Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Leniwa małpa, a jak ludzie których spotkałaś. I gdzie się szwędałaś wieczorem? Stambuł jest zajebisty, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Mamy rozumieć, że następne wakacje w Turcji? Dżunia poczytaj sobie tamto forum polonii chociaż. Bedziesz miała jako takie pojęcie jak wygląda tam zycie. Wtedy moze pewne zachowania swojego askim bedziesz mogła łatwiej rozgryźć i uznasz za coś normalnego a nie jakies fochy czy nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - ludzie są bardzo mili. Szczególnie w restauracjach czy pubach zanim zdążyliśmy się zastanowić czy w ogóle chcemy tam zostać, to juz byliśmy usadzeni przy stoliku, w ręku menu, woda i przekąska na stole, że głupio nawet odmówić. Byliśmy w restauracji w latarni morskiej przy morzu Marmara w dzielnicy Yosilkoy w pobliżu hotelu. na koszt firmy dostaliśmy deser: owoce, halawa i jakieś coś :) w karmelu. kelnerzy w mig dostrzegali kiedy kończyła się woda czy rakija i w ekspresowym tempie dolewali nam napitków. W Stambule byłam w Hagia Sophia - chyba nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, klimat psują chyba wycieczki japońskich turystów i chmary niemieckich emerytów:). Za to w Błękitnym Meczecie czuje sie rzeczywiście islamską atmosferę. aha i jeszcze cysterny zaliczyłam - bardzo fajne miejsce. Nie było za dużo czasu na zwiedzanie niestety. aha no i oczywiście Grand Bazar. Ogromne, kolorowe miejsce. Turcy prześcigali się w zgadywankach skąd jesteśmy, a jak się dowiadywali że z Polski bylismy nazywani przyjaciółmi i proponowano obniżki cen - taki chwyt marketingowy:). Rewelacyjnie było usłyszeć nawoływania z minaretów, wywarło to na mnie niemałe wrażenie. co jeszcze rzuciło mi się w oczy - brak kobiet wieczorem na ulicach - jedynie turystki chyba. dużo by opowiadać. jak mi się jeszcze coś przypomi to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
cieszę sie ,że każda z nas wraca zadowolona:-) stąd wcale mnie nie dziwił ten dzisiejszy szał...hihih jutro biuro podobno też jest otwarte.Też sparwdzałam w necie ,że jeszcze nic GTI nie zamieściło, facet w moim biurze nie wiem ma jakies chody chyba...Zarezerwowałam Eftalie i mam nadzieję,że to bedzie dobry wybór;-) Było dużo nowych hoteli o których nikt niesłyszał wiec wolalam nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ale jestes szybka!! Super! Mozesz napisać na jaki termin i jaka była cena? Leniwa małpa koniecznie w takim razie musisz zobaczyć drugi \"cud\" Turcji czyli Kapadocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
1 lipca 2009 , Eftalia Village, 2 tyg, wersja all 1650zł. od osoby, dzieci 499zł., jutro musze wpłacić zaliczkę i pozostaje czekac:-) Pariss, ja to ogólnie nie jestem zbyt szybka ale facet z biura zadzwonił w piątek wieczorem i powiedzieł, jak chce to rano MUSZE być u niego więc ze znajomymi stawilismy sie:-) W zeszłym roku było podobnie i po mimo tak wczesnego załatwianai nic nie dopłacałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to dobra cena. Hotel ma 4,5* i w tym terminie nie dostałabyś takiego lasta, no i zniżki na dzieci. Firsty naprawdę są opłacalne dla rodzin z dziećmi bo można dużo zaoszczędzić. Szkoda, ze nie mogę pooglądać sobie cen na stronie. W tamtym roku tez tak było i pozno dali na www. jak juz były te fajne 5* wykupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ja się na firsta nie załapię bo nie wiedziałam, że to tylko do lipca jest. a ja chcę we wrześniu lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleććie hotel w alanyi
poleććie hotel w alanyi, jakiś fajny a niedrogi:)Z dobrym jedzonkiem, najlepiej przy plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleććie hotel w alanyi
