Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej Laseczki! Zuzia super, ze masz Kleopatrę. Ja w niej też bylam ostatnim razem w ALanii i mi sie podobało. Teraz jest tam moja kolezanka i wraca w srode, tez z Wezyra. Bylam z nia podpisywac umowe i ze wzgledu na bliski termin wylotu dostala tylko rezerwację a pozniej na maila jej potwierdzenie. Nie przejmuj sie niczym. Idziesz na lotnisku z tą umową i dostajesz w zamian vouchery. Lecisz chyba z Frogi i Princeska bo one tez z WR 16.09. Cały czas chodze otumaniona. Nie rozumiem ludzi ktorzy są z koncertu nie zadowoleni. Dlaczego? Narzekają, ze wokal nie ten, ze piosenki nie te, mało starych. A stali jak ciołki. Nie chcieli sie bawic bo nie znali wiekszosci jej piosenek. Madonna to nie tylko Holiday czy Like a Virgin. Ma mnóstwo innych a jak ktos ich nie znał to odrazu źle. Dla mnie po prostu koncert byl zajebisty. Piosenki byly tak zmiksowane i mialy tak nowoczesne brzmienie ze tylko szalec i tanczyc. Dzisiaj kupilam sobie dzinsy, normalnie szoke! Byly taaaakie duze na mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie, że Ci się Pariss koncert podobał i jesteś zadowolona :) wiesz wszystkim nie dogodzisz... No ja już foty na pocztę wysłałam także możecie sobie oblookać hotelik i spojrzeć na Alanya jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---> uffff to mi troszke ulżyło, że to tak ma być z tymi formalnościami:) Ustawiłam stopke, ciekawe czy się wyświetli... Co do burzy...w Gliwicach pare grzmotów i deszczu z tego nie ma....a troszke szkoda bo duszno niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ---ta koleżanka która była na Madonnie również wróciła niezadowolona.Wczoraj jak wróciła z Warszawy zadzwoniła i opowiedziała mi ten show .Ja Ci powiem tak:tam byli prawdziwi fani i snoby którzy tylko i wyłącznie dla "prestiżu" byli obecni na tym koncercie żeby potem się chwalić przed znajomymi.Taka właśnie jest moja koleżanka wiem że nigdy nie słucha Madonny ale pojechała i teraz wszystkim opowiada i narzeka,nawet o d..pie Madonny mi opowiadała ,że aż mi się śmiać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman idę oglądac zdjęcia ;) Szazza ja tez mysle, ze prawdziwych fanów któzy są jej wierni od lat nie było wielu w tych 80.000. Duzo osób poszło tylko dla samego show, nie dla niej. Ja znałam kazdy jej kawałek i darłam sie i spiewałam a ludzie koło mnie patrzyli na mnie jak na kosmitę bo nie znali jej kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman, hotel całkiem przyzwoity. Widzę, ze dobra z Ciebie uczennica i tez mialas czapkę na głowie i wode w reku ;) Alanyaaaa!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł !! chciałam obejrzeć zdjęcia ale coś mi starsznie muli :O jutro pooglądam dokładnie gotel, miasto i modelkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Martynki
Ja także jadę 16.09. do Alanii z Wezyra - hotel Blue Wave. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baa..hehe jasna sprawa ;) Wasze nauki nie poszły w las :P zastosowałam się do dobrych rad. No i nie miałam żadnych problemów, ładnie się opaliłam, skóra mi nie schodzi, głowa od słońca mnie nie bolała, udaru nie dostałam także wszystko to dzięki Wam 👄 urlop miałam bardzo udany bez niepotrzebnych problemów zdrowotnych.. Jedyne co mi się przytrafiło to jakieś krostki na nogach w liczbie 5 hehe potem dopiero się zorientowałam co to takiego. Włoski na nogach nie mogły się przebić i zrobiły mi się takie czerwone zgrubienia ale po kilku dniach to znikło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanky-->ee tam co tam modelka hehe Alanya warta obejrzenia raz jeszcze. ja teraz codziennie przeglądam płytę ze zdjęciami....ehhh było cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanky-->ee tam co tam modelka hehe Alanya warta obejrzenia raz jeszcze. ja teraz codziennie przeglądam płytę ze zdjęciami....ehhh było cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sorki ze sie nie odzywam ale mam kupe roboty. Nawet jeszcze pranie nie zrobiłam a jutro nistety wracam do swojej pracy. Doszłam do wniosku ze jej nie lubie i pora cos w zyciu pozmieniac. Obawiam sie ze zmienie o 180 stopni ;). Dzis jeszcze znajomi mnie namowili aby pojechac na 3 dni do Sopotu. Tylko musze cos szefowi powiedziec aby mi dał wolny piatek bo ostanio dosc duzo miałam wolnego. hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) Zuzia sorki,ale nie było mnie akurat potem..i szczerze mówiąc nie wiem,bo dzisiaj koleżanka wpłacała reszte;) Twój hotel tez mi sie podobał,ale jak ja potrzebowałam rezerwować