Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

sarita kamil_a bardzo Wam dziekuje. :-) sarita ja tez nie chciałabym opłacac połoznej, bo tez zawsze uwazałam ze przeciez porzadna połozna powinna sie zajac przyzwoicie kazda pacjentka, ale mam uraz po pierwszym porodzie. :-( Rodziłam w dwójce, w bizielu byłam tylko przez 3 dni na patologii (prowadził moja ciaze dr Semenczuk, nie wiem czy znasz), tak wiec rodziłam w dwójce i nie miałam opłaconej połoznej, po 10 godzinach przygotowan do naturalnego porodu, cos nagle poszło nie tak i wyladowałam na cesarce. :-( Stad moje obawy. Boje sie po prostu. Jak masz cukrzyce to faktycznie pozostaje biziel :-) Opinie o tych naszych szpitalach sa mniej wiecej równe. Ja jestem z Wyzyn to mam blisko tu i tu. No nic zajrze tu na pewno jeszcze. :-) A Wam kwietniówki zycze wszystkiego dobrego. Sama urodziłam sie w kwietniu wiec mam straszny sentyment do tego miesiaca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
dziewczyny,czy jest sens kupowania wózka z gondolą,kiedy rodzimy wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi-a o której Monika będzie miała cesarkę?Będę trzymać kciuki od rana,ale lepiej wiedzieć dokładnie. Nicolla-nie stresuj się, bo będzie Ci jeszcze gorzej.Trzymaj sie i niczym nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kwietniówka07-myslę,że wózek z gondolą kupuje sie po to,że noworodka nie położysz na płasko do spacerówki.Spacerówka jest potrzebna jak dziecko trzyma sie w miare sztywno.Na pierwsze miesiace życia gondola jest niezbędna i pora roku nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka🌼 Monika powiedziala ze bedzie juz od 7 gotowa wykapana i wogole wiec od 7 trzymamy kciuki i myslami jestesmy przy Monice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i brzusie. :D Dawno nie zaglądałam do Was. Większość czasu po szpitalu spędzałam u rodziców i jak później zobaczyłam ile napisałyście to się za głowę złapałam. Na pewno tego nie nadrobię. W każdym razie powiem co tam u nas. Dzisiaj miałam usg, według którego Tomuś waży już 3050g i według lekarza to 37 tc. Za tydzień mam przestać brać tabletki także może za dwa tygodnie już będzie po wszystkim. Już tak mi ciężko, że naprawdę wolałabym już urodzić. Torbę mam już spakowaną, łóżeczko ubrane, jeszcze tylko troszkę pieluszek do przeprasowania i gotowa. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. Trzymajcie się. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 21 musi byc teraz podeksytowana. Ciekawe czy w ogole usnie. Trzymaj sie dzielnie kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Trzymam kciuki za 21, wspaniała chwila ją czeka jutro :) Który to już u niej tydzień? 35-ty? Moje maluszki rosną i nabierają sił. Choć to niesamowite.. moje dzieci z plecków przewracają się całymi ciałkami na boki... a leżąc na brzuszkach, unoszą główkę zaciekawione ponad materacyk. Pielęgniarki są w szoku głębokim :D Moje silne kruszynki. W tym tygodniu przeniosą je z inkubatorów do łożeczek. Marysia już nie dostaje kroplówek, jest tylko na pokarmie :D Jaś ma jeszcze 2 na dobę, ale jutro już 1-ną, pojutrze zero. Mała zjada 40 ml, mały 30 ml. Zaczyna brakować mojego pokarmu... mam 250 ml na dobę, a powinno być 800-1000 :( na dziecko.... Dokarmiają je sztucznie :( Oj, chyba skończy się kariera matki karmiącej swoim :( Aga... radzę sobie całkiem nieźle, choć w nocy mnie zwykle nachodzą smutaski, że jestem sama, że Fil nie widział jeszcze dzieci, a do innych dzieci chodzą tatusiowie. Liczę dni