Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

21 ale fajne te Twoje chłopaki. a ile oni juz waza??? Monia, a oni sa za soba? lubia przebywac ze soba jak typowe blizniaki? takie papuzki nierozłaczki??? nikolka nie wiem jak u ciebe w przychodni, ale u mnie zadzwoniłam , dr wypisala mi skierowanie i mój M podjechał je odebrac. moze sprobuj w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka i 21 wasze bobaski sa przeslodkie!!!!! tak jak moj P mowi tylko calowac calowac i calowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc Moli jakie fajne wloski ma to twoje dzieciatko..... Ja tez podobno bylam owlosiona jak sie urodzilam. mi Maja daje dzis wyjatkowo troche wolnego. Posprzatalam, obiad ugotowalam, nakarmilam a ona dalej spi. Fajnie.............. bo zazwyczaj trzeba ja nosic, taka jest ciekawa swiata, a u mnie na scianach niestety jeszcze nic...zadnych obrazkow, musze sie zmobilizowac i cos powiesic Karuzelka na nia nie za bardzo dziala. Za to we wozku od razu usypia. tylko ze u mnie gondola jest w domu a podwozie w garazu (niestety to jest 3. pietro) zazdroszcze wszystkim co maja ogrodek kolo domu albo chociazby balkon.... czemu ja o tym nie pomyslalam kiedy przeprowadzalam sie w styczniu??????????/ A spimy z Maja w dwojke a chlopcy obok w pokoju :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze wam nie opowiedzialam kto ostatnio do mnie zadzwonil.Siedze w piatek u kolezanki (notabene u tej z ktora lezalam na sali w szpitalu ma corunie starsz o jeden dzien od mojej Vikuni) a tu telefon jakis numer mi nie znany ale odbieram i dobrze ze siedzialam bo tak bym sie pewnie przewrocila z wrazenia bo to zadzwonil ojciec Konradka.I chcial zebym zrezygnowala z komornika a te pieniadze ktore placi komornikowi to chcial placic mi.Od razu wpadlam na pomysl gadac duzo zeby rozmowe przeciagnac.Byl gotowy nawet isc do notariusza zeby spisac umowe(tyle ze taka umowa nie za wiele daje bo jak rodzic przestaje placic alimenty to i tak trzeba isc do sadu a taka spisana umowa tylko podwaza jego i tak kiepska juz sytuacje)wiec ja mu na to ze sie musze zastanowic.I zadzwonil akurat jak wracalam taksowka z Vikunia z badania.Bylam zla ze wyniki sa zle wiec od razu sie na nim wyzylam(tylko szkoda mi bylo taksowkarza bo jechal wystraszony ale jak wychodzilam to nawet wyskoczyl szybko i drzwi nam otworzyl:) ) Wiec ja mu na to ze zostaje przy komorniku a on na to dlaczego wiec mu mowie ze po pierwsze jak byla ostatnio sprawa o podwyzszenie alimentow to sie nie kwapil z podwyzszeniem a teraz nagle cos sie zmienilo?Przeciez Cie nie stac placic wiecej na Dziecko?I ze gra jest nie warta swieczki bo 50 zl,to nie pieniadze i nie warte calego zachodu.A pozatym jak chcesz wziasc kredyt i ci go nie chca przyznac bo na zaswiadczeniu masz ze komornik ci siedzi na pensji to popros kogos z rodziny zeby wzial na siebie kredyt za ciebie -przeciez sie tak kochacie.No i chyba trafilam bo zaczal sie wsciekac wiec mu powiedzialam ze dziekuje za te krzyki i grozby bo akurat bylam w kancelarii i dalam na glosnik cala rozmowe i wrazie czego mam za swiadka adwokata ktory wlasnie wszystko slyszal i moze poswiadczyc ze mi grozil i chlop sie rozlaczyl a mi troche ulzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak oglądam wasze pociechy to aż mi włosy z wrażenia stają dęba na rękach. Takie są cudowne. Niech się zdrowo chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ale jestem taka zadziora jak tylko ktos mi nastanie na odcisk. Juz wiem jak bedzie wygladala sprawa z Joe.Najpierw napisze list do jego bylego przelozonego z ambasady i czekac bede na odpowiedz jezeli nie odpowiedza to musze zalatwiac przez kancelarie w tedy juz beda musieli odpowiedziec .I albo go