Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość izzi8
Martula masz racje:))) Ostatnio przez kilka dni na kolacje jadlam tarte jablka.....cos pysznego! DLatego staram sie teraz jak najczęściej zamiast słodyczy i rzeczy niezdrowych jesc to, co bardzo lubie np. owoce, jogurty ;-) Wiem, ze pewnie dluuugo bede jeszcze czekala na efekty. No ale skoro walcze kilka lat to uwazam, ze czekac warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latorosla
zaczęłam już stosować tą urynoterapie i sama nie wiem czy jest lepiej czy gorzej , zauważyłam że moja cera na policzkach jest jakby troche podrażniona, ale mam nadziej że to niedługo sie polepszy. czy jest może na tym forum jakaś osoba która by sie wyleczyła z tych sińców pod oczami własnie urynoterapią?? ja przecieram moczem twarz rano i wieczorem, po prostu sikam na wacik i przecieram nim twarz, czy to wystarczy czy np. musze sie smarować starym moczem? dziękuje z góry i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do latorosla
Zanim zaczniesz stosować UT zbadaj nerki. Sińce pod oczami mogą wskazywać na proces zapalny w nerkach. A jeżeli jest to zapalenie o podłożu bakteryjnym to lepiej nie smarować się uryną, tylko najpierw pozbyć się bakterii. Podrażnienie skóry też może świadczyć o nadmiarze bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latorosla
ok dziękuje...za odpowiedź odnośnie tych sińców, troche sie przestraszyłam i zbadam te nerki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolinaa
hejoo;* mam pytanko czy jak będe chodziła na solarium to moge też stosować tą urynoterapie?? dzieki za odpowiedzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Witam wszystkich :) Ja również bardzo długo męcze się z trądzikiem. Stosowałam już chyba wszystkie maści i tabletki , które wypisał mi dermatolog i nic mi nie pomogło :( . Wydałam też fortune na zabiegi kwasami i mikrodermabrazje.Pomogły ale na krótko. Mam 25 lat a z trądzikiem męcze się już od 17 roku życia :(. Od jutra zaczynam kuracje moczem , to nic nie kosztuje a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Hallo !!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Dzisiaj posmarowałam się pierwszy raz , da się przeżyć ten zapach :). Dodatkowo biorę też tran z olejkiem z wiesiołka i zastanawiam się nad braniem cynku na noc? Ktos kiedys napisał , że pomaga? Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drym drym
jestem zwolenniczką medycyny niekonwencjonalnej i ...jestem przerazona jak osoby sceptyczne nazywaja od idiotów itd.. kogoś kto (często po długotrwałym i niekkutecznym leczeniu farmakologicznym) stosuje urynoterapię, lewatywy czy inne metody naturalne...przykre... KTO CHCE TEN STOSUJE KTO NIE TO NIE, KAŻDY MAWYBÓR. dla ciekawych: plam z twarzy mozna pozbyć sie stosując tonik: 1 korzen pietruszki starty gotować na wolnym ogniu przez 15 min. po wystudzeniu dodać sok z 1 cytryny. trzymać w lodówce. Wygładza też drobne zmarszczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drym drym
przed dodaniem soku z cytryny przecedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia 22
Witam wszystkich również walczę z trądzikiem ok 7 lat wydałam dużo kasy na leki i lekarzy od 4 dni przemywam twarz uryna i stosuje maske z alg i narazie skóra wydaje sie bez zmian ale wiadomo że jest jeszcze za wcześnie żeby był dobry efekt mam pytanie do osób które miały wysyp przeczytałam że to normalne ale ja nie wiem czy jak mnie wysypie to czy sie nie poddam napiszcie prosze czy długo trwał ten wysyp i czy był dość ostry czy dało sie wytrzymać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Witajcie !!! Wczoraj wieczorem mnie wysypało - całe czoło i broda ! :(:( :( Wyglądam jak wielka czerwona plama , masakra! Mówią ze jeśli wystąpi wysyp to znaczy że uryna działa , to na pocieszenie. Najchętniej zaszyła bym się w domu , ale to niemożliwe :( Więc gry rano musze wyjść to niestety bez minimalnej ilości pudru się nie obejdzie. Ale nie poddam się , bo wiem że teraz będzie tylko lepiej! Trzymam kciuki za wszystkich początkujących ! Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Do Niunia 22. Mnie wysypało po 4 dniach stosowania uryny i to dość ostro! :( Ale wiem , że uryna to moja ostatnia deska ratunku , więc da się wytrzymać . Ty też dasz radę! Potem będzie tylko lepiej. Pozdrawiam i wytrwałości życzę .:) Dam znacz ile dni trwał wysyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb...
