Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Andziagosc
Witam serdecznie. Juz dosc dlugo pobolewa mnie brzuch chyba ze 3 lata. Przed śwetami mialam usg i dowiedzialam sie ze mam kamyk 2cm w pecherzyku. Oczywiście lekarz ktory robil usg kazal mi sie zglosic do lekarza rodzinnego ale powiedzial mi tez ze bede pewnie skierowana na operacje wyciecia choc moje bolesci mogą nie zniknac Zaczelam czytac net i trafilam na Wasze forum. Chcalabym zaczac oczyszczanie watroby, nie ukrywam ze troche sie boje, gdzies przeczytalam ze moze sie zablokowac przewod zolciowy. Bardzo prosze mi powiedziec od czego mam zacząc? Jest tyle roznych metod oczyszczania ze sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) GreenGo, a jaką masz tą swoją wersję na wypasie... na olejowanie oczywiście? Rycyna, nafta nie częściej niż 2 x w miesiącu? dlaczego?? A tak Cię trochę i ja pomęczę :D ... Skrzpokrzywa - to dziś rozpracuję, bo nigdym o tym nie słyszała... I jeszcze to siemię lniane - czy to jest do picia? Jak to przygotować? Gotować? ale gotowanie zabija kwasy omega-3... czytałam tez coś kiedyś o cyjankach zawartych w siemieniu... i ich uwalnianie zależy zdaje się właśnie od sposobu przygotowywania tego. ... Ja też zawsze zioła zaparzam w termosie... albo gotuję, tak aby aby... przez 10 min.... Mam kilka olejów, jeszcze z czasów, gdy kupowałam "mazidła", nie wiem, czy wiecie co to takiego?? Są najróżniejsze i je w pierwszej kolejności zużyję. ... Pasta Budwig jest obrzydliwa, to fakt. Trzeba ją mieszać z warzywami, a najlepiej zabija ten smak ogórek kiszony. Plus cayenne, pieprz... czosnek i cebula to tylko jak się z domu akurat nie wychodzi... no chyba, że ktoś je wieczorem. ... Pająku, kolor czerwony już skończony. Teraz będzie pomarańczowy, ale jeszcze nic nie czytałam i nic nie wiem... to i Wam nic nie powiem :D pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypokrzywa to nic innego jak mieszanina skrzypu i pokrzywy. Kupujesz jedno i drugie, mieszasz i trzymasz w słoiku. Parzysz, jak wyżej - łyżka suszu na szkl wrzątku przez 10 minut. A potem patrzysz, jak Ci włoski piknie rosną. Siemię przygotowuje się różnie, fakt. Zależy, jaki cel temu przyświeca. Ja mielę 3 łyżeczki siemienia w młynku do kawy i zalewam gorącą, ale nie wrzącą wodą, do pełnego kubeczka. Eliminuję trujące pochodne cyjanku, a nie niszczę wszystkich wartościowych składników odżywczych. Czekam kilka minut i uzyskuję lekko glutowate coś. W zależności od kaprysu dorzucam żurawinę, goji, pestki i orzechy. I się zajadam. Albo piję bez dodatków. Nie mam na głowie burzy włosów, niestety, ale błyszczą się jak wariaty. Fryzjerki zawsze są w szoku i mówią, że rzadko widzą takie cóś ;) Idę na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Andzia pomyślę nad tobą, ale dopiero późnym wieczorem odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Witaj Lee ;) A z czakrą pomarańczową i wyciszeniem "tych" emocji to się akurat myślisz ;) bo to sakra płciowa ;) i odpowiada za energię seksualną, przyjemność, rozkosz cielesną ;) GreenGo, ufff, kamień spadł mi z serca ;) ja też Cię bardzo lubię! ;) chodziło mi o namiar, gdzie i którą jogurtownicę kupiłaś ;) Andziagosc, nie myśl, że Cie ignoruję ;) ale ja akurat nie mam dużej wiedzy, bo się tu od dziewcząt dopiero uczę ;) dużą wiedzę ma np. Pajączek, ale on zawsze chce czegoś w zamian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może sobie tą czakrę odpuszczę... przynajmniej nie będę się tu dzieliła wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Nie odpuszczaj sobie Lee! ;) Ty wiesz, jaka to jest cudowna czakra? ;) I jest tyle pomarańczowych rzeczy w koło nas ;) łatwiej się z nią pracuje niż z czakrą korzenia ;) Pomyśl sama ;) ile wspaniałych rzeczy można zrobić z