Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jak wygram w totka to pierwsze co to kupuję apartament w Alanii, także trzymajcie kciuki. Miedzyczasie pojadę jeszcze do Meksyku i już mi wiecej nic nie trzeba. Jak mi ten kupią to jakiś inny znajdę :) Na 126 metrach to Was może nawet nie zauważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naoglądałam sie i teraz lecę szybko spać zeby mi sie przysnilo, ze miejszakam w Alanii w jednym z tycj mieszkań :) Do jutra Walentyny! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobranoc Pariss, niech Ci się przyśni, bo dzisiejszej nocy sny się sprawdzają. Ja oglądałam na 2-ce Lawstoranta , nawet nawet. Do jutra.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zakończę ten dzień. Miłej niedzieli psióły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo.... Guten Abend..... und so weite und so .... ...jestem, a jakoby mnie nie było, przyznam się z rumieńcem na licu, że przyłapała mnie Bobo na NK :) Słuchajcie, jestem w totalnym letargu (pewnie złe słowo użyłam), ale chodzi mi o to, że wstaje o 5.50, śniadanie o 7.00 dojazd do targów (niby 36 km), ale tu wiecznie są korki i to nawet na autobanach, targi zaczynają się o 9.00 kończą (wg grafiku ;) ) o 18.00, więc hotel zaliczam najwcześniej o 21.00 - kolacja i wyje***a kładę się spać i tak od soboty (zeszłej) do dzisiaj....jutro mam full wypas, bo śniadanie o 7.30 - po prostu oszaleję ze szczęścia. Mimo, że luknęłam na to całe Metzingen......nawet nie byłam, nie powąchałam i nie będę....tzn...jak dobrze rozumiecie..jestem po prostu wk*****na. Widzę, że nowe kobitki dołączyły (czarna owca...jeśli ktoś jeszcze, to sorki, ale nie doczytałam). Podziwiam za wytrwałaść w czytaniu .....kurna 220 stron....to jest coś ;) , ale tak to już jest....za darmo...nie ma nic ;) Niemcy...to piękny kraj, a drogi jak cholera..zwłaszcza na targach....poza którymi tym razem nie za wiele udało mi się widzieć.....No poza muzeum i salonem PORSCHE- w sumie fajnie furki :D z innych nowijek u mnie to bezmiennie jestem przeźiębiona już trzeci tydzień..... .....i słuchajcie, czy to jest pech, czy szczęście, że kurna kręcą się wokół mnie faceci (ok. facet) w wieku 25 lat?????........ nie długo będę na bieżąco z Wami ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak to przeczytałam, to doszłam do wniosku, że tak trochę sucho- po niemiecku napisałam, ale wiecie...z kim przestajesz..takim się stajesz :D, i oczywizda mi wybaczycie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laleczki No i udało mi się nakryć naszą Dżunię na NK i to z targów. A do nas cipeczka nie zaglądała. No no żeby mi to było przedostatni raz! Dżunia - pozdrawiamy oczywiście z Polski. A co do tych facetów to super, trzymaj tak dalej. 😍😍😍 🌻 A ja już po pierwszej kawce i po psim spacerku. Pariss-- po co pisałaś o tym śniegu , u mnie zaczęło sypać od rana -2 st.C i wiatr ale północno-zachodni,więc nie mogę powiedzieć że to od Ciebie te opady. Pariss--sałatki już niema , a taka dobra była , no cóż przy trójce dzieci i moim mężu smakoszu to wiaderko było by mało. Powinnam zrobić podwójną lub potrójną porcję bo nawet przegryźć się nie zdążyła. Oglądałaś Brazill ? Pozdrawiam i miłej niedzieli psiółeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam z kawką w ręku. miałam jeszcze ciasto według przepisu Szazzy ale już zjadłam :P bardzo dobre polecam :) Pariss ja już kiedyś myślałam nad apartamentem w Alannyi, nie wiem czy kojarzysz ale obok blue stara wybudowali taki śliczny apartamentowiec. nawet nie są takie drogie. jedyny i największy minus to dojazd :O za mało lotnisk mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O następna z apartamentowcem w Alanyi .Ale fajowsko będzie gdzie lecieć na lato. Fanki- jak dobrze będzie z tym naszym BP to i k.Alanyi wybudujemy lotnisko.Mój mąż mówi że może być dyrektorem na nim. A mamy znajomego ale na Cyprze , który jest Dyrektorem w Ministerstwie Lotnictwa na Cyprze więc coś nam pomoże, albo będziemy latać na Cypr a stamtąd już nie daleko. Widziałam Cię wcześniej na NK. Pozdrawiam i miłej niedzieli. Ja wypiłam już 2-gą kawkę.