Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kari- Ty dobrze wiesz że nasze "maleńkie" dzieci z nami nie polecą bo "siara" jak mawiają. Lecę z" narzeczonym". Co do śniegu to nie bardzo chyba ,że w Tatrach. U nas już wiosna. Pozdrawiam i idź wypoczywać, bo w następnym tygodniu musisz się pakować. Miłego pobytu w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moje Kochane Dziewczynki :) Wpadam od czasu do czasu to prawda , nie wiem jak Wy to robicie, że tak często udaje Wam się być tutaj... Mniam mniam nowe przepisy na sałatki wykorzystam to :) Co ma być w niedzielę ciekawego na Discovery BoBo63 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę byłam zalatana jak to zwykle ja :) ... Kwiatuszka nie widziałam choć mieszkamy w tym samym mieście, no ale cóż jest ono raczej duże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam,przeczytałam co tutaj sie działo,żeby być na bieżąco:) Jak widać grzeczna jestem,bo o tej porze i już w domku:P Bobo jaki deszcz jak u mnie wiosna?!!!:P Jest ta godzina a ja naczytałam sie o sałatkach mmm...a ja ostatnio też robiłam z makaronem i łososiem megaaa!!!:D i prosta:D pzdr i jednocześnie mówię günaydın :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przez zalamanie zlotego, i wysoki kurs euro, dolara itp to wycieczki wakacyjne turcja, tunezja, egipt juz nie beda tanie :( nawet z opcji lastminute zakladam ze ponizej 1,5tys nei spadna, co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
jak ktos mieszka w niemczech to jest nawet ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! A co to panienki jeszcze spia?? Ja juz po porannej kawce i nawet w sklepiku bylam po rogaliczki:) Na pogode w PL patrzylam i bedzie sypac sniegiem jak przyjade, tak ze do Dzuni saniami pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psiółki , u mnie na dworze 🌻🌻kwitną, wiosna! Manuela - na Discovery World o 7:00 jest program Discovery Atlas o Australi a w tamtym tygodniu był o Meksyku ale najbardziej zainteresowana osoba go nie oglądała a warto było. Karii- panienki to może jeszcze śpią ale panie już od 6:00 na nogach. Kawę piłam o 6:30 a teraz pracuję z moim mężem w Kostrzynie nad Odrą i po jego pracy jadę do Niemiec na zakupy. Nie wiem czy coś kupie bo 4,7płaciłam za Euro i jak przeliczę to mnie ciarki oblatują po całym ciele. Frogi--późno wróciłaś i nie doczekałam się na Ciebie😍 Miłego w😍😍kendu . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję...:classic_cool: ..tylko tak jakoś brakuje czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa..byłam w Egipcie z Itaką, super! aż kupiłam u nich Kretę...myślę , że cenę masz dobrą za all...ja za HB tyle dałam... ..🌼 cholewka nie ma takiego forum o Krecie i muszę sama szukać...i tak mi czasu brakuje...ale zawsze tu zaglądnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vanili! Jak Ty nie masz czasu,to co ja mam powiedzieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nie śpię tylko od rana coś robię :P u mnie też dziś ciepło jak na wiosnę ok 10 st. ale za to od poniedziałku zapowiadają mrozy więc nie ma się co tak cieszyć :) jak czytam za ile wy kupujecie Turcję to ja powinnam mieć 5 ***** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Wstałam przed 10 i załapałam sie na dwie ostatnie łyżki sałatki ;) Frogi napisz jaka to z łososiem i z makaronem bo ja łososia uwielbiam. Imprezka się udała? Kari my w tym wieku to chyba na saniach juz mozemy pojeździć ;) Jakieś kuligi czy cuś. Na Kaszubach jak jest śniego to często są kuligi organizowane. Byłyście kiedyś? Mala.dama ja myślę, ze ten kto jeździ nie od dziś to zawsze coś znajdzie na swoją kieszeń, najwyżej zjedzie z tonu i nie weźmie 5* a 4 albo 3*. Takie wyjazdy wciągają i są jak choroba. Jak człowiek nie wyjedzie z domu gdzieś daleko to źle się czuje. Tak źle nie bedzie, jeśli wiele osób nie wykupi teraz w firście to beda i tak to sprzedawac najpierw w promocji a pozniej w laście. I znowu beda pełne samoloty i nie bedzie miejsc. No jak jak a skąd lecisz dokładnie? Manuela, Vanili 🖐️ 👄 Miłego dnia! Lecę na Mexico zobaczyć co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky bo Ty szczęściara jesteś. A jak Twoi znajomi, zdecydowali się na coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie chyba nie, ale podobno gti znowu ma - 10 %. Pariss mi teraz ciężko zdecydować się na 3 *** jak miałam cały czas 4 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Wpadłam sie ładnie przywitać U mnie ciepło tylko słonka mało,ale nie bede broń boże narzekac! Kari niech śnieg będzie tam gdzie TY bedziesz,ale ja u siebie już nie chce!:P Pozdrawiam i udanej soboty😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach!Pariss i inne dziewczynki:) podam przepis wieczorkiem na emailu:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi -u Ciebie tez niestety popada sniegiem:) Pariss- kuligi to super sprawa! Szkoda ze Wy wszystkie pracujace bo moglybyscie wpasc do mojego domku w gorach, tam to dopiero sa kuligi:) Ja to nazywam \"moje zadoopie\", obok jest stadnina koni, wiec kulig to zaden problem a potem smazenie kielbaski i jakies grzane winko przy ognisku, heh.... i co jedziecie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari a dokąd ?? :) może uda się jakieś grono zebrać zacnych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari nie kuś.... :) Szkoda, ze tak daleko. Pewnie z 8 godzin pociągiem ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki. Ja tam na kulig bym pojechała , ale żeby aż w góry. U mnie śniegu już nie ma ,ale może kiedyś. Na NK mam fotkę z kuligu który robiliśmy na sylwestra spędzonego nad jeziorkiem przy ognisku z grzanym winkiem i piwkiem.Kąpiel w śniegu tańce na tafli jeziorka. Ach działo się działo. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo szybko na travel &living jest o Maroko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie i panienki wieczorową porą. Wy o zimie o sannie,o winku a ja ogladam Alanyę.Kobitki czy to jest możliwe żeby tak podnieś cenę ?Ja wpłacałam 1899zł a teraz jest cena 2459zł,przecież to podrzędny hotel,czyżby to było związane z walutą która z dnia na dzień skacze w górę? Jak chcecie to Wam podrzucę buteleczkę dobrego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Pariss--wszystko Ok sms-a dostałam.Jest tylko problem że nie mam Travel, ale Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Bobo, jezioro to tez tam jest i sa do tego jeszcze gory !! Twoje okolice troche znam bo moj brat mieszka w Zaganiu i jezdzilam czesto do Lagowa nad jeziorko:) Ale podkreslam moje okolice maja wiecej uroku:) Paris niestety nie wiem ile pociag jedzie do Nowego Sacza, ale pewnie z 8 godz. od Ciebie, chyba ze jest jakis inter-city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....mmmmm.....ale się najadłam oczami na tym programie. Co za pyszności. Głównie to był program kulinarny z takim grubaskiem co jezdzi po świecie i je rózne rózności. A Maroko piekne.... Shazza to całkiem możliwe, że tak podrożało bo niektóre biura miały upusty tylko do końca stycznia a teraz procent zmniejszają. Kari zaraz sobie sprawdzę z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojej! Kari 8 godzin to ja bym sie porwała, ale 13-15 i to same nocne kursy z 1, 2 lub 3-ma przesiadkami. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×