drym drym--> a na jakie plamy te maska? czy na te potrądzikowe ? ciekawa jestem bo mam brazowe plamy na czole i buzi i nie wiem od czego one sa , przychodzi mi na mysl wątroba a drugie zasugerowane przez dermatolog plamy od slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
JULKA--> mam prosbe czy mozesz napisac ile mialas zabiegow mikrdermabrazji, jak dlugo bylo dobrze i kiedy od momentu zrobienia sobie zabiegu stan cery znowu sie pogorszyl? pytam bo mysle o tym zabiegu ale nie wiem czy to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bbb... plamy o których mówisz to chyba raczej od wątroby są...bo jesli np. stosowałas tabletki z dziurawcem czy cokolwiek coby mialo dziurawiec a nawet tabletki antykoncepcyjne i się opalałaś to stad mogą byc te plamy...myśle ze z powodzeniem mozesz używac taki tonik nawet kilka razy na dzien i powinny się rozjaśnić choćby dlatego że jest tam sok z cytryny, moja mama go też używa i ma b.ładną cere mimo, że pali papierosy od ponad 30 lat. Czytałam gdzieś w tym temacie że mocz daje dobre efekty i znikaja blizny potrądzikowe...ale to tak mi przemknęło...a i na efekty trzeba cierpliwie czekac...i może wątróbkę oczyścić? Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Niunia22
Dzięki Julka mam nadzieje że wytrwan ktoś pytał o maske z alg kupiłam ja w sklepie spa algi korzystnie działają na trądzik poprawiała koloryt łagodzą stany zapalne oczyszczają pory absorbują nadmiar łoju ja osobiście polecam wszystkim ps chętnie bym sie dowiedziała więcej na temat mikrodermabrazji jakie są efekty jak często sie to robię jeśli ktoś próbował to proszę niech napisze swoje doświadczenia z góry dziękuję 3mam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Niunia22
Pisze z tego linku bo nie pamiętam hasła do Niunia 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb...
drym drym --> dzieki a moze gdybym robila na przemian uryne i ten tonik moze by cos pomoglo bo ja z natury jestem niecierpliwa i chwytam sie wszystkich sposobow nie lubie problem w tym ze naraz:O i jeszcze jeno pytanko skad ja moge wziac korzen pietruszki czy to chodzi o pietruszke ta biala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Najpierw miałam 10 zabiegów kwasami owocowymi. To było dwa lata temu , w marcu (ponieważ twarz nie może być po zabiegach wystawiona na słońce). Niby po tych zabiegach skóra zrobiła się jaśniejsza i było mniej krostek ale gdy tylko wyszło słońce to trądzik wrócił jeszcze większy :(. Zabiegi mikrodermabrazji robiłam rok temu , też wczesną wiosną. Było to 7 zabiegów w odstępstwie 3 tygodni. Za każdy zapłaciłam 160 zł.Skóra między zabiegami ładnie się poprawiła , ale po ich skończeniu znowu trądzik powrócił. Moim zdaniem to była tylko strata pieniędzy :( ! Ja już nie wierze w żadne maści , kremy i zabiegi.Teraz pozostały mi tylko naturalne sposoby.I tego będę się trzymać! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Do daria 11 - w 3 tygodnie po skończeniu zabiegów mikrodermabrazji trądzik znów się pojawił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
