Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dziewczyny ja sama jak rekin,tylko wieloryb troche wiekszy odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza masażysta który tam pracuje, taki mały, pulchny :D zrobił mi masaż 95 % mojego ciała :D każdy miał po parę min ja miałam ok 20 :D chyba się we mnie zakochał bo później zaglądał maślanymi oczami jak przechodziłam koło niego. w tym roku znowu pójdę !! na śmiechoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam żadnych jezowców nie widziałam nigdy w Turcji, a już wogóle meduz. Meduzy pamiętam z Tunezji - okropieństwo, ble :P Nie ma obaw, zadnych żyjątek nie ma. Bobo dzwón nastepnym razem. Przesledziłam program na cały tydzień ale juz nie powtarzają tego, bede pamietac to moze trafie kiedys. Fannky ja mam takie łaskotki jak moja siostra mi robi pedicure i maluje frencha na stopach. Tylko mnie dotknie to ja się smieję i wiercę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz sobie wyobraź masaż 20 min gdzie ja się śmieje w głos jak głupia a on nie przerywa i dalej masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- zadzwonię na 100% . Jak ktoś chce popływać z meduzami to zapraszam na wschodnie wybrzeże Bałtyku w Dani - okropieństwo , tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki--kopiuj sobie wpis , ja tak robię po tym jak kilka razy pod rząd wywaliło mi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie jest laską w rozmiarze 38 to sie nie dziwię że facet robi masaż 20min.Ja myślę że mój masaż bedzie trwac 5min i każe mi sie zmywać.Mnie bardziej interesuje piling ,w kawiarence duzo pisałyście o tym,muszę wrocic i poczytać.Mam kajecik i wszystko notuję co mi tu podpowiadacie,będę przewodnikiem po Alanii.Córka się śmieje że będę oblatana ,jakbym była już kilka razy w Turcji.Czyż nie potrzebne sa takie fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ja Cię proszę z tym 38 :O brakuje mi jeszcze do tego jakieś 15 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no potrzebne, potrzebne, 🖐️kobietki :) no super, meczyk też oglądałam, ekstra :D :D :D Emocjonujący był też Francja- Chorwacja....no ale nie aż tak bardzo, bi naszych tam nie było 😭 Torebka Pariss ekstra, ale cena chyba też :( tam było jakieś 125 dolarów i super te fotki, pokazują wszystko z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky nieźle :) A ztym \"Szazza ja Cię proszę z tym 38 brakuje mi jeszcze do tego jakieś 15 kg \" to trochę przesadziłaś, jakie 15 kg? Shazza notuj bo pozniej znowu sie zapomni. Ja np. to co wyczytam na forum o Meksyku kopiuję do worda i bede miec wszystko na kilku kartkach. Pamietaj tez ze na hamam najlepiej isc odrazu drugiego dnia, zeby skora byla ladna. Wysokie filtry w sezonie tez wskazane. I dobrze, ze Kapadocję masz w planie bo naprawde warto. Najlepiej dwa dni. Wrazenia niezapomniane. p.s. ja tez zawsze kopiuje przed wyslaniem, ale czasami zapomne i mi wciagnie cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia cen nie komentujemy :D hi..hi... jak choroba to choroba, człowiek jak jest chory to ma głupie mysli i robi głupoty niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- ja przeglądnęłam swój program i w następną niedzielę o 7-9 i od 15-17 jest ten Discovery Atlas , ale niestety w rozszerzeniu nie podają jakich krajów dotyczy. Myślę że to będzie powtórka dzisiejszych programów. Czyli Mexico i Indie.Na Discovery World. Ustaw sobie przypomnienie na niedzielę . Najwyżej jeśli nie będzie Mexico to wypijesz poranną kawkę i pójdziesz jeszcze do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
