Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość wwizna
co zrobic aby uda schudnły 4 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwizna
ttak? a ile czasu jezdzic i przez cały tydzien tak? ale szybko,wolno zcy jak? czy ogólnie jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwizna
ale 3 tyg. zeby mi 4cm zeszły tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaaaankaa
jakies pomysły na szczupłe uda i posladki? oprócz oczywiscie cudownego rowerka który zaraz wprowadze w zycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_91
Natalia!! Proszę wyślij mi te ćwiczenia na emalia misiu091@op.pl Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolido
rowerek w spodenkach wyszczuplających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczuś
No to naprawde daje wycisk!!!!!!!!!!zaczełam do 20 min.,a teraz ćwicze już po 1 godz..,ale efekty widać!!!!!!!!!warto było się pomenczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppp
natalia! rowniez poprosze o te cwiczenia alison@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka86
dziewczyny a jak robicie rowerek w powietrzu to nie strzela wam nic w kolanach? mnie w jednym tak strzela ze nie moge tak ćwiczyć, szału dostaje,a tak bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina6262
Ja robie no prawie codziennie rowerek w powietrzu najpierw przez tydzień po 8 minut teraz po 15-20 :0 Mam o 2 cm chudsze uda haha ;P Teraz bede robić dłużej i więcej:) pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
kurde malina w ile czasu udalo ci sie schudnac 2 cm z ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina6262
kiedy ćwiczyłam codziennie przez dwa tygodnie bez przerwy ale to nie był tylko rowerek schudły mi prawie 3 cm;P No może wiecej bo spodnie ze mnie leciały i mam już 2 rozmiary mniejsze;P Jednak to były prawdziwe ćwiczenia pod okiem specjalistki:) A teraz rowerek od miesiąca no i 2 cm,ale ja nie zawsze ćwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYTRUSIA17
hej dziewczyny!! kiedys tez "jezdzilam" ale po kilku dniach stwierdzilam ze to nie pomaga. ostatnio znowu odwiedzilam wasze forum i postanowiam zaczac od nowa:):). chce cwiczyc przez cale wakacje, a po wkacjach znowu napisze do was i powiem czy pomoglo:):) 3majcie kciuki!! ide cwiczyc.. pozdrowka:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sluchajcie procz rolek zakochalam sie w ergonometrze i jezzdze jak szalona a rezultaty? zmniejszyly sie uda, pupa, wyrzezbily nogi ogolem, duzo szchudlam, spodnie wisza, nawet moj chlopak codziennie mi powtarza, ze jestem jak ta wkladka allways- niemalze niewidoczna.. a ja co? jem co chce, zyje jak chce i zdrowo chudne! :) do dziela! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
Hej,dziewczyny:)Ja robiłam kiedyś rowerek w powietrzu przez około tydzień.Nie było rezultatów,więc zrezygnowałam.Po tym co teraz piszecie myślę,żeby do tego wrócić.Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zufff
warto :) ja robie hmm 4 dni, i moja mama mowi ze widac efekty, nie mam mniej centymetrwo, ale cos tam widać. sczegolnie uda, przeklete. Aha i sobie masuje taka rekawicą/ ale tylko uda wysoko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula**
......natal_ja jeżeli mogłabys mi wysłać te ćwiczenia na szczupłe nogi to naprawde byłabym ci za to wdzięczna....kto wie może mi troche chociaż pomoga......miejmy nadzieje;):):):)PP)P)P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia80_
natal_ja Proszę prześlij mi te ćwiczenia na adres retnak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos Bardzo Tajemniczy DD he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxJuDexX
Wydaje mi się ze to bardzo dobry pomysł! przylączam się mam nadzieje ze wyszczupli mi uda!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
no hejka dziewczynysporo sie naczytalam o tym waszym rowerku i zaczelam od wczoraj pocwiczylam rowmiez dzisiaj rano jednak boje sie ze mi to nie pomoze ogolnie jestem br szczupla tyko te nogi!!! Jestem rowniez bardzo niska mam strasznie krotkie nozki moj wzrost ok 1,54 mam 18 lat i waze 51 kg czy ktoras jest podobnej budowy Prosze napiszczie a i tak wogole to chcialabym schudnac w ciagu miesiaca zeby w szkole sie jakos pokazac z gory thx;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina6262
klokka ja mam 168 cm i waże 59 kg.Też jestem szczuplutka ale nogi a właściwie to uda miałam strasznie grube,ćwiczyłam z dłuższymi przerwami od maja i już przestałam.Mysle że są szczupłe jednek od czasu do czasu taki rowerek nie zaszkodzi :) 20 minutek hehe powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
no nieweim boje sie ze zrobia mi sie miesnie a tego nie chce!!!!! no ale dzieki mam nadzieje ze mi to pomoze Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy..
Cześć,dziewczyny!Jak Wam idzie wyszczuplanie nóżek?Mam nadzieję,że lepiej niż mi:(Robiłam rowerek w powietrzu przez około 10 dni.Wydawało mi się,że nogi wyglądają trochę lepiej.Jednak przestałam ćwiczyć,bo kręgosłup mnie od tego bolał.Teraz mi się wydaje,że moje nogi są megagrube:(:(:(Czy one naprawdę są takie grube,czy to ze mną jest coś nie tak?!Nie mogę z nimi wytrzymać!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klokka
do Pomocy... hejka po ile min cwiczylas?? Ja cwicze dopiero od 2 dni rano i wieczorem po jakies 10 min ale z przystankami. I co nie widzisz zadnej poprawy??? ale ja oprocz tych rowerkow robie rozzne inne cwiczenia ale boje sie ze zrobia mi sie miesnie mam krotkie nogi !!!!!;(:(( nie weim czy dalej to robic napisz mi ile TY masz wzrostu i ile wynosi szerokosc Twojej lydki oki pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga144
Do klokka:Ja ćwiczyłam dwa razy dziennie,rano i wieczorem po 15 minut.Efektów zbytnio nie widziałam.Co do moich łydek to nie narzekam,ale uda to katastrofa..Nie ćwiczę tego rowerka,bo to szkodzi na kręgosłup.Przerzuciłam się na rowerek stacjonarny:)Aha,mam 165 cm.wzrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga144
Do klokka:Ja ćwiczyłam dwa razy dziennie,rano i wieczorem po 15 minut.Efektów zbytnio nie widziałam.Co do moich łydek to nie narzekam,ale uda to katastrofa..Nie ćwiczę tego rowerka,bo to szkodzi na kręgosłup.Przerzuciłam się na rowerek stacjonarny:)Aha,mam 165 cm.wzrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×