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Dżunia współczuję takiego speeda przez tyle dni. Szkoda, ze nie masz czasu pochodzić po mieście. W Stuutgarcie-Feuerbach jest świetna knajpka w której warzą piwo na miejscu. Można również wziąść na wynos kupując butelke i napełniają prosto z kadzi. Najlepsze jest ciemne. Knajpka nazywa się Wichtel. Moze akurat jestes gdzies w pobliżu to zajrzyj z ekipą. Tam pracuje moja koleżanka Agata z Polski. Bardzo fajna babka. http://wichtel.de/ A co do facetów to niestety jak sie ma 30 lat to jacy mają sie kręcić, heh? :) Bobo jeszcze nic nie oglądałam oprócz dzien dobry tvn. Moze o 15. sie załapię. Ciekawe jak ta Brazylia. Znajomi byli dwa lata temu na Sylwestra i niezbyt im sie podobało. A sałatka to też mi się wydaje, ze jak na imprezkę to trzeba z dwóch porcji bo szybko schodzi. Ona jest uzależniająca, mozna jeść, jeść, jeść.... Fannky ja też kiedyś myślałam o tym z kumpelą. Nie są drogie. Ostatnio własnie na tej riwieraturecka było fajne 60 m mieszkanie za 210.000 zł. Umeblowane, podłogi i ściany zrobione. Z rynku wtórnego co prawda, ale bardzo fajne w Kestel. TO jest zaraz przed Obagol. Poza tym te ich mieszkania mają juz w cenie zrobione podłogi, wymalowane ściany, łazienki nawet z szafkami i pełnym wyposażeniem, meble kuchenne bez lub z kuchenką zleewm itp. Zaleznie od opcji. Widziałam mieszkanie kolegi w Antalii. Widok ma na morze i góry, widać całe zakole/wybrzeże Antalii. Mieszanie w bloku 115 m2, dwie łazienki, piekne pokoje. Rewelacja. Ogromne dwa tarasy. Nie wiem czy wiecie ale od lat juz są plany aby było lotnisko w Gazipasa. To jest jakies chyba góra 30 km od Alanii na wschód. Kiedyś byłam tam na rybach ;) Z tego co wiem to jest tak, ze jest tam stare lotnisko i chcą go po prostu odnowić, ale co chwilę zbierają nowe pozwolenia itp. o tym lotnisku juz słyszę chyba z 3,4 lata. Moze kiedys w końcu im sie uda. Bedziemy mieli bliżej do hoteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Pula w mojej grze amerykańskiej nie została rozbita. W czwartek do wygrania jest 105 mln dolarów!!!!!!!!!!!! Trzymajcie kciuki. Jak wygram moją działkę z tego to jedziemy do Alanii wybierać apartament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- na żadną imprę nie brałam sałatki,moi domownicy wszystko pożarli a mój mężuś chyba z 10-ć razy zaglądał do miski i też twierdził tak jak Ty że uzależnia. Ale mam dzisiaj dobrze ,mąż rządzi w kuchni a ja mam wolną niedzielę. Na obiad będę miała goloneczkę po bawarsku , a jakie zapachy z kuchni dolatują. Hm , już jestem głodna. Pariss--\"o Brazyli\" nie za ciekawie.Ale zawsze to inny świat i popatrzeć nie zaszkodzi.Ten o Meksyku i Maroko , był 100% ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss trzymamy kciuki za wygraną będziemy miały gdzie jezdzić :) no i może faktycznie to lotnisko wybudują :) sałatka mi też bardzo smakowała, dobra na przekąskę :) ja chyba pójdę dziś po sklepach połazić i do kina. była któraś z was na slumdog??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja w kinie dawno juz nie byłam :O Sprawdziłam program i o 15-tej Brazylia a o 17 na Viasat History jest o Krecie - to dla Vanili 🖐️ Idę poczytać cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Wy drogie psiółki widziałyście co się dzieje w Alanyi, zimno i mokro i wietrznie. Brrrrrrrryyyy a jaka fala na morzu oooo! Pariss-- też trzymam kciuki za tą Twoją USA-wygraną i lecę z Wami do Alanyi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja widziałam. Deszcz i chyba 11-14 C a co niech też marzną jak my :p Z moich telewizyjnych planów wyszy nici i właśnie wróciłam z zakupów na których kupiłam sobie NIC! 😠 Za to fajną książkę widziałam w Empiku. Mały kieszonkowy format, na okładce tytuł: Co mężczyźni wiedzą o kobietach. Na bokach wszędzie : bestseller!, 100000 sprzedanych egzemplarzy w NY !. Przeprowadzone badania na milionie mężczyzn z całego świata!. Autor (nie pamiętam jak się nazywał) zadawał mężczyznom między innymi pytania: .....i tu wymienione np.: co powiedzieć kobiecie po dobrym seksie, kiedy kobiety mają dobry humor itp itd. Po czym otwieramy książkę a tam.........................................................................................................................................................................same puste kartki :D :D :D moim zdaniem super prezent na Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - i nie kupiłaś tego beztselleru ?Ja bym kupiła. A książka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kupiłam, a tylko 9,99 zł kosztowała. Zamykam kompa i idę do łóżeczka oglądać serial na AXN. Miłego tygodnia Turkomaniaczki i oby waluta nam spadała w końcu 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymaj się Pariss-- a co do waluty to jestem za. Nasza Dżunia wróciła do kraju ale musi się pozbierać po maratonie i dopiero coś nam opowie o swoich saksach. Ja chyba też zamykam kompa bo rano wstaje . Miłego tygodnia Turkomaniaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam na zakupach ale moje w przeciwieństwie do Pariss były bardzo udane. udało mi się kupić buty ( planowane) i płaszcz biały zimowy ( nieplanowany ) :) ahh te wyprzedaże. Już się zarzekłam, że do żadnego !! sklepu nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do książki ja już ją dawno widziałam i kiedy nawet przez nią burzę wywołałam :D tutaj na kafe. Też mi się bardzooooooooooo spodobała i opowiedziałam o niej na topiku.. no i panowie się oburzyli i nie widzieli w tym nic śmiesznego, nie wiem czemu :P dla mnie to bestseler :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry u mnie śniegu napadało, ale co tam do wiosny bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobiety, meine Damen und Herren, a właściwie dobry wieczór ;) dzięki Bobo, to racja - padnięta jestem jak......co by tu madrego powiedziec.....jak Dzunia :D I w dodatku zakręcona jak słoik ogórków na zimę :D - no to mi się udało, ale wracam powoli do żywych (szkoda, że nie zdrowych), więc będę z Wami. I jak by co to ja się łapię na pierwszego darmowego (dodam) klienta tego biura, co to ście go parę stronic temu otwierały, jaki również na tą cudowną wycieczkę, którą cudownie nam Pariss zafunduje (oczywiście po jej cudownej wygranej) również. Wróciłam do domku - zastałam bałagan...ale fajnie byc na swoich śmieciach. Lecę na zakupy, bo u mnie puchy w lodówce, że hohohoho. Ale opowiem wam jeszcze śmieszną historyjkę : na targach była ze mna koleżanka, która nie włada żadnym obcym językiem (trochę po angielsku, ale do podawania napoi wystarczy) i przyszli klienci i mówią Hola - ona usłyszała Ola (zreszta chyba słusznie) i wali do nich swoim łamanym angielskim, żeby chwilę poczekali, zaraz Ola podejdzie (bo faktycznie druga dziewczyna miała na imię Ola) - a to Hiszpanie byli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Hola wszystkie Ole! :D :D Dżunia witaj na polskiej ziemi 🌼 włóczysz się po dziurach zamiast tu siedzieć z nami i oglądać tureckie apartamenty ;) na obydwie listy jesteś wpisana oczywiście :) Ja dzisiaj znowu jestem jak wypluta. Kari a co z Meksykiem? Który hotel wybrałaś? Śniegu u mnie też jest nieco. Kiedy ta wiosna ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesołe koleżanki!!! U mnie caluśki dzionek pada i pada i też już sporo tego białego puchu leży. Dzieciaki mają frajdę,lepią bałwany,robią kuligi,rzucają się śnieżkami nawet teraz. No w końcu mają upragnione ferie zimowe. Sama poszłabym poszaleć,tylko troszkę zmęczona jestem po pracy,a do piątku to jeszcze całe 4 dni. Także muszę się oszczędzać. Czy widziałyście po ile jest EURO? Masakra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro - eurami, franki - frankami.....ja w sklepie wydałam ponad sto złotych...i jak wróciłam do domu i strasznie chciałam to wypakowywac, to sobie usiadłam i pomyślałam : że pewnikiem coś zapomniałam zapakowac z tej kasy :D No jaja jak berety....ale nic to....zaczynam obmyślac strategię poznania bogatego, kulturalnego, przystojnego........ok, chyba muszę zmienic strategie :D ;) Pariss proszę wygraj tę nagrodę...a nuż mi się coś skapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja niestety nie śledzę na bieżąco kursów walut także nie mam zielonego pojęcia jak euro stoi. na razie wydaję złotówki :O tylko jakoś za dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja widziałam. Od tego zaczynam moj dzień :O Ja nie wiem co to jest, ale niw widzę powoli szans na moj Meksyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia spoko :) Narazie sobie słucham mojej uspokajającej muzy i ma wszystko w d.... i euro i dolary :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×