Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Palacinki
Zastanawiam się nad objazdówką Izrael, Jordania i Egipt. Macie jakieś info o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też o niej myślałam, ale teraz niemogę już wjechać do Izraela bo byłam w Libii, a paszport mam ważny jeszcze 7 lat więc poczekam. Jordania to przede wszystkim piekna Petra i Morze Martwe - a te wycieczki może zaliczę w październiku jak będę w Sharm El Sheikh. W kazdym razie polecam bo na pewno warto zobaczyć te rejony. Jest jeszcze wycieczka Egipt, Jordania, Syria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa49
byłam w turcj jestem blądynką przy kosci zostałam molestowana w biały dzien na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualne pytanie?? ja bylam:D do roznych \"zwiedzanek\" proponuje dołączyć rafting:) fajne przeżycie:) okolo 25 - 30 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palacinki
Jak najbardziej aktualne :) Co to jest rafting? Ile wydałaś na jedną osobę tak wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugiej stronie tego wątku masz cennik z Alanii z tamtego roku. Ceny raczej są na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palacinki
O jezus, ja bym sie bała chyba takim pontonem spłynąć. Widziałam kiedyś na filmie przyrodniczym, wstrząsające. No chyba, że na wycieczcce trasy są wybierane nieco mniej zabójcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczezrze mówiąc nie wiem, na raftingu nie byłam. Pewnie jak się nie boisz wody i potrafisz pływać to nie ma sie co bać. Znajomi z hotelu byli i wrócili zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia905
Ja na początku czerwca jadę do Fethiye na dwa tygodnie. Nie mogę się już doczekać, a po przeczytaniu tych wszystkich opinii, to już wogóle. Pytanie do zorientowanych: w jakiej odległości od Fethiye jest Kapadocja? Czy można się tam wybrać na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na własną rękę niby można, w Turcji są dobre drogi , dobre połączenia autobusowe, ale czy to się samej opłaci? Skoro wycieczka z biura kosztuje jakies 50-60 E? Chyba nie. A Fethiye nie jest daleko do Kapadocji. Ja tez zobacze to miejsce drugi raz w życiu...ach! kto by pomyślał :) Udanego pobytu :) Polecam tez lot paralotnia nad laguną w Oludeniz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanalazlam ,poczytalam i ... powiem wam , ze tez uwielbial ten rajon. Mowiac o Turcji jako calosci. Bylam raz, mam zamiar wabrac sie drugi i zabrac corke ze soba, i polecam na urlop. Ja bylam niedaleko Belek. W calkiem nowym hotelu. W maju. Podobalo mi sie. A nawet wzieto mnie za turczynke. Smiechu bylo wiele. Ale radze jednak uwazac. To pod wzgledem kulturowym inny kraj. Mozna miec i nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jakie nieprzyjemności Cię spotkały ze strony Turków? Mnie jeszcze nigdy nic się tam nie stąło i czuję się bardzo bezpiecznie. Nawet w Stambule, siedząc w nocy na ławce w parku i pijąc piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia905
No właśnie ! A jak tam jest z piciem alkoholu? Można tak sobie legalnie usiąść z piwkiem na ławce i tak sobie po prostu pić? A jakie są ceny alkoholi? Lepiej kupować tam na miejscu, czy może kupić sobie coś na bezcłówce i zawieźć ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
