Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Martitka06
o nie:( nawet mnie nie załamujcie:( w sumie jak patrze na te moje łydki to są juz na pewno ładniejsze ale w sensie ze nie takie "slfaczałe"ale w niedziele bede sdopiero mierzyła czy cos sie zmniejszyło... jej mam nadzieje ze tak :( do klata musza byc piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAritka a co ty robisz
na te łydki?? Ja mam 161 wzrostu i krótkie te łydki i dość grube, ile czasu juz je odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
od 21.04 robie rowerek i rozciągam je, robie też codziennie 30 przysiadów. No ja tez mam strasznie krótkie nogi i te łyyyydki:( z dnia na dzień wydaja sie byc coraz grubsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Witajcie kochane ;) mam do was pytanko.. czy oprócz rowerka znacie jeszcze jakieś skutecne sposoby na wyszczuplenie ud ? ;) prosze napiszcie . A jak tam wam idzie w rowerku widzicie jakieś efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie fanki szczuplych nozek:) Ja tez zaczynam smigac z wami na tym rowerku :) wiem ze to dziala to kiedys juz w ten sposob cwiczyłam . I jesli chodzi o te cwiczenia to najlepiej je wykonywac rano bo wtedy organizm spala najwiecje tkanki tłuszczowej albo pomiedzy 17- 19. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze owocych treningow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
ehh:( ja już zrezygnowałam , wczoraj zapomniałam zrobic i przedwczoraj tez nie zrobiłam:( bo to strasznie nudne jestttt... dziewczyny no bywajcie częsciej na tym forum i otywujmy sie!! bo tak samej w tym trwac to mi sie nie chce..... :D poza tym nie widze efektów... a robiŁAM juz ponad tydzień inne tutaj pisały ze po tyg widziały efekty a ja tylko tyle że adniejszy te łydki były ale nic nie schudły:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2006
hejka ja zaczynam cwiczyc zobaczymy czy to cos daje wspierajcie mnie duchowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruczowata
Kurka! 35 cm w łydce to dużo? Toż to malutko! A ja co mam powiedzieć, gdy w najszerszym miejscu mam aż 40 cm!? Laski, nie przeginajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
O matko! Kruczowata! współczuję ci !;( chociaz naprawde tobie sie wydaje ze 35 to mało bo masz 40, ale gdybys miała tyle co ja, naprawde bys widziała że to też jest dużo!wszyscy znajomi i rodzina mi mowią, że ogolnie mam ok figurę ale te łydki... =/ (własnie wsuwam czekoladę;( ) ehh dziewczyny robicie ten rowerek?jakie efekty?? jak juz wczensije pisałam-ja juz zrezygnowałam;( ale może znowu wrócę do pedałowania w powietrzu? ;) :):D a odchudzacie sie tak ogolnie, czy tylko te łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martotka06
wiesz co taktu to Ty za grosz nie masz:O Współczuję to ja Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techniczne pytanie.Czy rowerkowanie mogę robić na łóżku względnie twardym czy obowiazkowo na podłodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka - ja robie roznie raz na podlodze raz na łóżku ,ale nawazniejsze zeby kregosług caly miał konkrat z podlożem wtedy mieśnie brzucha pracuja bardzo dobrze . Kruczowata - glowa do gory , wiem po sobie ze jak sie chudnie to i lydki tez traca na obietosci wiec moze troszke trzeba nad tym popracowac, wiecej ruchu, donra dieta i rezultayt po jakis czasi napewno bedziesz widziala.Podstawa to sie nie lamać!!:) i wierzyc w swoje mozliwosci! Pozdrawiam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiotka06
Do tej osoby która sie nie podpisała, nie brakuje mi taktu po prostu współczuje kruczwatej bo sama mam grube łydki a ona ma jeszcze grubsze od moich... =/ więc nie rozumiem pretensji do mnie, chyba sczerośc to nic złego a nie pisałam tego ze zym zamiarem ps. NO i dziękuję za to że mi współczujesz bo naprawde mam grube łydki ;) :P :/ pozdrawiam wszystkie cieplutko!! i trzymajcie się!! ćwiczmy dalej!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
