Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dziewczyny prześlijcie mi zdjęcia evaniki i mx3, proszę???? doroteczka-na weselu wyglądałaś naprawdę rewelacyjnie, zresztą nie tylko na weselu ;-) w ogóle nie widać po Tobie że niedawno zostałaś mamą :-) rudamaxii-chyba to Ty pisałaś że Vikunię pogryzły komary? Czym ją smarowałaś,bo moja Gabi też ma kilka ugryzień. Mam Fenistil,ale nie wiem czy można to stosować u tak małych dzieci. moja Gabunia wczoraj pierwszy raz wypiła 50ml herbatki jabłkowej. Zmieniłam jej butelkę i smoczek na NUK i chyba ta lepiej jej pasuje niż Aventu. U nas też piękna pogoda.Mam samochód więc robię dzisiaj jakiś wypad z dziewczynkami :-) Paulka -nie strasz mnie że pod koniec tygodnia będzie brzydka pogoda bo my wyjeżdżamy w sobotę na tydzień i mam nadzieję że pogoda nam dopisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paulka, pogryzły ją przedwczoraj a od wczoraj to ugryzienie zrobiło się większe, czerwone i z takim pęcherzykiem pośrodku. Wiktorka po ugzryzieniu komara ma bąble i puchnie. Na razie u Gabrysi nie widzę opuchlizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik- mam problem żeby wysłać do ciebie maila..ciagle dostaje zwroty... lece na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale się sfrajerowałam, ja jestem przecież teraz zatrudniona na 3/4 etatu bo tamtą drugą firmę zlikwidowali, a ja sobie wyliczyłam urlop z całego etatu i myślałam że będę na urlopie do 25 września a okazało się że do 24. sierpnia. Kurna muszę szybko załatwiać wychowawczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja smarowalam fenistilem ,heh galaretka z aloesu i sokiem z natki pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ruda :-) evanikaa-nie wiem dlaczego nie możesz przesłać, tym bardziej że wczoraj dostałam jeszcze zdjęcia od Doroteczki i ona nie miała problemu z wysyłaniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabączka-no to ładnie, musisz mieć teraz speeda w tym załatwianiu, bo u mnie chcieli wniosek o wychowawczy już miesiąc przed planowanym powrotem do pracy.A tobie zostało raptem 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie składałam do pracy podanie o wychowawczy i dowiadywałam sie ze trzeba to zrobic najpozniej na 2 tyg.przed koncem macierzynskiego.Takze w dobrej chwili mama bączka sobie przypomniała:) Pozdrawiam Majowka2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy wszystkie chyba na spacerkach, a ja kiszę się w domu :-( :-( :-( A mój M w robocie więc pewnie wózek najwcześniej będzie koło 16 :-( :-( :-( Mam pustą lodówkę trzeba iść zrobić zakupy, a ja nie mam jak bo na ręku niosąc Igę to wezmę chyba tylko chlebek w drugą rękę. No co, dziś dieta, wczoraj pojadłam slodyczy, więc dziś trzeba odpokutować (nie wiem jakie \"u\") a co do deserków, to moja Iga je zawsze cały słoiczek i to ten duży, albo 1,5 tego normalnego. Ale za to żadnej zupki,ani takich niesłodkich to nie tyka wcale, momentalnie pluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów... Kamie dałam cycka i bidula mi zasnęła... Nici ze spacerku. Teraz musze sobie czekać aż moja księżniczka się wyśpi. A niech śpi słodka moja! Izawik, wieczorkiem zmniejsze fotki i prześlę ci w mniejszym formacie! ide dalej sie pocic przy wystawianiu aukcji - chcem opchnąć karuzele fisher price - bo kupilismy inna, bardziej kolorowa i taka bardziej radosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika jak wystawisz tą karuzelę to wstaw linka. Ja nie mam karuzeli dla Igi ale myślę, że teraz to już chyba jej nie potrzebna. Jak myślicie? Bawiłaby się nią jeszcze? Teraz właśnie zamawiam karuzelę