Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kurcze nie ja :P - Maks zpisuję się na fitnessik :) chciałabym na krs tańca - ale moje kochane 2 lewe nóżki nie zaciągnę anwet an łozu smierci chyba ze nastraszę że chodzą tam fajni faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MaMani - nareszcie jesteś! Maniulka jest przepiękna! Gosia - olej te knigi, jutro do nich zajrzysz... Nikolla - to Twój m ąż miał wyżerkę. Pochwal się przepisem na sałatkę. Ja do fitnessu mam obrzydzenie - jestem instruktorką aerobiku i przed ciążą prowadziłam zajęcia z paniami. Teraz jeźdżę tylko na rowerze. Do aerobiku prędko nie wrócę. 🌻🌻🌻🌻🌻 - dla Bartusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka co tak umilkłaś? Wszystkiego naj dla Bartka! i gratuluję kolejnemu uzębnionemu bobasowi małego białego kiełka! Zrobiłam z teściami kupę kilometrów na pieszo. Maja chce być ciągle na rękach ku uciesze mojej teściowej. Nie cierpi leżeć w wózku. A ja mam tylko nadzieję, że to przejściowe. Teście są na razie spoko. Jakoś przeżyję. ruda_lala zostałaś w domu czy wróciłaś do pracy? Zdjęcia pierwszoklasisty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ruda _lala takiej zachety potrzebowalam;) teraz slucham opowiesci jak bylo w szkole a potem zrobie leczo ,tylko tak sie zastanawiam wlasnie czy ja takie cos moge jesc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - ja też miałam leczo na obiad!!! POważnie! kar - do 10 października mam jeszcze zaległy urlop wypoczynkowy. Od 11 paźdzxiernika wracam. Już wiem, że mam 21 godz. tyg - to mało, wychodzi jakieś 4-5 godz. dziennie. Poza tym napisałam do dyrekcji podanie, żeby mi z moim A. zrobili plan lekcji na zakładkę (żebyśmy nie pracowali w tym samym czasie) i dyr. się zgodziła. Także spoko, damy radę. Milenka będzie u teściowej tylko 3 -4 godz. tygodniowo. Nawet się już cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zuzanko przekaż Bartusiowi moc uścisków od Kasi z okazji jego miesięcznicy :) ja właśnie skonczyłam prasować i zaraz śmigam pod prysznic. jutro jadę do mamusi więc nie będę się odzywała kilka dni. mama musi mnie troszkę obszyć bo mundurki do pracy z przed ciąży są cały czas za ciasne:( no to śmigam. papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, piramidki mogą być :) mój synek ma dwa lata i wciąż lubi się nią bawić, a jego starsze siostry robią sobie z kółek bransoletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszałyście, dziś w wiadomościach porannych mówili, ze firma Matel wycofuje 800.000 swoich produktów ( zabawek ) wychonywanych w Chinach, bo albo są pomalowane trującą farbą, albo zawierają małe części z magnesu. Są to też zabawki Fisher Price. Szok. Te zabawki są przecież dość drogie, a jednak nawet ich wysoka cena nie gwarantuje, że są bezpieczne dla naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę donieść, że mamy już 4 ząbki na naszym forum. Na dziąsełku Agatki pojawiła się malutka biała kropeczka!!! Mamy ZĄBEK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa dzięki :-) U nas też jeszcze nie stuka, bo ząbek topiero się przebił, wczoraj jeszcze nie było go widać. Gratuluje udanych zakupów :-) I nie miej wyrzutów, w końcu ładne dzieciątko musi mieć ładnie ubraną i zadbaną mamusię :-) Ja też kupiłam sobie ostatnio sporo ciuszków, takich bardziej do pracy :-) Bo przeciez musze dobrze wyglądać jak wrócę ( już w poniedziałek ) bo co poniektóre \"życzliwe\" osoby napewno wezmą mnie \"pod lupę\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje ząbka! Ania słyszałam o tym już wcześniej i jestem zła bo sama kupiłam ostatnio kilka zabawek z Fisher Price. Pocieszam się, że te co wycofują były przeznaczone na rynek amerykański. Już więcej nie kupię nic z tej firmy. A co lepsze ceny tych zabawek są nadal takie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar79 dziękuję :-) Przekażę Agusi gratulacje jak tylko się obudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooow gratuluję kolejnego zabka,u nas sytuacja z zabkami jak u justy;) Afera z zabawkami -no coz jeden komentarz Brak słów. A ja mam dzisiaj kiepskawy i placzliwy dzien zamiast sie cieszyc i zlozyc zyczenia z okazji 38 urodzin mojemu bratu ide zaniesc mu kwiaty i zapalic znicz😭.Boże jak mi go strasznie brakuje choc od 92 roku kiedy ostatni raz z nim rozmawialam w takich chwilach nadal nie moge sie pogodzic z tym ze go juz nie ma ze jest po drugiej stronie,wiem że tam mu jest dobrze ze tam jest szczesliwy ,ale zawsze jest to \"ale\" i nic na to nie poradze.Czasami widze jak by to bylo gdyby byl jak by sie bawil z moimi dziecmi ,Konrad pewnie by za nim przepadal.😭 Sorry za moje żale ale musialam to z siebie wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii wiem co czujesz. Ja nie mam już taty i jak patrzę na swoje dzieci to mi żal, że żadnego nie może poznać. A tak kochał dzieci. Mój teść niestety do pięt mu nie dosięga i to mnie też boli. Nie ma podejścia do dzieci w ogóle jest egoistą. No ale muszę go tolerować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja też straciłam tatę ale on już miał 70 lat a tu taki młody...... Boże dlaczego tak się dzieje że tacy mlodzi odchodzą??????????!!!!!! mój 20 letni kolega popełnił samobójstwo ponieważ moja siostrzenica z nim zerwała. to było nie do przeżycia, szczególnie dla Moniki. dziwny jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że się wczoraj pokłóciłam z moim G. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Oczywiście przez moich teściów. A teściowa stanęła po mojej stronie a teść po stronie G. Czuję się lekko dotknięta i czekam na przeprosiny. Ze złości pojechałam dziś do miasta do urzędu pozałatwiać wszystkie sprawy i myślałam, że obkupię się a tu dupa. Nie wzięłam karty i nic sobie nie mogłam kupić. A już chciałam zaszaleć. Oczywiście na złość G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ale zimno u mnie tylko 8 stopnie wlasnie napalilam w kominku. Kar ja tez sie wczoraj poklocilam z moim mezem ach Ci faceci :) kapkapi dzieki za odpowiedz weronika dzieki za ksiazke :) Aga a co z Toba? Ide napisac smsa do mamy baczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka nie przejmuj sie ja dzisiaj rano jak zobaczylam 0 stopni na termometrze to polecialam do kotlowni i rozpalilam i wieczorem jak wroce do domciu to tez znowu rozpale. kapikapi,kar79 i weronika dla was po 🌼-u Byłam u Mirusia zanioslam kwiaty znicze i troche mu poopowiadalam chociaz on i tak wszystko przeciez wie,ale jak tak sobie z nim \"pogawedzilam\" to troche mi lepiej:) wieczorem ide na msze w jego intencji a potem posiedze w korytarzu bo Konradek ma spotkanie ministrantow. Moj Konradek dzisiaj dostal pierwsza bure od pani oczywiscie za gadanie:P no wlasnie *aga*25 co z Toba?Doroteczka ty tez cos zamilklas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam ostry opier......ooollll od szefa za spóznienie. kurcze funkcjonuje jako matka karmiąca- i nie wykorzystuję tego - amm prawo do 1 h mniej pracy !!!! było mi bardzo przykro - pracowałam do 38 tyg - liczyłam na zrozumienie -zwłaszcza że praca nie wymaga odemnie byćia scisle od do nie byłąm na 15 min nasiadówie która i tak mnie nie dotyczy - i to cały problem :( eheh nie wiem kiedy mam się jeszcze uczyc okazuje się ze nawalam wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przede wszystkim gratuluję kolejnych ząbków :-) także dla Mai i Maksia wszystkiego najlepszego w dniu wkroczenia w 6 m-c życia :-) Wiki jest już po 2 dniach w przedszkolu.Wczoraj ja ją zaprowadzałam i nie chciała zostać (inne dziecko się rozpłakało i ona też). Potem przez godzinę jej tłumaczyłam że po nią przyjdę ale nie chciała słuchać W końcu musiałam iść bo byłam tam też z Gabrysią która była już zmęczona. No i zostawiłam ją płaczącą. Miałam straszne wyrzuty sumienia ale podobno po moim wyjściu uspokoiła się i dopiero przy obiedzie coś sobie przypomniała i trochę chlipała. dzisiaj zaprowadził ją tata i została bez problemu chociaz miała smutna minkę. zabrała ze soba swoja przytulankę więc mogła się do niej przytulić w krytycznycvh momentach. Chodzi na g. 8 a odbieram ją o 13 (docelowo o 15). Ładnie je obiadki i w ogóle jest bardzo dzielna :-) musze kończyć bo idę na spotkanie organizacyjne do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja jak zostawiłam Kubę w przedszkolu to oczywiście płakał. Wyszłam z budynku i też puściłam beksę. A wcześniej 2 lata chodził do żłobka więc może i u Ciebie być różnie. A teraz w końcu cała grupa już jest i jest lepiej. Ciągle się pyta czy na pewno po niego przyjdę a ja mu mówię, że postaram się być pierwsza i robię \"zawody\" jak się spóźnię to udaję, że przeżywam, bo nie wygrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moja siostrzenica ma urodziny 5 lat, syn mojej siostry dzisiaj zaczal chodzic :) ruda maxi usmiechnij sie :) sto lat sto lat dla solenizantów gratulacje kolejnych zabków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję w imieniu Maksa !!!! sama zapomniałam co do zabawek - mnie się spodobał slimak - do którego w odpowiedznie dziurki trzeba dopasowac różnokształtne klocki - a jak się wr4zuci ti gra - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli. dla Aleksandry 🌼 kar79dla.Maja.🌼 - w szustym miesiącu - może w końcu ząbek!!! byłąm wczoraj z maksem z wizytą u 7 miesięcznej wandy - i co mała samodzielnie siedzi i staje trzymana za raczkę - spryciara :) jak każda dziewczynka Maksik siedzi ale podtrzymywany i jeszcze małostabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Maji,Maksa i Aleksandry 🌼 nio i mam dodatkowe obowiazki co sroda spotkanie ministrantow o 19.30 i Konradek ma dyzury na mszach :) No i musze sie pochwalic bo przegladalam ksiazke i widze ze na jednej stronie jest pieczatka ze sloneczkiem czyli to jakby 6 i za to ze dzieci mialy nauczyc sie na dzisiaj czytac wiersza jak przyszla kolej na Konradka to on go powiedzial na pamiec dostal kolejne sloneczko:) Moj maly spryciarz:D a on sie cieszy ze ma najwiecej punktow w klasie. Zuzanka jak sobie pogadalam z bratem to mi troszke sie poprawilo ale jest pare dni w roku takich jak dzisiejszy ze brak brata,taty czy chrzestnego daje mi sie ostro we znaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×