Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

hej Bobo Już wróciłaś a dopiero co sie pakowałaś achhh pisz Kochana jak było strasznie jestem ciekawa normalnie ja już się nie moge doczekać swojego wyjazdu a to jeszcze 2 i pół tygodnia, i nadodatek jeszcze dziewczyny lecą lada chwila aż mnie nośi hihihii Napisz jak tam z tą zemstą dopadła Cię czy nie no i wogóle może masz jakieś wskazówki co do wyjazdu... czekam czekam aż się odezwiesz pozostałe gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor mile panie i panowie ( o ile tu jacys sa , B podgladaczu 👄 ;) ) ja tez jestem ciekawa relacji Bobo to ma juz porowanie z nasza ukochana turcja. ale cos czuje ze nic nie przebije naszego uwielbienia do \alanyi ;) Ja w koncu jutro chyba zaczne prasowac cokolwiek bo we wtrek tez mam malo czasu. a w srode skoro swit trzeba pedzic na lotnisko, i ahoj przygodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani-nao2
Witam! Fannky,Pariss można zwariować z tą Alfą.Znowu lecimy przez Szczecin.:) Może jeszcze nam zmienią i przez Warszawę polecimy? Dobrze,że dopiero wczoraj wieczorem zajrzałam na stronę Alfy bo miałam weekend spokojny -nie denerwowałam się.Wszystko przed nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już to widziałam :) ale poczekam do ost momentu żeby sprawdzić bo jeszcze im się parę razy może odwidzieć :) mogliśmy mieć międzylądowanie w gdańsku było by lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że to widok z Kale :) chyba bardziej znanego widoku w alanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie tęskniące za mną koleżanki i przyjaciółki . O wiatr w Egipcie się nie martwcie , bywa i to niezły, on odpowiada za opóźnienia lotów bo powoduje burze piaskowe. Poza tym powiem szczerze że nie zamieniła bym Turcji na Egipt. Uf upał nie do zniesienia słońce grzeje od 7 do 18 i to w zenicie. Jak dla mnie to za gorąco i za sucho.Dzień za krótki bo o 19:30 słonko chowa się za horyzont. Za to wieczory długie i jak komuś to odpowiada to powinien właśnie do Egiptu latać. Woda w morzu kryształowo czysta i gorąca.Przepiękne rafy koralowe flora i fauna morska. Natomiast poza hotelem piach upał i ogólnie i delikatnie nazywając jeden wielki bałagan.Brak roślin i kwiatów jak w Turcji. To ciepełko z nad Sahary to mój prezent dla Was i dla mojej rodzinki która w pierwszym tygodniu prosiła mnie o podesłanie słońca do Polski. Jak nie wierzycie to w późniejszym czasie prześlę na pocztę fotki na których przepycham słoneczko nad Polskę. Spotkałam się w Hurghadzie z naszym Kwiatuszkiem i było całkiem superaśnie. Oprowadziła mnie po porcie z wypasionymi jachtami i poszłyśmy do restauracji na czaj i nie tylko, poplotkowałyśmy troszkę. Kwiatuszku dziękuje za wspólnie spędzony wieczór i życzę dużo zdrowia i pozdrowienia dla A. Zwiedziłam Luksor mimo 46st w cieniu i 70 na słonku udało mi się przetrwać.Byłam też na wyspie Giftun i widziałam delfinki , piękne stworzonka. Hotel trafiłam wypasiony , pokój również jeden z lepszych, jedzonko jak dla mnie dobre i ogromny wybór,bary w ilości 7-miu dawały wszystko co zapragniesz.Wodę butelkową rozdawali nam w hotelu bez ograniczeń. Zemsty jako takiej nie miałam i mój men tez nie ale drobne rozstroje żołądkowo- jelitowe owszem. Da się przeżyć . Ogólnie podobało mi się i wróciłam wypoczęta. Lot samolotem bardzo bezpieczny i przyjemny.W drodze powrotnej z międzylądowaniem w Rzeszowie. Przepraszam wszystkie koleżanki które próbowały się do mnie dodzwonić lub sms-ować. Nie miałam swego telefonu ze sobą. Pariss i Fanky ale się wygrzejecie, życzę Wam tego z całego serca. Wybawcie się za wszystkie czasy i pokażcie że Polki są górą. Weźcie dużo drobnych dolców bo na każdym kroku wołają bakszysz. Nawet na lotnisku pan który waży bagaże opiera się jedną ręką o neseser żeby "dużo" ważył drugą wyciąga po dolara. Kartki do wszystkich wysłane. Ponoć idą 3-y tygodnie więc troszkę cierpliwości.! Pozdrawiam i uciekam spać bo mam dość po pierwszym dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę udanego wypoczynku w Egipcie .Pariss i Fanky bawcie się dobrze i czekamy po powrocie na relacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy mozecie polecic jakis hotelik w Alanyi ? bo tyle ich jest i nie wiem ktory wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk. z polecanych tutaj 4* to mój ulubiony blue star i grand zaman. resztę szukaj na checkholiday tam masz wszystko- zdjecia, opinie