Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Aha i przy pierwszej ciąży miałam tak tylko na samym początku, późnie już nie, albo było to tak delikatne że nie pamiętam :-) Zresztą całą poprzednią ciążę przechodzilam zupełnie inaczej niż teraz drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
tak sie zastanawiam dziewczyny czy dobrze robie sluchajac mojego lekarza,nie biore juz kwasu foliowego(kazal brac do 12 tyg) ani zadnych witamin bo powiedzial ze nie jest to potrzebne, jest bardzo dobrym doktorem specjalizujacym sie w wadach rozwojowych u dzieci , no ale to co piszecie zaczyna mnie zastanawiac , moze powinnam lykac jakies witaminki jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj to jest Twoj lekarz on wie najlepiej czego potrzebujesz Ty i Twoje dziecko, my iejestesmy lekarzami :) wiec niesugeruj sie tym co piszemy, przy nastepnej wizycie poprostu zapytaj lekarza czy czegos nie powinnas brac. A co do bolu brzucha to lekarz powiedzial ze to jest normalne wiazadla i macica sie rozszerzaj wiec moze byc taki bol, a kazdy ma inny prog czucia bolu dla jednych to jest lekkii dla innych mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Izawiczku - pocieszyłaś mnie Bo mnie tak boli właśnie - ciągnie i kłuje, a na dodatek swędzi - i strasznie mnie to martwiło Bo to dopiero 13 tydzień, ale widze, że zaczyna rosnąć Dzięki dziewczyny, że jesteście i można się dowiedzieć, że coś jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa niektórzy lekarze w ogóle w ciąży nie zalecają brać. Słyszałam kilka opinii lekarzy, że branie kwasu foliowego ma sens, jeżeli bierze się go przynajmniej trzy miesiące przed ciążą. Mój gin treżn ie kazał mi brać. Powiedział że mogę brać Feminatal, ale mam bardzo dobre wyniki i mogę nawet tego nie brać. Ja też czuję bąbelki w brzuchu. I to coraz wyraźniej. Właśnie przed chwilą czułam to bardzo wyraźnie. Ależ to slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym dniu, coraz blizej rozwiazaia:D:D:D hehe jeszcze calaaaaaaaaaaaaa zimaa przed nami wpadlam tu na chwileczke a zaraz zabieram sie za robienie plackow ziemniaczanych a pozniej wybioree sie z pieskiem na spacerek dotlenic sie pooddychac swiezym powietrzem:) zuzanka14 z tego co dobrze pamietam za badanie grupy krwi bez skierowania trzeba zaplacic 50 zl( bozeeeeeee co za zdzierstwo) w tej kwocie chyba jest wliczone to 10 zl za tee pieknaaa karteee :) pozdrawiam was kochanee pojawie sie pozniej ciaooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 jak po usg pewnie wniebowzietaaaa? jak malenstwooo? ilee juz ma? moje dopieroo pod koniec listopadaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że skoro klamka w sprawie wydłużenia macierzyńskiego juz zapadła, to chyba najpóźniej od nowego roku. Mam taką nadzieję. Ciekawe czy przesądzona jest juz sprawa wycofania becikowego. Pieniądze niby nie duże ale zawsze na wyprawkę dla maleństwa by wystarczyło, albo chociaż na wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 juz po USG dzisiaj bylo bardzo bardzo szybkie USG sprawdzil tylko serduszko i tetno dziecka i jest wszysko ok, ale nastawialam sie no inne USG no coz musze poczekac jeszcze miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wieczorem.... Właśnie wróciłam z serwisu. Moj mąż jak się dowie ile zapłaciłam, to chyba mnie spakuje i wyrzuci z domu. No, ale takie są realia uzywania samochodu....:( Nie jeździsz, nie placisz :P Dzisiaj po raz pierwszy od wiosny załozyłam moją kurtkę skórzaną. I stwierdziłam,że tej jesieni to juz sobie w niej nie pochodzę :( Nie dosc,ze jak ją kupowałam, to była juz dopasowana a dzisiaj jak się zapiełam , to wyglądałam jak pomarszczony duży worek. Chyba będę musiała przeprosić się ze starym płaszczem i oddac go do czyszczenia, aby miec w czym smigac po zakupy. Muszę zmierzyc jeszcze pozostałe kurtki i płaszcze, bo sie w sumie moze okazac,ze w nic sie juz (cholerka) nie mieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) 🌻🌻🌻 Chciałam sobie poczytac, co napisałyscie a tu cisza ;) Pewnie jeszcze śpicie, albo cięzko pracujecie :) Więc miłego, ciepłego , spokojnego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) wlasnie