Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss ,obiecuję, jeśli nie teraz to może jutro uda mi się wysłać parę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris , kilka mniejszych z mojego małego aparaciku poszło a te większe to mąż musi mi obrobić na mniejsze , bo maja po 3 Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, jestem w szoku, cholerka i to ciężkim ;( miałam lecieć do mojej psiapsóły w listopadzie, dokładnie 14, do Kopenhagi, liniami Sterling !!!!! a te ......dzisiaj ogłosiły bankructwo!!!!!!!!!!!!! ojojojojoj, kase mi wcięło : jakieś 160 euro (a tak się cieszyłam, że fajnie, bo tanio) i kurna taki fajny weekend poszedł ....se na spacer. Turkomaniaczki!!!!! jestem zrozpaczona!!!! A mam taką ochotę klnąć, że ja cie!!!!!!!!!!! Macie jakis pomysł : SAS niby pomaga tym, którzy kupili bilet Kraków-Kopenhaga, ale koleżanka zgasiła moja nadzieję i twierdzi, że to w miarę wolnych miejsc i ,ze to bardziej pod reklamę robią :( ;( ;( Chyba sobie strzelę w łeb!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia , nie rób tego, to jeszcze nie tragedia ,Kopenhaga nie tak daleko. Z Rostoku lub z wyspy Fieman kursują promy za 40 Euro samochód osobowy i później już tylko 100 km do Kopenhawn jak to mówią duńczycy. Frogi na o2 poszło kilka specjalnych fotek dla Ciebie . Na tym k. baru mój mąż i Twój "skeyp". Pariss -- dostałaś te kilka fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co , dopiero zaczęłam funkcjonować w miarę normalnie po Turcji to wzięli i czas zmienili i znowu nie tak jak bym chciała. Ciężkie to nasze życie, wszędzie pod górkę. I przegapiłam GTI ale klapa co za rok , dobrze że się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bobo, tylko, żebym ja się dostała na prom to z 10 godzin muszę jechać i jeszcze prom- nie mam niestety na to czasu, no a teraz okazuje się,że i kasy. Ale masz rację, dam na luz.....to znak Boży, no cóż polecę trochę drożej i pewnie kiedy indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda Dżunia że tak wyszło ale wiesz zapewne że piękna Kopenhaga o tej porze roku zimna jak diabli. Wybierz się w lipcu może uda Ci się trafić na ładną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Wy coś podeślecie. Frogi Ty masz pewnie jakieś z Naszego Hotelu , to podeślij. pa do jutra maniaczki - turcjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Bobo się rozmarzyłam przez Ciebie z rana. Ja chcę do Alanii, do Turcji mojej Kochanej :O Jedno zdjęcie dałam sobie w pracy na tapetę. Bardzo ładne, ja nie mam takiego fajnego aparatu, i takiego oka. Dzięki. Dżunia szkoda, że tak się stało. Ja też ostatnio się obawiałam jak leciałam tanimi liniami czy przypadkiem mi nie zbankrutują przed wyjazdem, ale jakoś poszło. Miłego dnia ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaczynam się gubić, która o czym pisze....muszę powtórzyć czytanie wstecz... u mnie cudowne słońce! Życzę Wam pięknego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..u mnie pogoda super! słońce, w górze samoloty! a w górach halny... może po niedzieli coś się wyjaśni w sprawie wakacji? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to widok z budynku w którym pracuję ;) Teraz juz jest sucho i ciepło. Napiszcie mi czy grają u Was w kinach film \"Na krawędzi nieba\" to niemieck-turecki film. Mieli grać a w moim nie ma :O Tak bardzo chciałam go obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szuje :p a mieli grać od 15.10 tak się cieszyłam. Nawet w tv reklamowali! Co prawda film jest z 2007 r ale premiera w Polsce miała być 15.10. Pójdę sobie za to w środę pooglądać moje ukochane Ciacho czyli Georga Clooney\'a :) w filmie Tajen przez poufne. Zamówiłam sobie też własnie na allegro film \" Życie jest muzyką\" , też ze Stambułem w tle i z muzyką turecką. Nawet Sezen Aksu tam gra. Jak dostanę i obejrzę to Wam powiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem a gdzie fotki dla mnie,dzięki. U mnie pada cały dzień a wiatr porywa krowy z łąk. Jak się macie moje pszczólki.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a w Alanya wciąż zielone palmy i o 21:00 21 st.C. ale chcę już tam polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuj link może i wklej do przeglądarki i skasuj przerwę przed przecinkiem to moze sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×