Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam witam :) dzisiaj podam Bartkowi nowa zupke i jakis deserek, jak na razie wszystko mu smakuje. zjadlam tosta, pije sobie kawke, za chwile bede miala siostrzenice na kilka godzin. Jezau jak mi sie niechce isc do roboty, a juz 8 musze isc, jeszcze do konca wrzesnia w starej pracy a od 1 pazdziernika do nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas też zimno jak cholera, ale zaraz się pakuję i zapitalam też do MOPS-u załatwić rodzinne i odebrać wreszcie to drugie becikowe (fajnie, że brali pod uwagę 2005 r. to załapaliśmy się na drugi 1000 ) Potem muszę jechać do carrefour po deserki dla Igi. Na spacer już nie idę bo by nas zawiało. Wczoraj wzięłam Igę na ręce i poszłam z nią trochę na lotnisko i tak nas wywiało, że Iga ma dziś już katar. rudamaxi Ty naprawdę masz hopla na punkcie sprzątania. Jak moja mama. U Ciebie to pewnie jest błysk, więc zanim do mnie przyjedziesz to chyba jakąś sprzątaczkę wynajmę, żebym się nie wstydziła przed Tobą czyścioszku :-) Ale mam lenia strasznego. evenika widzisz martwiłaś się pracą, a to Ty im odmawiasz ;-) czyli nie jest źle. bossssiu ale mi się nic nie chce. Tylko spać. Taka pogoda senna. Idę sobie strzelić kawusię. A najlepiej zeby mi ktoś zrobił. Ale nie ma chętnych :-( więc człapię do kuchni. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ile razy wasze dzieciaczki budza sie w nocy? Byl czas ze Bartek ladnie spal a od kad zaczelam podawac mu kaszke to budzi sie o 1 i o 4, a moze powinnam mu podawac o tej 1 np herbatke co? Kurde sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka z jednej strony to fajnie iść trochę do roboty, oderwać się od tego wszystkiego, ale mi też już się znudziło. Szczególnie po wczorajszym dniu, bo dostałam nerwicy przez to jaki burdel jest w papierach i do nieczego nie mogę dojść. Mogłabym wygrać w lotka to bym wreszcie nie musiała się niczym martwić. Ale jak mam wygrać, jak nie gram :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce isc do roboty tak jak mowisz oderwac sie od tego wszystkiego, pogadac z ludzmi, ale wiem ze to bedzie tylko chwilowe i max po miesiacu bede juz chciala byc w domu. Zostalo mi jeszcze 36 dni urlopu w tym mam 10 starego za 2006r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka mi iga też budzi się 2 razy- o 3 i o 5. I wtedy podaje jej kaszkę bądź samo mleko i wtedy ma taki apetyt, że pije mi aż po 150 co u mojej córki to bardzo dużo. A Bartosz po ile Ci pije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochane jak to jest z tym rodzinnym bo juz sie zamotalam, liczy sie dochod z 2006r, moj tez czy tylko meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki, przez chwilke mialam nadzieje ze zalapie sie na rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka dobrze ze masz dokad wrocic ja takiej mozliwosci juz nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wyczytalam ze moj dochod sie nie wlicza ale raczej to byly bledne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi dobra ta blondi, ja bym nie miala do niej tyle cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mika odezwalas sie, bo juz myslalam, ze poprzestaniesz na machaniu do nas... koala tez wpisala sie tylko do tabelki. Moze napiszesz kochana co tam u was? Bo u mnie do bani. Noc mialam super, zadnego problemu z dziecmi. Za to godzine temu Kuba dostal takiego szalu, bil, kopal, wrzeszczal, ze odechcialo mi sie wszystkiego. Doslownie. Najpierw dostal kare za zle zachowanie i to go jeszcze bardziej wkurzylo. Potem to juz go zignorowalam co go jeszcze bardziej zdenerwowalo. Po 20 min przeszlo, ale mowie wam te 20 min to wiecznosc. Mialam ochote go udusic, zbic i wyrzucic z 3 pietra przez okno. Musze dzis koniecznie isc na spacer, na plac zabaw, zeby odreagowal, wybiegal sie. Za to moja krolewna juz spi. Boze co to jest za kochane dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja lece bo sie nie wyrobie dospotkania,tylko ze musze obudzic Krolewne:( Kar wspolczuje przeprawy z Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kapikapi, mojemu Jarkowi jak cos wypije to tez zawsze za krotko trwa impreza i za szybko wychodzimy;-) A ja raczej z niepijacych, wiec jak towarzych pochleje to mi sie z kolei dłuzy;-) Dziewczyny ja chyba inna jestem ale mi sie do pracy wcale isc nie chce:-) mamomilki swietne fotki! rudamaxi jak nastroj przed spotkaniem? mamo baczka ja sie kwalifikuje do rodzinnego, ale jesli chce je brac w Anglii to nie moge tutaj, wiec podziekowałam. zuzanka moj Bartek teraz to sie nawet i 3 razy budzi im jest starszy to gorszy:-( Mika a szukasz pracy,chcesz isc, a jak tak to od kiedy? Wychodzina to,ze tylko ja nierob bede w pieluchach siedziec:-) Pewnie niedługo bo jak sie Jarkowi na łap zwalimy i zaczne wymyslac jak zwykle to mnie szybko do roboty pogoni:-) I znow bede ludziom kible myła jak to sie nasza kolezanka ładnie wyraziła! Apropos kohannah super,ze dolecieliscie szczeliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar, Ty to masz chyba anielska cierpliwosc! Boze obym ja tez jej tyle miała w przyszłosci, bo u mnie z tym ciezko jestem straszna choleryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wybieram sie na rowerze do banku, to jest jakies 20 min jazdy, ale mam stracha bo prawie 2 lata na rowerze nie jezdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jesli chodzi o kase to bym chciala isc, macierzynski mam do polowy sierpnia,pozniej kuron przez pol roku i dupa ale ze wzgledu na malego narazie musimy sobie jakos radzic, po pierwsze nie mialabym go komu zostawic, zlobka nie biore w ogole pod uwage, a po drugie karmie go tylko piersia wychodze z zalozenia ze jakby nie bylo to i tak damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa ja mialam umowe do konca roku,przedluzyli mi tylko do dnia porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×