Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no nie żartuj esssski to są, ja to w elkę się wbiłam, zresztą bez kłopotów :classic_cool: także bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy...na mnie ...chyba czas nynusinia :) Sorki.....przepraszam...wiem chciałam bardziej o Turcji, ale na pewno w okolicach września stanę się bardziej aktywna w tym temacie, a tak to jestem i owszem rozgadana, ale we wszelkich innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenas tardes! Dzisiaj mialam sposobnosc\" pogadac\" po hiszpansku:) tz. wiecej rekami ale cos nie cos zalapalam, w kazdym badz razie umeczylam sie sakramencko ale warto bylo, bo facet byl niesamowicie bonito( ladny):D ale strasznie szybko mowil, i nie moglam nadazyc ani z mysleniem ani z gadaniem:D Dzunia - zapomnialam Ci dzisiaj podziekowac ! :) Podziel sie ta fasolka ze mna tez;) Wiecie, wyczytalam w National Geographicu ze w Mongolii cialo zmarlej osoby prowadzi kondukt zalobny na cmentarz, tam ukladaja je na specjalnie usypanym kopcu, rozbieraja i smaruja cale cialo maslem, w ten sposob zachecaja dzika zwierzyne do pozarcia zwlok; Czym wczesniej zostaje ono zjedzone tym wczesniej dusza sie uwolni z ciala i bedzie szybciej zbawiona:( Co za herezje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zapomnialam dodac....dzisiaj rano u mnie byl snieg!!! tak z 5 cm!! i ... panika na drogach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari witaj 🖐️ Ja niestety tez sie zmywam bo zmeczona jestem. Do jutra kobitki. POzdrawiam druga zmianę o ile się pojawi 🌻 Kari rzeczywiście herezje. Zresztą w świecie nie tylko takie się przecież dzieją. A Meksykanie są przystojni. Ja mam przykaz od mojego kolegi od Meksyku zebym na lotnisku szła przed siebie i omijała wszelkich naciągaczy no chyba, ze jacyś przystojni bedą ;) A i jeszcze Wam powiem co dzisiaj na jednym forum przeczytałam. Nie ma wycieczek fakultatywnych tylko fakturalne! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pariss ja tak to właśnie przeglądałam co 3 czy 4 stronę, a i tak strasznie dużo informacji musiałam przetworzyć hehe ;) ale warto było ! Bardzo się ciesze, że trafiłam na Wasz topik! Dzięki za nazwy tych balsamów, na pewno skorzystam z próbek, ale skoro są dostępne w aptekach to znaczy, że są dobrej jakości. Ja już tworze listę zakupów, żeby nic mi nie umknęło hehe wariatka ze mnie co ? LOL Mam jeszcze takie pytanie odnośnie samego bagażu, bo czytałam różne zadania na ten temat i w sumie nie wiem: bo i tak muszę kupić jakąś torbę lub walizkę na ten wyjazd no i tu mam dylemat, bo gdzieś ktoś pisał, że nie zawsze dobrze obchodzą się z bagażami i walizki miały potem pourywane rączki czy tez kółka, a ja właśnie nastawiałam się na walizkę. No i teraz się zastanawiam co wybrać, torbę czy jednak walizkę....? Aha i jeszcze jedno: jaką sieć komórkową najlepiej wybrać będąc w Turcji? Nie nastawiam się na jakieś mega dzwonienie, ale chociaż żeby chociaż dać znać rodzinie, że wszystko ok... Z góry dzięki za wszelkie sugestie i rady :) Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Crazy woman, ja jestem maniaczką kosmetyków aptecznych :) Jak wchodzę do apteki to bym ją całą wykupiła. Ale lubię tez balsam Nivea Q10. Moj nr 1 na upały. W Egipcie i Tunezji bardziej niszczą bagaże, w Turcji jest ok. Kup co Tobie wygodniej. Ja używam dużą torbę podróżną, Lepiej mi się w niej układa ciuchy, na lotnisku i tak korzystam zawsze z wózków wiec jej nie noszę. Walizkę planuję kupić jak mi teraz wyjdzie wyjazd, ale tylko dlatego, ze mogę mieć wiecej kg bagażu. Walizki musza być lekkie zeby nie dawały dodatkowych kg. i pamietaj o kauczukowych kółkach a nie plastikach bo moga szybko pęknąć. Miłego dnia! U mnie słoneczka dzisiaj nie ma i pada. Pewnie Fannky mi zabrała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Crazy z tymi bagażami to jest tak że jak oni mają 200 walizek do przerzucenia to faktycznie nie obchodzą się z nimi jak z jajkiem :)) z resztą ja się im nie dziwie :) ja mam walizkę ale problem z nią jest taki że one same w sobie ważą 5-8 kg :O ale plusem jest to że jak jest sztywna mniej rzeczy może się zniszczyć w trakcie tego rzucania :) o tel. w Turcji już było parę razy :) najlepiej jest kupić na miejscu dostępną niemal wszędzie kartę do tel. i z budki dzownić do Polski jest bardzoooooooo tanio karta za ok 20 zł. mi wystarcza na 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss słońce?? what's this ??? :O:O:O u mnie coś popaduje z rano deszczo-śniego-grad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o smsy i telefonowanie to musisz zajrzeć na stronę