Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kar79 moi chłopcy czesto maja czkawki , wtedy robi mi sie ich szkoda i biore na rece jak nie przejdzie podanie na chwilke piers wtedy przechodzi 100% nie wiem mozna tez chyba podac wode przegotowana aczkawka to podobno normalne u takich melnkich dzieciakow mowi tez ze jak jest czkawka to albo zimno dziecku albo sie najadł ja zauwazylam tez ze jak dokarmiam butelka i leza za bardzo plasko to potym zaraz maja czkawke u mnie z tym odijaniem jest podobnie nie zawsze sie odbije nawet moge powiedziec ze jak sie odbije to jest cud wiec klade takiego raczka do lozeczka bez odbiciaaa bo jak zaczne nosic czekac az sie odbije zaraz sie wybudzaja i od poczatku cycus i proba zasnieciaaaaaaaaaaaaaaa a z dwojkaa to nie lada wyczyn mx3? jak sobie radzisz z parka? karmiszz na raz|? a moze dokarmiasz:)odezwij sieee pozdrawiam ciekawe jak Paulka123? sie nam miewaa:) madziunka27 jak sie czujesz? jak skurcze sie pisza?mam nadzieje ze 13 paitek przyniesie ci szczesciaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Czy któraś z Was wie może coś o Paulce? Czy urodziła, jak się czuje? Bo chyba tu zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
21 dzieki , bo myslalam, ze leniuch ze mnie. W szpitalu ulewalo jej sie i lekarz zwrocil mi uwage, zeby sie pilnowac, ale wiem po Kubie, ze latwo przyzwyczaic. doroteczka ten lezaczek jest bardzo fajny i niedrogi. Tez chcialabym kupic cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kurcze ide zaraz do koleżanki do szpitala na patologie ciąży bo ona ma jeszcze 7 tygodni do rozwiązania a ma już jakieś rozwarcie, kurcze niech sie ze mną zamieni!!!!!! ide i wezme sobie od niej to rozwarcie!!! a co tam....... kurcze ale niektore dziewczynki ktore sa jeszcze w dwupaku (Ania75, Moli, sarita, justaaa, ko-hannah,janika, kiwiusia) nas zaniedbuja no nie? i inne mamusie tez ale juz nie pisze bo nie jestem pewna czy niedawno nie pisaly a nie chce mi sie wracac i sprawdzac hehe a sofijka to ma na dzisiaj termin, ciekawe co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie juz obrobilam, domek na blysk, pranie schnie, w sklepie juz bylam, jednym slowem moge rodzic :) Tylko jak zwykle problem co zrobic na obiad. Narazie kupilam sobie paczka , nie ma jak zdrowa dieta. Nie ma sie co dziwic, ze maluch nie chce wyjsc skoro ja tak dokarmiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o zwykły fitness - ale o cwiczenia na mięśnie miednicy krocza coś mnie szczypie na szwach - kurcze przebiegłam się przez ulicę na czerwinym swietla i teraz mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka termin porodu masz w dniu moich urodzin!!!!!!!!!! mam pytanie do dziewczyn ktore mialy cc czy w miescu gdzie sa szwyy macie tak bardzoo sucha skore bo ja mam okropnie suchaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie kolejny dzień z bolem pleców. Ile jeszcze mam tak się męczyc??? Pewnie mojemu dziecku też jest nie wygodnie. To cierpimy sobie we dwie :o Normalnie nie wiem co mam już ze soba zrobic!!!!!!!! Idę zaraz wycierac kurze, mimo,że robilam to na kilka dni przed świetami.....Musze się czymś zająć, bo dostaje pierdo*ca. :( Dzisiaj wstałam o 8, a o 8:30 dostałam smsa z zapyatniem, od tej mojej durnej znajomej: Jak się czujesz, rodzisz już????? Odpisałam jej,ż nic na to nie wskazuje, abym urodzila w tym roku........Do tej chwili mam spokój :D 21 jeśli twoja rana po cc już się wpełni zagoiła, nie masz tam strupków itp, to wiem,ze mozesz smarwac ją oliwką dla dzieci. Ja tak smarowałam moją rane po operacji i skóra nie była wysuszona. Ja kilka razy , zanim zaczełam się smarowac, przyłapałam sie na tym,ze się w nocy, przez sen drapałm po ranie :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zadzwoniła do mnie rudamaxi z informacją,że dzisiaj, tj. 13.04.2007, o godz 11:50 przyszła na świat córeczka naszej Ani75. Ania75 bidulka troszke się namęczyła, no mozna rzec praktycznie cały tydzień. Z tego co wiadomo miała 2 próby oksytocynowe a dopiero dzisiaj przebili jej pęcherz płodowy(tak to sie chyba nazywa?) No i macie pozdrowienia od samej rudejmaxi :D 😘 Pozwole sobie wpisać Anie i jej córcie do nowej tabelki. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA flowerska......11............41.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........39......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........39......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz to juz nie zarty. Jak mnie ktoras wyprzedzi to ja wam pokaze, teraz moja kolej. ;) Gratuluje nowej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaa z tego co sobie jeszcze przypomniałam, to Ania75 leżala w szpitalu od poniedziałku. Jeśli o czyms zapomniałam, to rudamaxi zda relacje, gdyz rozmawiała z Anią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki dziś cudny dzień. Moja Iga wreszcie nie ciągnie cyca całymi godzinami, a to dlatego, że byłyśmy na spacerku 3 godzinki, potem wróciłyśmy nakarmiłam ją i oczywiście znów chciała być moja pieściocha noszona i płakała, więc wsadziłam ją do wózka i na balkon wystawiłam i śpi mój szkrab już godzinkę. No nie mogę uwierzyć. Muszę ją nauczyć, że je się co 2-3 godziny a nie co 20 minut. Oby była ładna pogoda przez kolejne dni to może się to uda ;-) ja też najpierw przewijam Igę, a potem karmię. Z tym bekaniem to mam różnie. Bo w dzień jak ją wezmę podniosę do bekania, to oczywiście mi się obudzi i potem znów chce cyca i żeby ją nosić, ale w dzień staram się ją podnosić. I nieraz jak beknie, to jak stary ;-) Ale w nocy nie podnoszę jej, bo by zrobiła taki koncert, że pół ludzi w bloku by się obudziło. Jumbo paczka pampersów kosztuje niecałe 50 zł, ja kupiłam w makro za 40 zł i używam pampersów. Chociaż ostatnio kupiłam też huggisy i też są niezłe. Fajne bo takie mięciutkie. Ania GRATULACJE 🌼 Wreszcie jakieś wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wlasnie wrocilismy z 3 godzinnego spaceru, Bartus byl taki kochany w nocy kurcze moglby tak spac :) 21 ja tez mam rane wysuszona po cc. Ania gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj to byl moj termin porodu a tu Bartus ma juz 9 dni :) Jesooooooooo ale chodze niewyspna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze mam to ju za soba :) ale czasmi to bym wcisla Bartka spowrotem do brzuszka :) Maly tez sie nauczyl juz noszenia..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam kobietki ! ja tak tylko na chwilke wpadam , mama jest juz u nas i dlatego nie chce niegrzecznie siedziec na komputerze tylko siedze sobie z nia i spedzamy milo czas , nadal jestem w dwupaku ... coraz ciezej mi jednak , po nocach spac nie moge , maly wierci sie okropnie , boli juz kazdy jego ruch i czasme nie daje rady ... ale czekam , teoretycznie jeszcze z 8 dni ... narazi ebiegam po miescie z mama , robimy fotki i wycieckzi po zabytkch ( ze ja mam jeszcze sile heh ) dzis wieczorkiem jedziemy sobie na London Eye heh , moze urodze na kole to jakas znizke Antos dostanie dozywotnia ... choc musze uwazac bo dzis piatek 13 tego , zebym nie wykrakala tego porodu Narazie znikam ... odezwe sie znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski, co do przewijania to ja też to robię przed karmieniem co do odbijania to kładę sobie Gabrysię na piersiach w pozycji pionowej i przeważnie jej się odbija,ale czkawki też ma często. Nawet po tym jak się jej odbije. Jak ma czkawkę to albo daję jej cycka (jeżeli to jest od razu po karmieniu), a tak w ogóle to daję jej jeszcze gluzkozę lub smoczek do ssania. Położna powiedziała mi że między karmieniami mogę jej podawać gluzkozę lub herbatkę. Ale ja jej daję tylko wtedy gdy stanowczo domaga się cycka a minęło mało czasu od karmienia. Moja Gabi jest z tych co bardzo lubią ciągle i długo ssać. Dlatego ta glukoza i smoczek (chcoaiż go do końca nie zaakceptowała). ja też starsznie się cieszę że jest taka fajna pogoda. Przynajmniej mogę z dziewczynkami wyjść na spacer. Zaczęłam też zaprowadzać Wiktorkę do przedszkola,bo strasznie się tego domagała. Brakuje jej zabawa z dziećmi. Na razie była wczoraj i dzisiaj. Zaczęłam od krótkich pobytów (wczoraj pół godziny, dzisiaj godzina) bo ostatnio też się rwała do przedszkola ale jak została tam kilka godzin od razu to się zraziła. Dziewczyny