Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość kohannah
DZIENDOBEREK SPOICHY !!!! ( heh ! jakbysmy mogly prawda ?! ) no i jestem pierwsza ... przy porannaej kawie , jednym okiem zerkajac na Big Brothera bo u nas w UK juz 8 edycja ... Tygrys prubuje usnac , dlugo mu to zawsze zajmuje bo staramy sie go nie nosic i nie bujac ... zeby ni em iec problemow w przyszlosci no ale dlatego wlasnie zajmuje mu to duzo wiecej czasu wczoraj mielismy calkiem przywoity dzien Tygrys bvyl ataki grzeczny ze nawet udalo mi sie zalatwic pare spraw w banku ... w domciu tez bylo ok zauwazylam ze jeden dzien ma dobry a potem zaraz nastepny zly i tak w kolko heh ... przynajmniej wiem czego sie podziewac przesylam kilka smiesznych linkow na mily poczatek dnia : http://www.maxior.pl/?p=index&id=48819" http://images.maxior.pl/thumbs/48819.jpg" http://www.maxior.pl/?p=index&id=57866" http://images.maxior.pl/thumbs/57866.jpg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bartek wlasnie uciał sobie drzemkę. Zapowiada sie kolejny upalny dzien, az sie boje co przyniesie bo Bartek nie najlepiej znosi te upały:-( Kohannah ładne zdjecie i fajna z Was para:-) ruda co to za bezsennosc Cie meczy? Ja spie w nocy lepiej niz Bartek, dzis nocka tez mineła dobrze z tym ze teraz boli mnie glowa:-( Pewnie przez cisnienie. ike przy karmieniu piersia z tymi tabletkami na C to tak jak Light juz napisala, a przy sztucznym to nie mam pojecia. Dobra uciekam narazie, bo juz sie 2 minutowa drzemka skonczyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynk w ten goracy dzien u mnie juz 22 stopnie w cieniu. Mlody sie obudzi i idziemy na spacer na kajaki:) Milego dnia zycze. Mama baczka a Ty gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar uroczy wzorek. Ja miałam iść na procesję, alę mój M oczywiście nie ma ochoty a samej mi się nie chce. U nas też upał. Kupiłam Idze krem z filtrem 30 firmy Ziaja i mam nadzieję, że nie dostanie po nim uczulenia, bo wiem, że to dziadowska firma i dużo osób ma po niej uczulenie, nawet starszych. No ale zobaczymy. Inne kremy były po 70 zł więc stwierdziłam, że nie będę przesadzać. A może moja Żabka dobrze na niego zareaguje. Zmykam. Dziś też jedziemy na obiad do mamy, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł, bo ostatnio każda wizyta u moich rodziców kończy się kłótnią marcina z moją mamą. M zrobił się okropny dla mojej mamy, a to wszystko z zazdrości o Igę. A ja między młotem a kowadłem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no i nie mowilam jeszcze nei ma poludnia a juz mam dosyc Tygrys wlasniedal mi tak popalic ze plalkalam z nim tylko skad ja moglam wpasc na to ze po godzince od odstatniego karmienia bedzie umieralz glodu ... bo chodzilo o jedzonko a ja go nosilam z godzinke bo myslalam ze moze brzuszek albo znow kolka ... do doopy jestem a nie matka czy cos jest z nim nie tak glodny jak wilk je co 2 godzinki i omiata cala 120 ml butle jeszcze troche i w wieku 3 mies. bedzie wazyl 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
o malo nie zwrocila sniadanka koszmarne to zdjecie z paznokciami ale mam za swoja ciekawosc moglam nie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Malo ostatnio pisze, ale caly czas Was czytam. Moj Tomus tez wlasnie usypia, noc jak zwykle do niczego. Do 1 w nocy jest calkiem ok a potem juz do rana sie prezy i wije, juz nie wiem od czego to. Czy mozliwe ze istnieje kolka nocna? Tak ok 4-5 jest zawsze ekstremum, po czym jak sie budzi zwykle 6.30 juz jest po wszystkim i sie usmiecha szeroko. Kohannah w jakiejs ksiazce madrej czytalam, ze od czasu do czasu dzieciom zdaza sie taki dzien, kiedy potrzebuja prawie dwa razy wiecej zarelka niz normalnie, to tzw. gwaltowny wzrost czy cos w tym stylu. Moj maz wie lepeij bo nadal czyta namietnie tracy hogg \'jezyk niemowlat\'. Poza tym jesli zasypial sam dlugo to mogl sie przemeczyc a to bardzo drazni nasze pociech i wtedy juz tylko jedzonko jest ratunkiem. Z ciemieniucha juz sobie jakos radzimy, odchodza cale platy i glowka coraz ladniejsza. Wszystkie zdjecia, ktore dostaje na maila i te. ktore zamieszczacie na forum sa cudowne. No, maly padl. Ide powoli doprowadzic sie do ladu, bo idziemy pozniej na wazenie. Zobaczymy jaki klocek mi rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
heh Fliwerska moj Tygrys taki dzien kiedy sporo je ma co dwa dni heh glodomor i tyle jak tatus wcina wszystko co wpadnie mu w rece Ja bylam ostatnio na wazeniu ale sie nie doczekalam kolejka byla az na dwor a moj Tygrys bardzo niespokojny wiec nie bylo mowy o staniu w miejscu dluzej niz 10 min. a teraz wlasnie moj kochnay synus lezy w kolysce prubuje usnac i oczywiscie nic z tego gaworzy do lampy na scianie i smieje sie w glos jakby przed chwilka nic sie nie stalo a ja nadal mam bole zoladka z nerwow jak mi plakal taki nasz los nieszczesnych matek korzystajac z chwilki dodaje szybko filmiki Tygrysiatka na YOU TUBE , jak mi sie to uda to sobie bedziecie mogly zobaczyc Tygrysiatko prawie na zywo heh ide konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Ewelina przepraszam za ta Fliwerska ale tak szybko chce cos napisac ze myle literki zycie w biegu - wszystkie wiemy chyba o co mi chodzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Suwaczek Antosia ... o ile sie udalo bo kiepski ze mnei komputerowiec heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no nie udalo sie ... jak wkleic suwaczek zeby miec tak jak wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zkohhanna napierw musisz sie zrejestrowac, tzn musisz byc \"czarna\" a potem tam w preferencjach wklejasz link suwaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
