Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Tak sobie myślę, że dawno nie odzywały się margolcia, sarita, madziunka27 (do której mam szczególny sentyment, bo w tym samym dniu dołączyłyśmy do kwietniówek...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, idę spać. Jutro i w sobotę mam ciężkie dni. Mój A. ma urodziny, zlecą się goście i trzeba ich nakarmić...a urodziny okrągłe, więc byle czym się nie najedzą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kapikapi dobrze ze tu strzeli tylko mogl strzelac jak byl atak tych razacych;)Ale po czasie tez moze zadziala .Taki strzal odstraszajacy na przyszlosc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan maż Pani kapikapi
Chciałbym wyprostować pewne nieporozumienie jakie miało miejsce na tym pyskowniku. Otóż nie odmówiłem niczego swojej żonie - zwyczajnie muszę popracować. Ale jako skoczę to co mam zrobić, to chyba Pani kapikapi - wasza szanowna koleżanka a moja towarzyszka życia jutro do was nie napiszę. Przyłożę się do swoich 'obowiązków małżeńskich' i jutro pewnie znowu ni będzie mogła chodzić. Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Panie Mężu Kapikapi !!! Trzeba było od razu jej tak powiedzieć... :D No, to zobaczy kobieta gdzie raki zimują... :D. Kapikapi....\"sama tego chciałaś...\" 👄 Fajnego masz męża, jest cool. NIech do nas dołączy będzie pierwszym forumowym kwietniówkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no no Mężu kapikapi ale to jest zobowiazujace co tu napisales ,wiec pamietaj o deklaracji:) Dziewczyny sprawdzcie swoje skrzynki ja sie zmartwilam jak przeczytalam meila od....zreszta same zobaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mój M mnie wyzywa a ja ukradkiem zaglądam co piszecie ;-) Mężu kakpikapi dobry jesteś i pamiętaj obiecałeś jej więc teraz musisz pokazać co potrafisz i zrobisz jej jutro najlepiej jak potrafisz ;-) ruda lala to ile ten Twój mężulek kończy lat? 20???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - dodaj jeszcze raz tyle... ale cały czas mnie zapewnia, że czuje się na 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ruda poważnie? Myślałam naprawdę że 30 kończy, jeśli 40 to nie wygląda na tyle. Dbasz o niego kobieto. Ten sex Wam służy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane.. mleczko sciagniete,zasiliło zamrazalnik... a ja ide sie popluskac i zmykam do wyrka.. buziaki aaaa ty mężu kapikapi - spełnij swoja obietnicę! ;) Bedziemy mialy o czym rozmawiac. Jutro pochwale sie wam co udało mi sie zrobic na moim nowym blogu i na pewno bez pomocy Madolinki i rudej lali sie nie obejdzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SZUMIACYCH POMARANCZEK!!!!!!!!! po mnie mozecie \"jezdzic\"jak wam sie zywnie podoba bo wasze teksty splywaja po mnie jak po skale ,czyli przeleci zleci i tyle ale jesli jeszcze raz napiszecie cokolwiek na inna kwietniowke to zrobie wszystko by wam odplacic z nawiazka bo IP latwo sprawdzic i potem to drobnostka namierzyc komputer .Wiec won od moich kwietniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamo bączka w jego imieniu... rudamaxi...................sama nie wiem co napisać. Cholerne pomarańcze.......Ciebie to chyba też poniekąd dotyczy, ale ty masz silniejszą psychikę z tego wynika.... ... K..WA MAĆ !!!! Tak nie może być !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka dziwaczka
oj rudamaxi zdziwilabyś się, bo niestety kafeteria to totalna samowolka i nikt nie namierzy Ci IP pomarańczek, a nawet i czarnych nicków. Niestety. A zresztą nie wiem czy wiesz (pewnie nie), że mając kompa w neostradzie za każdym włączeniem netu możesz sobie zmienić nr IP, więc nic CI to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem pomaranczką i przypominam ze nie jestem wulgarna i nikogo nie obrazam. Pozdrawiam Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala ja juz odpisalam jej to co czuje ty tez napisz to co czujesz a ja juz mam maly plan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, daj spokój....Wyluzuj......prześpij się z tym, jutro inaczej na to spojrzysz.... 👄 Bosssssze.....nawet na blogu jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka dziwaczka
rudamaxi ale żadna moderna ani nikt CI tego nie sprawdzi, bo za godzinę pomarańczka ma inny IP, więc nic Ci to nie da. Ale próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka dziwaczka
