Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Kobitki! Oj co ja teraz widzę i słyszę ,pociągi bardzo opóźnione do Krakowa i do Gdańska. Nie wiem czy oglądacie wiadomości na tvn24.Straszne rzeczy! U mnie dzisiaj od rana pada i pada. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bliżej więc mam nadzieję, że dużych opóźnień nie będzie, gorzej z Pariss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi akşamlar ;) ze mną lepiej;) mam nadzieje,że jutro będzie jeszcze lepiej i przybędę do moich Arkadaszek 😘 ... Fannky z tymi odpowiedziami jesteś boska:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! U mnie dzisiaj juz padało tylko rano a po południu było SŁOŃCE! i bardzo bardzo ciepło. BIlet kupiłam i najwyżej bede jechac 2 godziny dłuzej, trudno. CO to jest przy prawie 9 godzinach? :D Wezmę więcej kanapek i prowiantu. Nie kupiłam sobie zadnego picia ale moze beda cos sprzedawać. Jeszcze sie kurcze dowiedzialam, ze gdybym kupila bilet szybciej to zaplacilabym tylko 29 zł!!!! a nie 123. Jaja normalnie. Ciekawe jak Dzunia i czy sie zglosi. Fannky dziekuje Tobie za odpowiedzi. Jak piwo takie drogie to moze wezme swoje :D :D a jak sie skonczy to zamienie na wodę ;) Walute biore kazdej po trochu najwyzej bede wymieniać. Gorzej z ciuchami. WOgole ciezko sie spakowac na kilka dni bo nie wiadomo co brac. Dorzuce chyba jeszcze jakis golf. Bobo 🖐️ Tobie zycze super zabawy w sobotę 🌼 Frogi , na taką odpowiedz czekałam ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam nadzieję, że Dżunia się zamelduje jeszcze !!! Pariss Ty masz jej nr ?? w razie czego Frogi tu jeszcze zajrzy jutro wieczorem mam nadzieję, że już coś będzie wiadomo co do pakowania to mi też ciężko się za to zabrać, zostawiam to na jutro rano :) przy tej pogodzie nie wiadomo co brać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam się i żegnam za jednym zamachem :) Frogi i Dżunia do zobaczenia jutro 🖐️ reszcie życzę udanego weekendu i Bobo udanej imprezy - koniecznie musisz się czymś mocny zahartować żebyś nie zmarzła :D a ja z Pariss już dziś możemy zawojować Kraków :D do poczytania w poniedziałek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jednak jade;) już się nie moge doczekać!spakowana,zdjęcia zgrane:) obecnym tutaj życze miłego weekendu! Bobo też szalej;) selamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo. tu kraków i wasze ulubione koleżanki Frogi , Pariss i Fannky :)) pozdrawiamy serdecznie z cudownego Krakowa :))) do poniedziałku 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi aksamlar! no ładnie my tu pozdrawiamy a tu cisza jak makiem zasiał!!! nu nu nu! Ja już niestety jestem u siebie,a dziewczynki jeszcze zostały...ahhh ciężko było się rozstać,rozmową nie było końca..niestety nie dotarła do Nas Dżunia:O więc musiałyśmy dowoła jej rezerwacje i co...? dostałyśmy do pokoju rodzyneczka,prosto z Italy:D:D:D hihihiii ale chyba się Nas przestraszył w pierwszym momencie i trochę Nas unikał zatem jego portret psychologiczny stworzyłyśmy same:D:D:D ...do dziŚ!bo dostałam gorącą wiadomość,że w końcu rozpoczęła się rozmowa! to tyle na świeżo ze spotkania;) iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Frogi- cieszę się, że spotkałyście się razem.Szkoda że nie wszystkie, ale takie jest życie . Ja też miałam udane spotkanie i jestem bardzo zadowolona. Wczoraj mi się drzwi nie zamykały od gości , już dawno tak nie było. Myślę, że jak wrócę z pracy to napiszę do Ciebie parę słów ,bo aż mi głupio. Fannky i Pariss-życzę miłego odpoczynku 🌻🌻🌻 Wszystkim pozostałym życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile Panie Wielki dzien nadszedl-jutro lecimy-Marmaris czeka. Nie jestem zbyt aktywna kafeteriuszka,ale Was podczytywalam caly czas, opisze moje wrazenia po powrocie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już też dotarłam i od razu jestem w pracy, taka obrotna ze mnie dziołcha :D:D:D weekend był cudownyyyyyyyy, 4 dni spędzone w świetnym towarzystwie chociaż bardzo nam było żal rozstawać się z Frogi 😭 ale dobre i 2 dni :D:D i ta 1 niezapomniana noc :D:D:D Pariss teraz mknie jak błyskawica do domu mam nadzieję że będzie miała chociaż przyjemną podróż. jak już Frogi wspominała nawiązywałyśmy kontakty międzynarodowe :D teraz do Romy na spotkania będziemy latać :D:D ahh nawet nie wiem co tu opowiadać, zostało nam mnóstwo pozytywnych wrażeń :) buziaki do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha z tego wszystkiego bym zapomniała catca fajnego wypoczynku co najmniej tak udanego jak nasz wypad do krakowa :) i daj znać koniecznie bo mało z nas było w marmaris i jesteśmy ciekawe opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catca wypoczywaj,podziwiaj i czerp jak najwięcej z tych pięknych widoków!!!!! i czekamy na relacje;):):) Fannky piękna stopka;) Ja też musze pomyślec nad swoją:P teraz czekam na rozmowę z Arkadaszka P.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Ech! co tu duzo mowic. Bylo FANTASTYCZNIE! Arkadaszki są bardziej rozmowne niz tutaj na forum. Buzie im sie nie zamykaly. Ani razu nie bylo tzw. ciszy. Tematy niekończące. Weekend to za mało. Emocje nie do opisania. Nowe kontakty nawiązane :) Buziaki dla wszystkich 👄 Catca baw sie dobrze i sie zamelduj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ja dopiero usiadłam. W pracy kolomyja. Jakies kontrole i szefowa dostaje wtedy szału i na wszystkich się wyżywa. Ech! Zamówiłam w końcu meble i czekam. Oczywiście w trakcie zamawiania wyszło zupełnie coś innego i moje plany uległy zmianie. Zobaczę co z tego wyjdzie. A co tam u Was Arkadaszki? Jak dzień Wam minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .dzień jak co dzień :) odpoczywam po fitnessie i czekam na Kubę. zdjęcia zgrane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Fannky nie zgrałam zdjęć bo wczoraj przyszła do mnie zaraz Zuzia i koniec komoytera. Musiałam się bawić w lekarza :) to się jej chyba nigdy nie znudzi. I tak 3 godziny. Próbowałam jej zrobic tatuaz i chyba sie na tym nie znam. Dzisiaj juz zgram bo mam wszystko naszykowane kolo kompa. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin!:) o jeny jak ciężko się wstaje:O..ja zmykam na uczelnie na calutki dzień, a potem chyba na impreze z uczelni..:P selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moje mile :) mi będzie się ciągnąć w pracy jak zmienimy w weekend czas :O jak będę kończyć pracę to będzie się już powoli szarzeć 😭 jak ja nienawidzę tej pory roku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi akşamlar! Fannky :O:O:O nie mów..nawet nie wiedziałam..yhh a gdzie cała reszta? Pariss czekamy na zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky dobrze, ze przypomnialas o tej zmianie czasu. Tez tego nie lubię. Wychodze z domu ciemno, wychodze z pracy ciemno :O Zdjęcia wysłałam i idę spać usprawiedliwiona :) Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widziałam :) dzięki 👄 ale fajnie znowu powspominać :) zaraz też idę spać. miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! JA też od razu ściągnęłam i oglądałam milion razy..jak fajniee:D teraz wstaje:P chyba już wypada;)hihi Selamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×