znaczy gdzie sie zareejstrowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sie stresuje sesja ze spac chyba przez nia nie moge a ze nie moglam zasnac wiec sie uczylam zaplanowalam sie uczyc do 2 bo zawsze kolo drugiej niunia sie budzi do karmienia ale jak zasnela o 23 to obudzila sie na male co nieco dopiero o 5.20.Ale ja uczylam sie do 3 a potem jak niunie nakarmilam to juz mi sie spac nie chcialo wiec znowu sobie poczytalam potem male sniadanko ubralam dzieci i z mama poszlismy na msze ,potem mama do pracy a ja zostalam na procesji mala caly czas spala i dobrze bo kolomnie zemdlala dziewczyna wiec ktos musial udzielic jej pomocy jej kolezanka pilnowala niuni a ja probowalam dziewczynie pomoc i nawet sie udalo dobrze ze stalismy przy trawie i byla lawka jakis pan wzial ja na rece i pytal sie co ma robic wiec kazalam ja polozyc na trawie a nogi oparlismy o lawke zeby byly w gorze szybko znalazla sie woda wiec zaraz zwilzylam jej czolo kark i nawet szybko doszla do siebie ,potem ktos sie zaoferowal ze ja odwiezie do domu,okazalo sie ze nie zdarzyla nic zjesc na sniadanie ,a na termometrze na banku bylo tylko29,5 stopnia. potem poszlismy z Konradkiem na lody:)a malutkiej po raz pierwszy podalam herbatke koperkowa najpierw nie chciala ale jak zasmakowala ,ale miala minke i wielkie oczeta:) A potem prawie biegiem do domu bo juz mnie strasznie bolaly piersi ale mala wyciagnela z jednej i z drugiej juz nie chce troche odczekam i przystawie ja do drugiej a jak nie to laktator pojdzie w ruch. Ale mam ochote wybyc gdzies nad wode,ale kolomnie nigdzie nic nie ma :O Prawie zwalczylysmy plesniawki,i to mnie bardzo cieszy,a Vikunia jak sie oblizuje jak jej smaruje sokiem z cytryny wszystkie plesniawki:) ide zrobic nam herbatke z dodatkiem miety i potem wstawie do lodowki bo Konradek ja uwielbia i juz mnie meczy:PA ze to moj jedyny mezczyzna wiec musze mu dogadzac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was taka piekna pogoda a u nas zimno mleczne chmury na niebie i chlod dzis siedzielismy caly dzien w domciu udalo mi sie poprasowac ta kuuuuuuuuuupe prania ktore zbieralo sie juz i zbieralo ... nawet ogarnelam caly dom ... i dodalam filmiki Antosia na You Tube zaraz tu wkleje linki to sobie zerkniecie ... pozdrawiam i milego opalania zycze uwazajcie na skore kochane , prosze mi sie na raczka nie spiec ... http://www.youtube.com/watch?v=6uwQ3rADlmE http://www.youtube.com/watch?v=UT1pbcH29vQ http://www.youtube.com/watch?v=uNzcdXpe2HU http://www.youtube.com/watch?v=fXFWxTmR4Z4 mam nadzieje ze tym razem sie uda , linki sie wyswietla i bedziecie mogly zreknac ... jak nie to ide sie ciac ( caly dzien nad tym spedzilam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanna super suuper suuper. Dzisiaj tak pochodzilismy po gorach ze Bartek po kapieli padl bez jedzenia chyba sie zmeczyl :) Juz mi sie tu meldowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda plus 2 dzieci melduje sie:) boszzzzz dziewczyny nie wiem co mam robic mam znowu nawal pokarmu i ciagle sie leje chociaz przystawiam niunie na sile do piersi zeby sciagla i musze na nia uwazac bo nie nadarza lykac a jak wypuszcza cyca to doslownie niekontrolowana fontanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka dzieki za fotki, ale Bartus jest kochany! ! ! No i ten jego placz, jak kocurek:-) W rewanzu podesłałam kilka zdjec Bartka z dnia dzisiejszego:-) Kohannah, swietne filmiki.Masz pieknego synka! I Ty mowisz ze sie na komputerze nie znasz?:-) Nie mam pojecia jak to zrobiłas:-) Rudamaxi, tez tak mam czasami,ze jak tylko cycka przycisne to mleko tryska, ale juz mnie na szczescie nie zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula Bartoszek sliczny ite jego oczka.... w przyszlosci bedzie z niego \"fafa rafa\" - lovelas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Ja smaruję dzieci przed słoncem, nawet cieniem w ogrodzie Iwostinem Solecrin mleczko, faktor 40. Iwostin ma też krem faktor 50, ale mleczkiem łatwiej dziecko wysmarować. Za kupiony iwostin płaciłam niespełna 40 zł-100 ml. Na razie nie ma żadnych oznak uczulenia. Ta emulsja oparta jest na wodzie termalnej, ma działanie również leczące już efekty wystawienia na słońce. Trzy moje znajome ze szpitala też kupiły dla dzieci ten specyfik i też są zadowolone, a jeden mały to niezły alergik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie , zyjee ale padammmmm yoyoyoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×