Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A CO SZKOŁY RODZENIA ZASZKODZA ? :) JA CHODZĘ - NIE DLA SIEBIE ALE DLA MĘŻA DLA NIEGO WSZYSTKO JEST NOWE :) - pierwszy raz był u lekarza \"od bab \" jak potwierdzalismy ciąze i teraz jest na kazdej wizycie :) jest kochany chłonie wszystko - jego to uspakaja woli doppytać się kogos kompetentnego niz szukać w internecie dla mnie - okazja do wyjscia - podzielenia się - pogadania z innymi cięzarówkami - porównanie brzuszka ;) nauka opieki nad noworodkiem też mi się sprzyda - i to jak - jeszcze nigdy nawet nie zmieniałam pieluszki - boję się małych dzieci - ze cos im zrobię niechcący !!!! hejhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam rudą lalę i madziunię w naszym gronie. Uważam że zawsze mozna się od nas przyłączyć. No więc teraz piszcie o sobie i swoich dzieciaczkach w brzuszkach. mama bączka-poiszesz że byłaś przekonana na 90% że będzie synek a okazało się że córcia. Ale to były tylko Twoje przeczucia czy lekarz Ci mówił o tym synku? Co do oddechu to jest normalne w ciąży. Oddech robi się bardziej płytki. Ja też tak czasami dyszę,a zwłaszcza jak wdrapuję się na nasze IIIp. Po prostu sapię jak po baaaardzo długim dystansie i nie mogę złapać powietrza. Nie wiem czy widziałaś gdzieś takie zdjęcia kobiet w ciąży. Wszystkie organy wewn. przesuwają się ku górze i są tam bardzo ściśnięte. Stąd też w III trymestrze zaczynają się znowu zgaga,niestrawność i pewnie też te bóle wątroby. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie zmiany zachodzą w naszym organiźmie. Jak ja zobaczyłam na obrazku przekrój kobiety z tymi ściśniętymi organami to byłam w szoku. Mnie się ostatnio chce ciągle spać i ma strasznego lenia. Muszę się z Wami jeszcze podzielić moimi dziesiejszymi przezyciami. No więc jak już Wam wczesniej pisałam zaczęłam szukać jakiejś osoby do zabawy i spacerów z Wiktorką. Myslę też już przyszłościowo,kiedy pojawi się drugie dziecko. Wtedy \"puszczę\"nakarmione maleństwo na spacer z opiekunką i będę mogła pobyć trochę ze starszą córką albo odwrotnie. No więc dzisiaj była ta opiekunka pierwszy raz. Myślę że przeżywałam to bardziej niż Wiki pamietają co było w sierpniu na letnim pobycie w przedszkolu gdzie biedaczka przeżyła traumę taką że szok. Dopiero puściło ją na przełomie lisotrpada i grudnia. Strasznie się bałam jak Wiki zareaguje. Ale o dziwo chciała iść na spacer z \"ciocią Izą\", potem była u niej w domu (blok obok) i bawiła się z jej córką. A ja cała w nerwach.Nie mogłam sobie miejsca znaleźć. W końcu kazałam im przyjść po 2 godz. I córcia była cała rozpromieniona, podskakiwała, mówiła że było bardzo fajnie i że jeszcze chce iść. A ja popłakałam się bo dopiero nerwy puściły i byłam taka szczęśliwa że ona dobrze się bawiła. No po prostu na razie super. Teraz przyjdzie w czwartek. Zobaczymy czy tak zostanie. Acha, na temat złośliwej lali i jej jeszcze złośliwszych komentarzy nie będę się już wypowiadać bo szkoda tylko nerwów. NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........29....+4.....Poznań......90% to Gabrysia?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........26...+9.....Chełmno......C......Antonin a Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny :) (no to nie jestem ostatnia ktora do was dolaczyla:)) fajnie ze grono sie powieksza:) co do porodu to oczywiscie naturalny , pierwszy przebiegl bez komplikacji i byl bardzo szybki:) wiec mysle ze teraz tez tak bedzie ale co do porodu to zalezy jaka sie ma atmosfere podczas i jaka jest polozna, a pozniej lekarz mamo baczka nie martw sie ja zalalam dzis lazienke a do szkoly rodzenia zapisalam sie ze wzgledu na zajecia z fizjoterapeltka, bo ta ciaza jest calkowicie inna niz pierwsza a z pierwsza nie chodzilam do szkoly rodzenia no i tabelka bo troszke jestem w tyl:) NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jak bylam