oj Kochane dla mnie dzisiejszy dzień to kolejny dzień gdy postanawiam zabrać się do tego raz jeszcze ktoś napisał, ze łydki mimo wszystko zgrubiały moim zdaniem trzeba przy tym rowerku poświecać równie dużo czasu wymachom nóg z jednej strony nadal wzmacniają mięśnie a z drugiej je rozciągają wzmacnianie mięśni spali tkanke tłuszczowo rozciąganie ich je wysmukli powodzenia wam życzę i sobie również zkładam zaprzec się w postanowieniu codziennego ćwiczenia do końca maja zrobie sobie 25 dniowy program - 1 wczerwca zmierzę efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martotka06
"O matko! Kruczowata! współczuję ci !" super to zabrzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
hehe Magi23 ja tez tak zrobie! a zmierzyłas swoje łydki?ile ty masz?ja jak juz wczensiej poisałam 35cm i zaczyna od nowa systematycznie ten rowerek a potem rozciąganie:D :) Magi23, na pewno nam sie uda!!do lata będziemy laseczki:) w ogóle wszystkie będziemy laski, nie?? do DZIEŁA!! :) pozdrawiam wszystkie:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
ten sposób jest niezły...cwiczy i pupa i nogi i nawet brzuch!! ciekawe ile cm strace z ud cwicząc 2 razy dziennie kazdorozowo po 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
oj ile mam wczoraj zmierzyłam te swoje łydki i mam 35cm tak samo jak Ty wzrostu mam 174cm ale nie nawidze swoich nóg chce by były wreszcie szczupłe i zgrabne wczoraj cwiczyłam ale bardzo krótko bynajmniej tak mi się wydaje spodnie z efektem sauny są super bo byłam mokra potem zrobiłam sobie porządny masaż taką szczotką z drewnianymi klolcami aż miałam czerwone plamki odbityk fasolek cellulitu no a potm krem wyszczuplający i tak było wczoraj to był pierwszy dzień dzisiaj drugi a efekty po 25-tym powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Kurcze Magi23 widze że sie zabrałas jak należy:) ja wczoraj tylko zorbiłam ten rowerek gdzieś z 10 minut i nic:D nie no musze dziisija na bank zrobie 15minut w spodniach tak jka mówsz, potem rozciaganie,potem kapiel też z masażem i krem Ps. przecież ty musisz mieć szcupłe łydkiii skoro masz 174cm!! jejj to sobie wyobraź co ja mam :(:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
no właśńie raczej szczupłe to one nie są ja nie mogę nawet spudnicy założyć wiesz obwód w najgrubszym miejscu to jedno a obły ogólnie gruby kształt to trugie ogólnie mam potęzne nogi grube kostki i w całości wyglada to paskudnie wczoraj znowu ćwiczyłam tyle że ja nie daje dary ćwiczyć rowerka 10 moniut jak narazie licze sobie ilość obrotów i robie 100 potem wymachy na leżąco prawa i lewa nogą po 50 pare brzuszków chociaż ten rowerek załatwia sprawę masaż i krem ale tak jak było tu powtarzane nie jeden raz bez diety można sobie ćwiczyć i ćwiczyć i za pół roku może i coś schudnie dlatego ja muszę i to kwestie wdrążyć u siebie w życie i to na poważnie pozdrawiam trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devilyne
Hey! no moze ja tez sie do was przyłacze co?? ja mialam od zawsze problem z udami i biodrami- zawsze byly umiesnione i ciezko było mi zbi je.. pamietam jedne lato co jezdzilam 2 tygodnie na rolkach dzienw dzien i strasznie mi schudly nogi.. na tyle, ze na maxa obcisłe spodnie-spadły mi :|.. no ale cm wrocily.. dzisiaj jest dzisiaj i w zasadzie najchetniej obcielabym te nożyce.. przygarniecie mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Hej Devilyne! :) jasne że cię przyjmujemy:) powiedz mi jak długo jeździłaś na tych rolkach dziennie? tez zacznę.. bo tak włansie o tym z kolezanką myslałysmy ale ba.łam sie że mięsnie sie zrobią... naprawde aż tak ci nogi schudły??!!! super:) mam nadzieję, że na mnie tez to zadziała:D :) pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devilyne