Bardzo dziękuję Pariss i Frogi za informacje. Ja generalnie nie jestem bojąca- tylko martwię się troche o synka...jak zareaguje na klimat, jak z jedzeniem itp. Czy to prawda, ze w Turcji obowiazkowo co hwila trzeba dawać napiwki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia -- witaj , jakoś Cię nie zauważyłam -przepraszam. To chyba przez ten mecz. Francuzi zagrali naprawdę na złoto. Szazza a Ty masz linki do kamer w Alany ? Jak nie to napisz , to Ci podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anbaza - to nie prawda z tymi napiwkami (Bakszysz - po turecku) Dobrze jest zostawić na łóżku 1, 2 Lira żeby sprzątaczki dały z siebie wszystko przy sprzątaniu Twojego pokoju. Co do synka to się nie martw, pilnuj tylko żeby nie pił wody. Wodę musisz kupować w sklepie, dla synka nawet do mycia ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anbaza napiwki dajesz jak chcesz. Najlepiej jednak zostawiac w pokoju pokojówce na łóżku co drugi dzień z 2 dolary. Mozna tez dac barmanowi w barze, ale to juz zależy od tego czy bedzie zasługiwał i czy bedzie sympatyczny. A jak dasz czasami to na pewno drinki beda mocniejsze i cos fajnego wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi Bobo, a kamerki wrzuć, bo nie pamiętam na której stronie są ;) a poogladałabym sobie i Szazza pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto link do kamer. http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/AlanyaCanl%C4%B1Kamera1/ Szazza na dole pod monitorkiem masz przełącznik na pozostałe 3 -y kamery. Czasami zmieniają miejsca kamer więc przygotuj się na to że jak polecisz do Alany to będziesz ją znała jak własną kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
Na jakiejś stronie facet napisał, że basen np. w Klepoatrze jest do dyspozyjci gości do godz. 18. Czy to prawda? A jak jest w Bon Aprat może ktoś wie? A jeszcze jedno - w ofercie napisali , ze hotel Bon Apart jest 300 m od plazy - jak patrzyłam na zdjęcia satelitarne to wydaje sie sporo dalej. Jak tojest naprawdę? Sorry, że tak męczę i dziękuję za wszystkie informacje. To moja pierwsza daleka wyprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbaza
I jeszcze jedno. Wyjazd jest organizowany przez ORBIS Travel - czy spodziewac się jakiś kłopotów i na co zwracać uwagę przy spisywaniu umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- tam trzeba jakieś wtyczki :( ale Bobo poratowała, o boshee jak ja im zazdroszczę - zieloniutkie palemki w styczniu, no rewelka :D Idę luknąc na ten film 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy tu jeszcze ktoś jest? ..no co wy z ta wodą? nam mówili,że w jest prosto ze źródeł górskich i można pić..może na egejskiej jest gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili w Turcji woda ze źródeł? Nie sądzę. Kłopoty żołądkowe to można mieć przez własne obżarstwo. Jesli ktos bedzie jadł powoli i z umiarem a nie pierwszego dnia wszystkie dania to wszystko bedzie dobrze. Uważaj na kremowe ciacha i majonezowe sosy. Nie wiem jak daleko jest od plaży, ale nawet jak to jest 500 m to nie jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ostrzegali że w Alanyi nie można pić wody z kranu i widziałam dziewczynę która z tego powodu spędziła 4 dni w szpitalu i faszerowaliją antybiotykiem i zastrzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam biuro podróży założyć. właśnie 3 kolejnych kolegów się zdecydowało haha . Tym razem w biurze muszę dostać rabat !! ciekawe tylko czy są miejsca i czy cena aktualna. ale coś mi się kojarzy że to są promocje do końca stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie wieczorowo:) Właśnie włączyłam kamerki i... nr 2 znów jest inny widok na jedno z przejść na głównej ulicy W Alanyii z reszta:D... Wody pic broń boże!wg mnie...o jedzeniu to tez wiedziałam dzięki Pariss, aczkolwiek w szpitalu byłam,ale to z innego powodu.A nawet jeśli tak by sie zdarzyło,\"tfu tfu\" w niemalowane! to nie ma się czego ba,chyba nawet lepiej jak u nas:)Z tego co wiem,to lepiej też nie pic drinków z lodem... Pariss jakie my mądre,nie?Tak naprawdę to powtarzamy przede wszystkim to co wiemy od Ciebie-nie ujmując reszcie,ale P.to weteranka tego forum😘😘😘 Fannky to na co czekasz!Pierwszych klientów myślę,że już masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja Frogusio ! -tańce zaliczone ? Fanki-- ja poproszę Maroko na wrzesień . Mam nadzieję że z racji znajomości załapię się na dobry rabat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo nie byłam na tańcach:P:P:P uczeeeeeeee się...i wysiadam już. Fannky no to ładnie,o ile dobrze pamiętam to będzie razem 10os:D brawo!!!to poszalejecie na całego..hihihi U mnie o tyle sie posunęło,że 1 marca decyzja kto, potem od razu formalności..oby sie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×