swojego operatora i zobaczyc jakie są cenniki z operatorami tureckimi. Ja korzystam z Turkcella i VOdafone chyba. Mam abonament w Erze i sms do Polski kosztuje ok. 1 zł brutto. A w orange na kartę ok. 2 zł. Nigdy nie dzwonię tylko piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to takie coś co bedziemy miały juz niedługo a na pewno w Turcji :) Jakiś powrót zimy czy cuś ;) Lecę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola to słoneczko... to chyba ja Wam podkradłam ;) bo się u mnie wyłania właśnie zza chmurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :) Muszę się jeszcze raz zastanowić odnośnie bagażu i faktycznie zobaczyć ile ważą takie walizki... ;) U mnie w GD też nici ze słońca.. :( ale wczoraj za to czuło się wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że własnie wyszło SŁOŃCE! Crazy woman ja też z 3City ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
hej laski. właściwie to ja sie chciałam zapytać jak to jest z pogodą w turcji w połowie czerwca i czy któraś z Was była w okolicach hotelu limak lara deluxe bo mam zamiar sie tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeestem!:P witajcie kochane trochę mnie nie było,ale weekendzik u babci udany:) wczoraj - tygodnia początek więc uczelnia i praca..pogoda nd pon pogoda ok,ale dzisiaj było naj:D:D:D nie wspominając o tym cudownym powietrzu:D ale żeby nie było tak kolorowo to od 2 dni boli mnie głowa prawie cały czas..no cóż bywa. Za to wiem,że w Alanyi zima -myślę,że można tak powiedzieć mając na uwadze tylko nazwę tego okresu - zakończona i...nic tylko wielkie kroki zbliżające się do lata:) Dziś znów będę jeszcze koło Almy i nie wiem czy sie nie skusze na cin yhhh tu z jednej strony wielka radocha a z drugiej jak najmniej słodkiego-zaraz dostane po uszach od Bobo:P (chyba:P)! Ale są świetne bo bardzoo syte:D .. Co do filtrów to ja się lepiej nie wypowiem co ja używałam jak byłam z taką różnicą ,że był to wrzesień i wiem ,że jadąc wcześniej tak bym na pewno nie robiła:P crazy_women ale Ci fajnieeee ,że masz na miejscu naszą Pariss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przyszlam sie przywitac ;) Frogi -nie Ciebie jedna glowa boli, mnie cos tez i cos taka niewyrazna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaole, Twój hotel jest wypasiony. Położony w Antalii więc koniecznie musisz sie wybrać do centrum (spory kawałek). Blisko masz na wodospad Duden ten na przeciwko siedziby GTI. Moze wypożyczcie sobe samochód i podjedzcie do Kemer i za Kemer. Piekne widoczki. Frogi moją mamę też boli głowa. Z Cin to masz rację. Są bardzo syte. Ja zjem dwa duże i jestem pełna. Hello Kari 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może mi pomożecie znowu :) Na ile cm kupić 2 letniemu chłopcowi bluzę czy koszulę? Ma 2 latka, jest szczupły i nieco wyższy od rówieśników. Dzisiaj patrzyłam i są na 98 i 108 i sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ci nie pomogę..bo moi Panowie już \"trochę\" więksi są ;) Dobrze byłoby sie jednak spytać jego mamy na ile kupuje mu ciuszki...zawsze to bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss myślę, że co kupisz będzie ok. Ja uważam że ciuchów nawet dla dziecka nigdy dość :) ja dopiero wróciłam po pracy :) tzn. miałam spotkanie towarzyskie :classic_cool: ( nie doszukiwać się podtekstu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci ok 2,5 roku mają 98-104 także tez rozmiar powinien mieć ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dżunia to Ciebie zapytam za kilka lat o rozmiar ;) W takim razie rozmiar ok, teraz tylko którą ..hi..hi... Fannky co to za spotkania tajemnicze? Kari ja proponuje Aspirin Bayera cytrynową do rozpuszczenia i do tego w tabletce i wygrzać sie. Odejdzie rano jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zwloklam z kanapy i ide do lozia Dzunia a co z Twoja fasolka ?.....nic nie zostalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- aspiryny juz dwie wypilam, oby sie spelnilo, ze do rana przejdzie...i jeszcze mi za uszami moj M mruczy ze jego tez cos lamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc moje mile Panie:) i tureckich snow...dla Pariss- meksykanskich!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari TObie też meksykańskich snów. POmyśl o hamaku na plaży przyczepionym do dwóch palm, zrobi się gorąco, rozgrzejesz się i bedziesz zdrowa. Fannky, kolega ten z 8 marca ? ;) no no Ja oddaję laptopa siostrze Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kolega taki przyjezdny :) spotykamy się czasami jak ma tu po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×