W Sumie jezdzilam bardzo duzo, bo mialam ulice przy domku na wsi i bylo cieplo do tego, wiec jezdzilam stale przez jakies 10 dni napewno.. no ale jadlam wszystko.. o dziwo lecialam na samych ciastkach, batonikach i piłam tony maslanki czy kefiru.. no i zlecialy portki.. a teraz to sama jezdze na tych rolkach :( bo nikt tylka nie chce ruszyc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
szkoda że nie mieszkamy gdzies koło siebie bo moim koleżankom też sie nie chce:( :D no ja sobie zacznę od jutra, tak po poł godzinki, myslisz, że wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliowy migdał
A czy mozna jezdzic tym rowerkiem w kilku seriach? Np. 5 minut jazdy, 5 minut rozciągania, znowu 5 minut jazdy i rozciąganie... itp? Czy trzeba naraz przejechac ze 30 minut? Nie wyobrazam sobie cwiczen bez rozciągania. Mam straszne uda- cellulit i ta wewnętrzna strona- no własnie, a wewn. strona? Czy rowerek tez zadziała? Jeszcze bd robić podskoki na skakance, 500 dziennie... I te łydki... 40 cm w obwodzie:o tragedia. Ale wypróbuję tego ćwiczenia, co ktos tu juz pisał. Pozdrawiam i dołączam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devilyne
Martitka06 no na poczatek moze i wystarczy, ale akurat rolki to im wiecej tym lepiej.. kurdesz, jak patrze na te swoje uda to jakas masakra jest.. a skad jestes? bo ja z gdyni! jest tu ktos z gdyni w ogole??? a na wewnetrzna strone ud to takie cos jest dobre jak lezenie na plecach, no i nogi podnosimy do wyprostowanej pozycji no i ze tak brzydko to napisze "rozkraczamy" je wyprostowane na raz jedna w prawa a druga w lewa strone no i powrot, tylko to robimy szybko, te nogi musza tak machac.... no i tak cwiczymy conajmniej 10 minut.. V---o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka marysia.
dziewczyny sledze topik od poczatku i ZAZDROSZCZE Was tego, ze mozecie robic ten rowerek!!!!!! ja tez chce!!!!!!!! niestety strasznie mi strzyka w kolanach i jest takie glupuie uczucie jakby sie tam cos blokowalo, musze wyprostowac noge, to wtedy strzyka i moge robic dlaej rowerek...2 obroty i znow sie blokuje! mozna zwariowac! czy ktos mi pomoze??prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobuj do ortopedy isc, moze cos poradzi na strzelanie w kolanach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Mi tez tak strzelało w kolanach przez jakies 3 miesiące i nie zwracąłm na to uwagi a potem tak mnie zaczęło boleć nie mogłam wytrzymać takie straszne ataki bólu i to nie przy ćwiczeniach tylko chodzić nie mogłam i tak przez kilka dni miałam i zaczęłam rbic przysiady i strzelało,strzelało tak mnie to wnerwiało ale robiłam dalej i po jakichs 4dniach przestało w ogole strzelać. teraz zaczłem te rowerki robic i znowu za pierwszym razem mi strzelało przez chwilę a na drugi dzień juz nie... no a mieszkam w chrzanowie(między krk a katowicami, woj małopolskie) heh to troszke daleko:D jak sie juz nie mogę doczekać efektów po tych rolkach!! do końca maja jeżdżę codziennie!i zobaczymy po tych 2tygodniach jaki efekt, jeżeli zadowalający będe dalej jeździła iwysyłam ci do gdyni normlanie jakis prezent!!! ale jesli mi zgrubną nogi??:( a jeszcze powiedz mi po tych rolkach chudna łydki czy uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martitka06 hey piekna :D no wiec, po rolkach to Twoje łydki spala tłuszczyk, a uwydatnia miesnie, wiec łydki robia się wyraziste i twarde jak skala.. robi się ładna pupa- gładka, no i uda tez gładkie-bo jednak pracuja duzo.. powiem Tobie tak.. jestem osoba cwiczaca bardzo duzo.. budowe mam po chorobie taka jaka mam, no ale coz.. z udami mam problem od zawsze i.. zawsze chcialam miec taka łezke jak sie stoi na bacznosc z wyprostowanymi nogami-to ta lezka miedzy udami powstaje-czyli przeswituje z 1 str na druga bez ciałka :] no i po rolkach i takim zapalczym jezzdeniu nie dosc ze nogi sa na maxa apetyczne, pupa jędrna to jeszcze ta lezka sie tworzy, bo tluszcz miedzy udami najnormalniej w swiecie zanika.. ja dodatkowo jezdze na rowerze stacjonarnym, no i mam spodenki neopretonowe i ten taki dres z gumy na allegro za ok 20 pare zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×