Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Przykre takie traktowanie, powinny ciężarne na rękach nosić za to, że przyrost naturalny Polski podwyższają.... co za pokopany system. Ja po jednym takim traktowaniu znalazłam lekarza, który w szpitalu przyjmuje i do niego chodząc byłam traktowana jak królewna i u niego i w szpitalu, gdzie rodziłam (gdzie on pracuje, ale akurat miał tydzień urlopu). W karcie były pieczątki tego lekarza i wszystko było super. Jak by mnie pod koniec ciąży ktoś odesłał, to prosiłabym o pisemko, że szpital nie chce przyjąć pacjentki z takimi wynikami, z takimi objawami, bo jak się coś stanie z dzieckiem... to proszę bardzo, jest kogo winić... podejrzewam, że nikt by już nie odmawiał. Chore, chore, chore... to wszystko. Bądźcie dzielne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light trzymaj się ciepło, my też trzymamy kciukasy za ciebie i maleństwo!!! Ja już padam.... wysprzątałam się, teraz idę wywiesić pranie i może odpocznę troche czytając książke.... dzisiaj na obiad zupa ogórkowa a co tam....nie wysiliłam się bardzo, mój P pewnie będzie kręcił noskiem na zupke, on twierdzi ze pić to mu się nie chce!!!! hihi no to lecę.......a ciekawa jestem co tam u nowych mamuś... izawik chyba pisała że ja cycuszki bardzo bolą i ściąganie nie pomaga, moja przybrana babcia mówi że na takie bóle cycuszków trzeba robić okłady z takiej papki zrobionej ze zwykłej bułki namoczonej w mleku...ból przechodzi i co jakiś czas okład trzeba zmieniać....podobno nie ma nic lepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem durna ...... heheh napisałam wysprzątałam się zamiast nasprzątałam się heheheheheeh sorkes dziewuszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIght, trzymaj się kobieto. Będę o Tobie intensywnie myśleć. Paulka - to naprawdę skandal. Te durnie konowały chyba zapominają, że zawód lekarza to powołanie a nie kara. Jakbyś w łapę dała, to pewnie jeszcze by Ci te durnie pięty wylizały. Ale fakt faktem to pacjenci ich tak rozbestwili. Jak się będziesz źle czuła to biegaj do szpitala. I wymagaj... Należy Ci się opieka. mx3 - niewybredne żarty w wykonaniu Jaśka rozbawiły mnie do łez. Mój Kamil jak był mały to lubiał sobie tak mamusię obsikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzies slyszalam, ze na cycki niezawodne sa liscie kapusty. Ale dokladnie nie pamietam jak sie je stosuje. Kochannah, mnie ostatnio napisala w ksiazce ciazowej w tabelce tam gdzie jest engagement 3/5 i to ma byc stopien w jakim glowka sie juz obnizyla. Sprawdz co tam masz, bo ja jeszcze 2 tygodnie temu nie milam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light mocno trzymam kciuki Paulinka rozumiem cie jak sie czulas Ja dzisiaj zamowilam mebelki do Konradka pokoju tzn tylko lozko i biurko sobie polki do mojej biblioteczki i juz nigdzie wiecej nie poszlam a w planie mialam jeszcze ostatnie zakupy w aptece.Poczulam sie zle zaczela mnie strasznie palic najpierw buzia ,pojawil sie bol w dole brzucha i zaczelo mi brakowac powietrza bol brzucha minal ale na twarzy nadal jestem czerwona jak burak i nadal jest mi ciezko oddychac -znajomy jest pod telefonem jakby co to pojade do szpitala narazie siedze spokojnie a moja mama oczywiscie czuwa ze mna -ona to sie biedna ze mna ma ,ciagle cos. Zycze wszystkim spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poprawię tydzień i kilogramy w tabelce... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś Obym wytrzymala jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam dzisiaj mame baczka kiedy wychodzi ze szpitala z Iga i napisala mi \" Niewiem kiedy wyjdziemy bo malutka dostala zoltaczki, dostaje kroplowki, wbili jej welflon w glowke i znowu chca ja zabrac do inkubatorka, siedze i wyje bo serce mi peka jak patrze na jej glowke, jedyny plus to ten ze ssie cyca. Maly zarloczek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!! Przyznam sie bez bicia,ze nie czytalam Waszych postów, bo nie bardzo mam kiedy. Wrocilam do domu przed 16ta, Bartek jednak nie miał zółtaczki:-), ale czuje sie jakby mnie nie bylo w domu ze sto lat i ciagle czegos szukam. Jestem jeszcze otumaniona szpitalem i wszystkimi emocjami, ale objecuje,ze jak tylko sie z nimi uporam zdam dokladne relacje! Dziewczyny dziekuje wam z calego serca za pamiec i smsy, pozdrowienia i ogolnie wszystkie ciepłe słowa. Nie moglam pisac systematycznie, bo mam angileska ładowarke z polska przejsciowka, ktora nie pasowała do zadnego szpitalnego kontaktu, wiec mialam mega problem z byciem na biezaco. Jeszcze raz dzieki, a teraz uciekam, bo nie wiem czy wreszcie uda mi sie troche pospac wiec sprobuje polozyc sie poki maly jeszcze spi. Pojawie sie najszybciej jak tylko bede mogla:-) Flowerska, moj maz swietuje dopiero dzis i jutro:-) No i zrobił mi niespodzianke i wkrotce sie u nas pojawi, tylko niespodzainka jest kiedy dokladnie to bedzie:-) Trzymajcie sie mocno, buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga suuper ze kuz jestes z Bartusiem, kolejna szczesliwa