do jego przyjazdu, wyobrażam sobie chwilę spotkania, pierwszego spojrzenia na dzieci, mnie po porodzie... ciekawe, czy uroni łezkę wzruszenia... ja pewnie będę potrzebowała ręcznika kąpielowego do oczu. Dzięki temu, że maluchy mają się z dnia na dzień lepiej.... mi jest łatwiej. Każdego dnia jestem spokojniejsza o nie, silniejsza ich siłą. Pozdrawiam Mamuśki... no, jutro do tabelki dorzucimy 21 i jej pociechy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki i MX ❤️ Izawik ciężko tak bez męża, prawda? Też sie boję ze zacznę rodzić a Misiek będzie w świecie i że będę sama. Ale takie życie...niestety. Mamo bączka ja już myślałam że będę dzwonić po znajomych jak mnie weźmie albo wezmę faceta z parkingu strzeżonego, który jest blisko mojego bloku i my trzymamy tam auto. he he. U nas położne namawiają tatusiów jak przywożą żony do porodu, żeby zostali chociaż na chwilę i wtedy faceci najczęściej zostają dokońca. Mój Misiek też nie bardzo chce rodzić ze mną, ale może własnie takim sposobem mi się uda go zaciągnąć. Ale najpierw trzeba zacząć rodzić jak on będzie w ogóle :) A to będzie baaardzooo trudne! Kapikapi u mnie od południa też była wiosna. Rano najpierw padał deszcz, później śnieg, aż w końcu zrobiło się ślicznie i cieplutko na wieczór. hmmm nad taxi się nie zastanawiałam. Flowerska skurczy nie da sie pomylić z niczym innym. I zobaczysz, że poznasz kiedy nadejdzie ten czas. Nie sposób tego nie rozpoznać. Będzie dobrze, zobaczysz 🌻 Ruda lala jakich argumentów używałaś przekonując męża? Bo mi jakos nie bardzo idzie ... Madziunka26 ale ja wam zazdroszczę że Wasi mężowie już sie przekonali do porodu i ze chcą. Kurcze, może jeszcze i mój się zdecyduje. Sarita takie dziwne sny to chyba normalne. Moje też czasami są świetne! Mamo bączka a może wykonaj telefon do spółdzielni, czy to od nich był ten pan? Kamil_a trzymamy kciuki żeby jutro wszystko poszło dobrze. 21 Za was to juz w ogóle moooocnoooo trzymamy! Dziewczyny komu 21 ma dać znać jak będzie już po wszystkim? MX jesteś naprawdę super dzielną kobietą. ❤️ dla Ciebie i dzieci. Kiedy Twój Misiek wraca? Na pewno chciałby jak najszybciej. Ja dziś też byłam w szkole rodzenia. I było całkiem normalnie. Ale juz mi się nie chce chodzić. Zostało mi jeszcze 3 tygodnie. No coż zobaczymy. Uciekam spać, bo rano Szymon nie da pospać. Słodkich snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... cieżko jest trzymać kciuki i pisac na klawiaturze.... ;) ja od 7 sie mecze... nie chciało mi sie spać! Wstałam przed chwilką, zrobiłam sobie sniadanko, zagladam na moje konto w banku i sie wkurzyłam bo myslalam, ze dzisiaj skocze sobie na zakupy dla Kamilki a tu nie bylo jeszcze wplywu - ech koszmar!! Ciekawe czy Monika jest juz po wszystkim... mx3 Głowa do góry - głupio tak mówić, ale sama widzisz jak czas szybko leci. Nie zdazylas sie obejzec a twoje kochane maluchy juz sa tak duze i silne. Wyobraz sobie jakie bedzie to szczescie zobaczyc twjego Fila z maluchami na rączkach! Kochana dzielna jestes!! Moj G na poczatku chciał ze mna byc przy porodzie, pozniej kolega naopowiadal mu, ze wcale nie jest to takie radosne doznanie. Sorki za okreslenie ale powiedzial cos w stylu \"moja zona nie wytrzymala zrobiła siku, czulem zapach krwi i czegos jeszcze\". jak moj mąż przyszedl i mi to opowiadal stwierdzilam, ze to bedzie tylko i wyłącznie jego decyzja. Ma czas do chwili porodu. Wiem, ze zrobi to co bedzie uwazal za słuszne, ale na siłe nie chce go ciągnąć bo wtedy nie bedzie to dla niego przyjemne! Dzisiaj