Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kobitki! Na początek życzę tym które lecą wypocząć samych gorących dni, ciepłych kąpieli w morzu, udanych wycieczek i dużych zakupów. Fannky-przepiękne lilie,hortensja niebieska, i pozostałe które są na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Monk jest super! Ogladacie go czasami? Ja zaraz idę spać żebym przypadkiem nie zaspała do pracy do jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądam :) ale spać jeszcze nie idę, coś się wiatr słyszę ruszył i chyba będzie lało w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam głupie pytanie, można zrobić ziemniaki w mundurkach z młodych ziemniaków ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie szlag trafi z tym tlenem koło mojegi nicka usuwam go w preferencjach a on dalej wraca :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja nie wiem jak wyjdą mundurki z młodych ziemniaków. A moze nie zatwierdzasz zmian i dlatego widać ten tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie żegnam 🖐️ do jutra, pewnie nie bede miec duzo czasu zeby tutaj zagladnac ale sie postaram na 3 zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mowie dobranoc. Musze sie wyspac bo jutro zapewne nie dam rady. Napewno jutro jeszcze bede na necie a szczegolnie w pracy jak bede przez 8 h ogladała plamy na scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky,z ziemniaczkami próbuj,zobacz,ja kiedyś tak gotowałam jak mi się nie chciało obierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejć ile tu sie dzieje ... Troszkę sie ominie a już się traci cały wątek.. ; ) Pariss świetną sprawe masz z tym Meksykiem ;) Co do dolarow... ja to tez mialam dylematy, czy kupic teraz czy pozniej czy wczesniej itd... chcialam kupic wczesniej, to zaczelo rosnąć, wiec jak zwykle pomyslalam trudno , kupie znow na ostatni moment... Poza tym coś znów z wizami syryjskimi... Najpierw tweirdzili, że przy wjeździe grupowym nie potrzebne są, potem , że kosztują ileś tam ( nie pamiętam), potem ze zdrozaly ahhh ; o Oczywiscie zdam relacje, chociaz obawiam się troszkę. Ostatnio doslownie zbombardowaly mnie negatywne opinie o Triadzie... No nic, zobaczymy ... ; ) A teraz spać! dobranoc: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza zmiana się kłania Ja dzisiaj mam wizytę u fryzjera więc już jestem na nogach :) Angelica----o której masz samolot ? Ja lecę o 5.00 rano :D U mnie całą noc lało :( teraz trochę się przejaśnia ,może coś z tego będzie. Życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się również :) Ja też lecę z traidą...mam nadzieje, że wszystko będzie OK, bo tez różne opinie na temat tego biura czytałam, ale jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam Was 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja witam z rana. Oczywiscie juz w pracy i to juz ostani dzien przed urlopem. Niestety pracy dzisiaj tez nic. Moze sie uda nawiac chociaz o 14. Potem musze zawiesc moja trzódke. Wczoraj jak wystawiłam ich koszyczek do przezenia to samiec tak na wszelki wypadek poszedł spac przytulony do koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę, że się do wyjazdu szykujecie :) w sumie większość albo wyjeżdża już albo wkrótce. ja jeszcze prawie 2 mies :) Kwiatuszek musisz swojej trzódce przywieźć jakieś smakołyki na przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 👄 Parisss -- dziekuje za wyczerpującą odpowiedź :) Fajnie zwiedzisz całkiem inny świat :) Ameryka !!! :D Tylko ten lot....Ja mam wujka w Ameryce na Florydzie :) Udanego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyutyutyur
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra tez mam bliska rodzine na Florydzie i jakos mnie tam nie ciagnie. Ciagle sie pytaja kiedy przyjade. Zdeydowanie wolałam Chiny i moze pod koniec roku Brazylia. Swiniaki i tak wystarczajaco beda rozwydrzone przez moja mame w domu a dodatkowo tata im donosi mleczyk z dzialeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyutyutyur
: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja nie mam rodziny na Florydzie 😭. ja bym chciała zwiedzić stany, pobyć tam ze 3 mies. Kiedyś miałam okazję wyjechać tam do pracy do kolegi ale się nie zdecydowałam bo musiałabym przerwać studia a znając siebie nie wiem czy bym na nie wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ale pędzicie od rana :) Wszystkie juz na nogach? :p Ja zaraz śniadanko zjem dopiero. Pogoda ładna, sloneczko, ciepło, nie za gorąco. Fannky jak ja zostanę to przyjedziesz do mnie ;) Ja mam jeszcze mozliwosc pojechania do Nowego Jorku nastepnym razem i stamtad moze zachaczyłabym o Filadelfię bo ten znajomy jest stamtad. Załatwiłabym sobie tylko nocleg a przewodnik jest ;) Angelica ja mialam syryjską wize wbitą na granicy, ale chyba nic nie placilam. Musze sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwituszek --- ja tez juz niejednokrotnie miałam zaproszenie na wakacje do wujjka ale tez mnie nigdy nie ciągneło i i w sumie dalej nie ciagnie. Tylko Pariss taka odwazna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra ja wczesniej mogłam jechac, ale najpierw nie mialam tyle kasy, pozniej szkoła, pozniej jakies tam miedzyczasie podróże, i pozniej wymysliłam, ze dopóki Bush jest prezydentem to nigdzie nie jadę i w końcu mnie dopadło. Raz juz kumpela mi przysyłała zaproszenie, ale nie pojechałam po wize bo z góry założyłam, ze jej nie dostanę. A teraz dostałam bez problemu. Zreszta jakbym nie dostała to bym pojechala sobie w koncu do Hiszp/Portugalii albo do Mex tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra ja wczesniej mogłam jechac, ale najpierw nie mialam tyle kasy, pozniej szkoła, pozniej jakies tam miedzyczasie podróże, i pozniej wymysliłam, ze dopóki Bush jest prezydentem to nigdzie nie jadę i w końcu mnie dopadło. Raz juz kumpela mi przysyłała zaproszenie, ale nie pojechałam po wize bo z góry założyłam, ze jej nie dostanę. A teraz dostałam bez problemu. Zreszta jakbym nie dostała to bym pojechala sobie w koncu do Hiszp/Portugalii albo do Mex tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja z góry przyjmuję następne zaproszenie do stanów :) daj znać tylko wcześniej żebym zdążyła kasę nazbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D wczoraj miałam dziwny dzień..i nie mogłam się zebrać,żeby odezwać,ale śledziłam co tu skrobałyście i całe szczęście bo dzisiaj miałabym duuuŻoo do czytania:) poza tym oczywiście siedzę w tej wstrętnej metodologii ze statystyką ,to już jutro brrr;(:(:(..dzisiaj to samo,a znów sobie troche pospałam:O..yh mama Martynki ja jadę 16.09 ale z Wrocławia,z BP wezyr,a gdzie to jest w stopce:P pzdr:) Pariss oczywiście mam nadzieje,że wiesz jak bardzooo ucieszyłaś się z MMSa:D 😘 a zdjęcia na poczcie super! Fannky lilie- piękne;) Ty wracasz 16.09? lenka1320 tez wcześniej myślałam o tym samym hotelu, w którym byłaś,ale dobrze wiedzieć,że jesteś zadowolona z niego;) Bobo odpisze,pamiętam!:) Milka jak tam pakowanko?:) Kwiatuszek już wyszykowana:) i nie mam pojęcia jak z 9parami butów wyszło tylko tyle;) fajowsko!:) i całą resztę serdecznie pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Frogi o której ty będziesz na miejscu ?? może uda nam się spotkać. Ja będę wyjeżdżała z hotelu ok 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi 9 par ale 8 par to klapki wiec i wiekszosc z nich mało wazy. Z kosmetykami tez sie ograniczałam. A sukienki i spodnice duzo nie waza. Wyszykowana jestem na 3/4. Narazie musze posiedziec 2 h w pracy i pojechac spakowac swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak wy to robicie, ja biorę podobnie jak Kwiatuszek ok 3-4 pary butów, ciuchy i mam 20 kg :O może moja walizka taka ciężka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×