w miescie kupilam pierwsze spioszki dla malenstwa:) stwierdzilam ze chyba juz czas zaczac kompletowac wyprawke bo do kwietnia to zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki! widzę że grono kwietnióweczek sie powiększa i bardzo dobrze!!! byłam dzisiaj na badaniu krwi, w tym obciążenie glukozą:) poszłam z cytrynką i rzeczywiście nie było tk źle... a jakie szaleństwo było po tej glukozie... hohoho:) mam nadzieją że wyniczki będą ok. mamo bączka , ja też od wczoraj jestem jakaś słabsza. ciężej mi oddech złapać jest mi tak ogólnie ciężko i to tak z dnia na dzień. jeśli chodzi o ból biodra to ja tak miałam jakieś 2 m-ce temu, ale wytargałam skądyś 2 mięciutkie niezaduże poduszeczki ( jedną pod pupę - żeby miękko było:), drugą pod glowę żeby nie było zbyt płasko ) i jest git! od tego czasu boczek mnie nie boli:) a bolał tak bardzo że spać nie mogłam. też jestem zwolenniczką krótszej wersji tabelki, przynajmniej jest przejrzysta:) zawsze można zajrzeć wsteccz, co nie? :) zmiany naniosę w czwartek jak bedę po wizycie u gina. pozdrowienie dla wszystkich!!! papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie maja te z was, ktore juz rodzily i wiedza czego sie spodziewac. J asobie nie wyobrazam jak bede sie zachowywac, jaki to rodzaj bolu no i przede wszystkim na jakie znieczulenia sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już rodziłam i wiem, że poród porodowi nierówny. Osobiście wspominam poród jak przez mgłę, bo mój ówczesny lekarz tak mnie znieczulił, że niewiele pamiętam. Urodziłam szybciutko (cała akcja 5 godz.) podobno za szybko. niemniej teraz jeśli nie będzie przeciwskazań chcę rodzić naturalnie i koniecznie z mężem. Ma 40 lat i to jego pierwsze dziecko. Moje poprzednie dziecko ma innego tatusia (mój były mąż - kompletna pomyłka). Dziewczyny macie też skurcze macicy? Ja mam codziennie około 20 i nie wiem czy to jest norma czy powiedzieć o tym lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są one bolesne, jekoś je odczuwasz? bo je mam takie twardnienie brzucholka( bezbolesne) i też jest dość częste... może to są skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala myślę że o tych skurczach macicy to koniecznie powiedz dla gina. Ja trochę posprzątałam w domu bo już się taki bałagan zrobił i wreszcie mogę sobie spokojnie posiedzieć. Co do porodu to o ile nie będzie przeciwskazań to chciała bym urodzić naturalnie, ale ze znieczuleniem. Wprawdzie trochę się obawiam tego wkłuwania w kręgosłup ale myślę że lekarze mają już dużą praktykę w tego typu znieczuleniach i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem, żyje. Jutro poczytam co ciekawego napisałyście i po wizycie u mojego gina odezwę się. Teraz ide odespac szpital. Jesoooooo dla mnie to szok, co niektóre kobiety robia ze sobą w ciązy. Napewno napisze :D Pozdrawiam, buziaki. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........27...+8.....Węgrów......C Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dawno się nie odzywałam, ale juz nadrobiłam zaległości. A to przez to ze mój mężus był 3 tygodnie w domu i nie bardzo był czas na necik przy nim :) A pźóniej jak on już pojechał, to chciałam nadrobić zaległości i dopiero dziś mi się udało, jak odesłałam synka do dziadków i mam kompa dla siebie. Ale mnóstwo rzeczy mam do napisania! Na początek coś smutnego. W poniedziałek zrobiłam też krew na cukier i też mam podwyższony. Tylko nie wiem co mam myśleć. Mój wynik to 153 czegośtam, na wyniku norma jest 80-140, pani laborantka powiedziała, że poierwsza granica jest 150, a Ania przy 170 była już w szpitalu. Kurcze do gina idę dopiero w poniedziałek, ale tak się denerwuję. Laborantka dała mi takie paseczki i jeszcze mam sprawdzić na nich czy w moczu nie będę miała cukru. W niedzielę pojadłam troche słodyczy, jakieś ciacho i banana, a ponoć banany mają dużo cukru. Nie wiem, czy