jesienna pogoda a ja musze wybrac sie pooplacać moim rodzicom rachunki - zaległe od miesiaca. Dobrze, ze proądu im nie odlączylii hahah Chyba pora wyskoczyc z pizamy... ilez mozna w niej siedziec haha. Co za lenistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja właśnie wstałam, ale miałam okropną noc. Calutki czas śniło mi się, że dostałam bóli porodowych i budziłam się w nocy i w końcu nie wiedziałam, czy ja naprawdę mam te skurcze i już rodzę czy to sen. I tak calusieńką noc. Trzymam kciuki za 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak człowiek sam czegoś nie dopilnuje to nie można nikomu wierzyć, że ci w czymś pomoże, albo załatwi. Moja zajebista ksiegowa przysłała mi pit, ale ten głupek przysłał mi kserówkę a nie oryginał, bo myślała, że oryginał to zakład wysyła do US. Baba, która jest księgową od iluś tam lat, jest głupsza ode mnie, gdzie ja w księgowości pracuję tylko dwa lata. Całe szczęście, że ona już tam nie będzie od marca pracować, bo ona tą firmę by zaprzepaściła. I tak mam ze wszystkim. Zwolnienie, które daję do firmy, to czekam tylko na podpis i sama zanoszę do ZUS (chociaż to już jest obowiązek firmy), ale te tubylce jak im raz zostawiłam to wysłały do ZUS-u listem zwykłym, nie poleconym. Ciekawe kto by mi zapłacił za zwolnienie jakby one zginęło. Tak jest ze wszystkim, zawsze muszą coś spieprzyć. Dlatego wszystkiego muszę dopilnować sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamo baczka mialam to samo dzisiaj. Obudzilam sie w pewnym momencie i poczulam lekki bol pod brzuchem i pomyslalam, ze tak naprawde to sie moze zaczac w kazdej chwili i co wtedy?? Wydaje mi sie, ze przy calym tym moim przygotowaniu i probach psychicznego nastawienia sie na to co bedzie to i tak spanikuje i to porzadnie. No i do rana juz budzilam sie i obserwowalam czy cos sie dzieje czy nie. Dzisiaj standardowo - kafeteria, obiad do zrobienia i wszystkie ciuszki gotowe do prasowania. Na koniec spakuje juz tak porzadnie torbe, bo narazie powrzucalam kilka rzeczy byle jak. Moze bede spokojniejsza. Jest dosc ladna pogoda, wiec za nakazem meza postaram sie wyjsc choc na chwilke na spacerek i sie dotlenic. 21 caly czas mysle o Tobie, trzymaj sie mocno, dzisiaj Wasz najszczesliwszy dzien w zyciu. MX3 swietny pomysl z ta tabelka. Fajnie, ze macie sie coraz lepiej. A pokarmem sie nie martw, co p[rawda malo wiem na ten temat ale moze jak dzieci zaczna ssac cycusia to zaczniesz produkowac wiecej i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka ładna pogoda, że poszłoby się na spacer. Muszę jechać do miasta odebrać w urzędzie dowód osobisty bo wyrabiałam nowy. A nie ma mojego M, więc jestem zmuszona jechać sama. Mam nadzieję, że znów wejdę bez kolejki, bo ostatnio wpuscili mnie bez czekania. Zmykam się ubierać i skoczę tam. Ciekawe czy jak wrócę to zastanę info, że 21 już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech a ja jestem lekko udupiona.. (sorki za slownictwo0. Wkurzyłam sie niemiłosiernie. Poja wypłata powinna juz byc od 2-3 dni na koncie a jej nie ma.. zadzwoniłam przed chwila do kadrowej a ona mi na to, ze zapomniała mnie poinformowac, że od tego miesiaca wypłaty beda wplywac do 7 dnia kazdego miesiaca. Nikt mnie nie uprzedził, nie poinformował, bo zapomnieli. No szok. A ja mam raty kredytowe platne na poczatku miesiaca.. a teraz na gwałt muszę przesuną termin, ciekawe jak mi sie to uda! ciekawe czy zapomnieli jaki jest do mnie numer telefonu, ze nie zadzwonili!! aaa i dowiedziałam sie, ze