Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ miała być piękna złota jesień tylko, że u mnie coś jej nie widać :( ale co tam byle do maja :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) dawno nie wstawałam o tej porze,jak środek nocy:P zmykam do pracy na dodatkowe zadanie i na uczelnie.. Udanego piateczku i weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale mam jazde odkąd poszłam do pracy wychodze z domu po 7 wracam po 17 potem szybko obiad troche z dzieckiem o 20 kąpiel emki kolacja i usypianie o 22 ide spać bo padam hihihih masakra ale praca mi sie podoba nie ma to jak noty debetowe faktury korygujące dowody wyjścia hahaha normalnie czarna magia którą uprawiam hahahah tylko płacić mogliby więcej :) oczywiście nie mam czasu na pogaduszki z Wami ale z tego co ja tu widze to Wy też jesteście zabiegane.... a może zapracowane jak ja od niedawna tylko ciekawe na jak długo... dobra pozdrawiam i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!;) Mam nowiny!!!!Otwierajcie kamerki nr 1 i 2 są zupełnie zupełnie nowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D lalalala miłego leniuchowania-może:P ja zmykam pracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór.. co ja tu zastaje?PUSTKE!ojj... dzisiaj wysłałam dużego lotka podają szybko liczby jak nigdy:P.. od dziś,od teraz,od tego wieczora rozpoczynam inne wieczory..yhh tęskno mi jeszcze bardziej;O:O:O i to JUŻ! :O:O:O selamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! W koncu odeszlam od moich szafek. Zostaly mi dwie do "wyniesienia" i przeglądnięcia i moge wyniesc stare meble. Az nie wierze. Wogole chyba mi sie psuje laptop bo bardzo slabo widze czarne literki. Wszystkie kolory na obrazkach sa ok, ale literki beznadziejnie. Wiec pisze "wypisaną" klawiaturą ;) Frogi a co to za nowe wieczory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda najwazniejsze, zeby sie wdrazyc a pozniej juz z gorki pojdzie. Ja na kafe tez nie mam ostatnio czasu, ale to przez ten remont. Pozniej na zime mam zaplanowane ze przeczytam 4 ooooogromnie grube ksiazki i kilka mniejszych wiec tez pewnie nie bede czesto zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psiółki ! Już mam troszkę wolnego. Cały dzień jestem zabiegana ,dobrze że godzinę dłużej możemy pospać. Teraz idę oglądać film na tvn. A Wam życzę miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpioszki !!!! Ja szybko spałam i już jestem wyspana a Wy? Miłej niedzieli!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam. ja już po śniadanku bo w związku ze zmianą czasu wstałam przed 7 :O:O byle do lata :) a wczoraj oglądałam boks :classic_cool: wygrał mój faworyt oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na kamerce nr 1 odbywa się wyścig kolarzy i maraton. Fajne widowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wśród żywych. Naszczescie juz po wszelakich kłopotach i badaniach. Naszczescie okazał sie fałszywy alarm i narobił tylko pietra. Strasznie żałuje że nie sie z wami nie spotkałam ale w tym czasie byłam jeszcze w szpitalu. W tym tyogdniu juz wszystko poukładałam w domu i jest oki. Nawet juz zaplanowałam wyjazd i nawet mam juz bilety lotnicze w reku. Tak wiec 29 grudnia wylatuje Alitaly przez Rzym do Kairu. Potem do Aleksandrii na 2 dni i do Hurghady gdzie popracuje. Jeszcze tylko załatwie wize w listopadzie bo wole jechac juz z gotowa. Pariss w firmie ktorej kupowałam bilety zaprponowali mi własnie ubezpieczenie w Signal Iduna tak wiec w niej sie ubezpieczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witajcie Kobitki! Bobo a działają u Ciebie wszystkie kamery? U mnie obecnie tylko pierwsza i jest tez inna niz wczoraj była. Kwiatuszek 🖐️ Zdradz nam cos wiecej o tej Hurghadzie i o zdrówku jak mozesz. Napisz na naszą skrzynke bo tutaj zaraz pomarancze sie zleca jak zwykle. U mnie znowu dzisiaj leje. Z rana troche bylo sucho od wczoraj wieczora i znowu dalej ten CHOLERNY DESZCZ!!!! Za to mam wyniesione i opróznione juz wszystkie szafki, czekam az wyniosa mi meble a w czwartek od poczatku noszenie wszystkiego z powrotem. I znowu kilka dni mi zleci.... Zna sie ktoras na tych nowych telewizorach? co powinny miec i na co patrzec zeby byl w miare ok? Chcialabym kupic sobie taki ok. 22 cali i Samsunga ale