Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

jakie oczka mają wasze pociechy? Maks śliczne szare- alepewnie to się zmieni ja miałam błekitne do 2 lat - a teraz czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla, ja werandowałam przez 2 dni po 15 minut, za to pierwszy spacer zbiegl sie z przyjazdem Jarka, wiec jak tatus porwal synka to przechadzka trwala 2 godziny:-) Akurat byla ladna pogoda, wiec moglismy sobie pozwolic. Teraz jak jest cieplutko prawie caly dzien jestesmy na dworze. Dzis tez tak bedzie, bo od rana gdzeje i robimy rodzinnego grilla, pierwszego w tym roku:-) Zuzanka, dokladnie tak samo bylo u nas, mialam ochote udusic Bartka. Nie wiem co mus ie dzis stalo. Jak zasnal obudzil sie o 6 i pozniej przed 10ta. Teraz znow spi:-) Aha, o 6 kladlam malego na poduszce, a o 10 znalazlam go ponizej poduszki w poprzek łozeczka:-) Czyli juz sie wierci, a ja sie ciesze ze nie mam lozeczka drewnianego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pijcie herbate koperkowa to dzieci beda miec problem z kupkami z glowy. Moja krolewna sie najadla i spi wiec ja sie biore ostro za nauke bo sesja zbliza sie wielkimi krokami a mi sie mazy zaliczyc wszystko bez problemu a przedmioty sa kobylaste wiec latwo nie bedzie ale jak kwietnowki beda mnie wspierac kciukami to kto wie:) Zycze wam pogodnej i milej niedzieli i oby wasze dzieci nie mialay zadnych problemow. Ruda lala co z Toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, to sie nie mecz i bierz dzieciaki na spacer! Piekna pogoda, u Ciebie pewnie tez bo jestesmy sasiadkami:-) Ja siedze w ogrodzie ale moj nałóg sie odezwal i musze co jakis czas sprawdzac co sie tu dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moj mezus dzwonil i prawie doszlo do kłótni oczywiscie z powodu tesciowej. Glupia jestem bo psuje sobie niedziele myslac o tej kobiecie i sama sie nakrecam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
21 czy ty tez sie urodzilas 21.04???? No to witaj w klubie... Kohannah gratulacje!!!! A ja jestem przeziebiona. Boli mnie gardlo, leci z nosa i wczoraj mialam goraczke. A co najgorsze Maja zarazila sie chyba ode mnie. Ma katar albo sapke. Juz sama nie wiem co. Bo niby z noska jej nie leci, zakraplam jej nosek i gruszka probuje usunac wydzieline, ale nic nie wyciagam...... Moze jutro jednak wezwe lekarza do niej, bo jest taka marudna, budzi sie co 30 min. Jak ja nakarmie jest wszystko ok i oddycha normalnie tak 30 min nie dluzej. Co do sciagania pokarmu to proponuje porcjowac po 100-120 ml nie wiecej i w takich porcjach zamrazac. Jak sterylizujecie butelki, odciagacze? Ja kupilam plyn Miltona, ale powiedziano mi, ze to nie wystaczy, ze najlepiej wygotowac. Ale co dodac, zeby ten kamien sie tak nie osadzal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Dzięki za wszystkie rady Kupiłam espumisan, piję herbatkę koperkową hIppa, masuję brzuszek i robię okłady z ciepłego termoforu. Kupiłam też balnemum na tę skórkę. Zobaczymy jak się to wszystko sprawdzi. Cieszę się, że moge na Was liczyć. Pozdrawiam i ściskam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki nie wiecie moze po jakim czasie powinien wchlonac sie krwiaczek na glowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzięki za gratulacje. Nie dam dziś rady opisać porodu, muszę się trochę położyć. Może później mi się uda. Było strasznie, ale na szczęście szybko. Informatorko dziekuję za przekazanie wiadomości :) Moja malutka też ma krwiaka na główce, krzywo wstawiła się w kanał rodny. Ma się wchłonąć do trzech tygodni. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda maxi - dzięki za troskę. Poprostu nie mam czasu. Staram się czytać Was regularnie, ale jak już chcę coś pisać to Milenka się budzi. Serdecznie gratuluję wszystkim nowym mamusiom: koali, doroteczce, flowersce, light blue, kohannah i moli - oby Wasze dzieciątka wniosły w Wasze życie tyle radości i miłości ile wy im dajecie. Flowerska - śliczności ten Twój Tomuś... mamo bączka - królewna jak ta lala - laseczka niesamowita... aga*25 - Bartuś jest równie uroczy jak jego mamusia... U nas z kolkami narazie nie ma problemu. Nie wiem od czego to zależy, bo ja sobie z jedzeniem trochę folguję - nie trzymam