heheeheh :classic_cool: oni może i z tego żyją ale nie są obcykani w kompach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobrze ma kobieta.... pozazdrościć :) kapikapi ;) mąż dba o Twoje oczka... a Ty nam się skarżysz :D Wiem, że mi już na mózg pada, ale ja bym się cieszyła nawet z oglądania swojego męża przy naszym kompie siedzącego... byle blisko. (dla reszty - kilka z nas bez kawałka mężczyzny przy sobie, więc wszystkie wiedzą o co chodzi...) Kapi, zdrowo zazdroszczę tej nocy :D 21, tak mi przykro, bądź dzielna i wytrwale smaruj małego... Przy bliźniakach mało jest czasu na wiele, ale Twoja systematyczność i dokładność teraz to czynnik najważniejszy. Trzymam kciuki byście się szybko z małym uporali z AZS. Sterydami sie tak nie martw, teraz wiele leków je zawiera, zwłaszcza dla alergików - będzie dobrze, uszy do góry. Znam ten ból, tylko prywatny lekarz i wszystko jasne, na głowie kraj postawiony. Ucałuj od nas przystojniaków w stópki. Wózek masz super, też o nim myślałam, ale nie zmieściłby się do mojego bagażnika :( Czytam i chyba musiałabym kilka stron postem zapełnić by każdą uściskać i napisać co ja na to.... Na szczęście tyle nas na czysto wpisuje, że bez moich wypocin jest na każdy problem kilka odpowiedzi. Myślę o Was i czytam po nocach... przeważnie jednak jak coś chcę napisać, to moje maluchy intuicyjnie wyczuwają fakt i budzą się, albo stękają i trzeba reagować, przytulać... gorąc, więc i herbatki nocą. Przeziębienie i mały kaszel też trochę męczą maluchy, więc i sen niespokojny i przerywany. Śmigam więc głowę na poduszkę rzucić i do następnego chrząknięcia może zamknę oko. Całuski i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ruda lala, zdjęcia świetne.... wyjątkowo mi się podobała mała w kółku :) super. To jest kółko z takim siedzeniem i pewnie otworami na nóżki... musiało być jej świetnie. Ja chciałam swoje szkraby przyzwyczajać do wody w tym sezonie, ale po zapaleniu płuc teraz kaszel i katar i papa większa wodo :( Kapi, z tego co słyszałam w szkole obowiązuje lekkie obuwie (chyba tenisówki), z jasną podeszwą by nie było czarnych rys na podłogach. Klapki, to chyba niebezpieczne dla dzieciaków... nie wiem czy któraś szkoła by na to poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, wyściskaj swoje szkraby mocno od nas... Szkraby mx - dajcie mamusi chwilkę odpocząć !!! .....na przykład na forum... mamusia na pewno chciałaby coś więcej o Was, słoneczka napisać...dajcie mamuni szansę...👄 ok, ja już naprawdę zmykam...u mnie wszyscy śpią.. pa,pa... Sylwuś...👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy kwietniówek
Pani sraczko Otóż spieszę Pani donieść, ze jest pani w poważnym błędzie. Każdy serwer www, będący podwaliną takich miejsc jak to, rejestruje adresy IP wszystkich jego klientów (innymi słowy każdy HTTP reqest). Nie widzę najmniejszego problemu z ustaleniem (przy dobrej woli administratorów oczywiście a takich w o2 nie brakuje) z jakiego adresu Pani czy ktokolwiek inny, raczyła nas zaszczycić swoimi przemyśleniami - to po pierwsze primo. Po drugie primo - dynamiczne adresy publiczne nie ukryją ani Pani ani kogokolwiek innego tożsamości. Każdy ISP ma psi obowiązek rejestrować adresy przydzielane w sposób dynamiczny (lub zmienne jak Pani woli) klientom (i wiele inny rzeczy...). Oczywiście udostępnienie ich to kwesta odpowiedniego pisma uprawnionej instytucji - zwykle prokuratury lub nawet policji. Tak więc w telegraficznym skrócie droga do Pani nie jest tak daleka (RIPE przyznaje klasy adresowe przypisując je GEOGRAFICZNIE) jak się Pani wydaje. Jeżeli padną na tym forum słowa powszechnie uznawane za obraźliwe lub groźby, zapewniam Panią, że osobiście dopilnuję aby sprawa znalazła finał przed obliczem temidy - upierdliwy potrafię być jak najrzadsza sraczka. Czy wyraziłem sie wystarczająco jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam tego tajemniczego maila............ fajnie ze mamy kwietniowka!!!! kohannah 🌻 DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pierwszy kwietniowek dobrze gada wodki mu dac ,ale dopiero po tym jak obietnice dana malzonce spelni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja znowu wygralam aukcje :) teraz ide lulu. dobranoc wszystkim oprocz kapikapi i pierwszemu kwietniowkowi .wam zycze milych chwil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matka
justaaaa spróbuj podac malemu Rubital, mój pediatra do ktorego chodze prywatnie czesto przepisuje ten syrop i czesto pomaga antybiotyk w ostatecznosci mozna jeszcze podac Eurespal tylko chyba twoje dziecie na to za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×