na pewno nie przedłuża mi umowy bo rozwiązali inny zakład i z tego zakładu beda musieli poupychac pracowników. Wiec moje miejsce jest (to znaczy bedzie) od kwietnia obsadzone. Cóz, tak jak mowiłam od sierpnia bede intensyenie szukac pracy! Troszke sie podłamałam... raz pod górkę a raz z górki! Odechciało mi sie spacerku - :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki i maleństwa :) Cały czas myślę o 21 mam nadzieję że wszystko przebiega prawidłowo i będzie ok. evanika patrzę że mamy podobnie z pracą. Ja też się dowiedziałam że jest im w pracy bardzo przykro, ale będę musiała radzić sobie sama po macieżyńskim. Mam ich w nosie, znajdziemy coś na pewno, jestem dobrej myśli. Wczoraj były urodziny mojego G. więc mieliśmy wieczorkiem trochę gości. Niestety nie mam zdolności do robienia tortó więc kupiłam, ale nie sądziłam że będzie taki pyszny :) Po tym wczorajszym obrzarstwie przydała by się jakaś głodówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi - ja mam umowe na czas okreslony do 24 kwietnia. jestem chroniona do dnia porodu, z zakładu pracy nie przysługuje mi urlop macierzyński - dostane oczywiscie zasiłek macierzynski ale z zus-u i nie przez 18 tygodni tylko przez 16. Gdybym była na urlpoie z pracy oczywiscie miałabym 18 tygodni a tak zus cwana bestia. Nie obawiam sie tego, ale troszkę łudziłam sie, ze jednak dostane kolejną umowe.... ech co ma byc to bedzie. Teraz bardziej sie zamartwiam tym, ze nie zaplace rat, ktore musze koniecznie zaplacic - bo nikt mnie wczesniej nie uprzedził ze zmieniaja terminy wypłat! To mi teraz zaprząta głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi -->evenika ma racje, nie muszą jej przedłużać umowy, ale macierzyński będzie dostawać dalej z ZUS-u. Także evenika widzę, że nie tylko Ciebie dzisiaj wkurzyli ludzie z firmy. Ja się wkurzyłam, bo pojechałam odebrać dowód, a tu dowodów jeszcze nie ma, bo nie przyszły z wawy. Może jutro. Także niepotrzebnie jechałam. Teraz mnie nawala taka zgaga że szok i nie wiem po czym, a nie mam mleka, które mi pomaga :-( Idę trochę poleżeć. Tak ładnie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą się rozpisałam,ale wszystko mi cholerka gdzieś uciekło :-( no to teraz krótko.. oczywiście trzymam kciuki za 21 i moją koleżankę która też dzisiaj ma cesarkę. Jak którakolwiek będzie coś wiedziała to szybko dajcie znać. mx3-fajna ta tabelka, aż trudno uwierzyć że już niedługo wyprze ona tą wcześniejszą i rozpocznie się kolejny etap naszych rozmów :-) lecę teraz na zakupy potem jeszcze zajrzę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........36.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadłam na chwile, bo nie wiem czy coś już wiadomo o 21. Nie czytałam nawet co do tej pory napisałyście. Poxniej nadrobie zaległości. Remont w domu wykańcza mnie psychicznie,ale już sobie powiedziałam,że jak wyremontują łazienke to tydzien nie bede z niej wychodziła :D Trzymajcie cię . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika trzymaj sie cieplo nasze prawo jest strasznie dziurawe i niedopracowane do konca ale nic sie z tym nie da zrobic jesli nie zostana zmienione kodeksy i ustawy ktore je uzupelniaja.Powiedz mi jeszcze czy nie przysluguje ci zaden urlop? Mnie dzisiaj cos od rana boli brzuch,poprosilam pierwszy raz sasiadke by odprowadzila Konrada do zerowki.troche spalam ale brzusio jeszcze mnie boli zwlaszcza dolna jego czesc. teraz czytam ksiazke :Jak pisac pracę magisterska\". mam zamiar lezec dzisiaj i jutro plackiem bo w sobote i w niedziele mam wyklady w sobote do 16 ale w niedziele do 19 mam nadzieje ze wytrzymam. Pozdrawiam was slotkie brzuchatki i MX3 rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jak ja piszę . Z ostatniej mojej wypowiedzi wynikło, że idę poleżeć bo ładnie na dworze. Czasem mi wstyd za siebie za to co ja tu wypisuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! żebym ja miała po porodzie tyle sily co mx!!! trzymaj sie dzielnie!! 