Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość sdfghjkl
było pięknie i wspanaiale do momentu gdy nie wyszłam poza hotel..Te nagabywania i to targowanie,syf..bueeeee nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! wszystkim :) Życze udanego weekendu :D oby tylko nie przeminął tak szybko jak ostatnie 2tygodnie:P... Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Hola, Merhaba i Salam Alejkum! Frogi masz rację aby nie przeminal tak szybko, ale juz polowa i tak nam zleciala. Ja dzisiaj wymylam okna. Mialo padac a bylo pieknie. Pol dnia czekalam z jednym oknem bo slonce sie uparlo zeby mi swiecic w oczy i na szyby. Na czwartek jak dobrze pojdzie to bede miec firanki. W tygodniu zalatwiam tv w koncu i dywan powoli sie decyduje na zamowienie na allegro bo nie moge do tego dojrzec. Codziennie na niego patrze i codziennie sie boje ;) Widzialam super hiper dywan w castoramie ale za moj rozmiar ok.900 zl, zdecydowalabym sie bo to cudo ale nie ma zielonego :O jak nie urok to sraczka :D a fioletowy z jakim kolorem kanapy moglabym polaczyc? moze z pomaranczem? hmmmm ,.....jutro jade zobaczyc kanapy bo tapicer ma brzydkie obicia i musze w sklepie cos upolowac. Poza tym to w pracy mam normalnie jakies zwariowane dni. Caly czas cos robie. Nie wiem kidy dzien sie konczy. O 14 patrze na zegarek i mysle ze powinna byc 12. Ech! A co u Was Turkomaniaczki? Milego wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkości dostaniesz w supermarkecie np. Migros czy kazdym innym Tansas, Bim itp. A do jakiego miasta jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien jest tragiczny ide znajomi mnie zabieraja do kina aby mi zle nie było. Dzs zdechło mi na rekach moje kochane zwierzatko. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Kwiatuszek współczuję. Na pewno Tobie smutno. Ja po moich dwóch psach też mialam strasznego doła bardzo długo :( Idz do tego kina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ Kwiatuszek ja ci też współczuję :( ja nie dawno wróciłam z targów :)))) było bardzoooo fajnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan12345
oj biedny kwiatuszek...................znowu kuku sie odezwalooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) a ja byłam na zaklętych w czasie- mega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) Selamlar 4all Arkadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry co tu takie pustki?? gdzie się podziewacie dziołszki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaa80
Cześć dziewczyny!! Czytam wasz topik i mam takie pytanie, czy wiecie może jak się czyta imię ÖZGÜR ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Fannky Mam nadzieje,że dziewczynki wybyłyście na andrzejki :) i się super bawicie :) Powiem Wam jedno Frogi się sypie... MOnikaa80 Ö ö - wymawia się pomiędzy /o/ i /e/ (podobnie jak y) Ü ü - wymawia się między u e; jak franc. /u/ lub niem. /ü/ :) Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co nigdzie się nie wybieram :) a co będzie dalej zobaczymy co to znaczy że Frogi się sypie ??? dziewczyno całe życie jeszcze przed Tobą trzymaj się jakoś w kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Co tam u Was laseczki? Ja dorwałam sie do kompa bo moja sis ostatnio go mocno eksploatuje i nie daje mi nic popisac :p Monika trudno to napisac jak sie wymawia. Skad jest Twoj Ozgur? Ja znam jednego z Antalii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wrociłam ze spacerku ;) 6h a potem kawiarnia ale sie nawet nie przyznałam ze mnie juz nogi od chodzenia bola tylko cały czas mowiłam jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaa80
On jest z YENICEOBA, jest Kurdem, pracował w lato jako kelner w Alanyi i tak się poznaliśmy, teraz czasami piszemy, ma 23 lata i odkąd wrócił do domu nie pracuje, mówił, że nie ma pracy i pewnie zimę przesiedzi w domu, czy naprawdę jest tak tam źle z pracą czy on po prostu nie umie szukać.. Hmmm jak myślicie A i napisał mi że zarobił jako kelner 500 lira na miesiąc, hmm to myśle, że bardzo mało jak na taką turystyczną miejscowość, w sezonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ tak w Turcji jest ciężko z pracą w zimie wszyscy to przyznają szczególnie w miejscowościach turys. gdzie w tym okresie jest czynne tylko parę hoteli i garstka turystów. miasto praktycznie zamiera. większość pracowników wraca w rodzinne strony żeby przeczekać ten okres. co tam u was? wszyscy ostatnio gdzieś się szlajają :) Kwiatuszek ale ci fajnie jeszcze miesiąc i będziesz się wygrzewać w słoneczku ;( przyślij nam go trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaa80
o rany, to nie wiedziałam że jest aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, życie w Turcji ich nie rozpieszcza za bardzo. Zazwyczaj obsługa hotelu pochodzi z iedniejszych rejonow Turcji. DO Alanii i innych miejscowosci turyst. przyjezdzaja w kwietniu i wracaja w pazdzierniku do dodmu. Przez ten czas musza zarobic tyle, zeby im starczylo na te m-ce jak nie pracują i zeby jeszcze dolozyc rodzicom. Kokosy to nie sa, ale jakos idzie. Poczytaj sobie nasz ulubony blog pilotki skylaar. Ona porusza wszystkie tematy w Turcji - lektura niesamowita. http://tur-tur.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaaaaaaa, to sem ja Kobitka z południa :P Polski oczywiście. Kochane buziaczki dla wszystkich, w szczególności dla tych, które nie zapomniały o urodzinkach....niestety moich ;) Powiem krótko, mimo wieeelu problemów (np operację kolana syna będę chyba musiała zasponsorować sama) to jestem zajebiście szczęśliwa i zakochana :D I jak to w takich sytuacjach bywa niewiele mam wolnego czasu.....ale po to jest "instytucja pracy", żeby pewne zaległości nadrobić (upssss mam nadzieję, że mój szefunio tego nigdy nie odczyta) ;) pozdrawiaki dla wszystkich :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia witaj!!! ❤️ Czyli Wiosna poszla w odstawke a teraz panuje Gorąca Zima? ;) Powodzenia i Miłości 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widać Dżunia jest zmienna jak pory roku :D:D:D ja też życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rezerwacja do londynu już jest :classic_cool: trochę krótko ale lepsze to niż nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo patrzę na Twoją stopkę i widzę że mam szczęście na tą datę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie liczymy na koleżankę, ale ma nam jeszcze potwierdzić jak nie to będziemy kombinować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zmienic ta stopke ale nie chce mi sie logowac i kombonowac z nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×