to wszystko co wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny kawał dla tych co znają angielski: Arab na lotnisku Heathrow: > - Name? > - Abdul al-Rhazib. > - Sex? > - Three to five times a week. > - No, no... I mean male or female? > - Male, female, sometimes camel. > - Holy cow! > - Yes, cow, sheep, animals in general. > - But isn't that hostile? > - Horse style, doggy style, any style! > - Oh dear! > - No, no! Deer run too fast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Pariss- kamerki u mnie działają , cały dzień oglądałam Alanyę i teraz też jest OK na wszystkich czterech. Co do TV to chyba Ci nie pomogę. Wiem że musi mieć wejścia Euro i HD. HD przynajmniej dwa i wersji Fuel HD. Szkoda że kawału nie rozumiem bo z Anglika jestem słaba a mój translator nie może go przetłumaczyć. Kwiatuszek - pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i powodzonka za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo u mnie tez juz chodzą :) Zmienili te dwie pierwsze. Fajnie. 2 godziny skanowalam kompa bo wyskoczyl mi komunikat ze mam wirusa. Zaczelo sie od wlozenia mojego pendriva. Frogi i Fannky sprawdzcie czy mozecie swoje wlaczyc bo u mnie moj nie chce sie otowrzyc tak samo jak w hostelu ostatnio. Musze przez otwórz bo inaczej wyskakuje mi " Windows nie moze znalezc pliku exe. " PO skanowaniu jest tak samo. Jutro zapytam mojego informatyka w pracy co jest nie tak. Znudzilo mi sie to czekanie. Wylaczam komputer i ide spac. Jutro juz bez kontroli w pracy ale pracy nie brakuje :) Pozdrowka i milego tygodnia i SŁONKA!!!! Paaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Bobo jeszcze kawał sie postaram przetlumaczyc: - Nazwisko? - Abdul ar-Rhazib. - Płeć? .......płeć po angielsku to wlasnie sex wiec smiesznie ;) - trzy do pieciu razy w tygodniu. - nie, nie chodzi mi o to czy kobieta czy mężczyzna? - z kobietą, męzczyzną, czasem z wielbłądem. - O święta krowo! - tak, krowy, owce, zwierzęta ogólem. - ale czy to nie jest niebezpieczne? ....tu tez podobne słówko - w stylu na jezdzca, na pieska, w kazdym stylu! - Oh drogi! ....dear to tez cos jak o nieba! ale dear to słowko podobne do deer czyli jelenia. - nie, nie jeleń za szybko biega! Tak cos mniej wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki z rana. Pariss nampisałam maila na nasza poczte. Kiedy sie pochwalicie zdjeciami ze spotkania bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Kwiatuszek ja już przeczytałam maila i trzymam kciuki za zdrowie i oczywiście życzę powodzenia w Egipcie :) Pariss a Ty już się urządzisz całkiem to czekam na zdjęcia rezultatów :) miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic :( ale myślę, że tak ostatecznie może być to co Ty napisałaś. normalnie moim ulubionym prezentem dla takich ludzi jest dobry krem przeciwzmarszczkowy :D niestety w tym przypadku pomysł raczej mało trafiony :( może jakiś bibelot właśnie, spróbuj pochodzić po takich sklepach z pamiątkami może Cię coś natchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky własnie tez to dzis wymysliłam. Ostanio moja mama kupiła ciotce z Kanady obrós + serwetki. Jak dostane ładne to napewno kupie. Przynajmniej sa lekkie i nie zajma mi tyle miejsca. Ale jak cos to myslcie. Narazie mam albo filizanki albo obrós. Moze jeszcze jakies pomysły. Zawsze wieksze pole manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Kwiatuszek odpisałam Tobie na maila. Obstawiam obrus. Oby reszta tygodnia była lżejsza. Niestety nie mam za wiele czasu zeby wysłac kilka zdjec z Krakowa, moze Frogi....albo Fannky....;) U mnie rano dzisiaj UPAŁ ! 12 C zero wiatru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki !!! Ja też miałam dzisiaj o 4:30 aż 11st.Tylko tyle , że była gęsta mgła. Pariss-dzięki za przetłumaczenie kawału,moja córcia też tak przetłumaczyła. Kwiatuszek-jeszcze raz zdrówka,zdrówka ,zdrówka i powodzonka !!!! Fannky-pozdrawiam A gdzie to nasza Frogi??????????????? Uczy się czy pracuje????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór 🖐️ wysłałam jakieś zdjęcia możecie sobie obejrzeć nas w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne zdjęcia. Ślicznie wyszłyście dziewczyny. Troszkę mało tych zdjęć, czekamy na więcej... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×