ktory najlepszy z tej listy? http://www.wakacje.pl/index.php?page=wyniki&advSearch=&panstwo=16&id_destynacje=312251192&dzien__gte=19.10.2008&ile_dni=in__6%2C7%2C8%2C9&dzien_zak__lte=&cena_dzis__gte=&cena_dzis__lte=&termType__0__gt=1&id_okol=0&kategoria_hotelu__gte=0&kategoria_hotelu__lte=0&ocena_srednia__gte=0&ile_opinii__gte=0&string__like=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych co są na tej stronie to tylko Kleopatra Golden Sun Blue Star My Aytap Jezeli to ma być termin i te ceny tam podane to wybrałabym Blue Star, to dobry hotel i ma 4* a róznica miedzy Kleopatra a nim to tylko 30 zł. Tutaj na tej stronie wejdz sobie na mapkę po prawej stronie gdzie na niebiesko jest literką H zaznaczone położenie Blue Stara. http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Blue+Star-hid_30471.html Jak ruszysz myszką na tej mapie nieco w lewo i niżej to zobaczysz morze i w jakiej odległości jest hotel od plaży. Nie jest to daleko a z hotelu masz busiki podwożące na plażę wiec nie ma problemu. Nieco w lewo na zielono zaznaczony jest Kleopatra Dreams Beach i koło niego jest niedaleko Kleopatra Golden Sun. Ja bym brała Blue Stara chyba, ale Kleopatra też jest ok. Jakies 25 min spacerem do portu. To ulubiony hotel Kwiatuszka także może się wypowie. Wszystkie te hotele są z biura GTI wiec nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! My Aytap mimo ceny nie ma porównania co do położenia bo lezy niestety w dzielnicy Obagol i to spory kawałek do portu i centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
właśnie z powodu dzieci przede wszystkim jeździmy z GTI:-) 499 zł. do prawie 13 lat tego nie ma chyba żadne biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to fakt. Nie ma takic h cen dla dzieciaków żadne biuro. Na drugiej stronie tego linku jest Kleopatra Beach, ale za 1760 zł. W tym terminie nie dałabym im tyle kasy, wolałabym BLue Stara za 1300zł a za resztę kupić walutę. Nie ma co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam Blua Stara. Na Kleopatrze wciaz słyszałam od znajomych narzekania szczegolnie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Twój men pracuje w tym hotelu ?:) to również mój ukochany hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do polećcie hotel w ALanii---> idz do biura bezpośrednio i nie zamawiaj z wakacji.pl bo jest drożej. Własnie spojrzałam na GTI: http://www.gti-travel.pl/ i Kleopatra na środę jest po 1199 a nie 1269 Blue Star za 1299 a nie 1299 My Aytap 1110 a nie 1299 jak widać wakacje.pl biora prowizję. Poza tym wyskakuje mi w GTI niedostępność lotów na ten termin z Wawy i Poznania :O Sprawdz sobie na www.easygo.pl tam wyskakują mi jeszcze wolne terminy z Wezyra. Myślę, że te terminy z wakacji.p są nieaktualne, ale sprawdz u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo gadałam tam z jednym chłopakiem i myślałam że to on, bo wiem że ma gdzieś dalej rodzinę i ojciec nie żyje. a Ty coś takiego pisałaś :) więc skojarzyłam fakty i myślałam, że to on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci to o jakim mowa bo oni sie raczej w sezonie nie zmieniaja? kelnet pracuje przy posiłakach , barze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci to o jakim mowa bo oni sie raczej w sezonie nie zmieniaja? kelnet pracuje przy posiłakach , barze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku wiem kim jest kelner :D i znam tam paru :P myślałam o tym co hamam wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku wiem co robi kelner :D z widzenia znam ich chyba wszystkich :) myślałam o tym co hamam sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe niestety kiepski on jest we wsciakaniu bo mnie nie zachecił a nawet zniechecił. Mnie zawsze podrywał taki kelner co pomagal przy posiałakch ale głównie pracował wieczorkiem jako kelner przy tym basenie gdzie była scena i wsciskał płatne drinki. Ale skonczył w momencie jak mnie spotkał z moim menem na dysco havana :p i potem jakos juz dziwnie nie byl czepliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe niestety kiepski on jest we wsciakaniu bo mnie nie zachecił a nawet zniechecił. Mnie zawsze podrywał taki kelner co pomagal przy posiałakch ale głównie pracował wieczorkiem jako kelner przy tym basenie gdzie była scena i wsciskał płatne drinki. Ale skonczył w momencie jak mnie spotkał z moim menem na dysco havana :p i potem jakos juz dziwnie nie byl czepliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wysoki co dziwne jak na Turka i ma na imie Yosef (nawet mam komorke do niego :)) Bo dzownił jak wrociłam do Polski i chyba liczy ze nie przyznam sie swojemu heh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×