Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ja jutro idę do poradni patologii noworodka z Igą na kontrolę. Mam nadzieję, że maleńka przytyła. zuzanka Ty tylko dokarmiasz butlą i dajesz nadal cyca, czy przeszłaś już zupełnie na butelkę? jeżeli dokarmiasz, to napisz mi ile razy dajesz mu butle a ile razy cyca i czy chce ciągnąć Ci cycka jak dostaje butle. Bo moja traktuje cyca już tylko jako maskotkę i tak jakby deserek, a butla to jej danie główne i coraz częściej przy cycu robi się nerwowa bo w porównaniu do butli leci jej słabo i mniej :-( Kurcze nie wiem jak to będzie z tym cycem. Ciekawe co jutro powie lekarz. Ale powiem Wam, że jak ona dostanie butle to jest dziecko-Anioł. Śpi po butli 3 godziny, a po cycku to max 20 min. wiem, że pierś najzdrowsza dla maleństwa, ale zobaczymy jutro co powie dr... A co do smoczka, to moja Iga uwielbia ssać smoczka. I pozwalam jej na to, chociaż też się nasłucham, że potem będzie miała krzywy zgrys itp. A najlepsze, że znalazłam już dla niej super smoczek, ale on jest od 3 miesiąca więc jeszcze troszkę musi poczekać. Ale jest w kształcie różowego słonia z trąbą. Fajowy. a chciałam zapytać czy któraś z Was starała się o ten drugi 1000 zł becikowego? jeżeli tak, to napiszcie co trzeba złożyć i spełnić aby je dostać. Mój M był za granicą więc tutaj widniał jako bezrobotny, więc może i by się udało dostać. Wiem, że coś trzeba ze skarbowego wyciągnąć ale nie wiem co. dobra idę kąpać moją księżną. Pozdrawiam Wam moje drogie. Pomyślcie, że już wszystkie się rozpakowałyśmy. Myślę, że i Janika ma to za sobą. Nasza tabelka zmieniła się. Tyle czekałyśmy, a teraz. Superancko. Za 3 miesiące musimy się gdzieś spotkać. fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke tak sobie dzisiaj pomyslalam ze jeszcze 9 miesiecy temu sie poznawałysmy , miałaysmy mnostwoo pytan co do ciazy , badan , ubranek w jakim rozmiarze itp. i kazda miala stracha jaki bedzie jjej porod jak to wszytsko bedzie wygladałoo a dzissssssssss.. jestemsy juz znaszymi pociechamii bozeeeee mozemy je piescic calowac pielegnowac jej jak ten czas szybkoo mijaa mama bączka trzeba zlozyc do opieki spolecznej jak sie nie myle zaswiadczenia o dochodach za 2005rok gorączka ustałaa boze jak dobrze rudamaxi kochana dziewcyzny maja racje nawet po najwiekszej burzy swieci sloneczkoo i zawsze jest lepiej niech pan J spiepsza na drzewoo niech sobie nie mysli ze jest najwazniejszy na swieciee , niech nie ma tej satysfakcji ze nie m ozesz bez niego zyc ze sobie nie poradziszzz bedzie lepiej z dnia na dziennnnnnnnnnnnnn aleeeeee sie napisalam juz muszee kurcze leciec niestety przy dwojc ee to nie przelewkiiii a wlasnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee waszee dzieciakii sa cudwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly daje ze spi, dzisiaj od 12 nie spal byl marudny ze szok. Mama baczka, Bartek bawi sie moim cyckiem i jak go chwyta to sie strasznie denerwuje bo mu wypada, wiec po malu przestaje wogole go dawac, daje mu sredio 80 ml co 3 godz, czasem chce po 2 godz to daje mu 60ml. Cycka traktuje raczej jak napoj do zapijania butli Ciekawe jak bedzie nocka, zawsze sie boje nocek, ciezko mi czasem zwlec dupe z lozka zeby malego wziac z lozeczka do karmienia, ale jestem okropna nie. Rudamaxi odezwij sie, nie badz sama z tymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
moj Tygrys dzis tez bije rekordy spi caly dzien zmieniam tylk opieluchy ale nawet to go nie budzi daje cyca przy ktrym budzi sie na chwilke i znow zasypia wiec ja w sumie tez odsypiam niedospane 2 tygodnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam pytanie do was , bo wiekszosc z was pisze ze chodzicie ze swoimi pociechami do przychodni na kontrole , wazyc itp. a ja jeszcze nie bylam z moim u lekarza i nie wiem czy mam isc czy to jest konieczne , co prawda przychodzila do mnie polozna ale za kazdym razem wszystko bylo ok wiec powiedziala ze nie ma sensu przychodzic i patrzec jak ja karmie wiec bedzie przychodzic raz na tydzien , no a nie bylo juz jej z dwa tygodnie, juz nawet ostatnio myslalam zeby isc z nim do przychodni no ale jak pomyslalam ze tam tyle ludzi chorych to wole nie ryzykowac bo odpukac puki co jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa ja chodze na kontrole z Bartkem co 3 tyg lekarka mierzy mu glowke, klate czy rosnie, wazy, osluchuje czy nic sie tam nie dzieje itp, mysle ze powinnas chociaz raz sie wybrac na taka wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka 14 dzięki bardzo za szybka i rzeczową odpowiedz , na razie jestem bardzo spokojna ,ale pewnie dopiero się zacznie , oczywiście napisze jak i Co przebiegło ,pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Całuski dla Twojego maleństwa i pozdrowienia dla kwietniowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! flowerska sliczny twoj synuś!!!!! pięknie się uśmiecha!!! wysłałam Wam na maila superlaske hihihihi :-) moja mala nawte jest grzeczna, juz tez mniej spi w ciagu dnia, ale czasem jak ja cos najdzie to kurde tak wrzeszczy, drze sie i nic jej nie uspokaja, nie wiemy wtedy co robic, ona wtedy nawet cycka nie chce, co złapie to puści i w ryk!!! WRZASK na całego....sasiedzi pomysla ze krzywde robie dziecku...... zamówiłam na allegro albumik dla Malenkiej..... www.allegro.pl/show_item.php?item=192437273 dzis w nocy odpadl niuni pępuszek!!! wreszcie!!!! ja juz zapinam sie w spodniach ale wisi mi troche brzucha!!!!kurcze nie zaloze obcislej bluzki a fajnie by bylo bo teraz piersiatka sa wieksze heheh :-) myślicie ze juz moge cwiczyc brzuszki i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa ja też nie chodziłam do lekarza przez pierwszy miesiąc i położna któa przychodziła mówiła mi, że na pewno wykarmię dziecko, a jak po miesiącu poszłam to okazało się, że dziecko nic nie przytyło, więc może lepiej idz. W każdej przychodni jest przychodnia dla dzieci zdrowych, gdzie nie masz kontaktu z chorymi dziecmi, więc ja na Twoim miejscu bym poszła. A my byliśmy w przychodni patologii noworodka (okropna nazwa, jakbysmy byli jakąś rodziną patologiczną ;-) ) i okazało się, że Igula przytyła 0,5 kg w dwa tygodnie. HURRRA!!! Jak ona dostała teraz taki apetyt, to pewnie będzie tak jak u Ciebie zuzanko, że butla przewyższy mojego cyca. Ostatnio śmieliśmy się z córki znajomych, bo ona w 3 miesiącu waży już 6 kg i jest taka grubiutka i pewnie nasza jak będzie tyle jeść to też taka będzie. Cieszę się, że okazało się, żę ona nie tyła dlatego, że moje mleko chustkowe, a nie dlatego, że jest na coś chora. Mój Marcin robi właśnie z Igą kupę ;-) On jej stęka \"eee\", a ona powtarza i w ten sposób ostatnio tak się zesrała, nasza srulka, że musieliśmy ją kąpać bo całe śpiochy zawaliła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE BRRRRRRRRRR POGODA!!! ja chce słonce!!! chce wyjsc z kruszynka na spacerek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy na suwaczkach to czas sam sie odlicza czy codziennie trzeba go poprawiac??? glupie pytanie ale nie mam zielonego pojecia..... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U nas też od rana pogoda kiepska, ale może będzie tak jak wczoraj że rano deszcz a po południu wyszło słoneczko i my szybko na spacer. Nie lubię takich dni kiedy nie mogę iść na spacer, bo strasznie mi się wtedy wlecze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
o to chodzi ze w tym zadupiu nie ma juz lekarza dla dzieci zdrowych kiedys tak bylo, wiec jesli chce isc na kontrole to musze siedziec ze stadem zchorowanych ludzi wiec nie wiem czy isc czy lepiej zostac w domu skoro nic narazie nie wzbudza moich zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczko na suwaczkach czas sam leci :) Kurde dopiero uspalam Bartka nie spal od 7 tzn drzemal moze 15 min, w nocy tez byl jakis niespokojny, niewiem moze to przez ta pogode. Widze ze zdjatka do mnie przyszly zaraz sobie obejze wasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa a nie mozesz wezwac do domu lekarza? U nas mozna. Jak w ciagu dnia usypiacie swoje dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka fakt Iga podobna do Bartoszka hm.... :) Fkowerska Tomcio sliczny Dortoeczka boshe ta kobieta z poczty ktora poslalas jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Flowerska - sliczny ten twoj synus , szczegolnie piekne sa zdjecia w bieli , wyglada jak aniolek taki rozmazany w bieli ... az mam ochote wyciagnac aparat i pocykac troche nowych fotek mojemu zynusiowi zeby nam nie umknal ten piekny czas ... Zdjecia szalonej babci w bikini tez sa superowe , wysuszona sliwka usmialysmy sie z mama jak nie i wem co , no i obowiazkowo poslalam fotki dalej w swiat , niech sie ludzie posmieja ... moj Tygrys spi teraz slodko , po uporczywej walce i placzu ... nie spal cala noc ( znaczy spal niewiele z przerwami ) wiec teraz cwaniaczek nadrabia ... a ja biegam po domku i robie to na co nie mam czasu jak on nie spi ... wiec ja wypac sie nie moge heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na temat usypiania.... http://www.babyonline.pl/?page=niemowle_opieka_i_wychowanie_dowiedz_sie_wiecej_artykul&cmn_id=2664 ale trudno jest mi robic tak jak tu pisza......bo jesli wiem ze weronisia jest spiaca i klade ja do lozeczka to ona placze..... tam jest napisane ze dziecko powinno obudzic sie tam gdzie zasnelo.....to co mam ja przy cycku trzymac jak zasnie i czekac az sie obudzi??? to przeciez nie realne!!! chyba ze maz zatrudni mi sluzaca hihihi to ja moge z niunia tak siedziec i z Wami pisac calymi dniami hihihi ja dopiero jem sniadanko bo do tej pory malenka spala po malej chwilce i co zaszlam do kuchni to łe łe.... usnela przy cycku no i zanioslam ja do lozeczka!!! dobrze ze kupilismy nianke elektryczna bo tak to bym nie slyszala jak niunia placze, jak np zmywam czy cos robie w kuchni....a narazie zamykamy sypialnie ze wzgledu na kotka, zeby jej tam siersci nie zostawial....hhihi Light ty tez masz chyba kotka i jak on reaguje na malenstwo? bo moj to wychodzi z pokoju jak Mala zaczyna plakac hihi dzwieki mu nie odpowiadaja czy co??? hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Mam chwile żeby zobaczyć co się u Was dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem i jakos zyje.Ale od wczoraj nie mam czasu zeby usiasc i porzadnie zjesc. najpierw jak wiecie wczoraj bylam z mala na badaniach we Wroclawiu .Jak przyjechalam to juz czekala ekipa do zrobienia podjazdu wiec od wczoraj biegam po hurtowniach budowlanych za gotowa zaprawa i piaskiem jak tak to niby wszystko jest a potem sie okazuje ze sa ze wszystkim problemy.dzisiaj tez juz musialam wykonac rundke i nawet bylam na targu kupic sobie kwiatki na taras.Troche poodkurzalam i czekam teraz na wizyte patronazowa,lepiej pozno niz wcale. A na sobote mam plan jechac chociaz na zajecia z syminaryjne,i co musze zabrac wszystkich to jest Malutka,Konrada i mame:) a co niech sie edukuja chociaz na korytarzu:) A co do dalszego badania Sluchu u Vikuni ma miec jakies badanie ktore sie nazywa DPOAE.Tyle ze nie wiem na czym o no polega musze pobuszowac w internecie. Wczoraj kupilam Vikuni mate interaktywna z Tiny Love jak znajde ja gdzies w internecie to wstawie link. A i sobie pozwolilam na kupno butow.A do Joe.wyslalam \"Mala liste\"Co jeszcze musze kupic Vikuni i ze nie mam pieniedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam Wam fotki mojego maleństwa. Doroteczka-straszne są te zdjęcia tej kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli moli sliczniutka ta Twoja Olenka taka kudlata rudamaxi brawo jezeli chodzi o J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - witajcie w sumie u małego wszystko oki raz obudził się w nocy :) ale ja się nie mogę dobudzic kręci mi się w głowie i mam potworny ból - okropność dzisiaj zrobię sobie wazenie i mierzenie :/ zobaczymy - nie mam złudzęń przez 3 tyg j n ie wielę podziałam - trudno na slubie brata będe sie fotografować bez pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge poradzic sobie z suwaczkiem pewnie nie dziala ale sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawiam moich facetow:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcce679c46ac9be1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1c93d0b28ca4136.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d340edf67b984827.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4509927ec337fd01.html wrocee zaraz tylkoooooooo mateuszzz zrobilllllllll kupee az po samee pachy:) ciesze sie bo znoww kupki dwa dni nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaaaaaaaaa a podajesz wit D3 ? Ja też nie byłam u pediatry - wszystko oki jak dzwoniłam dopiero mnie umówiono na 18? a chciałabym skierowanie na USG bioderek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×