Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky póki co ja mam wylot o 7:50, w Antalyi 11:40 plus dojazd do Alanyi to ok.14 powinnam być,ale to różnie może być. W tamtym roku miałam wylot opóźniony o godzine..mam nadzieje,że nie zmienią mi godziny wylotu,bo tak jest fajnie-chyba,że na lepiej:P jestem normalnie 14 dni i 15 dnia wylot,ewentualnie mogą mi przedłużyć godzinę wylotu hehe:D bo planowo jest o 5rano:P a że jeszcze duuŻooo czasu to zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może uda się nam spotkać :)w którym miejscu jest ten twój hotel? w pobliżu parków, tam gdzie poczta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky mój hotel jest jednak od plaży Keykubat...więc będę po tej drugiej str od końca portu..także w tym roku będę poznawać tamtą okolicę:) myślę,że jak będziemy bliżej naszych terminów to wtedy się zgadamy:) bo jak mi się coś zmieni to możemy nie zdążyć się zobaczyć:O..tfu tfu:P jak myślisz?jeszcze zobaczę gdzie jest dokładnie blue star:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jak wiesz gdzie przy Plazy kleopatry jest meczet to idziesz droga w góre i na koncu masz Blue stara. Cos koło budnki z nr 14 w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue star jest spory kawałek od twojego hotelu. jest od strony wjazdu do miasta, nie daleko migrosa. bliżej ulicy tej z tyłu co leci pod górami. ( nie wiem co z tego zrozumiałaś :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie jakieś zmiany co do tej wizy... W katalogu Triady, tam na końcu gdzie są zebrane wszystkie najpotrzebniejsze informacje o krajach też pisze, że w grupie się nie płaci... No, ale cóż... Szazza - ja nawet nie wiem kiedy mam wylot... Dzwonili do Ciebie, czy sama dzowniłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dziewczyny a co myślicie o Łaźni tureckiej.. Lepiej iść na samym początku pobytu czy na końcu.Bardzo chciałabym skorzystać z tej przyjemności lecz w necie różnie piszą..że raz piszą że lepiej na początku bo opalenizna potem może zejść..ja sama już nie wiem.. Czy taka łaźnia znajduje sie w każdym hotelu czy muszę szukać w centrum..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania0000 tutaj na forum dziewczyny jednogłośnie mówiły,że na początku! i uważam,że jest to logiczne:D na końcu po co?:P przed opalaniem skóra będzie dobrze oczyszczona, a co za tym idzie będzie lepiej nabierać koloru:) co prawda nie wiem czy wpływa to również na długość utrzymania opalenizny,ale to akurat można osiągnąć biorąc np. belisse sun czy coś w tym rodzaju;) Ja osobiście nie korzystałam z łaźni,ale takie jest moje zdanie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze to samo co Frogi. Mysle ze w wiekszosci hoteli jst łaznia ale jak nie ma to to tez nie problem bo mozna kupic na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a czy łaźnia jest w hotelu czy też nie to zależny od jego standardu:) p.s.u mnie właśnie lunęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
też mi się tak wydawało że na początku pobytu..:D Mam nadzieje tylko że nie będą musiała nigdzie jej szukać i będzie w pobliżu..czytałam że po takim zabiegu kobieta czuje sie o 10 lat młodsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie swieci słoneczko a zadzwoniłam do mamy ktora mieszka w innej cxzesci Warszawy ale dosc blisko i powiedziala ze tam byla ulewa i iglromna burza. A u mnie nawet kropelki nie mowiac o burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
kwiatuszek życzę miłego wypoczynku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamam to świetna sprawa warto iść chociaż po to żeby to zobaczyć i przeżyć :) zalecają na początku, ja byłam tak w połowie, nawet gdyby coś się starło to można było znowu opalić. Kwiatuszek super wypoczynku życzę !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek , Milka życzę miłego wypoczynku,pięknej opalenizny i dużo wrażeń.Wracajcie całe i dzielcie się tymi miłymi chwilami z Turcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek chyba sie jeszcze odezwie do nas? W koncu jutro leci to z domu cos skrobnie chyba :) Ja dzisiaj koledze z pracy wyszukałam Blue Stara na 15.07. za 1493 zł/tydz. a z całą rodzinką mu wyjdzie 3.523 zł - ciekawe jaki rabat dostanie \"na mnie\" ;) Ja wysyłam wszystkich znajomych do biura takiej babki a sama kupiłam u niej tylko raz, ale na plotki chodzę do niej i zawsze mi cos fajnego znajdzie dla znajomych takze maja rabat. Hamam to super extra sprawa. Tylko na poczatku, ale na koncu tez mozna. Ewentualnie sam masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja dzisiaj tez tak z ciekawości patrzyłam;) i widziałam chyba tą ofertę,ale to na tydzień?bo ja tak przynajmniej widziałam.. dobra teraz muszę się w końcu zebrać w sobie i przysiąść ostatnie pare godzin do nauki..:O yhh jak to zrobić heh.. do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek i milka---> udanego wypoczynku !! 🌼 dużo słońca i samych pozytywnych wrażeń :D i po powrocie czekamy na relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi ta. To jest na tydzień. Kolega jedzie z małym dzieckiem. Fannky, Kwiatuszek powiedzcie jakie pokoje najlepiej brać? Milkaa i Kwiatuszek ja też Wam życzę wspaniałego pobytu i super urlopu w słoneczku! Niech Wam sie czas dłuży jak najbardziej bo nam tutaj pędzi jak szalony. Ja za dwa dni mam połowinki :) hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss chodzi ci o to gdzie? a ma jakiś wybór? przecież to loteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie odpadają głównie te na niskim parterze i takie gdzie się ma widok z balkonu na balkon sąsiada :) są dokładnie na przeciw siebie w bliskiej odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam są chyba dwa budynki tak? Którys jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w obu i dla mnie są porównywalne. z tym pokojem to zobaczy na miejscu. najpierw niech dostanie klucze później ewentualnie zmieni. ten okrągły budynek ma 2 widny, dość wolne także trzeba cierpliwości :) ja nie miałam problemów bo na 7 piętro chodziłam na piechotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×