sciagna tutaj na sile na sprawy w sadach albo dadza mu pelnomocnika.A ze byl pracownikiem ambasady zrobil dziecko dziewczynie i ja zostawil i wyjechal wiec beda chcieli uniknac rozglosu.A wiele telewizji i gazet z checia by wysluchalo mojej historii z jego DNA nie bedzie problemow bo mozna sciagnac z jego kartoteki bo on oficer marines wiec ma w swoich aktach.Wiec narazie napisze do ambasady o pomoc a jak sie nie odezwa to napiszemy list z kancelarii,pytajac sie czy chca rozglosu medialnego czy mi pomoga uregolowac sprawy prawne. Chyba dobrze obmyslilam plan dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ty to jestes sprytny typ! Masz racje, walcz o swoje, wytrwalosci zycze. A ja mam wrazenie ze moj maly sie nie najada. Od wczoraj co prawda jest coraz bardziej grzeczny i nic nie wskazuje na to zeby byl glodny. Problem w tym, ze on ssie intensywnie jakies 5-8 minut i spi. W tydzien przytyl tylko 105 gram. Powiedzieli mi w przychodni ze wszystko ok i on dopiero sobie unormuje systematyczne tycie ale sama nie wiem. Nie chce dawac sztucznego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jestes niesamowita. widze, ze wzielas sie troce w garsc. tak trzymaj. zrob tak jak napisalas. narobisz mu siary i bardzo dobrze. to on teraz wcale sie do ciebie nie odzywa???????? ale alimenty od goscia z USA cyba beda wysokie, wiec sobie poradzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi dzięki za kometarz no i trzymam kciuki, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka wogole sie nie odzywa ostatni raz rozmawialismy 19 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska u mnie Karolinka też tak krótko je ale myślę że się najada bo inaczej to chciała by jeść częściej, a je co 2 - 2,5 godz. czasami jak się jej dobrze śpi to robi nawet dłuższe przerwy. Właśnie niedawno ją nakarmiłam i odłożyłam do łóżeczka co raz zapiszczy więc chodzę pogłaskać ją po główce i jak na razie taki właśnie mam system usypiania (chociaż czasami zanim zaśnie to z 10 razy muszę do niej podchodzić). Staram się nie usypiać jej na rękach nawet w dzień. Chyba dziś nici ze spaceru. Wprawdzie słońce świeci ale tak na przemian z padającym deszczem. Dora lecę jakiś obiad przygotować bo Grzesiek za godzinkę wraca z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudziutka jestes niesamowita!!!! trzymaj tak dalej!!!!! dziewczyny czy Wy juz cos cwiczycie? jakies brzuszki czy cos????? juz mozna? prawie 3 tyg po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia już spi 2 godzinki!!! nie wiem od czego zależy to ze raz spi pare minut i płacze a raz własnie tak jak teraz ok 2-3 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikkapik mysle ze jestes niewyspana, rozdrazniona i pewnie to wszystko odreagowujesz na corce. ruda BRAWO Bartus spi druga godzine i cale szczescie :) ale wichura teraz przeszla nad Cieszynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
nikola podaje wit d3 byla dzis u mnie polozna i kazala isc jutro do lekarza bo na jej oko maly wogole nie przebiera. synek juz nie chce ssac mi piersi jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli moli-dlaczego ja nie mogę otworzyć zdjęć Twojej kruszyny? kapikapi- trochę Cię rozumiem bo mam starszą córcię (3 latka) i ona też ostatnio zrobiła się niegrzeczna. Może dlatego że prawie cały czas poświęcam Gabrysi która ostatnio ciągle jest jakaś niespokojna, płacze i mało śpi. A Wiktorka próbuje zwrócić moją uwagę psocąc. nieraz też dam jej klapsa a potem żałuję, ale zrobiła się naprawdę nieusłuchana a ja rozdrażniona. Żal mi jej i mam nadzieję że niedługo jakoś się to unormuje :-( rudamaxi-jesteś niezła z tym planem na J. i spławieniem ex-męża. Ale pewnie, tak trzeba postepować z tymi.....tak trzymaj ;-) .Przepraszam że pytam ale ile kosztowała ta mata Tiny Love? Ja też chcę kupić coś takiego. 