doczekam tego poniedziałku. A na pewno nie ze zdrowym umysłem. :) W tabelce wykreśliłam imię. Miała nasza niunia nazywać się Hania po babciach, ale stwierdziliśmy, ze to zbyt ryzykowne. :D Bo co będzie jak nas tesciowe i mamuśki wyprowadzą z równowagi? :) Więc myślimy nad czymś innym. Ale kiepsko nam to idzie. Misiek chce Antonina Aleksandra po dziadkach :) Dziadki nie wkurzają ludzi :D Co do atrakcyjności... Ja w pierwszej ciąży wyglądałam jak słonica. Ale i tak się traktowałam. Nic nie robiłam, tylko leżałam i jadłam. I nikt mi nie powiedział że źle wyglądam 9teraz mam do nich trochę żal:) ). Teraz na mojej głowie sześciolatek, mieszkanie i jeszcze trochę pracy. I czuję się o niebo lepiej. Lepiej też wyglądam. Ale sądze że to baaardzo dużo zależy od nas i od tego jak siebie w ciąży traktujemy. A wszystkim, któe czują się nieatrakcyjne życzę polepszenia samopoczucia ❤️ Witam nowe dziewczynki 🌻 Ruda lala to miałyśmy obie pecha do facetów :) Jestem w tej samej sytuacji. LightBlue super że już jesteś. Czekamy na relacje. 🌻 Zmykam na razie, bo już mój mały sadysta chce wracać do domciu. I ktoś musi po niego pojechać. Więc pewnie przed 22 już kompa nie dostanę :) Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie bylo mnie kilka godzin a nadrabiania w czytaniu mialam na pol godziny. Witam nowe mamuie, milo mi sie zrobilo ze nas podczytywaly i stwierdzily ze sie ze soba zrzylysmy, moj Radek stwierdzil ze bez tego forum to ja juz zyc nie moge bo co chwile lece do kuhni sprawdzic czy cos napisalyscie, moj komp jest w kuchni a mojego meza w pokoju, wywalil mnie z nim zebym mogla was podczytywac i przy okazji nie przypalac obiadu :) Ja raczej bede miala cesrake, mam wysokie cisnienie, nawet si ciesze bo mam strasznie niski prog bolu, potem sie troche pomecze ale juz bedzie malensto. Pomysl z tabelka jest fajnu bo fakt jest bardziej przejzysta. Light suuper ze jestes. Super macie brzuszki Dzisiaj bylam u dentysty strasnie zeby mi sie zaczely psuc i tak srednio wydaje stowe miesiecznie na dentyste. Dla mojego malenstwa jeszcze nic niemam kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......chyba Bartosz muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........27...+8.....Węgrów......C Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwietnióweczki wpadłam tylko powiedzieć cześć , jestem z kwietniówek 2006 ale ten czas leci , wszystkiego dobrego dla wszystkich mamuś i ich brzusiów 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko - dzieki złota kobitko. A ja sie martwię co mi powie jutro diabetolog, mam tylko nadzieję,że nic strasznego. Za chwilkę kończe przygotowanie spaghetti - tak mnie naszło jak widziałam reklamę Pizzy Hut z ich nowym daniem. Pycha, podjem sobie dzisiaj a jutro zapewne będę miała juz dietkę. Podczytywałam dzisiaj na necie jakie diety proponują - i są takie skromniutkie... a ja mimo że jestem (byłam) szczupła lubię sobie podjeść. lece zamieszać makaron!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i powiedział,że wszystkie wyniki są bardzo dobre.I że gdyby wszystkie ciąże tak przebiegały to byłoby super.Widze,że dużo dziewczyn ma problemy z cukrzycą.Mnie na całe szczęście to ominęło.Trzymam kciuki za wszystkie \"słodkie dziewczyny\".Co do porodu,to ja jestem przerażona.Moja siostra miała ciężki poród,a 2 cesarkę.I o niebo lepiej wspomina cesarkę.Ja na pewno nie będę chciała cesarki na życzenie.A przeciwskazań do porodu naturalnego nie mam więc chyba nie mam wyjścia.A raczej mój dzidziuś nie ma...Będzie musiał się przeciskać biedaczek sam.Do szkoły rodzenia zamierzam się zapisać jutro,bo jest bezpłatna i jest zapoznanie z salą porodową i uczą pielęgnacji dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkei brzucholki!!! te które juz dobrze poznalam i te ktore doszly do nas niedawno!!! :-) nie no ja sie zastrzele!!!!!! napisalam tu wam juz