Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

hej Bobo 🖐️ u mnie tez słońce dzisiaj skradzione. A u fryca byłam bo juz odrost to miałam prawie do pach hi..hi... a w pt albo sobote ide na urodziny do kolezanki a w następny 13-go na 3 urodzinki ;) Ja kiedyś stosowałam kopenhaską ale szczerze nie polecam. Nie schudłam NIC a za to pozniej tak przybrałam, ze lepiej nie mowic. Ja wolę moje diety jak sobie sama mowie co moge a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę Lejdis rozgrzewać moje tv .... i tak się zastanawiam, czy dotrwam do końca filmiku....jakby co, to opowiecie mi jutro, oki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiemy, opowiemy. Ja zaraz też wskakuję w rękawiczki i juz nic nie napiszę, ale to za chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś to ma ładną fotkę na NK z porszakiem hm. Paris-daj na pocztę jakąś dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo63 ----> urlopu mam 26 dni wiec na obie wycieczki odlicze 20 dni i jeszcze mi zostanie. W tym miesiacu mam jeszcze dwa dni z tamtego roku i do czerwca poza swietami nic nie bede brała i tyle. A jesli o dietke to sama sobie tez ustawiłam bo na kopehadzkiej kiedys wytrzymałam 4 dni a raz dni schudłam ale potem nie mogłam patrzec ani na jaja ani na grejfruty. A teraz odstawiłam chleb, makarony, kluski a ziemniaki tylko jak sie trafia w warzywkach na patelnie, gotowany kurczak, owoce, warzywka, zero słodyczy i alkoholu :p. I do tego cwicze. Moze cos to da. I mam nadzieje ze wytrzymam do 4 lipca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mnie szlag trafia od tego baneru na kafeteri jak nie frytka to pieczony ziemniak jest pokazny a ja tak kocham ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku - a co ma do tego wszystkiego alkohol? Alkohol kochana zawiera owszem kalorie , ale są to kalorie suche i nie powodują tycia i przyboru masy ciała. Więc pij kochana pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczór. ja wróciłam z mojego spa :) czyli tak jak Dżunia czuję błoooooooooooogość :) uwielbiam saunę :) czasami idę tam jak za karę, najgorzej wyjść z domu ale jak już leżę na tym wyżej wspomnianym przez Dżunię leżaczku to czuję się jak w niebie tak mi dobrze :) na temat odchudzania się już nie wypowiadam bo u mnie waga stoi jak zaczarowana :O w diety z góry ustalone nie wierzę, ufam tylko MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky - wiesz jak stracić na wadze , nie? Kupić za 100 a sprzedać za 50. Żartowałam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to chyba jedyne wyjście w moim przypadku żadna inna metoda nie skutkuje. nie posiadam takiej opcji jak silna wola :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky,przesadzasz. Jestem zdania że jeśli się bardzo chce to wszystko można.Do jutra.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbudka śpiochy !!!!!! Dzień dobry pracujące :) Wytrzymałam, nie padłam, oglądnęłam 39,5 :) Miłego dnia życzę i wytrwałości w dietkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja obejrzałam za to całego Kubę :P na 39,5 nie zdążyłam wrócić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja tez za przykladem Pariss bylam u fryzjera i jak zwykle jestem niezadowolona, tutaj maja pieknie wyposazone salony ....tyle ze jakies lewe do strzyzenia, tepe okropnie;( Na wychodne pyta sie; dobrze? A ja jej- nie dobrze! i wyszlam.. dopiero w domu na nowo umylam i zrobilam nowy balagan na glowie....i teraz moze byc. Kiedys fryzjerce zabralam z reki suszarke i sama sie uczesalam, bo nie moglam patrzec jak jej to slamazarnie idzie...takie tepoty z tych Belgijek.Uuuff... U mnie pada, pada ;( ale jutro ma byc sloneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Kari ja kiedyś poszłam z moją siostrą do fryzjera. I tak czekając stwierdziłam, ze skoro juz jestem to też skorzyztam, tym bardziej, że moja sis zawsze miała fajną fryzurkę od nich. No i niestety efekt końcowy był taki, ze nie miałam włosów z tyłu bo tak mi wycieniowała. CZekałam na moją siostrę i płakałam. Płacąc zapytałam innej czy też uważa, że DOBRZE wyglądam? Ona takim niewinnym spojrzeniem, bez przekonania...nnnnno tak. Tamtej co mnie obcinała nagadałam tak, że się nie pokazywała z zaplecza, a później z domu jeszcze do niej dzwoniłam bo szkoda mi sie jej trochę zrobiło :) Teraz mam taką znajomą do której chodzę, ale tez nie zawsze jestem zadowolona. Tylko, ze ona używa farbę i rozjaśniacz Ce-Ce (szwedzkie) i te mi nie niszczą włosów. Wlasnie w ramach słodkości podjadłam sobie turecką viagrę ;) mniam mniam....Moja mama znalazła w lodówce taki skarb o którym zupełnie zapomniałam. Kupiłam dzisiaj sobie kolejny przeciwzmarszczkowy krem bo ostani wogóle nie zadziałał! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze chciałam Wam powiedzieć, ze na tvn7 codziennie o 15.50 leci nowy serial o tureckiej rodzince z Niemiec "Turecki dla początkujących" . Powtórki są o 8.30 rano. Szkoda, ze akurat o tej godzinie nie mam szans żeby to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Pariss- one wszystkie dzialaja ale tylko na papierze, chociaz....niedawno sobie kupilam TRI- AKTILINE i powiem ze niezly, rzeczywiscie zmarszczki sie wygladzaja, cos na zasadzie botoksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą!!! Dziewczyny to jest dobry krem na zmarszczki polecam;LOREAL przeciw zmarszczkom Wypelniacz Zmarszczek stosować rano lub wieczorem.Bardzo dobry wiem co mowię ,ja mam cere suchą i nie jestem pierwszej młodośći.Jest drogi ale sie polaca. Pariss ja mam pracę w domu to jutro zacznę oglądać ten serial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza oglądaj koniecznie to zdasz nam relacje czy warto. Ja Loreala jakoś tak nie bardzo. Mojej mamie pasują za to i zawsze jej kupuję - zresztą moja mama to ma taką cerę, ze mogłaby nawet kremem nivea się smarować i i tak ma piękną cerę. Ja kupuję kremy tylko w aptece, teraz wzięłam z witaminą C. Moze pomoze mi na moje przebarwienia i trochę rozjaśni cerę przy okazji redukcji moich zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja idę w piątek do fryzjera. w sumie niby nie mam problemu z tym co mi wyjdzie :) w końcu odrosną a farba zejdzie ale czasami też wychodzę niezadowolona i w domu od nowa układam :) Pariss widziałam w programie ten serial turecki ale godz też nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-to jest serial komediowy,jutro jest trzeci odcinek. Jutro zdam relację,dzisiaj oglądałam Alanyę na żywo CUD,MIÓD .Ludzie chodzą w bluzkach z krotkim rękawem,spaceruja w porcie[tak myślę ,że to port]kamerka nr.1 slońce świeci i jest tem.18 C.W niedzielę ma być 22C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky no godzina to jest normalnie super. Zamiast ok. 17-18 puścić albo chociaz te powtóki o 6 rano :D (ja o 6 oglądam czasem Żar Młodości na polsacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza w programie tak piszą głupoty, ze to komediowy ale to nieprawda. Kiedys na moim serialu Eastenders tez pisali ze to komediowy, uśmiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten serial to ja oglądałam jeszcze w szkole średniej i później. To taki tasiemiec coś jak Moda na sukces, ale fajniejszy i dłuższy. Ja jak wstaję to włączam najpierw tv oglądam pogodę i jak siadam to przełączam sobie na ten film i sie gapię, a później nie mogę wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dobrze ze ja nie uzalezniona od telewizora, jak mam usiasc i ogladnac film to tak jakby mi ktos wyrwal 2 godz mojego wolnego czasu, ktory moge inaczej spozytkowac ja jakos zawsze wolalam poczytac ksiazke, albo wyjsc gdziekolwiek, a filmy to tylko w kinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tele gra cały czas jak jestem w domu :) lubię jak mi coś gada tak mi za cicho jest :) ale i tak jak siedzę na komp to mam tele z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja też nie jestem uzależniona ale rano nie włączam radia tylko tv. Muszę oglądnąć co sie dzieje na świecie na tvn24 i pozniej juz na malowanie rzęs przełączam na serial ;) Ostatnio zaczęłam też oglądać Chirurgów bo nigdy nie miałam okazji. Teraz powtórki lecą i się wciągnęłam, a że akurat są mniej wiecej jak wracam do domu i jem wiec sobie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast tele mam wlaczona muzyke, kiedys kupilismy dobry sprzet wiec lubie sobie posluchac;).... do tego lampka wina....i humor mi sie poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×