to był zaaa drogi:O a miejsce jest super!bardzo blisko mojego byłego hotelu więc tamte rejony mam obczajone;) Ja teraz będe w zupełnie innej części i ją bede poznawać, jak i plaże keykubat, której wcześniej nawet nie widziałam..i jakos podświadomie wolałam Kleopatre ale zobaczymy,najważniejsze że jeszcze troszkę i tam będę :D:D:D:D:D:D:D jupiiiiiii!!!!!!!!poza tym podróże w końcu kształcą!:) Pariss tez odp krótko:P Szazza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) frogi--> dzięki :) W GD w nocy trochę grzmiało, a w zasadzie nad ranem bo chyba 3 była jak mnie obudziło... Miłego dnia wszystkim ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy twój hotel to były 3*? całkiem niezły ciekawe jaki ja pokój dostanę, 3 raz to powinnam dostać vipowski :D u mnie pogoda też się pogorszyła mam nadzieję, że jeszcze w Polsce złapię trochę lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky--> tak hotel Monte Carlo jest 3 gwiazdkowy :) też byliśmy zdania, że jak na 3* to naprawdę dobrze się prezentuje zarówno odnośnie wyglądu jak i obsługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam wszystkich, No wiec kiedy uporałam się z paszportem, zdecydowałam na hotel, to mi jebbbbbb szef urlopu podpisać nie chce co za burak kuźwa!!! U was tez tak ciężo z wnioskiem o urlop czy to ja mam takie szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urlop kiedy i ile chce, ale Twojego szefa serio bym chyba zaje.............. !!! nienawidzę takich skur.... walcz może ci jeszcze podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu..no to faktycznie nieciekawą masz Marta sytuację :( ale tak jak fannky pisze: WALCZ! U mnie też nie ma problemu z urlopami. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby szef mi odmówił urlopu. Musze tylko zawsze dogadać się z kumpelą, żeby zawsze któraś z nas była w pracy. No a że mam szczęście też i do kumpeli, to razem zawsze się dogadamy odnośnie wolnego. A podał chociaż jakiś racjonalny powód, dlaczego nie chce dać Ci tego urlopu??? Czy tak nagle coś mu się odwidziało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! uuf....wrocilam dzisiaj z 3-dniowej "wizytacji" w Antalyi. Ogladnelismy tyle apartamentow, ze musialam wszystko sobie pisac w notesiku, coby nic nam nie umknelo;) Wszystko pieknie tyle ze jakos ceny podskoczyly, bo pisza ze sa np. od 50tys euro- to takie kliteczki male, a jak chce sie wiekszy o powierzchni 80-100m², to cena w granicach -100tys. Ale bylo kilka na ktore mozna by sie polakomic;) Sa tez tansze, ale bez dozoru, i za sasiadow ma sie tubylcow, wiec jak dla nas to odpada. No i bylo super, zakwaterowani bylismy w pensjonacie, blisko morza, z basenem, i prawie w centrum Antalyi. Jestesmy jeszcze zapisani na inna wizytacje, ale to rejon Kusadasi, wiec nie wiem jak tam jest, ale ceny sa nizsze. Poki co lece 5 wrzesnia na impreze do Koscieliska:D a 14 wrzesnia lece na tydzien na Lazurowe Wybrzeze do Francji;);) huuuraaa!!!! Milego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Pewnie ze będę walczyć, on taki jest lubi jak się go błaga a urlop 10 dni to dla niego za długo najlpeiej jakby nikt nie chodzi łna urlopy, nie pojdzie mu tak łatwo, a fochy swoje niech sobie wloży w duuuuu, ale mówie wam zanim on mi to podpisze to jeszcze ile krwi mi napsuje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kari takiej to dobrze :D Ty masz czas na odpoczynek między tymi podróżami ?? :) trzymamy kciuki za ten apartament bo w końcu mamy się tam razem spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizka
Marta ... Pamiętaj że istnieje coś takiego jak kodeks pracy ... 10 dniowy urlop jest bezwzględnie obowiazujacy i musi Ci go pracodawca udzielić - co prawda niekoniecznie w tym terminie co Ci pasuje ale to jest jego obowiązek !!!! Czasem wspomnienie o kodeksie pracy działa... bo pracodawcy boją się inspekcji pracy... A ile masz jeszcze urlopu? masz jakiś zaległy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dziewczynki;) a co tu sie dzieje? marta powodzenia!:) a ja jade po paszporcik...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Alizka- udało się własnie dostałam podpisany wniosek, myślał że bedę na kolanach prosić tego by chciał, wziełam ja go na przedtrzymanie :) jupiiiiiii, Dziś lece do Exim Tours, wykupić wycieczkę :) Eh juz nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć dziołszki coś tu pusto ostatnimi czasy :) do mnie dziś 2 kuzynki przyjeżdżają więc też będę rzadziej zaglądać, muszę im jakiś plan dnia zagospodarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×