ale zbieg okolicznosci, wlasnie wczoraj dostalam maila, ze wygralam 2-os. wycieczke do Turcji na tydzien :) Najpierw sprawdzalam , czy to nie glupi zart, ale nie wzsytko sie zgadza, biuro turystyczne potwierdzilo. Musze tylko zaplacic za ubezpieczenie i jaka oplate jeszcze, w sumie 800 zlotych za nas oboje. Jak myslicie, czy to ma sens, czy to drogo czy tanio? Za darmo mamy przeloty, hotele, wycieczki objazdowe i sniadania, do zaplaty jest tylko te 800 zl. Co o tym sadzicie? Musze sie zdecydowac w ciagu kilku dni, bo inaczej wygrana wroci do puli nagrod i bedzie losowana ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałam wycieczkę - napisz coś więcej, jakie biuro , na ile , jaka miejscowość no i co to za konkurs ;) termin, i dlaczego tylko śniadania??? kolacje tez by się przydały, może też można dopłacić? Czy na objeździe wstępy sa opłacone? bo to koszt koło 100E? I w żadnym wypadku nie rezygnuj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! doczytałam, że na tydzień czyli po prostu jedziesz gdzieś na pobyt i w tym masz opłacone śniadanie i jakąś wycieczkę. Napisz gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia alkohol w Turcji jest dostępny w sklepach. Nie we wszystkich, ale jest. Na bezcłówce możesz sobie kupić jak najbardziej. Opłaca się wykupic hotel z opcją all inclusive (szczególnie gdy masz dzieci lub piwkującego męża ;) ) Piwo można pić wszędzie i w każdej knajpie jest do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
Antalia. w programie jest wycieczka do wodospadu, basar orientalny, Pamukkale i Selcuk-Epheus. Noclegi w hotelach sredniej klasy. W zyciu nie bylam na takich wczasach, to moze glupie, ale nigdy jeszcze nie bylam na zadnych wczasach, ostatnio na koloniach jako dziecko :( dlatego pytam, czy warto? Czy to dobra cena? 800 zlotych to duzo i jeszcze bedziemy musieli zaplacic komus za opieke nad naszym dzieckiem przez ten czas (zabranie dziecka to dodatkowo ok. 2400 zl i nie stac nas na to). Biuro podrozy to james-cook-holidays

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 zł uwierz mi na 2 osoby to SUPER!!!! cena :) Nie ma się nad czym zastanawiać. Do Antalii prawdopodobnie lecisz a czy hotel tez jest w samej Antalii? może ALanya? Pamukkale i Efez to świetne wycieczki. Wychodzi na to, ze bedziesz cały czas w podróży i dlatego w hotelu masz tylko śniadania. A to biuro to jakies niemieckie? Podaj jak możesz nazwę hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
Link nie dziala wiec skopiowalam to 1.Tag Flug von Deutschland in die Türkei nach Antalya. Am Flughafen Empfang durch die örtliche Reiseleitung. Fahrt zum Hotel an die türkische Riviera. 2.Tag Ein interessanter Ausflug nach Olympos*) und Phasselis*) Erleben Sie die Erholungszentren der Geschichte wo einst auch Kleopatra sich wohlgefühlt hat. Übernachtung im gleichen Hotel. 3.Tag Besichtigen Sie mit uns die “Bischofsstadt Myra”*). Die Felsengräber sowie die Wirkungsstätte des hl. Nikolaus werden Ihnen unvergesslich bleiben. Übernachtung im gleichen Hotel. 4.Tag Nach dem Frühstück startet die Stadtrundfahrt nach Antalya, der größten Stadt der Mittelmeerregion. Besuch eines großen Wasserfalls. Anschließend schlendern Sie gemütlich über einen orientalischen Obst-, Gemüse-, Gewürz- und Textilmarkt. Ein lohnender Ausflugstag mit bleibenden Erinnerungen. 5.Tag Heute fahren wir mit Gepäck und wenden uns einem weiteren Höhepunkt der Woche zu. Nach Besichtigung*) der unter Weltkulturerbe stehenden Kalksteinterassen von Pamukkale übernachten Sie im Raum Kusadasi um am 6.Tag Ephesus*) genießen zu können. Ephesus, das größte und bedeutendste Hafenzentrum der Antike. Die Stadt wird heute als das größte Freilichtmuseum der Welt bezeichnet. Übernachtung im gleichen Hotel. 7.Tag Wir verlassen unser Hotel und fahren wieder Richtung Türkische Riviera. 8.Tag Heute nehmen Sie mit vielen schönen Erinnerungen Abschied aus der Türkei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam niemieckiego :( A wylot jest z Niemiec? Nie za bardzo mogę teraz pisac bo jestem w pracy, ale chetnie Tobie pomoge jak masz pytania koło 17-18, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
