goi się to, co wydobyłam ostatnio, echhh.. Może niebawem zacznę przypominać człowieka ;) Zresztą.. muszę chyba w ogóle przestać zaglądać w stronę lustra :D bo inaczej ciągle się wkurzam i wyładowuję na sobie :> Widzę, że im rzadziej się przeglądam (i "upiększam" :[ ), tym lepiej wyglądam :D :D hahaha, wszystkim polecam :] 3mcie się zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
dzień 7, mija tydzien... patrze w lustro.. myśle.. jestem brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-gula Dziękuje Ci bardzo :) Po prostu wiem jak wazne jest dla ludzi wsparcie, a szczegolnie gdy maja jakis problem ( w tym przypaku wszyscy tutaj mamy taki sam :) ) Ciesze sie gdy moge pomoc i dac wiare w dalsze dzialanie! PIsze WAm tak, poniewaz wiem ze urynka naprawde Nas wyleczy, widze to po sobie !!! Buziole dal WAs ogromne =* 3 majcie sie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszcie jak tam Wasze buźki, w jakim są stanie? A gdzie sie podziała załozycielka topic-u? ŁADNA CERA co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 29. U mnie chyba troszkę lepiej (niż ostatnio, heh), chociaż tak dokładnie to nie wiem, bo wolę się zbyt często w lustrze nie przeglądać :P To mi dobrze robi ;) Mam nadzieję, że u Was buźki już coraz ładniejsze? i ładna cera :) DDDD - szczerzę do Ciebie piękny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Jestem, jestem :) Wchodze tu codziennie ale jak nie ma do mnie żadnych pytań to nawet nic nie pisze ;) Nie bójcie sie, nie opuściłam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
Dzien 8 hmm.. kiedy będzie wysyp? jak narazie stan cery jest chyba taki jak byl... od kiedy to stosuje pojawily sie moze hmm z 3 czerwone potworki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 30. Zamiast up: jw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiffi
dzień 9. Zamiast up: jw :D hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 31. Troszkę, troszeńkę lepiej - chyba ;) (to tak zamiast: jw :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
dzien 10... chyba bez zmian ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska163
u mnie coraz lepiej hhah ale nie chce zapeszac chce was "urynowiczów" zapytac czy pojawiaja sie wam takie guzki na twarzy twarde ktoryc h nie da sie wycisnac??? bo u mnie tak sie dzieje ale nie duzo mi tego wyskakuje ale czuje ze to sprawka moczu. na ramoinach nie mam jzu praawie pryszczy pomoglo mi!!! na twarzy mam ale to pewnie tylko dla tego ze nie zrezygnowalam z makijazu i maluje sie ile wlezie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
dzień 32. Witam w tym jakże pięknym miesiącu :) ;) Jest lepiej, troszeczkę lepiej :) Gdyby już tylko w tym kierunku mogły pójść zmiany, to byłabym baaardzo zadowolona :) Miłego dnia życzę! i pięknych buziek! -> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
dzien 11.. może troszke lepiej... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska163
ludzie buda nadchodzi chyba sie zabije znowu ten stres z powodu mojego wygladu cery itp jak wy sobie z tym radzicie. Dalabym wszytsko by miec juz prace przecoez w pracy nikt nie pattrzy tak na ciebie a buda to rewia mody doslownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiffi
Jakos przezyjemy :P ja tam juz wygladam w miare normalnie... i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×