wyszlam z pieskiem, zrobilam sobie snaidankoo i kawusiee (inka z mleczkiem):P i siadam przy mojej magicznej maszynie:) ciekawe co przyniesiee dzisiaj nowy dzien:)? co do becikowego zawsze pare groszy jak dla mnie bylo by duzo 2 tysiace juz moglabym cos konkretnego kupic np. zapas pieluuszek:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i witam wszytskich na nowejj pieknejj czysciutkiej stronnicy numer 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, siedze sobie w pracy i tak mi sie niechce robic ;) powiedzcie mi czy robilysie wogole jakies badania genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki na nowy dzień :) Ja dziś siedzę w domu bo mnie jakiś wirus dopadł. Mam takie pytanie czy za L4 z powodu jakiejś choroby nie związanej z ciążą też jest płatne 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia tu mamy przywilej :) l4 jest platne 100% tylko ze jak masz w pracy \"13\" to bedzie ona przez nia pomniejszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 ja nie rozbilam zadnych badan genetycznych mysle ze jakby bylo to konieczne to lekarz wskazal by te badania jak myslicie? czy oni maja wszytsko w czterech literach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam z ciekawosci teraz sie o tym tyle mowi, czyta rozne artykuly, no ale mam nadzieje ze lekarze nie maja wszystkiego gdzies i jak cos zauwaza to chyba posla na jakies badania, zreszta jak sie robi badania i wyniki sa dobre to wszystko powinno byc ok, a mialas przeziernosc czy cos w tym stylu chodzi mi o zespol downa to na usg wychodzi, pytalam lekarza powiedzilal ze jestem mloda, i ze jezeli w rodzinie niebylo zadnej ulomnosci to niepowinnam wogole o tym myslec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyneczki. ;-) Ja wczoraj miałam wizytę o gina, najpierw mnie zważył i okazało się że PRZYTYŁAM 1,3 kg. Nie wiem czy to dużo jak na ciężarną czy nie. hehe potem na samolociku sprawdził coś tam,chyba szyjkę macicy. to też ok. a potem zdziwiłam się bo chciał żebym się położyła tam gdzie zawsze robi usg, a ja spytałam się czy to nie za często. ale on powiedział że tylko dotknie do brzucha na moment żeby sprawdzić czy dzieciaczek ma czaszke. powiedzial że w tym tyg należy to zrobić. i rzeczywiście tylko musną tym aparatem do usg mój brzuszek. dostalam zdjęcie ale juz nie takie wyraźne jak po usg dopochwowym..... kazał mi brać folik dalej chyba do 17 tygodnia, a potem przejdziemy na Elevit. mówi że morfologia jest dobra i narazie nie trzeba brać więcej witamin. Ale tak szybko zrobił mi usg że nawet nie wiem ile maluszek ma cm.... Na następnej wizycie pobierze mi cytologię, a z badań to mam zrobić toksoplazmozę, i mocz b. ogólne. aaa sprawdził też przezierność karkową ale dopiero jak się o nią zapytałam, wszystko jest w porządku!!! ;-) mówił ze nie ma wskazań do specjalistycznych badań do jestem młoda i nie mam w rodzinie żadnych \"dziwnych\"(tak to nazwę) przypadków. No i tyle chyba........ pa mamuśki!! ale ja już nie mogę się doczekać kiedy wycałuję mojego malusiego brzdąca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się już wcześniej czy macie jakiś link do takiego filmiku od poczęcia dzidziusia do urodzin? ale pewnie nie macie.... trudno...;-( hop hop jest tam kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Witam - zostalam z przyczyn obiektywnych odcięte od kompa - zmarł- więc rzadko się pojawiam - ALE POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie tu niechce siedziec, strasznie, Dorota wiem ze na stronce www.gazeta.pl sa filmiki i tak mi sie wydaje ze tez taki jaki cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 mnie dokladnie to samo powiedzial:) Doroteczka mam gdzie link do tegoo filmu poszukam i odrazu wklejam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
USG - wszystko wygląda że jest oki - troszkę za pózno na przezierność Jak wyznałam że wyjezdzam do hiszpani na mmiesięc - stwierdził że trzeba być optymistą - mam kupić sobie nospę i Aspargin i witaminki i wrócic na usg 22 tydzien bo wtedy będzie oceniane serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×