się tak rygorystycznie diety dla karmiących. Moja Milenka też ma krwiaczek na kolanku i powoli jej zanika. Kamil ma różyczkę!!!! Boję się o MIlenkę. Podobno ma jeszcze okres ochronny i nie łapie tak szybko chorób. Mam nadzieję, że się nie zaraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie mam czasu na nic, mam nadzieje, ze dostalyscie zdjecia. Jak sie wszystko unormuje to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar, 21 i Izawik wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Duzo zdrowka dla Was i dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłączam się z życzeniami dla dziewczyn. Wszystkiego Naj 🌼 Aga Bartuś śliczniutki, a wydawało mi się, że on miał takie czarne włoski na początku, a tu na zdjęciach jakoś mu zjaśniały. Ale taki uroczy- jak mamusia :-) Mam pytanie, ja kupuję Balneum, a Wy pisałyście o Oilatum (czy jakoś tak). Chciałam się zapytać, czy to jest tańsze niż Balneum (25 zl). Chyba muszę zacząć troszkę oszczędzać, bo robi się krucho z kaską. A powiem Wam nowinę. Nie wiem czy pamiętacie, ale ja pracuję do tej pory w biurze- jestem totalną biurwą, a dziś dostałam propozycję pracy w szkole jako nauczycielka od września. No i sie zgodziłam, bo to szkoła zaoczna- czyli soboty i niedziele. Będę uczyć logistyki (jestem po studiach logistycznych, ale nie mam zbytnio pojęcia o tym). Więc będzie śmiesznie, ale podobno to taka szkoła pic. Technikum zaoczne. Uczy w nim moja ciocia i mi załatwiła. Mam pietra bo jak wyjdę a tam 20 chłopów w wieku od 17 do 40 lat. Będzie śmiesznie i strasznie zarazem. Ale próbuję. Narazie i tak nie wracam do mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka to jest w tej samej cenie nawet chyba Oliatum jest troszeczke drozsze ale nie jestem pewna , szukalam teraz w domu ale pudelko z cena wyrzucilam dobraa lecee narazie bo Mateuszek sie prezy:( a Kacperekk glodny czeka na swoja kolej ciaooooo kar 79 ja tez urodzilam sie 21 kwietniaaaaaaaaaaaa wiec gorąceeeeeee zyczenie Ci slee dziewczynyyyyyyyyyyy nie wytrzymalam zjadlam dw akawalki pizzyy juz mam wyrzutyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiecie czy Ligh Blue juz urodzila?? prosze dajcie znac,bo sie martwie pozdro dla wszystkim MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
21 Tobie tez sle najlepsze zyczenia.... Zapomnieli o moich urodzinach moi bracia (bo mama jeszcze jest u mnie pewnie nie mial im kto przypomniec-poziom :-) ) i moi tescie tez nie pamietali (coz jestem ich jedyna synowa ale dla nich syn i synowa to i tak za wiele do zapamietania) A poza tym to ja jestem od rodzenia im wnukow i moje samopoczucie a tym bardziej swieto nie liczy sie w ogole. Moze ja tez powinnam zaczac powoli tracic pamiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla czyli smialo moge sciagnac np. 30 wlozyc do lodowki nastponego dnia np. sciagnac 60 i to polączyc i zamrozic kochanee zapowiadaja sie cieplee dni bardzooooooooo ciepleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka glowa do goryy ja tez dzis beczalamm i zakonczylo sie too wyciem w nieboglosyy chcialam sie przytulic , i wtedyy przyszla mi do glowy mysl jak ja podziele ta swoja milosc pomiedzy moich synoww ze moze jeden odczucie wiecej milosci echhhhhhh czlowiek jest walnietyyyyyyy toasttt za noweeeeeeeee mamuskii -szklanki z herbatkami laktacyjnymi w goreeeeeeeee do dna kochaneeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny allllllllllllllllllleeeeeeeeeee porażżżżżżżżżżżżżka nic sie dzis nie nauczylam ,cos ciezko i czarno widze ta sesje:( Jutro jade do Sadu duchownego przeczytac akta swojej sprawy mam nadzieje ze jakos wytrzymam bez nerwow spokojnie przeczytac zeznania mojego bylego meza i jego rodzinki. Ruda lala nie ma za co juz wczoraj mialam sie pytac co z Toba. Życze Tobie i Flowerskiej zeby jakos sytuacja sie unormowala i zebyscie mialy wiecej czasu dla siebie. DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTEK http://ve2zaq.ovh.org/imieninki/11.htm trzymajcie jutro za mnie kciuki o 10-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Zuzanka wlasnie pierwszy etap sie zakonczyl teraz musze sie zapoznac z aktami i sie do nich ustosunkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×