Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

jest -super jest bo woda z nas sie wylewa potliwa, ale gowniany-bo szybko pekł mi.. :) powodzenia PS ile masz latek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
heh, mam 17 lat a ty?;> a co daje ten dres gumiany?coś a'la sauna? kurcze super z tymi rolkami:d no ja ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
oj i cóż po moim postanowieniu nic! ale dzisiaj od nowa się za to biore może pomoże mi w wytrwałości fakt, iż w dniu dzisiejszym zaczęłam dietę oczyszczająco organizm trwa ona 20 dni i podobno jest bardzo skuteczna (jeśli chce poczuc sie lepiej www.beztoksyn.pl) tak więc dzisiaj rowerek, wymachy, rozciąganie od nowa potem masaż i kremik oby naprawde się udało w sumie przede mną 20 dni zmian to nie powinnam o tym zapomnieć pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczne maleństwo
No cześć dziewoje ;) pisze tutaj, bo podobnie jak Wy mam problem z nóżkami. wszystko spox, też to wypróbuję tylko proszę uświadomcie mnie co oznacza skrót ABS w aspekcie tych ćwiczeń? I jeszcze "pilates" oraz jak wygląda u Ciebie Passoa ten streching?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elos! :D u mnie jest jak na razie coraz lepiej, ale kurczaki jakos wolno to idzie, mam te masażery na ciało i inne smiechowe rzezcy i tym sie masuje, kremy wklepuje, cwicze, no i jakos te nogi gladziutkie, no i moze robia sie mniejsze.. no nie wiem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
eee tam ja kupiłam hula hop i skakanke, poskakałam 1 minute i juz nie dałam rady więcej(mam dopiero 17lat!) a hula hop kupiłam ten mały i nie umiem nim kręcić( co ze mnie za pokraka:D) ale kiedys tym duzym mogłam kręcić do woli a tym małym w ogole nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz 17 lat to powinnas miec wieksza kondyche niz 1 skok :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaaxxx
Cześć wam!:) Dołączam sie jeśli też moge:) Naprawde bardzo bym chciała by moje nóżki zeszczuplałay ale nie ma pojęcia co robić.No rzeczywiście ćwicze troszeczke ale również jem dużo słodyczy ponieważ bez nich żyć nie moge.No i efekty sa takie ze ani nie tyje ani nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia76
Cześć! Jestem tu nowa. Czasem czytam to forum. Wasze pogaduszki mocno mnie zdopingowały. Ja mam dziwny problem z nogami, może któraś zna jakieś ćwiczenia. Mam bardzo szczupłe nogi, ale mam fałdki na wewnętrznej stronie ud. Co tam fałdki FAŁDY, takie, że wstydzę się chodzić na basen. Może ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia.17
Ja mam szczupłe nogi 35 w łydkach...tak jakco niektóre z was... ale tez zaówzam na nich fałdki...co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54ina
Siemka !! Chyba ja też wezmę sie za siebie... :) Ogólnie jestem sszczupła, ale denerwują mnie moje uda... macie jeszce jakies fajne ćwiczonka?? napiszcie do mnie na mój e-mail: pogadamy, wymienimy sie ćwiczeniami... co Wy na to?? P.S. ewelina_115@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa...
A co z łydkami... chciałabym miec szczuplutki łudki..co mam zrobic..? jak narazie to biegam po 30 min. fakt ze w miejscu..i po pierwszej takiej serii..łydki czułam przez dwa dni:D ale kolezanki powiedziały..ze 30 min. to za mało..bo spalanie tłuszczu zaczyna sie dopiero po 30 min. ten rowerek pomaga..? sprobuje juz dzis..:D owocnych cwiczen..:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
hmm jak chcesz mieć szczupłe łydki to nie możesz biegać, bo będą jeszcze grubsze (rozrastaja sie mięśnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
Cześć dziewczyny :)) Co do tego rowerka w powietrzu za pewne świetny sposób ale mnie po minucie kolana bolą ;/ Ja mam swój sposób na ćwiczenie nóg:)) 2 rodzaje ćwiczeń bardzo dobre i dają efekty tylko trzeba być wytrwałym ćwiczenie nawet śmieszne ( śmiesznie wygląda z boku kiedy się tego nie ćwiczy tylko patrzy) ale efekty daje zapewniam bo sama stosowałam i chyba wrócę do tej metody bo bieganie jakoś minie służy ;/łydki mam bardzo umięśnione po treningach tanecznych i od wcześniejszego biegania także nie polecam. Bieganie podobno jest dobre na wszystkie mięśnie ale łydkę ma sie po tym kolosalną i aż żal bo krótkiej kiecki założyć nie można. No ale może przejdę do opisu tych dwóch ćwiczeń bo o to tu chodzi. ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
cholera nie wiem dlaczego nei mogę tego zamieścić już chyba z 5 razy próbowałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
ćwiczenie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natal_ja
no i niestety nie wiem co się dzieje czemu nie mogę tego wysłać;/ przykro mi kobitki ale jeszcze za jakiś czas spróbuje :) mogę też na maila wysłać jak ktoś będzie zainteresowany:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina6262
Natal_ja jeśli możesz to wyślij mi na meila te ćwiczenia angela6-666@o2.pl bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54iNa
Prosze wyślij mi te ćwiczenia na e-maila (ewelina_115@onet.eu) :)) Z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
Hej, mam pytanko nie odnosnie brzucha ale nog moze ktos cos wie to mi pomoze mam grube nogi i chcailbym zrzucic tluszczyk z tych nog az celulit juz widac jak mam cwiczyc i co zeby byly ladne szczuple bez celulitu i jedrne co uzywac jak cwiczyc pomozcie jak ktos cos wie niech napisze z góry thx Mi tez wyslij na e-mail te cwiczenia derby7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
natal_ja:jeśli możesz prześlij mi te ćwiczenia na e-mail :akusia_d@buziaczek.pl Będę bardzo wdzięczna:) Pozdrawiam wszystkie kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooooooooooocyy
czesc dziewczyny alej sie odchudzacie???powiedzcie mi co zrobic zeby mi nogi chudly a nie ramiona ???okropnie wygladam!jestem masakrycznie chuda w w ramionach(tzn gora) a gruba w udach!co mam zrobic wiecie moze?z gory wielkie dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×