Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a ja właśnie wyciągnęłam ze skrzynki przepiękną karteczke z Alanyi❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku a co do kamerek zgadzam się..mogliby chociaż tą w porcie zmienić,bo jak jest przy wejściu to tam sie więcej dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi pierwszy raz tak jest. Czasem mozna było chwile posiedzieci popatrzec a teraz nuda wieje bo troche sie dzieje tylko na kamerce nr 1 a tak to nic. Patrzez przez okna i za nic bym nie wyszła oberwanie chmury i dudni tak ze az okna sie trzesa. Co chwile przechodzi i wraca a ja tak podłaczam laptopa pod prad i wyjmuje wtyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie siedze na komp i mam obok malego, slodkiego szkrabka na ktorego moge zagladac :) Magdaole gratuluje tez bratanka :) ja kartke nawet jakbym dostala to i tak teraz nie odbiore, co najwyzej bedzie na mnie czekala niespodzianka po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jedz z lokalnego biura. Bobo jutro wroci to opowie na swiezo jak bylo w Pamukkale a w tamtym roku byla w Kapadocji z Leną. Informacjami o wycieczkach ja bym sie nie przejmowala. CZekaj spokojnie na lasta. Ceny na niektórych portalach są podane bez opłat. I takich biur nie lubię. To tak jak w Rainbow Tours np. Patrzysz a tam Grand Zaman za 990 zł a jak idziesz dalej to wychodzi 1450 bo dodają opłaty. GTI, Wezyr, Jet TOuristic podają na 100% ceny ostateczne. Alfa tez cos tam dolicza ostanio bo jakies gwiazdki są. Jesli cale lato bedzie takie jak teraz to bedzie duze zainteresowanie i moze szybko nie byc miejsc z lotnisk lokalnych. Kto mial kupic to kupil w firście a kto czeka to nie kupi teraz bo jest drogo, lepiej jeszcze troche poczekac bo ceny i tak juz nie pojda w góre. Tak jak mysle, ale moze sie myle. Magda gratulacje. To mamy dwie Super Ciocie 🌼 Fannky jak tam mały Noel? Magda z waluta poczekaj do poczatku miesiaca. Teraz jest po 3,30 trzeba czekac do 3,22 - 3,25 wtedy mozna kupic troche. Ja tez poczekam do poczatku miesiaca i juz chyba kupie ostatnią ratę i dam sobie spokój. Marzycielka 🌼 musisz czekac na swoją kolejkę, ale za to jaka bedziesz przygotowana w nastepnym roku ;) a moze juz w tym??? kto wie? Frogi jak to? A ja nie sprawdziłam dzisiaj. Chyba polecę zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezy i jeczy :) mama go od cycka nie moze oderwac:) a taki kochany tyle ciemnych wloskow ma :D i takie sliczne czarne oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jak sobie tak na niego popatrze to odrazu chcę drugie dziecko :) , tylko że jak sobie przypomne Emilki kolki i jej nieustanny płacz to tak jakos mi odrazu ochota przechodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Dziekuje wszystkim po raz kolejny za informacje, czekam w takim razie na opowieści Bobo:) Frogi--->Tobie także wielkie dziękuje, a co do Wrocławia i fontanny to nie wiem co było do niedzieli bo nie byłam na bieżąco z wydarzeniami weekendowymi;) Ja byłam wczoraj czyli w poniedziałek, nie był to taki sam show jak pewno w weekend, ale mi sie podoba:) zdaje się ze teraz jest tak, że fontanna jako taka jest cały czas a wieczorem jak się ściemni (tak do 23.00) dochodzą pokazy świateł. Jak jesteś zainteresowana to wiecej info jest na stronie www.wroclaw.pl :) Miłej nocki Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Czekamy na Bobo dzisiaj! 🌼🌼 Witaj Bobo! Czekoladko! 🌼🌼 iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłam z transparentem ! :) Bobo wyspij sie i nawijaj! 🖐️ A ja znalazłam fajne miejsca noclegowe w Krakowie: http://www.nocekrakow.pl/ apartamenty Mango, Juka, i Agawa sa w jednej kamienicy. Srednio za noc wychodzi kolo 40 zł, nie jest źle chyba. Podobają sie Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja byłam w Krakowie w listopadzie jak jechałam na Słowacje i jak dobrze pamietam płaciłam 40 zl w hostelu. Całkiem fajne warunki i niedaleko starówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ale tutaj mamy wlasne mieszkanie dla siebie i to w jednym budynku. I nie jest drogo. Dolar dzisiaj spadł, kto ma lecieć do kantoru to niech kupuje. 3,25 to dobra cena. Pewnie u Was taniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie południowo:) Bobo cieszę się,że wszystko oki.Dzięki za sygnał🌻 Do później:) ja dzisiaj znów przysnęłam:P potem okazało sie ,że index zostawiłam wczoraj w aucie,a samochodem rano pojechała Mama,mówie Wam meksyk,ale stwierdziłam co się będe denerwowac:P spokojnie -i tu jeszcze przypomniały mi się opowieści skylar:D - pojechałam,wzięłam autko i zdążyłam hehe Ale powiem szczerze,że to jest straszne przyzwyczajenie,że w razie co jest autko. Teraz wróciłam,bo stwierdziłam,że jednak nie pójde na ostatni wykład tak jak miałam to ambitnie w planach i idę za to umyć autko póki nie pada:D a potem do nauki,oczywiście znjąc życie będę tu podglądac:) póki co buziaki! aha!u mnie dolar3,23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny - witaj BoBo :) Ja tylko na chwile i zaraz spadam dalej do pracy... Pozdrawiam Was i miłego popołudnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo juz nie spij tyle. Pisz. My czekamy na dwie strony relacji! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
A co mysliocie o takiej ofercie - na 3 osoby, bo siostrzyczka dekaruje chec wyjazdu :) Data wyjazdu: 30.07.09, pobyt 14 dni, wyjazd z Katowice Turcja - Alanya, Eftalia Aytur***, wyżywienie: HB, cena: 2590 PLN za osobę w pokoju 2-osobowym cena: 2170 PLN za osobę dorosłą na dostawce cena całkowita za grupę - 7350 PLN Ofertę ze zdjęciami i opisem hotelu można zobaczyć także na naszej stronie internetowej: Victoria Travel: http://www.victoriatravel.pl/pos/oferta,654538.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Chyba link nie działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
no cos nie idzie - trudno A tak w ogole to życze miłego dzionka, pomimo niesprzyjającej aury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×