tyle rzeczy i nichcacy zamknelam ta stronke!!!!!! wiec teraz siadlam i probuje to odtworzyc w pamieci!!!! ale nie bardzo chce mi sie to robic po raz drugi!!!! ale czego sie nie robi dla mamusiek!!! a wiec: u mnie dzisiaj nastroj bojowy, nie wiem o co mi chodzi, opieprzylam troszke meza ze mam dosc spedzania wieczorow ciagle tak samo, czyli mniej wiecej tak: moj maz konczy prace ok 17-18 no i puszcze sygnal jak wraca to ja cos tak podgrzewam obiad albo dopiero przygotowuje, on przyjezdza to jemy obiadek, potem oczyswiscie telewizja, no bo jakby to bylo jakbysmy zjedli bez tv!!!!! potem troche leniuchujemy, (wtedy weroniczka malenka skacze mi w brzuszku-to jedyne mi sie podoba podczas takich wieczorkow). w trakcie odgladamy seriale, rozmowy w toku, pierwsza milosc, potem chwila przerwy a potem samo zycie a potem na wspolnej, no ale oczywiscie w trakcie ogladania moj kochany zasypia....... no to sama ogladam wsciekla!!! powiedzialam mezowi ze jest nudny!!!!! hehehehe i stary!!!!! bo tylko by lezal po pracy, ale jak sie mnie spytal co chce robic w taaakie wg mnie durne wieczory to nie wiedzialam co powiedziec i jeszcze bardziej sie wscieklam!!!!! a on oczywiscie jeszcze spi, nie wiem co bedzie robil w nocy!!!!! ale nie bede go budzic a co mi tam!!!! wiem ze jestem wredna ale to chyba dzisiaj mam typowa handre babki w ciazy!!!!!!! a czesto mi sie to nie zdarza wiec jeszcze nie wyprowadzilam nikogo z rownowagi!!!! poryczalam sie jak klikalam z mama na gg, bo bardzo mi rodzicow brakuje i co najgorsze narazie nic nie mozna z tym zrobic!!!! wkurzam sie dzis tez tym ze nie mam niczego jeszcze kupionego dla coruni!!!! boje sie ze nie zdaze, a jak zaczne kupowac to nie bede wiedziala ile czego jest potrzebne takiemu maluszkowi!!! no wiecie ile pieluch ile kaftanikow ile tego wszystkiego, ostatnio ogladalam w necie wozki i lozeczka, to chyba chce taki wozek: http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/products_id/219 ale gorzej jest z lozeczkiem bo kazdy mowi (oprocz mojej mamy) ze dzidzius powinien miec normalne drewniane lozeczko ze szczebelkami a ja wynalazlam cos takiego i mi sie to bardziej podoba, choc nie wiem jeszcze jak wyglada to na zywo, bo narazie tylko w necie znalazlam: http://www.twojapociecha.pl/product_info.php/cPath/40/products_id/73 http://www.maredo.com.pl/-p-383.html co o takim kojcu myslicie? pomimo mojego wisielczego humorku pozdrawiam was cieplutko!!!! caluski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuję jeszcze raz tabelkę bo w tej ostatniej nie było już molich zmian które naniosłam po południu NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........29....+4.....Poznań......90% Gabrysia?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........28...+9.....Chełmno......C?......Antonina< br /> Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......chyba Bartosz muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........27...+8.....Węgrów......C Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S co do porodów to mój pierwszy też był naturalny ze znieczuleniem w kręgosłup. rodziłam razem z mężem i bardzo gorąco to wszystkim polecam. pomógł mi psychicznie i fizycznieteż,bo nie słuchałam tego co mówił lekarz tylko mojego męża :-) poza tym mieliśmy wykupioną osobną salę i nie było wcale tak źle. Teraz boję się tylko skurczów miednicowo-krzyzowych które wtedy miałam. Brr, koszmar. Ale da się przezyć. O wszystkim zapomniałam gdy tylko położyli mi Wiktorkę przy piersi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka co do kojca to bardzo ciekawy.Nie znam nikogo kto miałby taki więc nie wiem jak z funkcjonalnością.Mi np podobają si e takie wiklinowe wózko-łóżeczka,ale one chyba nadają się tylko dla maluszków tak do 6 miesięcy.A żeby kupić i to i łóżeczko to trochę mnie nie stać.Doroteczko mój chłopak też wraca zawsze późno ok. 