itd dzieki wszystkim za życzenia miłego wypoczynku. ja jutro skoro świt udaję się na lotnisku a jeszcze nawet nie zaczęłam się pakować :D dopiero dziś po pracy zacznę :) ale czego ja nie zabiorę to mi Pariss dowiezie :P to się nazywa luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk. z polecanych tutaj 4* to mój ulubiony blue star i grand zaman. resztę szukaj na checkholiday tam masz wszystko- zdjecia, opinie itd dzieki wszystkim za życzenia miłego wypoczynku. ja jutro skoro świt udaję się na lotnisku a jeszcze nawet nie zaczęłam się pakować :D dopiero dziś po pracy zacznę :) ale czego ja nie zabiorę to mi Pariss dowiezie :P to się nazywa luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk. z polecanych tutaj 4* to mój ulubiony blue star i grand zaman. resztę szukaj na checkholiday tam masz wszystko- zdjecia, opinie itd dzieki wszystkim za życzenia miłego wypoczynku. ja jutro skoro świt udaję się na lotnisku a jeszcze nawet nie zaczęłam się pakować :D dopiero dziś po pracy zacznę :) ale czego ja nie zabiorę to mi Pariss dowiezie :P to się nazywa luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk-my wlasnie wrocilismy z Grand Zaman:)Jestesmy bardzo zadowoloni-blisko plazy a jednoczesnie w samym centrum i niedaleko portu:) Blue star ogladalam lecz polozenie mi troche mniej odpowiadalo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ile ludzi tyle opinii :) co prawda blue star leży na uboczy ale mi to nie przeszkadzało a najważniejsze że hotel, baseny, animacje itd mi odpowiadały. grand zaman leży faktycznie w środku i wszędzie blisko ale wolałabym nie mieć okien na ulicę bo jest bardzooo ruchliwa. ale może dla porównania kiedyś też się na niego skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z fankky:)Grand jest polozony przy glownej ulicy i trzeba sie wyklocac o pokoj z widokiem na morze a nie na ulice;)chyba,ze dadza taki bez bicia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już spakowana, mam nadzieję że niczego nie zapomniałam bo się skupić nie mogę :) ale za to mam ten komfort że mi Pariss może dowieźć :P mam równe 15 kg także udało się na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakie miasto polecacie na pierszy raz w Turcji Alaya czy Side proszę o pomoc bo nie moge sie zdecydować Nastawiam sie troche na zwiedzanie troche na leżenie i jak bedzie możliwość to jakis rejs ststeczkiem na jakies snurkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie napisalam i wcielo wiec mowie tylko dobranoc. Jutro sie odezwe. Paaa Innka nawet sie pojawila pozyczyc nam dobrego, fajnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam alejkum! Fannky zamiast o 8 rano leci o 9:55. Ta alfa sobie jaja robi naprawde. Po co ludzi zrywac tak rano. Ja mam o 20:15 a co bedzie to sie okaze. Bobo kartke dostalam! dziekuje 🌼. Z Egiptu raczej szybko dochodzą, ale z Meksyku czekam juz od marca! :D Chcialam napisac jeszcze, ze Fannky jest Mistrzynią swiata w pakowaniu, wyszlo jej 15,4 kg. Ja mam wrazenie, ze moja sama walizka tyle wazy :D :D Ale przy pakowaniu i tak juz wyrzucilam spodnice i sukienke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zk---> zobacz Kleopatra GOlden SUn, Gunes House. GTI ma fajne 3* hotele. SPrawdzaj ceny i pozniej na holidaycheck.pl czytaj opinie i ogladaj zdjecia. Oczywiscie z przymruzeniem oka ;) 4 pory roku --> bierz Alanię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! Brzydula, zdjecia dostalysmy na poczte. Dalej to bedzie moje marzenie, moze kiedys tez mi sie uda byc w tym hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i widzę, że Pariss i Fannky zaczynają swój urlopik - to ja udanego, superowego, wypasionego wypoczynku życze :D Nie spalić się, tylko opalić...no i dużo fajowskich wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pariss,fannky ----życzę udanego urlopu ,wracajcie opalone i zadowolone.Po powrocie poczytam Wasze relacje . Frogi----a co w tym roku z Twoim urlopem ?Masz jakieś plany ? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia, Szazza 🌼 Dzięki :) Za jakies 40 min wychodze na lotnisko. Torba juz zamknieta na kłódkę. Jest jakies 16-17 kg, zobacze co bedzie. Najwyzej wezme kilka siatek w reke :D :D :D bo w podreczny juz nic nie zmieszcze. Wlasnie Fannky dala mi sygnal ze dojechala a ja z wrazenia odebralam bo myslalam, ze cos sie stalo. Do uslyszenia Kobitki!!!! buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×