Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Wiecie co, ja już zapomniałam jak ciężko jest zostawić w domu taką kruszynkę. Tęsknię za Agatką okropnie. A ona dzielna jest, siedzi z tatusiem i aż tak mocno nie tęskni, raczej jest grzeczna. Tylko jeść za bardzo nie chce. Dziś zjadła tylko kilka łyżeczek kaszki, 150 ml mleczka i może 3 łyżeczki zupki. Za to jak wróciłam przyssała się do cycusia i napełniła brzuszek. Teraz sobie smacznie śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to jak niekorzystnie wyglądałam wcześniej? zrobiłam sobie prezęcik ( dodam sama - już nie pamiętam jak coś dostałam od mężusia) otuż Stringi - fikuśne .turkusowe stringi z falbaneczka- moja pupa juz zasługuje na nie :P zapisałam się na fitnessik - zobaczymy c zy wytrwam i czas zapisac się an angielski - bo nie urzywałam juz rok - i musze się rozruszać a moze praktyczniej na norweski albo szwedzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... Izawik - co za tupet... wystrzelilabym takiego sasiada. Hmm musicie jakas zasadzke na niego przygotowac! Margolcia - przesliczna jest twoja córcia.. i faktycznie ma sliczne oczeta... Rudamaxi - czekam na jakies info - a tu zadnego maila nie dostalam... chyba jeszcze go skrobiesz skoro nie dotarl do mnie.. 👄 Ania wiem co czujesz.. ja codziennie zostawiajac moja Kame w domku z moja mamą strasznie tesknie..a ona ma chyba to gdzies... Dobre jest to, ze nie mamy z nia problemu jezeli chodzi o jedzenie. O 7 rano cycek, o 930-10 mleczko nan1, o 13 nan1, o 1510 deserek i o 16 moj cycek.. mam nadzieje, ze mleczka starczy na dluuugi czas.. Co do sadzania Kamili, ortopeda, który badal moja niunke, powiedzial, ze kategorycznie mam jej nie sadzac..jak bedzie chciala usiasc to usiadzie.. ale jak wiecie co lekarz to opinia... Najgorsze jest to, ze na spacerkach chce byc na raczkach... dzisiaj byla ladna pogodna, wiec dzownie z pracy do mamy i mowie, zeby wystawila Kame w lezaczku na balkonie... Na spacery mama z nia nie chodzi, bo wozka nie woze codziennie.. wieec moja mama z nia w lezaczku siedziala na balkonie a ona po 10 minutach juz znudzona chciala a raczki.. wiec tyle bylo z poludniowego spacerku..ale za to jak wrocilam z pracy, wyszlam z nia na 1,5 godzinny spacerek..z czego 1:20 minut nosilam ja na raczkach... aaaa musze sie pochawlic normalnie msuze.. pijechalam dzisiaj do sklepu po jeansy.. i wyobrazcie sobie rozmiar 28 lezal na mnie idealnie.. ja zawsze 30..a tu 28.. dobre sobie.. a i kupilam jeszcze bluzke - szok w rozmiarze S... ech niewiarygodne... mamo baczka - a coz to sie stalo, czyzby jakas podla malpa cie przepedzila.. Jak sie miewa twoj Igulek?? Lece cos zjesc.. bo juz czuje ze moj żołądek sie kurczy... RudaGoska - czekam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!! JA MIALAM FATALNA NOC!!!!!! GOSIA FAJNIE TO ZROBILAS!!!!! DZIEKI ZA MAILA..... 🌻 ponawiam pytanie : czy ktoras z Was podaje kaszki mleczno ryzowe dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę, napiszcie mi czym mogę sprać plamy po soku z marchwii, bo robiłam już wszystko a i tak nie schodzą. Plissss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka chyba zartujesz z tym wstawaniem :P u mnie wstawanie bylo o 5 jak zwykle :P ja dawalam kaszke na noc ale mala nie chciala jej jesc wiec wrocilam do sinlaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmiw niczym :) nie zejda ja tez juz sie poddalam :) teraz mam dla malej inne ubranka do jedzenia a inne na wyjscie. plamy z banana i jagód tez nie schodza. zostaja takie czarne slady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamy zejdą, te z marchewki, jak najszybciej trzeba posmarować masłem! tłuszcz rozpuści karoten, a później tłustą plamę traktujemy płynem do mycia naczyń i po sprawie :) plamy z jagód, wiśni itp. polać sokiem z cytryny! :) fajnie zmienia kolor jak się na przemian smaruje cytryną i mydłem ;) bo zmienia się odczyn chem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co noc jest gorzej, Tomek coraz gorzej spi, jestem zalamana i nie wiem co robic. Jak nauczylyscie dzieci zasypiac w lozeczkach!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie to samo, nocka nie przespana i tak jest juz od 3 dni maskara, neiwiem czemu tak sie dzieje dzisiaj np od 22 do 4 rano bartek budzil sie co 15 min, moze ta zmiana mleka to powoduje daje mu teraz BEBILON PEPTI z 1 lyzeczka bebiko. Gosia dzieki za emila pozniej ci odpisze Radek jedzie jutro na formule 1 do Belgii i zostane slomiana wdowa, na ten czas przeniose sie do rodzicow bo z tesciowka zeswiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas wszyscy (oprócz męża) zakatarzeni :-( Gabrysia też. Co dawałyście dzieciom gdy miały katar? Ja zakraplam jej Nasivinem i wyciągam fridą z nosa. Na razie to jest płynne. Mam nadzieję że to szybko przejdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmiw co do marchwi to zalezy na jakim to jest materiale najlepiej sie spiera jak jest swieze .Najpierw spieralam slodkim mlekiem potem moczylam w siadlym mleku(tzw.babcine sposoby) tak