fisher price tą na pilota co bodajże ma Paulka. Tą karuzelkę zamawiamy już dla Marcina siostrzeńca, który pojawi się na świecie już lada dzień. Tzn. między 16a 25, a ja już nie mogę się doczekać, jak zobaczę takiego bączka, mniejszego niż moja Iga. A to ma być chłopczyk. Fajnie będą rówieśnikami. Czekam aż mały Antoś troszkę podrośnie (jakieś 2-3 mce) i wyruszamy cała czwurką lub piątką na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikogo nie ma ??? :-( LightBlue jak tam po weseli??? Znów tańcowałaś bez butów??? ;-) Ruda lala za to ma dobrze, wyleguje pewnie teraz swoją dupeczkę w jakimś cieplutkim baseniku, a mąż pilnuje dzieciaków :-) Takim to dobrze, nie to co ja :-( Siedzę w domu bo nawet wózka nie mam :-( Ale sobie narzekam :-( Oj powinnam wczoraj dostać moją drugą @ i czuję, że zbliża się wielkimi krokami :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki mezus juz jedzie na lotnisko i wyfruwa od nas wlasnie zaczelam pakowanie, jutro o swicie jedziemy z moimi rodzicami i tomusiem na tydzien na wies do mojej babci niedaleko wroclawia babcia juz zamowila torta i stwierdzila, ze robimy drugie chrzciny tylko ze na ogrodku w formie plenerowej hihi :) Poniewaz moja babciunia nie ma komputera odezwe sie po powrocie w weekend i nawet sie nie oszukuje, ze dam rade nadrobic to co przez ten czas napiszecie. Ktoras z Was mi na ochotnika stesci co sie dzialo ;) Mialam Wam juz ostatnio napisac i nie pamietam czy to zrobilam - moj Tomaszek chce juz tylko siedziec, W ogole jest strasznie silny, dzwiga glowe jak lezy albo cale dupsko do gory i robi mostek. Ale wlasciwie najbardziej podoba mu sie jak siedzi u kogos na kolanach i bron boze nie chce opierac glowy tylko ja jeszcze nachyla. Nie daje mu tego robic zbyt dugo bo jeszcze chyba za wczesnie i trzymam go mocno pod paszkami ale mnie szokuje czasami moj silacz. W ogole jak na osiedlu z nim spaceruje to wszyscy znajomi (dawni znajomi) mowia, ze on wyglada na pol roku juz. Grubasek jeden. No nic. Pozdrawiam goraco. Bede tesknic za moim uzaleznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka własnie taka sprzedaje.... hehehe Nam sie już znudziła i kupilismy Kamie taka nakrecana a\'la pozytywka. Bardziej kolorowa... taka nasza fanaberia!! Lece dalej na spacerek bo wpadłam tylko po jakas bluzke z długim rekawem dla niunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo czy ktos mnie slyszy????chyba nie bo nie odpowiedzialyscie na moje pytanko odnosnie piekarnika!!! nie ladnie...teraz mi smutno....ble ble a i czy robia sie z tylu glowki u waszych maluszkow koltunki z wloskow pomimo czesania?????????????? jesli tak to co z nimi robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, na temat piekarnika Ci nie pomogę, ponieważ sama mam ten problem i jak do tej pory nie udało mi się z nim uporać :-( A co do kołtunków. to niestety Agatka ma ten sam problem. Robą jej się takie małe kuleczki z włosów, jak wierci się na kocyku. Ja jeżeli nie da się tego w delikatny sposób usunąć, poprostu ucinam to nożyczkami. W ogóle z tyłu ma śmieszne te włoski bo wygląda jak zebra. Wycierają jej się w paski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha.. kapikapi..Doroteczka... ja dzisiaj też rozpoczynam walke z piekarnikiem. Kupiłam jakiś srodek E w sprayu. Niestety nie miałam dzisiaj okazji wypróbować jego skutecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, ja jak sprzatałam w Anglii to facet dał mi do umycia piekarnika jakis proszek, ktory przywiózł z USA;-) Nie pamietam niestety nazwy,to były jakies granulki i dobre bo piekarnik doczysciłam mimo ze nie był czyszczony 3 