Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

weronika dziekuje za ksiazke dla dzieciaczkow.na razie nie bede korzystala bo moja małą chyba ciagle boli brzuszek bo jest strasznie marudna.Calymi dniami steka jeczy miauczy-mozna oszalec.Z jedzeniem dla niej strasznie uwazam.Ostanio nawet nie daje jej marchewkowej ze sloiczka bo boje sie ze to moze od niej jej cos dollega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj, naj dla Vikuni 🌻 🌻 🌻. Miałam dziś większy stres przed rozpoczęciem roku szkolnego niż Kamil. Objawy podobne do tych Agi*25 przy grypie jelitowej ;) U Kamila w klasie jest 22 uczniów. Kamil oczywiście od razu zajął \"bezpieczną\" ostatnią ławkę. Pani fajna, wydaje się wymagająca ale bardzo konkretna. Muszę jeszcze dokupić książki do religi i angielskiego. Będą też jeździć na basen. Właśnie przed chwilką byliśmy w kościółku poświęcić plecak i mój A. mówi Kamilowi, żeby zabrał też do poświęcenia dziennik lekcyjny jego klasy...no i Kamil go zabrał do tornistra. Czyli klasa mojego A. ma roczną gwarancję z \"góry\", że nie wpadnie do dziennika ani jedna \"pałka\". Parę zdjęć wyślę Wam na maile. Weronika m - ja też poproszę o przepisy!!! No to justaaaa masz pecha z wózkiem. Trudno jak trzeba postraszyć to trzeba...za tą cenę, wózek p[owinien sam jeździć ;) Śliczne zdjęcia z chrztu. To samo Sarita, też już zapomniałam jak wyglądasz...piękne zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - to może poproś kogoś, żeby Cię wkurzył i zaraz Ci się ciśnienie podniesie. Może porozmawiaj z jakimś urzędnikiem...najlepiej niekompetentnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wiem dlaczego moja corcia jest taka placzliwa w nocy.....dzisiaj tak pomyslalam ze kupie Weronisi zel na dzisla jak zacznie zabkowac....no i od razu jej posmarowalam....no i.................................wyczulam cos ostrego!!!!!!!! kurcze to zabek!!!!!! ale jeszcze nic nie widac za bardzo tylko wyczuwa sie palcem!!!!! caluski dla solenizantow....i gratulacje dla dzieciaczkow wkraczajacych w nowy etap zycia....jak przedszkole czy szkola.... :-) dzisiaj pierwszy raz dosypalam weronisi do mleczka kaszki ryzowej bobovita malinowej...wypila ze smakiem..... czym sie rozni kleik od kaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOroteczka, no to gratuluję ząbka. To drugi forumowy !!! Kamil kazał podziękować za życzenia na nową drogę życia :) A co się dzieje z margolcią ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kupilam dzisiaj Weronisi rozowa kurtke w biedronce za 19 z groszami taka na zmiane.....kupilam na 74 cm nie wiem czy bedzie dobra...... na zime to jej chyba kupie kombinezon zeby jej nigdzie nie podwiewalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jest wyczekiwany trzeci zabek!! Gratulje Weronisi, teraz ma juz najgorsze za soba. U Tomusia tez najpierw wyczulam pod palcem cos ostrego a dopiero potem bylo widac. NO i wszystkim pierwszakom powodzenia przez caly rok szkolny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikunia
Doroteczka gratulacje dla Weroniki ząbka,oby nastepne wyrzynaly sie bezbolesnie ruda-lala byla dzis i prowadzilam wojne wlasnie z niekompetentnym urzednikiem (5 podejscie aby zalatwic zasilek rodzinny) teraz juz poprosilam o napisanie oswiadczenia ze juz dostarczylam wszystkie dokumenty.Jedyne co ostatnio mam wysokie to puls:O zalozylam Konradkowi bloga .Adres w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam Vikunia bo mialam za nia podziekowac ciocią za zyczenia i wkoncu zapomnialam ,wiec zaraz sie poprawie:D.To chyba skleroza:P Hmmmm nie wyrobie lista lekarzy sie wydluza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, goście pojechali...posprzątałam i położyłam dzieciaczki spać... jestem dzisiaj sama :-( jutro muszę wyprawić Wiktorkę do przedszkola. Gabrysię też muszę ze sobą zabrać. Mam nadzieję że sama obudzi się o odpowiedniej godzinie, tak żebym mogła ją jeszcze nakarmić. Bo inaczej będę musiała biedaczkę wybudzić :-( zobaczymy jak to będzie... Doroteczka-gratuluję ząbka. Moja Gabi też ostatnio wybudza się w nocy i trochę płacze ale szybko się uspokaja. Może niedługo też zobaczę ząbek?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikunia
Dziekuje wszystkim ciocia za zyczenia i dla was przesylam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzisiaj moja ksiezniczke usypialam przeszlo dwie godziny i zasnela na niecale 20 minut:O teraz spi od 19.30 ale juz trzy razy zdazyla sie przebudzic ,tez juz nie wiem co mam robic ,to pewnie przez ta cudowna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana...moja Weronisia dzisiaj w nocy obudzila sie tylko raz o 2 i dalam jej mleczko i zasnela podczas picia.....nie udaje mi sie jej przepajac w nocy....\'-( Werka dziekuje za gratulacje za zabka.... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nocka nawet ok bartek obudzil sie 4,30 dostal herbatke i dalej spal, nie aje mu w nocy mleka doroteczko gratuluje zabka :) weronika ja tez chce przepisy zuzia791@tlen.pl evanika jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudalala suuper fotki szczegolnie ta 2 gdzie kamil ma taka newyrazna mine ktora mowi mu co ja tu robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma Ma.
Buziaki dla Vikusi 🌼 W realu sa sliczne krtki po 25 zł i fajne bezrekawniki po 19. Ja wczoraj nabyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nocka byla prawie super gdyby nie to ze mleko mnie zalalo i o 1 musialam sie myc i przebierac + zmiana poscieli ale spalam mocno zreszta vikunia tez bo nie moglam ja dobudzic by chociaz troszke upila tego nadmiaru:P Konrad juz spakowany do szkoly dzisiaj jest babcia wiec go odprowadzi do szkoly:) Ruda_lala fotki super widze ze u ciebie rozki z łakociami sie przyjely na calego:) Ja chociaz spalam mocno to wstalam znowu z bolem glowy i cisnieniem bez zmian:O juz nie wiem co mam z tym robic. Justa dzialaj ostro w sklepie uzyj starego chwytu ,telewizja gazety bo to jak napisala weronika dziala zawsze:D zapomnialam wam napisac ze w ta sobote bylo u mnie od maja juz 7 wesele na moim osiedlu i z tego co wiem to maja byc jeszcze dwa ,ale dziewczyny zaszalaly na moim osiedlu:D .Ja zaszaleje moze w przyszlym roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Kasiula dziękuje za komplementy zuzanko, czy Twój Bartuś zawsze się budzi na herbatkę, czy przesypia nocki bez dopajania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Bartusia ktory dzisiaj wkracza w kolejny tym razem juz 6 miesiac zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-masz racje co do pomaranczek( widac ze dobra duszyczka z ciebie) :) Kwietnioweczka 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Bartusia 🌼 Rudzielcu jeszcze raz dzieki za opaske- patrz linki w stopce :) Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie się odezwałaś:) wszystko o was ok? ps. bardzo ładnie Małej w opasce:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -ale miałam urwanie głowy w pracy !!!!!!!!!!!!!!!! cos zmiana pogody podziałala na wszystkich :/ wszyscy się żarli . ehhhh dzidzius odkarmiony - spi - za chwile lecę do koleżanki na plotki zrobiłam wczoraj mezowi sałatkę - jestem dumna z siebie - czestotliwosć pojawiania sie mojej osoby w kuchni wzrosła do 1 na tydzień :P ale ma dobrze ze mną !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje żąbków !!!!!! ja nie wiem co się dzieje - Maksowi juz już miały sie pojawic- slinił sie przez dwa miesią ce był niespokojny - a od 3 tyg cisza zabka nie widac wszystkiego najjjjj 0 dla 6 miesieczniaków Maks juz jutro dołączy do grona - przechodzę na Bebiko 2 z tej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×