🌻 21 za Ciebie i twoje pociechy trzymam tez mocno kciuki...🌻 sofijka co u ciebie? ja sie robie chyba przeziebiona......juz boli mnie gardło i zaczyna sie kaszel i nie wiem co mam robic....czy isc do lekarza czy nie? nie chce zadnych silnych lekow antybiotykow....jak sie nic nie poprawi to pojde moze w poniedzialek... widze czytajac wasze wypowiedzi ze znacie sie troche na tych przepisach o ktorych ja nie mam pojecia no bo nigdy nie byly mi takie wiadomosci potrzebne to powiedzcie mi jak jest u mnie...skonczylam studia i okazalo sie ze nie bylam ubezpieczona od dluzszego czasu bo moja mama za granica i ta jej ksiazeczka nie byla podbijana czy cos takiego, no to poszlam do UP zeby sie zarejestrowac a tam powiedzieli ze maz powinien mnie wpisac do swojego ubezpieczenia, ze oni mnie nie ubezpiecza, maz mnie wpisal oczywiscie, ale jak juz wystalam w tej kolejce w UP to sie juz zarejestrowalam.ale nie wiem po co.... teraz chodze co 2 miesiace podpisywac liste..... ale co mi to daje ze jestem tam zarejestrowana, taki facet mi tlumaczyl ze zaswiadczenie o zarejestrowaniu u nich bedzie mi potrzebne jak bede sie starala o pieniadze na dzidziusia, to ja wogle cos dostane oprocz becikowego? powiedzial zebym potem przyniosla zaswiadczenie o tym ile czasu bede na wychowawczym, ja nic z tego nie rozumiem..myslalam ze tylko te kobiety ktore wczesniej pracowaly ida na wychowawczy a takie jak ja po prostu bez nazwy siedza w domku z dzidziusiami... głupia koza jestem....hehe wiem ze sie nie pytacie co z moja Niunia ale i tak Wam napisze.... wiec Weronisia wazy 2150 g jest bardzo ruchliwa hihihi ja mam wszystko twarde i zamkniete i jestem jakas dziwna ale nie mam zadnych przepowiadajacych skurczy ani klucia w pipce ani niczego o czym mowicie....wiadomo ze z brzuszkiem juz jest ciezej chodzic czy znaleźć wygodna pozycje do spania ale poza tym ok.... teraz jak bylam u gina to badal mnie chwile wziernikiem, mowie Wam jak ja tego cholerstwa nie lubie!!!! boli mnie to strasznie.....ale chodzi mi o to jak mnie boli badanie takim czyms czyli malusim wzierniczkiem no to jak ja urodze dziecko!!!! oj no juz koncze bo was napewno zanudzilam.... ciekawe kiedy ja sie znajde w drugiej tabeleczce... papa zajrze potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Doroteczka,że jakoś dziwnie wygląda Twoja sprawa.Po pierwsze każdy ma prawo zarejestować się jako bezrobotny,jeśli nigdzie nie pracuje i nie otrzymuje żadnych zasiłków itp.I UP nie może Ci powiedzieć,że oni Cię nie ubezpieczą.Jak skończyłaś studia to miałaś prawo się zarejestrować.Mało tego oni powinni postarać sie skierować Cię na jakiś staż.Oczywiście nie muszą,ale np u mnie w mieście to praktycznie wszyscy absolwenci studiów wyższych zostali skierowani na staże.Prawie każdy tak zaczynał swoją zawodową drogę.Po zarejestrowaniu dostarczasz swoje zdjęcie,wyrabiają ci na miejscu legitymacje ubezpieczeniową i daja stempelek.Skoro oni Cię nie ubezpieczają to na grzyba ty tam latasz potwierdzać gotowość do podjęcia zatrudnienia.A z tym wychowawczym to już wogóle