soczystą pomarańczą ;) nie mówiąc już o dorodnej marchewce ;) miej wyobraźnię Lee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wapno powinno się zażywać w towarzystwie z magnezem nie pamiętam jaki stosunek i potasu i wit C bo działają synergicznie a samo wapno nie za dobrze się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konradzie! Ja kupiłam jogurtownicę Clatronic i jestem zadowolona. http://allegro.pl/tani-kurier-jogurtownica-clatronic-7-sloikow-3344-i3754998290.html Lee wzięła z Merlina, więc domyślam się, że Ariete85. Też jest świetna, dodatkowo z timerem. Bakterie kupiłam na Allegro.Polecam sprzedającego, bo zabezpieczył mi saszetkę przed światłem i temperaturą, więc ktoś z głową na karku.Ma też bakterie kefiru i kwaśnego mleka. http://allegro.pl/bakterie-jogurt-naturalny-saszetka-i3892816001.html Nie wiem, czy wskoczą mi te linki. Lee, masz rację, że tematów jest ogrom i trudno to ogarnąć. Grunt, to się nie spinać. Stres nie sprzyja zdrowiu. Małymi kroczkami, czerpiąc z doświadczenia innych szukać swojej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosujecie równiez zapper???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość od apelu do Konrada, to ja - Green. Nie logowałam się, żeby linki dobrze wlazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, moją wersję maski na włosy nazywam wypasioną oczywiście dla żartu. To po prostu pochodna wszelkich testów na moim skalpie, i jej efekt finalny, najlepiej służący moim włosom. A zmajstrujesz ją tak: 1 łyżeczka nafty 1 łyżeczka oleju rycynowego 1 łyżeczka oliwy z oliwek 1 żółtko odrobina soku z cytryny 3 kapsułki wit.A+E (oczywiście to, co w środku) dowolna odżywka/maska do włosów łyżeczka miodu kilka kropel oleju arganowego (niekoniecznie) Sok z cytryny dodaj na końcu, on Ci wszystko ładnie zwiąże. Maska powinna być gęsta. Jak zrobisz rzadziznę, to już po pół godzinie dostaniesz szału, bo jajeczna berbelucha zacznie Ci spływać po twarzy. Owiń włosy folią spożywczą, ręcznikiem i noś minimum 3 godziny. Ja zwykle siadam wtedy jeszcze z poduszką elektryczną na głowie. Wyglądam pociesznie:) Potem maskę spłucz i umyj włosy dokładnie szamponem. Już wiesz, dlaczego nie zrobisz tego częściej? Bo na to trzeba mieć czas, a to dzisiaj towar deficytowy. Poza tym nadmiar rycyny wysusza włosy, a tego przecież nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniuszko! Na szczęście udało mi się dzisiaj dokończyć ten makijaż i tak sobie teraz wyglądam... jak milion dolarów. Pajączek podał Ci kilka sposobów zastosowania oleju kokosowego w diecie. Candida nie lubi kokosów, więc warto ten olej zjadać w ilości 1-2 łyżeczki dziennie. Poza tym ODCHUDZA i w ogóle ma prawie wszystko, czego potrzebujemy dla zdrowia. http://planetazdrowie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=151&Itemid=178 Ja dodaję łyżkę oleju do śniadania, które wygląda tak: 2 łyżki kaszy jaglanej gotuję na niezbyt gęsto. Do gorącej dodaję wspomniany olej, który się ładnie rozpuści. Wcześniej do miseczki wkrajam ulubiony owoc (u mnie kaki, gruszka, jabłko, borówka), sypię pestki (dynia, słonecznik) i różne orzechy. Do tego mix cynamonu,kardamonu i imbiru w proszku. Teraz wystarczy dodać gorącą kaszę. Jak mam wybitnie ochotę na słodkie, daję jeszcze łyżeczkę syropu z agawy. Uzyskuję ciepłe śniadanie, które rozgrzewa i pobudza organizm na wiele godzin. A przy tym nie ciągnie mnie potem do słodyczy, a z natury jestem łasuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