21-Twoje chłopaki chyba są podobne do Ciebie. Tak mi się wydaje. A czy to są blixnięta jedno-czy dwujajowe? doroteczka-ja też myslę że nieraz tych dobrych rad z książek nie da się wprowadzić do realnego życia. Moja Gabrysia też odlożona po karmieniu do łóżeczka zaczyna marudzić. Ciężko z tym usypianiem ostatnio. Dzisiaj trochę pospała,bo 1,5h na spacerze a potem wniosłam ją w gondoli do domu i spała następne 1,5h. mogłam więc zjeść w spokoju obiad z wiktorką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziękuję za zdjęcia . Widać że te nasze dzieciaczki rosną i rosną. Mama bączka ma fajny pomysł by się spotkać. Ale nie wiem czy realny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już w domu z Julcią. Urodziłam w piątek o 19.30, 56 cm, 3460 . Na szczęście długo się nie męczyłam , bo tylko 1,5 h, więc jak na pierwszy poród to ekspresowo. Pozdrawiam wszystkie i odezwę się jak będę mogła normalnie siedzieć ;) Jutro idę na zdjęcie szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik🌼 za ta zaplacilam 207zl choc ja bym wolala kupic inna z Tiny Love -Plac Zabaw ale w sklepie nie bylo a tydzien mi sie nie chcialo czekac bo chcialam malutkiej cos kupic bo strasznie duzo sie juz rozglada w tych matach to jest dobre ze mozna dokupowac zabawki i sobie dowieszac lub zmieniac. Kapi kapi na pewno jestes rozdrazniona i przemeczona dlatego tak reagujesz mam dobra rade nastepnym razem jak cos mala zrobi wyjdz szybko z pomieszczenia gdzie ona jest ja tak robie a jak mi przechodzi to rozmawiam z Konradkie czy on by chcial zeby ktos w stosunku do niego sie tak samo zachowywal . Janika hura ale superowo moje szczere gratulacje.czyli tabelka zakonczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akualizacja tabelki Tabelka I NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA JPrzeszla juz do HISTORI :) Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja Moli............05.04.2007..........3840...............5 6cm....Aleksandra mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....Karolinka Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka koalka79.......19.04.2007........4900.................62 cm....Małgosia Doroteczka....19.04.2007........3740................55cm ...Weronika Flowerska......19.04.2007........3880................54c m....Tomuś Sarita...........19.04.2007........4150................5 8cm......Kasia LightBlue.......20.04.2007........4100................54 cm.....Karolinka Kohannah .... .20 .04.2007 ........3256.............. 50 cm .... Antos Sofijka..........24.04.2007.........4000................ ?? cm......Zosia KapiKapi........25.04.2007.........3400...............54 cm....Piotruś Wica............25.04.2007.........4100...............56 cm.....Konrad Madziunka27..26.04.2007.........2950...............53 cm.....Marcel evannika.......30.04.2007.........3700...............56 cm.....Kamilka Aprilka..........02.05.2007.........3800...............5 9 cm.....Oskarek Janika78.......04.05.2007.........3460................56 cm.....Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika wielkie gratulacje :) No to faktycznie wszystkie już mamy swoje dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
dziewczyny jak wyglada buzia dziecka jesli ma skaze bialkowa? czy za uszkami i platki uszu tez sa w krostach? Bo maja dostala czegos i nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAKTYCZNIE koniec jakiegs etapu!!! MAKS dzisiaj budzoi sie co 20 min i ryk prez godzinę -makabra - już nie daję rady - mam ochotę go udusić a miałam takie ambitne plany nadziś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×