18-19.A potem ciągle dzwoni ktoś od niego z pracy albo mailuje a ja dostaję szału.Ciągle go nie ma i siedzę całe dnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów kolejny wieczorek spędzam sama, bo mój kochany mąż też się nudzi już z ciężarną żoną i wyszedł sobie na piwko z kolegami i jeszcze zażyczył sobie, żebym o 22 przyjechała po niego, bo nie chce mu się wracać na pieszo z miasta. Ja cały czas dyszę jak słonica. Nie wiem, czy nie iść jutro do doktora, bo tak bardzo źle mi się oddycha, że szok. Zrobiłabym sobie jakieś incalacje, ale nie wiem czy wolno mi. Także nie eksperymentuję. Mam ogólnego doła psychicznego, inaczej mówiąc zajebistą dolinę. Najchętniej to poszłabym już jutro do szpitala i urodziła moją królewnę, bo tak mi ciężko. Jutro idę odebrać badania. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Narazie trzymajcie się moje drogie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja też kiedyś myślałam o tym wiklinowym łóżeczku, ale tak jak mówisz, ono nadaje się maxymalnie do 6 miesiąca- także odpada w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już zwykłe łóżeczko po dzieciaczkach mojej siostry.A to na kółkach,tylko trochę większe może też uda mi się zdobyć,bo takie miała siostra mojego chłopaka dla swoich dzieci.Tylko że ona mieszka we Włoszech i trzebaby je przywieźć.A jest super,bo można je przestawiać i zabrać ze sobą do łazienki czy kuchni i nie spuszczać dzieciaczka z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moj chlop wraca roznie np teraz go jeszcze niema bo jest z klientami (solaria) a tak wogole to sie z nim poklocilam kurde cala niedziele siedzial przy kompie a ja jak ta dupa przy tv wiec postanowilam sie na niego obrazic i sie nie odzywamy (ciekawe jak dlugo) ja zeswiruje na tym L4 sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa trzymamy kciuki. Na pewno nei będzie tak źle :) Jaki miałaś wynik tego cukru? Napisz co Ci powiedział diabetolog. Madziunka ja też jutro wybieram sie do szkoły rodzenia. Oczywiście, jak mi nic nie wypadnie. Prowadzi ja położna z naszego szpitala i ma bardzo dobrą opinię.Więc zobaczymy. I podobno teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie szkoły. Więc od jutra zaczynamy :D Doroteczka jak ja Ci czasami zazdroszczę takich wieczorków nudnych! U mnie Misiek jak już jest (a ze względu na pracę kierowcy międzynarodowego jest baaaardzooo mało) to zawsze gdzieś idziemy, coś robimy, do kogoś trzeba podjechać. Szlag mnie trafia, bo nigdy nie mam go dla siebie. Jeżeli już to od 23. A ja wtedy padam już na pysk i tyle z tego. ❤️ nie martw się, ja jeszcze też nic nie mam, poza używanymi rzeczami od Miśka siostry. Wózeczek fajoski, musze pokazać Miśkowi. A łóżeczko... ja słyszałam, ze dziecko nie może cały czas spać w takim kojcu. Ale moze się ktoś pomylił. Nie wiem. Też mi się bardzo podobają, tylko czy można tak na codzień? Izawik ja też miałam te bóle miednicowo-krzyżowe przy pierwszym porodzie. Straaaszneee! Teraz coś czuję, że bedzie gorzej, bo mój kręgołup daje się we znaki. Mój Misiek do swiąt nie chciał słuchać o tytm, żeby być przy porodzie. W śięta jego najlepszy kumpel i szwagier mocno na niego nasiedli. I powoli zmienia zdanie. Więc moze się uda i będzie ze mną :D Madziunkaja czasami mam ochotę wyrzucić Miśka telefon przez okno. Nie robię tego tylko dlatego, że mieszkamy na parterze więc i tak to nic nie da. Nadal będzie go słychać. :D Ale kiedyś mu go wyłączę. Mamo bączka takie duszności w ciąży to norma. Też je mam. Sapię czasami tak, że rodzinka tylko się na mnie patrzy :) Uroki stanu. Daj znać, jak badania. I trzyamj się cieplutko. Kurcze już bym chciała poniedziałku. Albo żeby w piątek był poniedziałek :D Bo w piątek wróci mój Misiek, a w poniedziałek USG. A Miśka do poniedziałku już pewnie nie będzie. :( No nic, uciekam do łózeczka. Do jutra mamuśki. I proszę nałożyć od już uśmiechy na buźki! Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ello, witam nowe kolezanki 🌻 Doroteczka, to lozeczko jest extra. Powiem Tobie szczerze, ze ja lubie np klasyczna linie i kupie lozeczka ze szczebelkami, ale mojego meza bratowa od urodzenia Laury trzymala ja w takim lozeczku i super... poziomy tez jak w zwyczajnym sa rozne i takie lozeczko jest bardzo wygodne, jest wieksze niz normalne drewniane. Moja siostra np. miala zwykle drewniane z IKEI, ale jej mloda tak sie wiercila, ze w nocy budzila sie od uderzania glowka lub raczkami o szczebelki (pomimo oslonki). Siostra zmienila na podobne do Twojego upatrzonego i mala spala jak aniolek... jedna wada - raz sie szwagier oparl i przelamal ta krotsza strone lozeczka, na drewnianym sie opieral i nic sie nie dzialo.. i tak sie zapomnial. Paulka, to lozeczko za 189 zl tez fajne, dobrze, ze takie tanie, to chyba je kupie i wstawie do mamy do salonu. U mnie u gory dzieci beda w lozeczkach, ale na dole u Mamy nie bede ich meczyla w lezaczkach, tylko im takie wstawie... super, dzieki za ta stronke z allegro :D Zastanawialam sie dzisiaj nad tym, czy po cesarce dadza mi dzieci przytulic.... i czy dostane je od razu, czy zabiora na oddzielna sale :( Ech, jak juz bym chciala przytulic moje kruszynki, wykapac, nakarmic i przewinac.... Maz w pracy, zjadlam pierwsze sniadanko i zaraz sie klade spac... pewnie do 13-tej. Ciemno tu jak w nocy przynajmniej do 10.30-11, wiec nic sie nie chce. Papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Normalnie nie moge spac przez tego mojego szkraba. Wiecie co, juz nie kopie tak jak jeszcze niedawno to robil. Teraz czesciej sie tak rozpycha i przeciaga. Kurcze takie dziwne uczucie. Czyzby juz mu sie u mamusi w brzusiu ciasno robilo? Wczoraj to normalnie wysadzil mi w pępek i jak dotknelam to ręką przesunęłam taka gulke, ciekawe coz to bylo takiego.Pewnie niuniek nozki sobie prostuje. A dzisiaj mialam extra sen. Normalnie snilo mi sie, ze sie wlasnie tak rozpychal i wystawil stopke, ktora bylo tak fajnie widac. Powiedzcie mi, czy Wy tez tak macie, ze budzicie sie tak czesto w nocy? Ja normalnie za kazdym razem gdy mężulek się przekręca to ja juz oczy otwieram. Chyba juz zalacza mi sie jakas czujnosc matczyna. Dobra poloze sie jeszcze, moze młody da mi pospac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem, co do łóżeczka. Mojemu mężowi podoba się taki kojec właśnie, a ja jestem przyzwyczajona po pierwszym dziecku do drewnianego - wiem, że się sprawdziło. Kamilek z niego korzystał do 3 lat. Mój mąż jest nauczycielem, więc wraca do domu z pracy o różnychj porach - nie narzekam więc na jego nieobecność czy brak czasu dla mnie. Jak już wróci to od kilku tygodni po obiedzie remontujemy pokuj dla naszego maleństwa - drobnymi kroczkami, żeby wystarczyło pracy do kwietnia. Ta praca daje nam mnóstwo przyjemnośći i powoduje, że \"brzusio\" jest kimś realnym. Ponieważ jestem na L4 i całymi dniami siedzę w domu, to w weekendy mój mężulek zabiera mnie zwykle na zakupy do marketów. Mówi wtedy, że \"wyprowadza swoją Panią na spacer\". Na zwolnieniu jestem z powodu anemi, kamicy nerkowej i pękniętej przy pierwszym porodzie szyjki macicy, którą teraz należy obserwować - ale na razie wszystko ok. Co do zakupów dla maleństwa, to narazie oglądam wszystko na necie, porównuję. Mam już swoje typy: wózek - Mutsy, Implast Volant 3 lub Implast Driver 4 łóżeczko - prawdopodobnie Radek VII firmy Klupś lub jakiś kojec przewijak zrobił nam własnoręcznie mój teść - jak powiedział, jest bardziej przejęty moją ciążą niż jak teściowa była w ciąży ciuszki kupuje moja mama - systematycznie po kilka na miesiąc (takie neutralne, pasujące na chłopczyka i dziewczynkę, bo nigdy nic nie wiadomo...) resztę zakupów zrobimy w czasie ferii zimowych wtedy będziemy mieć czas. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×