mamusia my musimy jeszcze poczekac. Czekamy na zdjatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi kurcze może naprawdę wybierz się do szpitala jeśli naprawde źle się czujesz i nic Ci nie przechodzi tylko się nasila...... aga 25 witamy wśród nas ponownie hehe to świetnie że już jesteś w domku.....jejku zazdroszczę Wam mamuśki że już macie swoje pociechy.....a przede mną jeszcze szpital poród i pierwsze dni opieki na maleńka!!! ojej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny dzien, wiec wstalam wczesnie rano.. ale kapikapi mnie zaskoczylaś - 7:46 i juz sprzatasz! Ja sie za sprzatanie nigdy nie moge zabrac a szczególnie tak wczesnie rano. Dzisiaj pierwszy raz cos mi spuchło - od poczatku ciazy nic a tu rano po obudzeniu patrze na swoj palec z obraczka i nie mogłam sciagnac pierscionka. dzisiaj zapowiada sie tak pieknu dzien,ze na pewno nikogo nie bedzie na forum.. Aga - ciesze, sie że twoja dzidzia nie miała żółtaczki i że jestescie juz w domku! A teraz czekam z utęsnieniem na wasze fotki!! Czekamy na pełna relacje z pobytu w szpitalu i z pierwszych chwil z maluchem! Zuzanka - przekaz Magdzie, ze trzymam za nia kciuki i zeby był dzielna i silna! A jak Igunia ssie mocno cyca to zapewne nabierze szybko sił i predko z tego wyjdzie. Głowa do góry kochana! Rudamaxi - mam nadzieje,że czujesz sie dzisiaj lepiej i że po nocy ci przeszło!? Ide sie ubrac i wyrusze do sklepu - upatrzyłam sobie maty na stol w jadalni, kupie tez mamie.. pozniej wybiore sie do pewexu moze cos znajde a pozniej bede sie relaksowac sprzatajac przy przeprowadzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Jestem w domciu ,ale to tylko dlatego ze na moim osiedlu sa dwie polozne ta ktora odbierala Konradka przyszla wczoraj a wlasciwie juz dzisiaj bo byla po polnocy mama po nia poszla i przyszla ze swoim malym sprzencikiem :) podala mi troche tleniku pomasowala wzdluz kregoslupa i troszke mi sie ulzylo jakby co to mamy do niej dzwonic,ale mam nadzieje ze nie bede musiala moja mama juz biedna nie ma sily ledwo ja wygonilam do fryzjera bo bala sie mnie zostawic ,teraz ide poprasowac pranie swoje i konradka a potem zaczne prac wreszcie rzeczy dla Vikuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sloneczka...... ja niedawno wstalam i jem sniadanko, a potem ide sie myc i pewnie poprasuje....musze dzisiaj mojego P wykurzyć ze mną na spacer bo bardzo ładnie na dworku, ale zobaczymy co z tego wyjdzie, pewnie jak zwykle nic rudamaxi ciesze sie ze lepiej sie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja znowu jestem do tyłu z czytaniem :( Ale latam ostatnio od szpitala do szpitala (mój tato i teściowa). Dziś od rana mam skurcze. Tak silne i bolące. Nie wiem czy nie pojadę chociaż sprawdzić co się dzieje. Kupiłam łóżeczko, torba spakowana. Czekam... Ślę całusy Dam znac jak coś się będzie działo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wreszcie zaktualiować tabelkę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie właśnie zastanawiam jak się liczy czas pomiędzy skurczami? np jak się ma skurcze co 10 minut, to co to znaczy? zaczyna mnie boleć, boli boli przez jakiś czas i jak przestaje to dopiero odliczam jaki czas mija do nastepnego skurczu? czy od poczatku skurczu odliczam? a i liczy czas trwania skurczu tak? pytam narazie czysto teoretycznie ale nie wiem jak to jest, tak to jest jak sie nie chodzilo do szkoly rodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka - czas między skurczami liczy się od początku skurczu do początku następnego. Jakie nuuuuudy. Już mam wszystko wyprane, wyprasowane, wysprzątane i ugotowane. Zaraz się wścieknę z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala dziękuje za informację hihi ja też już mam czyściutko, teraz muszę się ubrać i nałożyć maskę (makijaż) na twarz bo straszę samą siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chyba wszystkie wyszłyście na spacer bo tu jeszcze tak pusto nie byłooooooooooooo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki dzisiaj, ja sama nie mam czasu. Kupilismy nowy odkurzacz i wlasnie mezus testuje. A ja zmieniam posciel. Chcialabym juz zobaczyc nasze nowe maluszki, moze aga dzisiaj cos wysle jak znajdzie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszna cisza, ale spodziewalam sie tego w kocu weekend :) Ja dzisiaj kupilam torbe do szpitala i wlasnie sie spakowalam chyba :) Tez czekam na jakies zdjecia 21 obiecala :( izawik tez :( ale niema co sie im dziwic teraz najwazniejsze sa dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
czesc kochane ! dzis jestem tylko na sek. zeby powiedziec Flowerskiej , ze nic mi nie napisali w ksiazce o engagment glowki ... szukalam i szukalam i nic , owszem glowka jest juz na dole brzucha i ulozenie odpowiednie , ale nic nie wiem o zaangazowaniu glowki ... hmmm widocznie jeszcze sie nie zaczyna ... poczekamy zobaczymy ! ale juz przechodza mnie ciarki na sama mysl o tym . pozdrawiam wszystkie i zycze mnilego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×