nie rozumiem.Może różnice wynikaja z tego że ja np nie jestem mężatką.Ale to chyba nie ma znaczenia.A jeśli chdzi o pieniądze na dziecko,to szybciej dostaniesz pieniądze z pracy męża,jeśli jest ubezpieczony grupowo niż z UP.Bo z UP to musiałabyś mieć jakieś śmieszne pieniądze(bodajże dochód nie przekraczający 504zł miesięcznie brutto na osobę w rodzinie)albo być samotną matką.A do becikowego to UP Ci wogóle nie jest potrzebny,bo te pieniadze należą się każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha co do tego,że nie byłaś ubezpieczona od jakiegoś czasu,bo mama miała nie podbitą książeczkę.Przecież każdy student jest ubezpieczony?W momencie oddania legitymacji tracisz ubezpieczenie.Naprawdę nie kumam tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim...Wracam do świata żywych :-) Już nie mam temperatury. Za to dla odmiany mąż mi sie rozchorował, także teraz już polegliśmy całą trójką :-( Wczoraj byłam w mojej poradni cukrzycowej. Spędziłam tam (jeszcze ledwie żywa) prawie 3 godz, bo pani doktor miała wypoadek w drodze do pracy i nie mogli znaleźć nikogo na zastępstwo. Ale w koncu znalazła się jakaś lekarka, która nas przyjęła. Przy okazji zbadała mnie. Szyjka długości 2 cm zamknięta, brzuszek w porządku, dzidzia ułożona główką w dół, wiec jasne jest dlaczego mnie tak kopie po żebrach :-) No i zrobiła mi przy okazji ten wymaz z szyjki, o którym ostatnio pisałyście. Wynik mam za 5 dni. MX, te Twoje maluszki, to siłacze, nie ma co. GRATULACJE! :-) Ciekawe jak nasza 21, pewnie jest już po wszystkim, szczęściara. Ja nie mam co liczyć na wcześniejszy poród, lekarka powiedziała, że spokojnie powinnam dotrwać do końca. Nie bardzo mnie to cieszy, bo wolałabym urodzić w 38 tyg, no ale nic na siłę :-) Pozdrawiam Was ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 21 trzymam kciuki! ❤️ ❤️ ❤️ dla Ciebie i dzieciaczków. MX wczoraj nie doczytałam, chyba śpiąca byłam. Na bank będziesz miała więcejpokarmu, jak zaczniesz już karmić dzieciaczki. Jak same będą ciągnęły cycusia. Też ni w szpitalu pielęgniarki starszyły, ze żarłok mi rośnie a ja za małościągam. A jak Szymon sam zaczął jeść, to mogłam strzelac przez pół pokoju :D Taka już jest ta nasza natura Evanikaa ie smuć się ❤️ Włąśnie raz pod górkę raz z górki. Nadejdzie z górki i na pewno znajdziesz pracę. Będę trzymała kciuki, żeby to była l;epsza [praca od tej. Margolcia za Twoją pracę również trzymam kciuki. Doroteczka no ja nioestety Ci nie ponmogę. Wiem, że na pewno mąż powinien Cie zgłośić do ubezpieczenia zdrowotnego i wtedy u niego w firmie podbijasz legitymację ubezpieczeniową rodziną. Zakład pracy wystawia. Co do kasy z UP to już nie wiem nic niestety. Wiecei co, ja mam coraz częściej skurcze. Silne i bardzo bolące. I jest ich około 20 w ciąghu dnia. A w weekend to już w ogóle miałam non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, prosze nam tu natychmiast zwrócic honor!!! 27.02] 13:23 aga*25** Doroteczka, a czym sie martwisz? Wszystko bedzie dobrze! Napisz nam po powrocie co tam u Weronisi Z tym Urzedem Pracy to faktycznie jakas dziwna sprawa, bo mnie tez pytali, czy ja nie moge ubezpieczyc sie u meza, powiedziałam,ze nie i nie wdawałam sie w tłumaczenia, wiec Pani mnie zarejestrowała, bo skoro mam byc ubezpieczona u Jarka to po cholere mi chodzenie do UP w ciazy? Przeciez i tak mi pracy nie dadza. A po porodzie mamy macierzynski 4 miesiace, co dosłownie oznacz,ze przez ten czas bedziemy zwolnione z wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×