robilam przy starszym mleku ,pasta BHP tez czesto mi pomogla:) teraz przy takich wypadkach narazie przy Konradku stosuje proszek persil namaczam i zapieram a potem jeszcze taka niepozadana plame traktuje mydelkiem na plamy mydelko z niemiec(tylko nazwy nie pamietam ale na targu jesli jakas osoba sprowadza chemie z niemiec jak powiesz mydelko do prania do zwalczania plam to bedzie wiedziala o co chodzi,ja tak spralam stara plame z mojej ulubionej bluzki . Ja tez dolaczam do grona ze z nocy na noc jest coraz gorzej:O mysle ze to przez zębole nasze dzieci tak marudza. Dzieki dziewczyny😘 Pije kawe i jem ciacho ,ktoś dołacza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo moje kwietnioweczkii zazdroszee wam czasami ze jestescie tutaj codziennnie ja niestety nie mam na tyleee czasuu.... jestem juz prawie cieniem czlowieka , nic nie jem oprocz kaszy i pieczywa z dzemem zastanawiam sie nad odstawienie Matełka od piersii i przejscie na tylko i wylacznie Nutramigen wpadam w anemie , zeby zaczeły mi sie psuc , miewamm mroczki bardzoooooooo czeste przed oczami i ogolnie brakujee mi sil czasami na zajmowanie sie blizniakamii my jak przechodzilismy katarek smarowalam mascia majerankowa pod noskiem i nasivinsoft plus fridaaaaaaa rozgladam sie za spiworkami , muszee szybko cos kupic moj Ł przywiozl wczorajjj krolkaa oczywiscie juzz zabitego wyczyszczonegoooo teraz paree zdjec i leceeeeeeeeeeee do nastepnegoo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1007716777d797b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6640cb2d68c8085a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44d311b16216fb37.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e41fda3e51b3a730.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d2768f68f3989c7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/533c01fdac1171f4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21-jejuś jakie przesliczne te Twoje bobasy. Mają za kim być takie ładne bo wydaje mi się że podobne do mamusi :-D Który to taki pączuszek pulchniutki? Kacper czy Mateuszek? Za rzadko przysyłasz zdjęcia bo jeszcze ich nie rozróżniam ;-) 21-czy to u Ciebie było uczulenie na marchew? moja Gabi dzisiaj cały czas robi przewrotki. Co ją położe na plecy to już zaraz się przekręci i leży na brzuszku. No i zaczyna jęczeć bo nie lubi tej pozycji ;-) idę jej pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik dziekujeee ... tak u nas jest uczulenie na marchew ..... niestetyy mateuszek ten pulchniejszyy-on wlasnie ma skaze bialkowa atopowe zapalenie i jeszczeee czekajoca go operacja przepuchlinkiii wlasnie siee obudzilll i juzz glodomurr szukaa cycaaa a tuu guzik bedziee zupka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mam coprawda kupne ciastka ale sa pyszne a sa z Krakowa ale pycha wiec smialo czestuje i wyciagaj reke do monitora prawa reka serwuje kawe lewa:) Monika prosze mi zaczac jesc buraczki i pic duuuuuuuzo sokow warzywnych ,Twoje dzieci potrzebuja zdrowej mamy.Ja ci zycze szybkiego powrotu do zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jakie śliczne są wasze maluszki! mogłabym tak oglądać te fotki i oglądać:) 21 mi też się wydaje że chłopcy są podobni do ciebie. są super! rudamaxi - nieźle pokombinowałaś z tym tel do ambasady. gratuluję sprytu i odwagi! Margolcia - masz taką fajną niunię i dopiero teraz się nią chwalisz? naprawdę śliczna! a gdzie się podziała mama bęczka? :( ledwo wróciła i już musiał ktoś jej przykrość zrobić. brak mi słów! mamo bączka wróććććć!!!! ja w poniedziałek dołączę do grona mam pracujących:( pierwszy tydzień będę miała krótkie dyżury ( 8h) a później przejdę na 12 h :( :( :( lecę bo mój śpioszek wzdycha w łóżeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 widze ze chlopaki rosna na 100% lamaczy damskich serc:) Mateusz bedzie chyba zawadiaka a Kacperek wyglada na mysliciela.Ale obydwoje maja sliczna karnacje.Oj beda dziewczyny wydzwaniac:D Moja mama ma dzisiaj wolne wiec poszla odprowadzic mojego geniusz do szkoly.wiec ja siedze jeszcze w pizamie ostatni raz tak dlugo siedzialam w pizamie w domu jeszcze jak bylam w ciazy:D A teraz uwaga pomaranczki ;) chwale sie;P Moj uczeń mnie zadziwia ma juz 7 ocen celujacych i jedna ocene bardzo dobra:D Jestem dumna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21- napisz mi jeszcze koniecznie jak to uczulenia na marchew się objawiało u dzieciaków? Wysypka czu bóle brzuszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-ciasteczka chętnie wciągnę bo odkąd Wiki poszła do przedszkola to codziennie ok. południa funduję sobie coś słodkiego :-) oj, waga chyba pójdzie w górę. A już mam wagę mniejszą niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez strasznie schudlam choc futruje wszystko co mi podejdzie pod reke,chodz przez karmienie cycem jeszcze wszystkiego nie jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma ktoś nr tel do Moniki (21)? Bo ja mam chyba stary. Jeśli ma któraś to przeslijcie mi mailem,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×