och, przepraszam, wkleilam wszystko po niemiecku oczywiscie odezwe sie pozniej. dziekuje, milego dnia pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wygralam wycieczke do Turcji dziwne przyznaje, na twoim miejscu sprawdzialbym grund , dlaczego nie podana jest nazwa hotelu:-o Wciaz podaje sie przedziwne rzeczy z Turcji i obrzydiwe hotele, i nie mow mi ze to jeszcze tureckie biuro podrozy \"bei Aisza \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"wygralam wycieczke do Turcji\" ej sprawdz to naprawde!!! Änderungen im Programmablauf vorbehalten. Das Leistungspaket wird dadurch nicht gemindert. Mindestteilnehmerzahl 35 Personen pro Abflugtermin. Änderungen durch den Luftfrachtführer vorbehalten znaczy wszystko mozliwe, i nie mozesz sie na nic powolac, tylko przyjac ze spokojem wszelkie zmiany(ktore na 100% nastapia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
tak, to mnie dziwi, ze na fotkach tylko ladne widoczki i zabytki a nie ma ani jednego zdjecie z hotelu, nawet nazwy... biuro ma niemiecka stone, ale kto tam wie, kto za tym stoi? No i jeszcze jedno mnie dziwi, przewaznie jak sie cos wygrywa, to wszystko jest za darmo, prawda? Funduja wycieczke za prawie 1000 euro ale kaza sobie zaplacic za ubezpiecznie i jakis pax/tax, tak, jakby tego tez nie mogli pokryc. Co to za wygrana? To tak, jakby sie dostalo prezent ale... za doplata. Boje sie, ze zaplace te 200 euro i tyle je zobacze. :( Macie racje, musze to wszystko dokladnie sprawdzic Tym bardziej, ze jak chce potwierdzic wygrana musze od razu podac numer konta, zeby sciagneli sobie te 200 euro. Jeszcze tego nie zrobilam :) Nie podoba mi sie to. Chyba powinni sie ze mna jakos inaczej skontaktowac, a nie przez maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygralam wycieczke do Turcji
tak, czytalam to zmiany w programie to chyba jeszcze male piwko. Jakby mnie zawiezli w jakies ladne miejsce, to w sumie obojetne, tu czy tam... Widze jednak, ze moge sie tu latwo pozegnac z 200 euro i z marzeniami o wyjezdzie :) masz racje, postaram sie skontaktowac z tym biurem i pogadac musze przygotowac zestaw pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe zawsze są podane nazwy hotelu, tym bym się nie przejmowała. W polskich biurach np. jest opcja tzw. traf lub fortuna, gdzie wybierasz sobie standard hotelu np. 3* lub 4* i na miejscu dowiadujesz sie gdzie on jest. Poza tym zmiany w programie tez są przewidziane. Np. u nas jadąc na wycieczkę typu 7+7 czyli 7 dni zwiedzania i 7 dni wypoczynku nie masz podane co bedzie pierwsze, czy objazd czy wypoczynek. Mimo wszystko dobrze przeczytaj warunki umowy. Skąd masz wylot? Popytaj o to biuro gdzies na niemieckich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygralam wycieczke do Turcji wiesz co daj sobei spokoj, za 300 mozesz normalna wycieczke dostac, tym bardziej ze to dziwna firma , jesli sie pre Mail kontaktuje:-o do tego kontonummer sobie od razu zycza, nawet sobie glowy nie zawracaj, dobrze radza idz do last minute, czy jak im tam, i tam znajdziesz super ceny. Ostatnio propnowali mi do Egiptu , 4 gwiazdki na tydzien za 500 euro,a do Turcji sa o wiele tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×