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim układzie, jak Kami śpi ide wypróbować środek do czyszczenia piekarnika! Opowiem wam później o moich doznaniach. Chyba, że Kami sie obudzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka co do kołtuników na włoskach to ja nie obcinam tylko obgryzam. ale jest szampon j&j który zapobiega tworzeniu sie tych supełków. mój M wyjechał i ja dziś samotna noc. moze i ja wyszoruje piekarnik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika czekamy na wrażenia :-) Moja Agatka też już śpi. Mam nadzieję, ze tak jak od kilku dni, pośpi sobie dzieciątko do 4. Niedawno podpytywałam Was o liczbę kupek u maluchów karmionych piersią. Teraz pojawił się problem odwrotny. Agatka, od kilku dni robi kupkę raz na 3 dni. W zasadzie zmieniło się to jak zaczęłam jej podawać soczek do picia. W środę idziemy na szczepienie, więc porozmawiam o tym z naszą panią doktor. Poza tym Agusia rośnie jak na drożdżach, jest wesoła, śmieje się w głos i jest najkochańsza na świecie. Gabrysia wogóle nie jest o nią zazdrosna i chętnie mi pomaga w opiece nad małą. Moja mała starsza siostra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja piekarnik zakończona... Środek \"E Boom\" nie daje efektu boom! Usuwa tylko te lekkie przypalone miejsca. Żeby usunąć te cięższe musiałam sie namęczyć i szorować szorstką częścia gąbki. Nie polecam Moja iskierka śpi sobie słodko, a ja jak zwykle mam powera. Kuchnie już wysprzątałam..teraz tylko łazienka i bede zadowolona. Nie mam pomysłu jak rozegrać całą organizację chrzcin. Robię u siebie w domku małe przyjątko.. mszę mamy na 10 do 11, wiec bedzie młoda godzina...obiad zaplanowałam na 13...a pozniej pogonie towarzystwo hhaha..ale do chrztu jeszcze daleko a ja już zachodzę w głowę jak wszystko rozegrać. Ide wypic karmi przed Tv... chyba łazienke odpuszcze sobie... własnie mi sie odechciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika naczytałam się o tym Twoim sprzątaniu i ja wysprzątałam kuchnie, umyłam podłogi a teraz mogę popatrzeć w net. Wiecie co moja najlepsza przyjaciółka (a na dodatek siostra cioteczna), z którą jestem najbliżej chyba na tym świecie wyjechała dwa miesiące temu do Stanów podszkolić język i popracować troszkę, miała wrócić do końca roku, a ona teraz pisze, że nie wraca bo zakochała się na zabój w murzynie. Nie wiem co o tym myśleć, bo życzę jej wszystkiego najlepszego, a tutaj nie mogła znaleźć miłości, ale chyba z tęsknoty uschnę jak ona tu już nie wróci :-( :-( :-( Ja chyba nie zakochałabym się w czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi wytykaja ze duzo sprzatam:P mamo-baczka jak bedziesz rozmawiac z kuzynka to opowiedz jej moja historie :) A moze jej sie ulozy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze:) dzis mialam ciezki dzinek najpierw bylam na pogrzebie wuja, pozniej jak wrocilam to moja mala zjechala z lozka na podloge ale skonczyllo sie na strachu i zasnela o 18 i spi nadal, co do przekecania sie z plecow na bok to doszla do perfekcji a wczoraj jak lezala na brzuszku to najpierw zaczela sie przekrecac jak w zegarku a pozniej pelzac:) az sie boje co bedzie dalej Wiktorii jeszcze tez nie wyszly zabki ale czuje ze to juz niedlugo ma strasznie spuchniete dziasla:) ale za to Mateuszowi dzis wyszla 6:) wiec zabkowanie do kwadratu a teraz powiem wam numer byla u mnie dzis wieczorkiem przyjaciolka ktora ma termin na 22 sierpnia , poszlysmy razem do sklepu i jeszcze chwilke pogadalysmy przed jej blokiem i wiecie co odeszly jej wody :) teraz czekam jak na iglach jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×