GreenGo, testując olej kokosowy powinnaś zmienić ksywkę na WhiteGo ;) jogurtownica i bakterie zamówione, dzięki ;) A kaki wiem co to takiego! ;) i nie będę się tym razem musiał Was pytać ;) Śniadanko wygląda na bardzo pyszne ;) jutro bym chętnie takie wszamał ;) tylko czy ktoś mi je zrobi? ;) Lee się do kuchni nie da zagonić ;) Może Moniuszka byłaby tak miła? ;) Z Pająkiem raczej nie zaryzykuję ;) Gość przypomniał o zapperze :( ciężki temat do udźwignięcia :( oj ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, nie wiem, czy jeszcze tu zaglądasz, ale na pewno nikt z nas nie zostawi Cię w potrzebie. Pajączek obiecał pomoc, więc na pewno nie zawiedzie, a to łebska babka jest. Ze swojej strony, cóż, nie mam aż takiej wiedzy, ni doświadczenia... Pierwsze, co mi się nasuwa, to zapytać Cię o wiek, jeśli to nie problem. I jak duże są te kamienie? Skoro lekarz wypatrzył je u Ciebie w woreczku podczas badania USG, to na pewno będą Ci chcieli ten woreczek usunąć, co do tego nie ma wątpliwości. Pytanie, jakie jest Twoje spojrzenie na ten temat. Skoro pytasz o sposoby oczyszczania, to rozumiem, że póki co nastawiasz się na metody alternatywne. Te lekarz na pewno Ci odradzi, tego też musisz być świadoma. Nie bardzo rozumiem, dlaczego pytasz o wątrobę, skoro na metodach usunięcia kamyszków z woreczka powinnaś sie skupić. To są odmienne kuracje. Uściślijmy, jakiego rodzaju porad oczekujesz, potem spróbujemy coś doradzać. Nic się nie martw, damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konradzie drogi! Obiecanki cacanki, a fioletowego nie ma. Chyba, że gapa Green znowu czegoś nie dopatrzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Greengo masz takiego świra jak ja! Olej kokosowy mam w łazience i w kuchni, uwielbiam :) jeszcze moge c***olecić musztardowy na skore glowy, daje lepsze ukrwienie i włosy powinny szybciej rosnąć. Ja mam tez czepek podgrzewany ale taki silikonowy, wkładam do mikrofali i nie muszę siedzieć przy kontakcie a długo utrzymuje ciepło. Za to mi sluza szampony bez sls i silikonów, wszystko nimi spieram przeważnie za pierwszym razem, slsy mi całe dobroczynne działanie olejków zabierają. Jaka masz ulubiona odżywkę? Moze mi coś polecisz. Mi najlepiej służy sławna altera granatowa ale juz tyle butelek przerobilam ze czas na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosujecie równiez zapper???bo ciągle nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Greengo hmm, mi sie wydaje, ze nie odrębnych metod oczyszczania woreczka i wątroby. Andzia czy miałaś ataki kołki czy tylko gniecenia i pobolewania pod zebrem. Greengo ma racje, lekarz ci bedzie wybijal wszystkie alternatywne metody z głowy. Z tego co czytałam, na rożnych stronach o oczyszczaniu wątroby oliwą z cytrusem, nikt w szpitalu nie lądował, sól gorzka otwiera przewody żółciowe by temu zapobiec. Jakbym miała kamienie (a pewnie mam tylko nie byłam na usg, bo miewalam potworne kołki żółciowe) to pierw chciałabym je zmiękczyć, czyli dużo soku jabłkowego, octu jabłkowego, kwaśnych rzeczy. Moze wejdź na stronę bioslone, piją tam taka miksturę, po pół roku jej picia nie mam kolek, mikstura taka dociera do przewodów żółciowych i powoli je rozpuszcza i rozmiekcza. No i oczyszczanie wątroby sposobem z forum, ale z mocnym nastawieniem na picie soków jabkowych przed kuracja, coby kamienie rozmiekczyc. Ja to tak widzę ale znawca nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchwytliwaa, ja cała ześwirowana, jeszcze nie zauważyłaś?;) Z odżywek polecam Nivea Long Repair. Byłam w szoku, że drogeryjna odżywka może być tak skuteczna. Mnie sprawdza się jeszcze Garniera Avocado i Carite, ale tu znam różne opinie. Z odżywek w sprayu tylko Gliss Kur Total Repair różne kolory ( ja używam złotej). Oczywiście wlewam do nie j jakieś swoje cuda-wianki. Wszystko zależy od włosów. Stosowałam już i odżywki z apteczki Babuszki Agafii i guzik, nie zdały egzaminu. Zioła ZAWSZE wysuszają włosy, a dla moich to jest zabójcze. Więc unikam. Jak coś Ci się nie sprawdzi, zawsze możesz wymienić się z dziewczynami na forum u Anwen. Ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Chodziło mi o to, ze mikstura nie rozpuszcza dróg żółciowych tylko kamienie w nich i w woreczku ;) Gościu, lee sie zapperuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, ja myślę podobnie jak Podchwytliwaa. Nie przejmuj się Jej nickiem, mądrze prawi. Jeśli wspomniałam o różnicy w obu kuracjach, to chodziło mi naprawdę o detale. O kuracji dr Huldy Clark przeczytasz u nas. Po info dotyczące usunięcia kamieni z woreczka odesłałabym Cię tutaj: http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=1164 Metody oparte na podobnych założeniach, różnią się co do szczegółów. Ale, tak jak wspomniała Podchwytliwaa, czytaj jak najwięcej. My nie jesteśmy wszechwiedzące, próbujemy pomóc na miarę naszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły, wieczorową porą :) Gościu, tak, ja stosuję zapper. Co chciałbyś wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Nivea ma silikony i parabeny a ja maseczki na całe włosy i skore kładę, odpada. Gliss kury mi dawno nie podeszły, no i unikam silikonów, tylko biosilk na końcówki daje jak je stylizuje. Ta garniera wyglada ciekawie, muszę poczytać o niej, dzięki. Bez splukiwania używam http://www.nakedbodycare.co.uk/naked-little-miracle-leave-in-conditioner, mój must have ale chyba nie do dostania w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziagosc
Czytam Was i dziekuje za odpowiedzi Bole mam coraz większe, nie wiem czy sa to tzw kolki zolciowe bo boli mnie powyzej pepka i od czasu do czasu zakuje z prawej strony Zaczely mi sie jak zaszlam w ciaze(moje dziecko ma juz w tej chwili prawie 3latka, ja mam 38) Moj kamyk w woreczku ma 2 cm, mam nawet jego foto i nic wiecej usg nie wykrylo Gdzies przeczytalam ze picie oliwy z grapefruitem na czczo pomaga wiec dzisiaj wypilam druga dawke, od czterech dni tez pije sok z jablek (metny z biedronki wlasnie gdzies kolo 1l) i po szklance soku z marchwi(też wyczytalam w necie) Wczoraj bol byl lekki, a dzisiaj wogole mnie nie bolalo. Dodam jeszcze że troszke zmienilam diete ale to dopiero od dwoch dni Moze to byla przyczyna moja zla dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenGo, a mi się wydaje, że ta metoda z cudownego portalu jest jakaś dziwna... (nie obraź się, to tylko moje zdanie). Bo - po pierwsze - tam jest napisane, że to metoda "rozpuszczania kamieni", a to co każą robić z rozpuszczaniem nie ma nic wspólnego... to jest po prostu wydalenie kamieni z pęcherzyka żółciowego... Po drugie - nie ma tam żadnego przygotowania, typu rozszerzenie dróg żółciowych. W naszej metodzie (Clark, Moritz), rozszerza się przewody solą gorzką i/lub kawą (lewatywa). Po trzecie - litr oliwy, nawet pity łyżkami to duuużo... nie za dużo?? Może lepiej mniej, a zabieg powtarzać, tak jak tutaj robimy, co 2-4 tygodnie?? Po czwarte - picie oliwy "na raty" trochę przypomina metodę Tombaka, a wiele osób stwierdziło doświadczalnie, że ona jest mniej skuteczna. Po piąte - nie ma tam ogrzewania termoforem, okładów z oleju rycynowego, picia wcześniej przez kilka dni soku jabłkowego. Ogólnie - bałabym się, szczególnie przy kamieniach, tego zastosować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenGo - ale masz w 100% rację, że warto czytać i szukać jak najwięcej informacji :D 👄 - buziak dla Ciebie. Ja bardzo lubię odżywkę Schwarzkopf... ale nazwy nie pamiętam, musiałabym iść do łazienki, a nie chce mi się zwlec z kanapy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niepotrzebnie zastosowałam skrót myślowy. Dla mnie oczywiste jest, że należy się przygotować - odrobaczenie, rycyna, ogrzewanie, jabłka, lewki. Dla początkujących to czarna magia. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×