jak ubieracie sowje maleństwa w taką słoneczną pogodę? Ile warstw ubranek? I czym przykrywacie? Oczywiście gratulacje dla kolejnej mamuśki. Aniu75- bardzo duża ta Twoja Agatka. czekamy na wieści od ciebie i zdjęcia Twojej kruszyny :-) flowerska-nie martw się, Ty też urodzisz. Jeszcze nas zaskoczysz. Może właśnie teraz odchodzą Ci wody płodowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja tez mam z tym problem. Ja zakładam najpierw domowe ubranko ( np. kaftanik i śpiochy), na to zakładam taką polarową kurteczkę (bluzę ??) i buciki, wkładam ją w becik, a potem zapakowuje do wózka, ktory ma gondolkę i potem jeszcze takie nakrycie jakby wózka. I czapeczkę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.. jeszcze coś czy waszym pociechom odpadły już pępki? czy wyszły Wam może hemoroidy po porodzie? Bo ja chyba to mam. Do jakiego lekarza trzeba z tym iść? nikolla-przeslij mi jak możesz te ćwiczenia poporodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie, bo wciaz rozmawiacie o dzieciaczkach a my tu w sumie we 3 (Light, flowerska i ja) sie udzielamy jeszcze w dwupakach. Ale tylko narzekamy ze to mogloby byc juz itp. Wlasnie pochlonelam tabliczke czekolady z orzechami... ale co tam! ...mam wciaz rozwolnienie wiec nie utyje :D:D:D Przed chwilka krecilam biodrami tak jak przykazala mama baczka ;) ...a noz pomoze! hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrociłam ze spaceru. W miare się szybko turlałam, bo siostra miała ochote pogadac na gg. W kazdym razie ze spaceru wrociłam z Karmii i pizzą, taka ktorą można jeść na zimno. A po drodze zjadłam jeszcze loda BigBambi Algidy...... Przy okazji spotkałam znajomą, ktora 2 mc-e temu urodziła synka. Pisałam gdzieś o tym. Jej synuś wazy teraz 6 kg, i najchętniej też wisiał by na cycku :D No i nauczyła go,że się go ciągle buja, jak leży w wozeczku. Teraz ma przechlapane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi narobilas ochoty na pizze!!! ...chyba bede musiala sobie na wieczor zamowic :P Light, jedzmy wszystko poki mozemy bo po porodzie nie wiadomo jak bedzie. Ale sie nudze... Moj chlop pojechal na silownie i bedzie za 2h. Obejrze sobie Rozmowy w toku, Detektywi i Fakty no i jakis film i nyny! A jutro juz bedzie tylko 3 dni do porodu :D A moze w nocy mi wody odejda?! Byloby suuuuper!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jedzmy ile się da, i utyjmy :D O ile jeszcze mozna??!! Mnie od czasu do czasu pobolewają jajniki, ale czy to ma coś wspolnego z porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na przyspieszenie porodu polecam jazde na rowerze. Wczoraj kolerzanka mojego szwagra, ktora miała termin gdzies na teraz jeździła rano rowerem, a dzisiaj urodziła. Hmmmmm miał byc chłopczyk wg USG a jest, dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka jeszcze ja jestem bez swojej księżniczki....... :-( Właśnie wróciłam od koleżanki ze szpitala, trochę pogadałam z położną która przyszła akurat do tej mojej koleżanki, kupiłam książkę o karmieniu piersią, którą położna poleciła... jak powiedziałam że juz nie wiem co sie dzieje bo jakoś nic mnie nie boli i że niunia nie szykuje sie do porodu to ta położna stwierdziła że jak się nie zna dokładnej daty zapłodnienia, to lepiej nic na siłe nie robić żeby urodzić, że dziecko wie kiedy ma przyjść na świat, że np i dwa tygodnie po terminie to nie znaczy źle, bo nie znając tej dokładnej daty nie wiemy kiedy niunia ma prawdziwy termin, że mimo swojej dobrej wagi może mieć trudności z oddychaniem i takie tam.....że lepiej jest spokojnie czekać.....więc bede czekać.....a może to już wkrótce....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo tego że flowerska przesłała mi mailem książke Jezyk niemowlat to postanowilam ja kupic, zeby miec ja w formie papierowej, nie chciało mi sie tylu stron drukować hehe :-) wiec kupilam od razu dwie ksiazeczki na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=182592073 dzisiaj zaplacilam moze w poniedzialek juz dojda.....narazie bede czytac ta ksiązeczke o karmieniu piersia, podobno jest to super poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×