JULKA--> a ile mialas tych zabiegow, moze trafilas na jakis kiepski sprzet, kurcze nie znam sie ale mysle o tych zabiegach coraz bardziej... a powiedz mi jak ci sie znowu pojawily to juz zostaly czy po jakims czasie zniknely bo moze to ma tak dzialac ze po zabiegach sie wysypie, zeby moglo juz pozniej zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbb...-> pietruszkę ze sklepu- korzeń czyli to białe, nie natka...nie spotkałam sie z innym kolorem pietruszki niż bieła, no chyba ze sprzedawca oszukuje i zamiast pietruszki oferuje marchew pastewną:/ jest ona faktycznie bardziej zółtawa ale tez pachnie jak marchewka a nie pietruszka...wystarczy drasnąć delikatnie paznokciem i juz sie wie:) co do urynoterapii to ja nie stosowałam jeszcze ale tak jak pisałam: czytałam gdzieś...myśle ze nie ma problemu żeby stosować to na zmiane...trzeba być natomiast cierpliwym i tak jesteś wygrana bo działasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
daria 11 - zabiegów miałam 7 , ta mikrodermabrazja ściera delikatnie zewnętrzną warstwe skóry , więc skóra robi się na jakiś czas ładna. Ale problem trądziku tkwi w organiźmie , więc potem krosty wychodzą na nowo. Przynajmniej u mnie tak było :( . Chciałabym jeszcze napisać , że chodziłam do endokrynologa, badałam hormony i tarczyce , ale wszystkie wyniki wyszły w normie. Sprawy ginekologiczne też mam ok. więc lekarze nie wiedzą skąd ten trądzik :(. Dietę też mam lekkostrawną. Teraz jestem na tabletkach hormonalnych - OC 35 , które oprócz antykoncepcji mają leczyć mocne postacie trądziku. Ale narazie nie widać poprawy :( Ale biorę je dopiero 2 miesiąc. Krosty na twarzy po wysypie teraz mi ładnie zasychają , więc mocz działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Niunia 22
Dziś się kończy moja przygoda z urynotopia od 2 dni bolała mnie dolna powieka lewego oka poszłam do okulisty i okazało sie że mam alergiczne zapalenie lekarz spytał czy używałam jakiegoś nowego kremu żelu tuszu do rzes nic nowego nie mam więc to chyba mocz wywołał alergie bo nic innego nie przychodzi mi do głowy czy ktoś miał może podobne dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamit
Julka powiedz mi skończył Ci się wysyp? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Wyszła mi nowa krostka na brodzie , ale te po wysypie ładnie schną. Myślałam że szybko mi wszystko poznika ale jak widać to musi trochę potrwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2404
Do daria 11 - ja nie odradzam Ci zabiegów mikrodermabrazji . Mi nie pomogły ale może w Twoim wypadku będzie inaczej ! Trzymam kciuki jeśli się zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zdecydowałam:) i mam nadzieje,ze wytrwam. Juz po drugim dniu przemywania straszanie mnie wysypało...:( A Tu Andrzejki w sobotę :( Ale silna wola to podstawa, prawda? Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_katujcieSię
nie katujcie się jakimiś obrzydliwymi kuracjami..przecież chodzi Wam o działanie mocznika. jest dużo kremów z mocznikiem i przynamniej macie pewność, że nie zrobicie sobie tym krzywdy! ja używam mleczka dardia i ono zawiera mocznik. widać rezultaty stosowania. jak najbardziej pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nie_katujcieSie Słuchaj, jasne, ze są cud-kremy w składzie z mocznikiem. Ale jestem pewna, ze większość z nas próbowała już naprawdę wszystkiego, a wciąż powracający trądzik to coś okropnego... Ty pewnie poprostu nie jestes w takiej desperacji jak my - nie masz duzego trądziku, albo krótko z nim walczysz. Ja poprostu pragnę w końcu mieć piękną cere - a smarowanie uryną to zadna katorga... Chociaz przed urynoteriapią zewnętrzna mam opory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×